Archiwum shoutboksa

Atseif 24.08.2022 19:58

Kurde chciałem tego Szwajcara z jude

Klinsi64 24.08.2022 19:39

Agoume duzo by zmienil w tej sytuacji

pluto11 24.08.2022 18:10

A my chcemy oddać Agoume i zostać z połamanym Mikim młodym Asllanim i pół pomocnikiem Gaglia na ławce brawo my

pluto11 24.08.2022 18:10

I Juve weźmie Paredesa

martins2000 24.08.2022 17:25

‼️Roma złożyła oficjalną ofertę za Denisa Zakarię. Jose Mourinho wybrał Szwajcara jako wzmocnienie pomocy. Operacja dojdzie do skutku na 99%. [@IlarioDiGiovamb]

danielinter 24.08.2022 16:41

Isak za 75 w Newcastle ale ci angole zepsuli rynek

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

złodzieje ebane

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

piehdolona mafia

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:46

bo to jest mafia

Claudio 24.08.2022 15:44

Podobno warunek jest taki że jeśli Inter sprzeda Skriniara do PSG za 40mln to UEFA odpuści Interowi.

KaraJunior 24.08.2022 15:43

podpucony ten temat FFP

KaraJunior 24.08.2022 15:43

ciekawe czemu niby Inter ma być tak szeroko ukarany jak my w zasadzie nie wydaliśmy wielkiej kasy w ostatnich latach

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:43

to jest chore przecież w uj

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:43

jakaś ciężka polityczna jazda czy co

OstatniPrawdziwy 24.08.2022 15:42

ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi?

Czaglar 24.08.2022 15:38

UEFA is set to punish Juve €3 million for failing to comply with Financial Fair Play. Milan should be fined €2 million. Roma and Inter might face fines and market limitations. Both teams may be obliged to sell players in order to keep inside the limit. [ @repubblica ]

Jaszczu91 24.08.2022 15:33

Inter z wym samym koszyku co Szachtar niestety

taboret 24.08.2022 15:16

podobno bilety maja byc smiesznie tanie

wornock 24.08.2022 15:06

Szachtar by się przydał wtedy można do Wawy na mecz skoczyć

Cny 24.08.2022 14:59

bedzie pewnie znowu real xd

pluto11 24.08.2022 14:33

Tak samo jak Juve też nie będzie na pewno

pluto11 24.08.2022 14:33

Napoli nie może ci wyjść we grupie bo dwa Włoskie nie mogą być razem

pluto11 24.08.2022 14:33

Napoli nie może ci wyjść we grupie bo dwa Włoskie nie mogą być razem

pablo77 24.08.2022 14:08

H: PSG, Juventus, Benfica, Rangers

pablo77 24.08.2022 14:07

E: Real, Liverpool, Dortmund, Macabi Hajfa

pablo77 24.08.2022 14:07

D: City, Barcelona, Leverkusen, Celtic

pablo77 24.08.2022 14:06

C: Bayern, Totki, Napoli, Club Brugge

pablo77 24.08.2022 14:06

F: Ajax, Atletico, Inter, Dinamo zarzeb

pablo77 24.08.2022 14:06

jakie grupy mi wyszły z tego losowania xD

pluto11 24.08.2022 14:02

Od razu niech odejma pkt spuszcza dwie ligi niżej i zrobią zakaz transferowy a dla PSG Barcy i ManC zero ograniczeń

Luki165 24.08.2022 13:58

No to bedzie jakis skandal

domin98 24.08.2022 13:52

no chore

Gajda 24.08.2022 13:45

co :cenzor: zakaz transferów

Gajda 24.08.2022 13:45

Doniesienia dotyczące włoskich klubów wzbogaca "La Stampa". Ich zdaniem urzędujący mistrzowie Serie A oraz "Stara Dama" zapłacą około 6 milionów euro grzywny w związku ze złamaniem zasad FPP. Kary dotyczące Interu oraz AS Romy będą zaś miały charakter sportowy - niewykluczone, że oba kluby otrzymają zakaz przeprowadzania transferów.

maverik 24.08.2022 13:37

dla mnie najwazniejsze to trafic z 1 koszyka Eintracht albo Ajax, a z 4 wszystko oprocz OM, drugi koszyk bez znaczenia tak naprawde

Luki165 24.08.2022 13:35

A rzeczywiście :) no to juz wtedy obojetnie

domin98 24.08.2022 13:34

zapomniałem że sevilla jest w drugim

domin98 24.08.2022 13:34

a to przepraszam, faktycznie

maverik 24.08.2022 13:31

no brawo domyn, dwie druzyny z drugiego koszyka chcesz

domin98 24.08.2022 13:31

a z ostatniego może być Makkabi Hajfa to pomścimy Hapoel berszewa

domin98 24.08.2022 13:30

za drugiego koszyka kontowizne

domin98 24.08.2022 13:30

żeby się zemścić za finał LE

domin98 24.08.2022 13:30

ja bym brał Seville

maverik 24.08.2022 13:30

dwie druzyny z Ligue 1

Luki165 24.08.2022 13:28

Psg, Chelsea i Marsylia :) i spotykamy starych znajomych oraz Lukaku ma okazje na zemste

domin98 24.08.2022 13:21

i 4 punkty w ciemno

domin98 24.08.2022 13:21

dokl dawać kontowizne

Luki165 24.08.2022 13:21

Albo totki z conte :)

taboret 24.08.2022 13:21

kazda ekipa ma slabsze momenty co pokazalo np city remisujac 3-3 z newcastle i real meczacy sie z almeria

domin98 24.08.2022 13:20

ja nie chcę realu albo barcy, dużo z nimi graliśmy już

Seba 24.08.2022 13:20

ale pojedynki Skriniara z Lewym bym obejrzał

Luki165 24.08.2022 13:20

Bayern, Barcelona :)

Luki165 24.08.2022 13:20

A ja bym chcial jak najmocniejsza grupe.

Towarzysz 24.08.2022 13:19

ale znając życie będzie Real albo Barca

Seba 24.08.2022 13:19

mi tradycyjnie wsio ryba :D

Towarzysz 24.08.2022 13:19

ja bym chciał PSG-Lipsk-Maccabi Hajfa

taboret 24.08.2022 13:18

1 koszyk ajax/porto/eintracht 2 koszyk sevilla 4 koszyk wszystko tylko nie marsylia

domin98 24.08.2022 13:16

Luki zerknij na priv

mroowa111 24.08.2022 13:14

Porto lipsk i pilzno a wy kogo byście chcieli w lm?

Luki165 24.08.2022 13:13

Jak akurat mam możliwości i checi oraz czas to czasami jestem na lożach Lecha i paru rzeczy sie tam czlowiek dowie, ale daleko mi do bycia insidera hehe. Chlopaki tylko tez narzekali ze rynek Włoski robi sie coraz trudniejszy bo nie ma kasy.

Seba 24.08.2022 13:13

a temu co znowu?

Orzeu 24.08.2022 13:10

Gosens - strach przed zranieniem

domin98 24.08.2022 13:09

Luki duże kontakty masz, mógłbyś zostać pierwszym insiderem na FcInter.pl :D

domin98 24.08.2022 13:09

git dzięki

Luki165 24.08.2022 13:06

A oni teraz probuja umiescic Piatka w Torino

kulfon32 24.08.2022 13:05

BAYERN, BARCELONA, MARSYLIA :D :D

Luki165 24.08.2022 13:05

A dzien pozniej to podali we Wloszech

Kondzik 24.08.2022 13:04

domin ze napewno zostaje

Luki165 24.08.2022 13:04

Urlop wpadam tutaj tylko na chwile. No mowili, ze kontrakt z PSG byl dogadany. Paryżanie nie chcieli nigdy zaplacic wiecej niz 50 mln plus bonusy i ze ostatecznie zostaje. Co do kontraktu ponoc agenci sa tam umowieni na jesien. Tyle. W sumie nic nowego nie mowili co sie pisalo tyle, ze zostal sciagniety z rynku .

KaraJunior 24.08.2022 12:58

ale fajnie wylosowałem nam grupe :) - PORTO , RB LIPSK , VICTORIA PLZEN :D

domin98 24.08.2022 12:57

bo pytałem potem ale Cię już nie było

domin98 24.08.2022 12:57

i co tam mówili o Skriniarze?

domin98 24.08.2022 12:56

ostatnio coś pisałeś o kumplach z fabryki futbolu

domin98 24.08.2022 12:56

luki

Luki165 24.08.2022 12:56

Powaznie z tym zakazem ? Przeciez to bedzie kolejne kompro

taboret 24.08.2022 12:56

co sie nie wylosuje to i tak ciezkie https://draw.inker.one/#/cl/gs

taboret 24.08.2022 12:56

ale mamy potencjal na ciezka grupe..

domin98 24.08.2022 12:37

ewentualnie Scarface Corcione

domin98 24.08.2022 12:37

i Effenberg

Klinsi64 24.08.2022 12:29

wiarygodne zrodlo to Kamciu na twitterze

Klinsi64 24.08.2022 12:29

jedyne s

Klinsi64 24.08.2022 12:29

wrzucacie jakies glupoty

Cny 24.08.2022 12:15

ze niby 6M ma być dotkliwsze niż zakaz transferowy?

Cny 24.08.2022 12:15

te doniesienia to jakaś paranoja xd

domin98 24.08.2022 12:13

wyrównywanie szans itp itd

domin98 24.08.2022 12:13

beka

domin98 24.08.2022 12:13

XD

danielinter 24.08.2022 12:13

A szmaty z psg smieszne 10 mln kary kogos tu popierdolilo

danielinter 24.08.2022 12:12

La republika twierdzi ze Inter i Roma dostana zakaz transferowy haha

domin98 24.08.2022 11:59

dobra dawać tego chalobaha

Jacenty 24.08.2022 11:27

grał, jako środkowy lewy z tego co pamiętam

domin98 24.08.2022 11:03

on w Parmie nie grał czasem na tej pozycji?

taboret 24.08.2022 10:41

ale jedynie w sytuacjach awaryjnych

taboret 24.08.2022 10:41

jako śo zagrał 30 spotkań

Luki165 24.08.2022 10:34

Ja nie widze Darmiana na so. Jakos mi on tam kompletnie nie pasuje

domin98 24.08.2022 10:17

imo poziom podobny do DD

domin98 24.08.2022 10:17

czemu?

Luki165 24.08.2022 10:16

Traktować mozna , ale to raczej fatalny pomysl.

domin98 24.08.2022 10:14

Darmian też może być traktowany jako SO

Luki165 24.08.2022 10:13

Bo Dimarco nalezy uznac za wahadlo bo Gosens jest w pupie , a Belanova to tylko statysta na ten moment.

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się