Archiwum shoutboksa

cuba 22.08.2022 18:31

Święte slowa KaraJunior

KaraJunior 22.08.2022 18:31

sorry rroossoo.... nie mam

martins2000 22.08.2022 18:30

Piekło w Rzymie mają otoczkę

KaraJunior 22.08.2022 18:30

pamiętaj - praca uszlachetnia :P

cuba 22.08.2022 18:30

Lenia mam że az mam nerwy xe musze tam iść no sle pracować trzeba :)

rroossoonneerii 22.08.2022 18:30

pytanko ma tu ktos betfana ?

KaraJunior 22.08.2022 18:29

jak miąłem ogrom pracy to łatwiej mi było sie zabrać do pracy

KaraJunior 22.08.2022 18:28

wiem jak to jest - ja mam teraz luźniejsze tygodnie to mam taką biede w ogóle się wziąć do roboty :P

cuba 22.08.2022 18:26

Pare bramek powinno paść

cuba 22.08.2022 18:25

Ale zanim co jeszcze lukne na Rome i uwe ;)

cuba 22.08.2022 18:15

Kurde do pracy od srody ehhh nygusa dostałem przez yen urlop

KaraJunior 22.08.2022 17:44

Nie wiem jak jest teraz bo to było w sumie jużdość dawno temu ....2006 r ...... jprdl to już16 lat minęło - ależ ten czas leci

KaraJunior 22.08.2022 17:41

Myśmy nie płacili za TV przez jakiś czas ale nikt nie kupował tam żadnego tv tylko ktoś tam przywiózł tv z Polski - któregoś dnia pojawił się gościu z taką antentką - skierował ją na nasz dom a 2 dni później przyszło pismo - ,, macie tv w domu , macie 2 tygodnie na opłacenie abonamentu albo siup kara '' ;) i nic ich nie obchodziło że nie mamy angielskiej tv tylko canal+ z Polski :D

Nerazzurx10 22.08.2022 17:38

Porąbane.. oni jada na historii i wyciskaja z niej maxa

KaraJunior 22.08.2022 17:38

inacze przychodzi Ci kara z automatu wynosząca bodaj 10 x tyle

KaraJunior 22.08.2022 17:37

i jak już masz opłacony abonament to wpisujesz nr i szlus ale jak nie to musisz opłacić i masz na to 2 tygodnie

Balkanczyk 22.08.2022 17:37

Tyle, że nie pamietam czy euro czy funtów

KaraJunior 22.08.2022 17:37

ale tam nie masz opcji niepłacenia z tv - tam są takie kary że lepiej płacić a kupując odbiornik tv w sklepie musisz podać adres zamieszkania i oni wysyłają te dane zakupu do urzędu który wysyła Ci wezwanie do zapłaty z automatu

Balkanczyk 22.08.2022 17:37

Wartość Man Utd jest szacowana na 4,5 mld

Nerazzurx10 22.08.2022 17:36

Arabusy przybywajcie do nas

KaraJunior 22.08.2022 17:36

o corocznych wpływach z tv nie wspomnę

Nerazzurx10 22.08.2022 17:36

To jest niesamowite ze oni maja miliardy od sponsorów mimi tak slabej gry

KaraJunior 22.08.2022 17:36

ich wartość - nie wiem jak teraz - przewyższała wartość Interu kilkakrotnie

Nerazzurx10 22.08.2022 17:35

Podczas gdy my nie mozemy wydać 20mln na sredniej klasy piłkarza, mimi sukcesów

KaraJunior 22.08.2022 17:35

no ale to ManUtd - jedna z najbogatszych drużyn na świecie

Nerazzurx10 22.08.2022 17:35

Tak, tylko ze oni dalej beda cieniowac i sprowadzac gwiazdy, przykre

KaraJunior 22.08.2022 17:34

tylko po co te mydlenie oczu

KaraJunior 22.08.2022 17:34

no to prawda Nerazzurx10 - dramat - ale to normalne że idziesz tam gdzie jest większa kasa

KaraJunior 22.08.2022 17:33

Kocham te wypowiedzi piłkarzy :) - oni wciąż chyba wierzą że ludzie ufają temu co oni pitolą w wywiadach

Nerazzurx10 22.08.2022 17:33

Patrzcie ile znacza pieniadze w pilce, takie United ktore jest cienkie jak siki węża, sprowadzają najlepszych pilkarzy swiata o których my mozemy pomarzyć, kasa kasa i tylko kasa, nie poziom sportowy

KaraJunior 22.08.2022 17:32

Lewy*

KaraJunior 22.08.2022 17:32

skoro lewy poszedł szukać nowych wyzwać do hiszpańskiej ligi to czemu nie Casemiro ;) - przecież Mbappe tak samo został pewnie w PSG dla wyzwań ...... a nie czekaj ..... on tam jużgrał więc to chyab jednak o pieniądze chodziło :D :D

pablo77 22.08.2022 17:13

mówiłem, że szukał nowych wyzwań a nie dla kasy :D

pablo77 22.08.2022 17:13

- Niektórzy myślą, że odchodzę dla pieniędzy. Oni mnie nie znają. To ostatnia rzecz, o jakiej myślałem. Szukam nowego wyzwania, nowego celu. Chcę spróbować nowej ligi i kraju. To, co wygrałem w Realu, jest już historią. Teraz muszę pomóc Manchesterowi United - powiedział Brazylijczyk. - Jadę do największego klubu w Anglii. To prawda, że w tym roku nie zagramy w Lidze Mistrzów, ale Manchester United może konkurować wielkością z Realem. Nie mogę się doczekać gry z Cristiano Ronaldo - podsumował Casemiro. Czytaj dalej pod linkiem: https://www.meczyki.pl/newsy/manchester-united-casemiro-wyjasnil-powod-odejscia-z-realu-madryt-pieniadze-to-ostatnie-o-czym-myslalem/194505-n

pablo77 22.08.2022 17:13

Claudio jest wypowiedź Casemiro o transferze :D

KaraJunior 22.08.2022 16:58

ooo znalazłeś :)

KaraJunior 22.08.2022 16:58

Jaszczu - jest baner zrobiony już na górze po prawej stronie - trzeci od góry :)

Jaszczu91 22.08.2022 16:58

okej teraz widzę że się coś zmieni ło

taboret 22.08.2022 16:50

no przeciez jest

Jaszczu91 22.08.2022 16:49

żeby nie trzeba było szukać cały czas tego newsa z linkiem

Jaszczu91 22.08.2022 16:48

Orzeu chodziło mi o to czy będzie gdzieś na stronie zakładka do ligi typeró jak np do forum

Orzeu 22.08.2022 15:23

(y)

KaraJunior 22.08.2022 15:21

powiedzmy że dałem wam fory i te pare meczy przewagi :P

KaraJunior 22.08.2022 15:20

już wytypowałem - zobaczymy - fajnie że można edytować jeszcze typy w późniejszym terminie

Orzeu 22.08.2022 15:18

nic nie szkodzi żeby zacząć dzisiaj

KaraJunior 22.08.2022 15:18

ja miałem probllemy z pocztą cały weekend i nie mogłem potwierdzić konta - tak to jest jak sie czeka do ostatniej chwili z zakładaniem konta :( - ale i tak guzik bym trafił pewnie ;)

Orzeu 22.08.2022 14:44

wrzucę banner

Majster8 22.08.2022 13:59

Ludzie chyba sobie linka do typera nie zapisali bo widzę, że słaby ruch odkąd newsa nie ma na głównej

taboret 22.08.2022 13:57

Orzeu, ile juanów dostaje najlepszy typer kolejki?

Orzeu 22.08.2022 13:55

Jaszczu

andyvdm 22.08.2022 13:48

Wkręcają sobie niektórzy afery

Jaszczu91 22.08.2022 13:48

jest na stronie zakładka z ligą typerów?

andyvdm 22.08.2022 13:48

Nie było żadnej ręki Milanu

mimas2316 22.08.2022 13:47

To Napoli zostalo oszukane na karnego jak Ranocchia zablokował ręką dostęp do bramki i nawet na Varze tego nie sprawdzili

mimas2316 22.08.2022 13:45

Btw czemu ta nabita ręka Giroud jest rozpatrywana tutaj jako karny skoro nigdzie nie pisze się o kontrowersji? Przecież tutaj w żadnym wypadku nie ma karnego, dostał z 40 cm w rękę gdzie typowi odbiła się ona gdzieś od kolana xd To już więcej kontrowersji w tym że ten rzeźnik Hateboer nie wyleciał wcześniej z boiska

mimas2316 22.08.2022 13:41

xd

mimas2316 22.08.2022 13:41

W zeszłym sezonie Napoli po 5 kolejkach miało komplet zwycięstw a Juventus był 12 i miał 5 pkt, czego nie rozumiesz?

Seba 22.08.2022 13:08

W poprzednim sezonie Inter przegral mistrzostwo jednym meczem. W dodatku kazda strata na poczatku sezonu odbija sie na nastrojach w druzynie, a terminarz jest napięty. Czego nie rozumiesz klinsi?

cuba 22.08.2022 13:03

każda strata pkt juve,milanu jest mile widziana :)

KaraJunior 22.08.2022 13:02

a zgubić mozna zarówno w drugiej jak i w trzydziestej drugiej kolejce i warte są tyle samo

KaraJunior 22.08.2022 13:02

nie liczenie punktów tylko liczenie że ktoś zgubi punkty :)

Klinsi64 22.08.2022 13:00

no tak 2 kolejka zaczyna sie liczenie punktów xd

cuba 22.08.2022 12:47

tylko to bardziej życzenie :)

cuba 22.08.2022 12:46

kurs pewnie będzie dobry na remis juve

KaraJunior 22.08.2022 12:37

Juve stawiam na remis, Roma wygrywa

Claudio 22.08.2022 11:50

wygrana juve wcale taka pewna nie jest. Chociaz faktem jest ze tak slabej Sampy to juz dawno nie bylo

taboret 22.08.2022 11:46

nie

cuba 22.08.2022 11:42

Jakieś niespodzianki dziś przewidujecie dziś ? juwe np remis lub Roma?

cuba 22.08.2022 11:39

Wreszcie trochę popadalo

cuba 22.08.2022 11:38

Witam

KaraJunior 22.08.2022 11:37

nie mam nic przeciwko żeby byli na drugim miejscu - pod warunkiem że Inter będzie na pierwszym

Seba 22.08.2022 11:37

Oczywiscie ;)

KaraJunior 22.08.2022 11:37

nie mam zamiaru się o to kłócić bo każdy sezon może być inny a najważniejsze żeby pogubili troche punktów tak na wszelki wypadek ;)

Seba 22.08.2022 11:37

No na początku sezonu wyglądali lepiej jako zespół, a końcówka to już tylko Leao

KaraJunior 22.08.2022 11:36

no może - ale wydaje mi się że Leao to złapał formę troche później

Seba 22.08.2022 11:36

No i tak jak podkreślił andy udawało im się grać na zero z tyłu

Seba 22.08.2022 11:36

Kara ale mi chodzi o grę, a nie wyniki. Potrafili wyszarpywać wygrane, ale stricte piłkarsko zawsze lepiej wyglądają na początku sezonu

andyvdm 22.08.2022 11:32

Pod koniec sezonu praktycznie bramek nie tracili

andyvdm 22.08.2022 11:31

No trochę z dupy wniosek

KaraJunior 22.08.2022 11:27

ja wiem że to my za..j ....liśmy ale jednak potrafili to wykorzystać i wygrali sporo meczy na koniec sezonu

KaraJunior 22.08.2022 11:26

Seba - nie zgodzę się z tym im dalej w las tym słabiej grają - przecież pokazali w drugiej połowie ostatniego sezonu że potrafią spiąć pośladki i odrobić straty

Seba 22.08.2022 11:02

Myśleli, że strata Kessiego nie odbije się na ich grze

Imrahil 22.08.2022 11:02

bo my to cały czas w dołku, pod formą ;]

Imrahil 22.08.2022 11:01

no kiedyś muszą wejść w dołek

Seba 22.08.2022 11:01

Jeśli potracą oczek już na starcie, to pozniej nie odrobią, bo oni im dalej w las tym słabiej grają

Seba 22.08.2022 11:00

Milan gra to samo co rok temu, lecz obrona dziurawa i Leao bez formy

taboret 22.08.2022 10:58

lautaro dzis 25 urodziny. szybko te 4 lata w interze minely

Imrahil 22.08.2022 10:52

2 kolejka a juz ten gol denzela smakuje lepiej

ZnawcaCalcio 22.08.2022 10:40

Nawet Kumbulla poszedł wtedy na śmiesznych warunkach\

ZnawcaCalcio 22.08.2022 10:40

kogo oni sprzedali jakoś mega drogo?

ZnawcaCalcio 22.08.2022 10:39

akurat Hellas zawsze tanio sprzedaje

Orzeu 22.08.2022 10:37

z Interem negocjacje w spraiwe każdego z Serie A zaczynają się od 35

Seba 22.08.2022 10:30

Od Interu zażądaliby zapewne nie 12, a 20 mln wykupu

Seba 22.08.2022 10:24

No nie porównujmy ewentualnego wykupu Lukaku z wykupem Baraka. Po drugie większym klubom zawsze stawia się zaporowe warunki

pluto11 22.08.2022 10:09

Widzę że każdy może kupić kogoś na wyp z wykupem za jakieś śmieszne kwoty tylko my mamy zawsze problem

Czaglar 22.08.2022 09:38

Jakieś jaja, jakie tam warunki przechodzą

Czaglar 22.08.2022 09:37

Ktoś w tym Hellasue to chyba gra na obniżenie wartości klubu

Czaglar 22.08.2022 09:37

Antonin #Barak to #Fiorentina from #Verona on loan (€2M) with option to buy (€12M) is at the final stage. Contract until 2026 (1+3) with a salary of €1,5M/year.

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się