Archiwum shoutboksa

cuba 22.08.2022 19:49

Jak Cremonese wyciągnie tu remis to graczem meczu Radu

ragnar 22.08.2022 19:49

Ależ pudełko

OstatniPrawdziwy 22.08.2022 19:48

w sensie pawełek

OstatniPrawdziwy 22.08.2022 19:48

Piotruś na pustaczka nie trafił hoho

taboret 22.08.2022 19:47

9 interwencji!

cuba 22.08.2022 19:46

Brawo Radu

cuba 22.08.2022 19:43

Hehehe

cuba 22.08.2022 19:43

On juz wie kiedy ma wpuscic dziś

KaraJunior 22.08.2022 19:43

no chyba że odwali jakiś numer na koniec wpadając z piłą do bramki :P

taboret 22.08.2022 19:42

radu 7 interwencji + zachowane czyste konto to bedzie masa punktow

Adin 22.08.2022 19:42

ja nawet nie wiem kogo j mam na bramce

cuba 22.08.2022 19:42

Lepiej nikogo nie miec :D

Adin 22.08.2022 19:41

hehe

KaraJunior 22.08.2022 19:41

chyba nikt ale jak tak dlaej pójdzie to zamienię z Maignanem :P

Adin 22.08.2022 19:41

w fantasy

cuba 22.08.2022 19:40

Radu to jest rodzynek tego meczu

Adin 22.08.2022 19:40

kto ma Radu na bramce?

KaraJunior 22.08.2022 19:40

Radu prawie asysta :P

Adin 22.08.2022 19:40

a Milan sie dostosowal

Adin 22.08.2022 19:40

Atalanta wczoraj kiepsko grala

VVujek 22.08.2022 19:38

Lokman i Boga technika i drybling na najwyzszym poziomie

cuba 22.08.2022 19:38

Ok40 lat i noga na noge do deski

cuba 22.08.2022 19:37

Zarabiają tyle ze i tak żyją wakacjami,pasją

VVujek 22.08.2022 19:37

Ten Lookman ma niezle skillsy ciekawe jak z inteligencją boiskowa

KaraJunior 22.08.2022 19:37

ten pomysł jest poroniony z tymi MŚ

KaraJunior 22.08.2022 19:37

taaa tam to głównie psyche im Katar złamie

Adin 22.08.2022 19:37

malo czasu na regeneracje

KaraJunior 22.08.2022 19:37

albo inaczej - nie tyle nowych nabytków co w ogóle sporo kontuzji na poczatku

Adin 22.08.2022 19:37

niedlugo po katarze wszyscy bed a zlamani

KaraJunior 22.08.2022 19:36

ale coś nie ma seriea szczęścia do nowych nabytków - strasznie sie łamią

cuba 22.08.2022 19:36

Dokl

VVujek 22.08.2022 19:36

Wszytko jasne

Adin 22.08.2022 19:35

ja wczoraj mialem beke djimisitiego ktory rzucil sie Na Theo

cuba 22.08.2022 19:35

No i wyjasnione :)

VVujek 22.08.2022 19:35

Xd

KaraJunior 22.08.2022 19:35

dokładnie VVujek - nasz sędzio VAR :D

Adin 22.08.2022 19:35

mi tez sie wydaje

cuba 22.08.2022 19:35

Nie wywiniesz się

VVujek 22.08.2022 19:35

No za to też powinna być kartka dla Origiego

cuba 22.08.2022 19:34

Widać na varze jak podkladasz noge :D

KaraJunior 22.08.2022 19:34

ba nawet mnie tam nie było we włoszech od jakiegoś czasu ;)

Adin 22.08.2022 19:34

wczoraj Djimisti sie polamal

KaraJunior 22.08.2022 19:34

czemu przeze mnie ?? ja mu tam źle nie życzyłem

cuba 22.08.2022 19:33

:D

cuba 22.08.2022 19:33

To przez KaraJuniora

cuba 22.08.2022 19:33

No

Adin 22.08.2022 19:33

czytam shouta Roma i Wijnaldulum zlama noge?

Adin 22.08.2022 19:32

Pellegrini CAm, albo na lewe skrzydlo.

cuba 22.08.2022 19:32

Weź Satriano

Adin 22.08.2022 19:31

zastanawiam czy nie wy :cenzor: Pellegriniego, bo gra w srodku pola a nie w fazie ataku

Adin 22.08.2022 19:31

ja robie porzadki w skladzie

KaraJunior 22.08.2022 19:30

no wiem - ale jednak więcej oczekiwałem od Rebica po tym pierwszym meczu

Adin 22.08.2022 19:29

Cremonose a Atalanta

Adin 22.08.2022 19:29

KaraJunior 22.08.2022 19:25 Adin- Dybala już mi daje więcej punktów niz trzech gości z Milanu :D :D :D

cuba 22.08.2022 19:26

Mou chyba ich wezmie za grzbiety w przerwie

KaraJunior 22.08.2022 19:25

ja stawiałem na 3:1 dla Romy a tam może sie skończy 1:0 :(

KaraJunior 22.08.2022 19:25

spoko cuba :)

cuba 22.08.2022 19:25

Roma yu miała ich rozjechac s tu echo

KaraJunior 22.08.2022 19:25

Adin- Dybala już mi daje więcej punktów niz trzech gości z Milanu :D :D :D

cuba 22.08.2022 19:24

Któregoś roku jan coś zapraszam Junior

KaraJunior 22.08.2022 19:23

bramkostrzelny :D - dobre

KaraJunior 22.08.2022 19:23

cuba - teraz w październiku to zabieram dodatkowo teściową i matkę swoją także nic z tego :) - chce zabrać staruszki żeby pokazać im troche Gdańska i może Gdyni jak sie uda

cuba 22.08.2022 19:23

Najbardziej "bramkosyrzelny bramkarz" :)

Imrahil 22.08.2022 19:23

dokl, radu wiecej zrobil dla milanu niz ich legendarny kapitan bonucci

cuba 22.08.2022 19:22

Już

cuba 22.08.2022 19:22

Kuz jest

KaraJunior 22.08.2022 19:22

kozak*

KaraJunior 22.08.2022 19:22

taboret- Radu to będzie jeszcze koazk :P

KaraJunior 22.08.2022 19:22

w zesżłym roku w październiku mieliśmy taką ładną pogodę że szok a ludzi malutko i spokój

Imrahil 22.08.2022 19:22

xD

Imrahil 22.08.2022 19:22

kąpiel

Imrahil 22.08.2022 19:21

ta trojmiasto i kompiel

KaraJunior 22.08.2022 19:21

teraz będę w październiku - nie lubie tłumów a kąpiel w Bałtyku jakoś mnie już nie kręci więc wolę po sezonie połazić po plaży

cuba 22.08.2022 19:21

To mozna się zgadać Junior

taboret 22.08.2022 19:21

zobaczycie ze radu tak sie uodporni psychicznie i zrobi progres ze onane wygryzie

KaraJunior 22.08.2022 19:21

ja tak w roku w Gdańsku albo w Gdyni jestem 2 razy lae raczje krótkie wypady na 2-3 dni przed sezonem i po sezonie :P

taboret 22.08.2022 19:20

bezzębne 124 minuty zakonczone kontuzja

Imrahil 22.08.2022 19:20

ja dziś licze na 0-4 xD

taboret 22.08.2022 19:20

zaniolo tragiczne wejscie w sezon

cuba 22.08.2022 19:19

No i proszę

cuba 22.08.2022 19:18

:D Radu zostawia co najlepsze na potem

Imrahil 22.08.2022 19:18

rumun

Imrahil 22.08.2022 19:18

xD

taboret 22.08.2022 19:18

radu o dziwo dobry ale nie chwalmy dnia

cuba 22.08.2022 19:17

Dla Cremonese dobry

taboret 22.08.2022 19:17

slabiutki meczyk w rzymie

cuba 22.08.2022 19:17

Jak jeszcze by im Dybala wyskoczył to pozamiatane

Imrahil 22.08.2022 19:17

a gra? ;]

Seba 22.08.2022 19:16

Ciekawe ile Pawelek wytrzyma

cuba 22.08.2022 19:16

Roma ma pecha

Imrahil 22.08.2022 19:16

i tak dlugo wytrzymal

Seba 22.08.2022 19:16

Padają jak muchy po 2 kolejkach

Seba 22.08.2022 19:15

Zaniolo kontuzja

cuba 22.08.2022 19:15

Ostrów Wlkp

Adin 22.08.2022 19:15

a ty Cuba skad jestes

cuba 22.08.2022 19:15

3 rodzinki tam mam hehe

Ibracadabra eight 22.08.2022 19:14

Zaniolo już zszedł

cuba 22.08.2022 19:14

Ja nawet zimą smigam do Gdyni

Adin 22.08.2022 19:14

mialbym beke gdyby Dybala i Zaniolo w ym samym meczu kontuzje zlapali xD

cuba 22.08.2022 19:13

Zaniolo kontuzje

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się