Archiwum shoutboksa

Atseif 22.08.2022 23:59

Radu dziś przyzwoicie

martins2000 22.08.2022 23:21

Juventus dogadany z OM i Milikiem. 2 mln za wypożyczenie i 8 mln za ewentualny wykup. [Di Marzio]

rroossoonneerii 22.08.2022 23:18

szybko

VVujek 22.08.2022 23:18

Na JP już nazywają Bremera nowym Ogbonna xd

rroossoonneerii 22.08.2022 23:17

w koncu cos buk oddal

rroossoonneerii 22.08.2022 23:16

ale pieknie kupony weszly freebet 60 na united i za 25 na bramke salaha

Piekarz 22.08.2022 22:53

hahah, dwie kolejki i już w top 8 są te same drużyny co na koniec zeszłego sezonu

pluto11 22.08.2022 22:50

Nie ma się co jarać my też pewnie stracimy pkt z jakimiś ogórkami

KaraJunior 22.08.2022 22:43

ale dobrze sie stało - jak narazie widać że nie taki diabeł straszny jak na papierze to wygląda ;)

Majster8 22.08.2022 22:43

3 osoby po 1 pkt, reszta po 0

KaraJunior 22.08.2022 22:43

ja liczyłem na remis ale realnie postawiłem na zwycięstwo Juventusu 0:2

taboret 22.08.2022 22:42

ja mialem pomysl na 1-1 i w ostatniej chwili mnie skusilo 1-0 na juve

KaraJunior 22.08.2022 22:41

w typerze to chyba nikt 0-0 nie obstawił :P

taboret 22.08.2022 22:40

maja gdzies z 8 minut

Imrahil 22.08.2022 22:40

juve xD

KaraJunior 22.08.2022 22:40

ciekawe - wyciągną jeszcze remis ?

taboret 22.08.2022 22:39

salaah

taboret 22.08.2022 22:39

liverpool gol

KaraJunior 22.08.2022 22:38

co tam sie dzieje w tym Liverpoolu skoro takie nieogarnięte ManU wygrywa

KaraJunior 22.08.2022 22:37

ale to nie ta liga :P

KaraJunior 22.08.2022 22:37

i liverpool też

taboret 22.08.2022 22:37

milan i juve traca punkty

taboret 22.08.2022 22:35

i gosc ma 22 lata przypominam

KaraJunior 22.08.2022 22:33

pare cm brakło i miałby spoko asyste

KaraJunior 22.08.2022 22:33

przy spalonym ładnie sie zachował

taboret 22.08.2022 22:33

czesto w poprzednim sezonie sam stukał punkty

KaraJunior 22.08.2022 22:33

dzisiaj nie ma dnia bo nawet szczególnie piłek nie dostaje

taboret 22.08.2022 22:32

nie wiem, ja uwazam ze vlaho ma slabsze mecze ale jest bardzo dobra 9

pluto11 22.08.2022 22:29

Jak grał w Genoi i Milanie

pluto11 22.08.2022 22:29

Taboret tyle goli co on w Fiorze to i Piątek nastrzelal

taboret 22.08.2022 22:29

aha czyli bramka i asysta wedlug ciebie to 'nie dojechanie na peron'' aha

andyvdm 22.08.2022 22:28

U nas by walił gola za golem

andyvdm 22.08.2022 22:28

Vlahovic jest wykastrowany w tym Juventusie

pluto11 22.08.2022 22:28

To że miał być męka kotem a nie dojechał na peron

pluto11 22.08.2022 22:28

Tak oglądam to ani Kosticia nie widać ani Locatelliego który zszedł ani Bremera jakoś

taboret 22.08.2022 22:27

pluto11, a co powiesz na bramke i asyste kolejke wczesniej przeciwko sassuolo?

KaraJunior 22.08.2022 22:27

ja nie wiem czy on ma jakiś strzał na bramke dzisiaj

pluto11 22.08.2022 22:27

A jak Spinazzola po tej kontuzji widział ktoś

pluto11 22.08.2022 22:26

Vlaho chyba troszkę przehajpowany bo jakoś nawet w lepszej drużynie nie roznosi jej

taboret 22.08.2022 22:20

bylo na kim oko zawiesic XD

KaraJunior 22.08.2022 22:19

to już Roma z Cremonese chyba lepszy mecz był w sumie bo Radu tam bronił ładnie

KaraJunior 22.08.2022 22:18

ja nie wiem kto tam gra lepiej a kto gorzej - te dzisiejsze mecze po prostu wychodzą mi bokiem

pluto11 22.08.2022 22:16

Ale to nie chyba Samoa gra jak Juve tylko Juve na poziomie Sampy

taboret 22.08.2022 22:12

upieklo sie

KaraJunior 22.08.2022 22:09

sppalony

Adin 22.08.2022 22:09

VAR?

taboret 22.08.2022 22:08

rabiot asysta vlaho

taboret 22.08.2022 22:07

juve gol

Adin 22.08.2022 22:02

patrze ze w Sampie nadal jest Giampaolo. Naprawde jestem zdziwiony

Ibracadabra eight 22.08.2022 22:01

Sampdoria też ruskie reklamy ma? co jest?

Ibracadabra eight 22.08.2022 22:00

Sampdoria reż ruskie reklamy ma? co jest/

KaraJunior 22.08.2022 21:57

te mecze są zawsze takie ospałe

KaraJunior 22.08.2022 21:56

dlatego boje się meczu z Lazio - nie lubię jak nasi muszą grać w nietypowe dni

KaraJunior 22.08.2022 21:56

te mecze w piątki i poniedziałki to przeważnie takie nudnawe

taboret 22.08.2022 21:53

tak samo jako roma

taboret 22.08.2022 21:52

tragedia mecz

taboret 22.08.2022 21:50

zszedl alex ktory prezentowal jakis poziom, ciekawie

VVujek 22.08.2022 21:44

Kostic tak jak całe Juve nic nie gra

pluto11 22.08.2022 21:40

Albo sędzia im pomoże

pluto11 22.08.2022 21:40

Pewnie wcisną jakas szmatę

Rebelde 22.08.2022 21:38

Jak gra Kostic?

VVujek 22.08.2022 21:36

Sapma jak równy z równym z Juve ze wskazaniem na.Sampe

VVujek 22.08.2022 21:36

Liverpool wypalony

taboret 22.08.2022 21:29

wypalenie

Imrahil 22.08.2022 21:24

czyzby upadek klopa?

pablo77 22.08.2022 21:20

kocur

pablo77 22.08.2022 21:20

Eriksen co piły daje

Imrahil 22.08.2022 21:18

spina w city xD

Imrahil 22.08.2022 21:18

hue hue

Imrahil 22.08.2022 21:15

krysia foch na trybunach

Imrahil 22.08.2022 21:15

lyverpól sluaby

KaraJunior 22.08.2022 21:12

Livescore podaje 59 - 41 %

taboret 22.08.2022 21:12

nie no panie tyle to nie

KaraJunior 22.08.2022 21:11

oj to chyba jakiś ,,bug'' ;)

Adin 22.08.2022 21:10

Sampa niby prawie 90% possesion

Adin 22.08.2022 21:09

hmm chyba whoscored zjebalo sie

Adin 22.08.2022 21:08

wszedlem na whoscored i patrze 0:0 w strzalach po 20 minutach

KaraJunior 22.08.2022 21:01

taka akcja to powinna się zemścić teraz

KaraJunior 22.08.2022 21:01

ale mop zawalił temat

Ibracadabra eight 22.08.2022 20:55

mówiłem że z tym Bremerem to trzeba poczekać na oceny ;)

OstatniPrawdziwy 22.08.2022 20:54

bremer babol

Ibracadabra eight 22.08.2022 20:51

Sampdoria prawie gol

mroowa111 22.08.2022 20:47

10/10 :serce:

Adin 22.08.2022 20:36

w Italii pewnie sa upaly i ci gracze ledwo dysza

taboret 22.08.2022 20:31

perun daj wygrac chlopakom

WTC 22.08.2022 20:29

Zależy jak na to spojrzeć

WTC 22.08.2022 20:29

Albo silnych

WTC 22.08.2022 20:29

W Calcio nie ma już słabych ekip

martins2000 22.08.2022 20:22

Di'Shon Bernard

VVujek 22.08.2022 20:14

Może i blado to wygląda, ale wydaję mi się, że Mourinho celowo nastawiony na kontre

taboret 22.08.2022 20:11

bramka nie z jego winy ;)

taboret 22.08.2022 20:11

radu mega dzik dzisiaj

Pjerun 22.08.2022 19:59

Roma nie bedzie w top4 moim zdaniem

cuba 22.08.2022 19:59

Obrona Cremonese dala ciała

OstatniPrawdziwy 22.08.2022 19:58

ehh szzkoda

cuba 22.08.2022 19:57

No i wpadło

cuba 22.08.2022 19:53

Ale Roma dziś blado

cuba 22.08.2022 19:52

To jest

cuba 22.08.2022 19:52

Yo jrst czasem ten urok beniaminka,nic do stracenia i jazda,uda się albo się nie uda

taboret 22.08.2022 19:49

zdecydowanie

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się