Jak Cremonese wyciągnie tu remis to graczem meczu Radu
Ależ pudełko
w sensie pawełek
Piotruś na pustaczka nie trafił hoho
9 interwencji!
Brawo Radu
Hehehe
On juz wie kiedy ma wpuscic dziś
no chyba że odwali jakiś numer na koniec wpadając z piłą do bramki
radu 7 interwencji + zachowane czyste konto to bedzie masa punktow
ja nawet nie wiem kogo j mam na bramce
Lepiej nikogo nie miec
hehe
chyba nikt ale jak tak dlaej pójdzie to zamienię z Maignanem
w fantasy
Radu to jest rodzynek tego meczu
kto ma Radu na bramce?
Radu prawie asysta
a Milan sie dostosowal
Atalanta wczoraj kiepsko grala
Lokman i Boga technika i drybling na najwyzszym poziomie
Ok40 lat i noga na noge do deski
Zarabiają tyle ze i tak żyją wakacjami,pasją
Ten Lookman ma niezle skillsy ciekawe jak z inteligencją boiskowa
ten pomysł jest poroniony z tymi MŚ
taaa tam to głównie psyche im Katar złamie
malo czasu na regeneracje
albo inaczej - nie tyle nowych nabytków co w ogóle sporo kontuzji na poczatku
niedlugo po katarze wszyscy bed a zlamani
ale coś nie ma seriea szczęścia do nowych nabytków - strasznie sie łamią
Dokl
Wszytko jasne
ja wczoraj mialem beke djimisitiego ktory rzucil sie Na Theo
No i wyjasnione
Xd
dokładnie VVujek - nasz sędzio VAR
mi tez sie wydaje
Nie wywiniesz się
No za to też powinna być kartka dla Origiego
Widać na varze jak podkladasz noge
ba nawet mnie tam nie było we włoszech od jakiegoś czasu
wczoraj Djimisti sie polamal
czemu przeze mnie
ja mu tam źle nie życzyłem
To przez KaraJuniora
No
czytam shouta Roma i Wijnaldulum zlama noge?
Pellegrini CAm, albo na lewe skrzydlo.
Weź Satriano
zastanawiam czy nie wy
Pellegriniego, bo gra w srodku pola a nie w fazie ataku
ja robie porzadki w skladzie
no wiem - ale jednak więcej oczekiwałem od Rebica po tym pierwszym meczu
Cremonose a Atalanta
KaraJunior 22.08.2022 19:25 Adin- Dybala już mi daje więcej punktów niz trzech gości z Milanu
Mou chyba ich wezmie za grzbiety w przerwie
ja stawiałem na 3:1 dla Romy a tam może sie skończy 1:0 :(
spoko cuba
Roma yu miała ich rozjechac s tu echo
Adin- Dybala już mi daje więcej punktów niz trzech gości z Milanu
Któregoś roku jan coś zapraszam Junior
bramkostrzelny
- dobre
cuba - teraz w październiku to zabieram dodatkowo teściową i matkę swoją także nic z tego
- chce zabrać staruszki żeby pokazać im troche Gdańska i może Gdyni jak sie uda
Najbardziej "bramkosyrzelny bramkarz"
dokl, radu wiecej zrobil dla milanu niz ich legendarny kapitan bonucci
Już
Kuz jest
kozak*
taboret- Radu to będzie jeszcze koazk
w zesżłym roku w październiku mieliśmy taką ładną pogodę że szok a ludzi malutko i spokój
xD
kąpiel
ta trojmiasto i kompiel
teraz będę w październiku - nie lubie tłumów a kąpiel w Bałtyku jakoś mnie już nie kręci więc wolę po sezonie połazić po plaży
To mozna się zgadać Junior
zobaczycie ze radu tak sie uodporni psychicznie i zrobi progres ze onane wygryzie
ja tak w roku w Gdańsku albo w Gdyni jestem 2 razy lae raczje krótkie wypady na 2-3 dni przed sezonem i po sezonie
bezzębne 124 minuty zakonczone kontuzja
ja dziś licze na 0-4 xD
zaniolo tragiczne wejscie w sezon
No i proszę
Radu zostawia co najlepsze na potem
rumun
xD
radu o dziwo dobry ale nie chwalmy dnia
Dla Cremonese dobry
slabiutki meczyk w rzymie
Jak jeszcze by im Dybala wyskoczył to pozamiatane
a gra? ;]
Ciekawe ile Pawelek wytrzyma
Roma ma pecha
i tak dlugo wytrzymal
Padają jak muchy po 2 kolejkach
Zaniolo kontuzja
Ostrów Wlkp
a ty Cuba skad jestes
3 rodzinki tam mam hehe
Zaniolo już zszedł
Ja nawet zimą smigam do Gdyni
mialbym beke gdyby Dybala i Zaniolo w ym samym meczu kontuzje zlapali xD
Zaniolo kontuzje