Archiwum shoutboksa

domin98 25.08.2022 19:11

Witam

Luki165 25.08.2022 19:10

Albo wyjscie z grupy

Adin 25.08.2022 19:10

tak aptrze na grupy najbardziej podoba sie grupa A i wasza

Luki165 25.08.2022 19:10

Cel na przyszly sezon wygrac LE

Adin 25.08.2022 19:10

czy tyle ile wymysla

martins2000 25.08.2022 19:10

a trzeba było wygrac z Bologna

WR1908 25.08.2022 19:10

kiedy bedzie terminarz? ktos wie?

Adin 25.08.2022 19:10

poczekaj jak beda 36 druzyny wLidze Mistrzow

Claudio 25.08.2022 19:09

Ale pecha mamy niemiłosiernego. Na 4 grupy 3 do wyjścia nam się trafia ta najgorsza. Zresztą te ich wyliczenia, schematy oraz przypisywania do grup są do kitu. Co chwilę mamy barce lub real. Co chwilę ktoś co roku na siebie trafia

Luki165 25.08.2022 19:09

Mecz z Barcelona na bank vedzie w tvp i będzie takie napalanko

Kusy 25.08.2022 19:07

Z farsa powalczymy mają dziurawa obrone

martins2000 25.08.2022 19:07

Ekipa Juliana Nagelsmanna spokojnie wygra tą grupę

KaraJunior 25.08.2022 19:05

Batmanovic będzie miał dzień i wybroni wszystko

KaraJunior 25.08.2022 19:05

powodzenia Adin - będzie dobrze :) - a my pojedziemy do Hiszpani i pokażemy Lewemu jak sie broni :D

Tigertm 25.08.2022 19:04

poprawcie tekst na głownej zamiast śmierci napisalicie śmieci xD

OstatniPrawdziwy 25.08.2022 19:04

o paaanie ale mamy przeebane

Adin 25.08.2022 19:04

jest szansa. Co prawda Salzburg produkuje pilkarzy na Bundeslige

Granat105 25.08.2022 19:04

wtf

Granat105 25.08.2022 19:04

Na relacji pisze ze maccabi do nas

Adin 25.08.2022 19:03

KaraJunior 25.08.2022 18:59 TO może Milan wyjdzie z grupy tym razem :P

Claudio 25.08.2022 19:03

Nie będę zaskoczony jak ani jedna włoska drużyna grupy nie wyjdzie

Granat105 25.08.2022 19:03

Oprócz nas

Granat105 25.08.2022 19:02

Patrząc na grupy to wyjdą wszystkie

Granat105 25.08.2022 19:02

Patrząc na grupy to wyjdą wszystkie

Granat105 25.08.2022 19:02

Patrząc na grupy to wyjdą wszystkie

taboret 25.08.2022 19:02

najwazniejsze to ubic pilzno na 6pkt

inter30 25.08.2022 19:01

moze zadna nie wyjsc

Paolo92 25.08.2022 19:00

Pilzno

KaraJunior 25.08.2022 19:00

a tak serio to niech wszystkie włoskie ywjdą z grupy :) - dla dobra serieA

inter30 25.08.2022 19:00

celtic?

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:59

jak dla mnie to wgl zalosne ze miszcz kraju takiego jak nasz rowna sie 1 koszyk

Tigertm 25.08.2022 18:59

w grupie śmieci ?

keler1S 25.08.2022 18:59

,akabi

Tigertm 25.08.2022 18:59

kto dodaje posty? zobaczcie na głownej

KaraJunior 25.08.2022 18:59

TO może Milan wyjdzie z grupy tym razem :P

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:59

no ale 3 koszyk to mozna sie bylo spodziewac

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:58

aha to milan poza chelsea ma ok

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:58

z fcb powinnismy byc przyynajmniej rowni jak nie wyzej

Granat105 25.08.2022 18:58

Gruba b to liga Europy jest

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:57

kur no szanujmy siebie to nie jest nic niewiadomo jakiego poza jedna druzyna

KaraJunior 25.08.2022 18:57

grup B fajna - wyrównana

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:57

ale bez jaj no barcelona lewy nie lewy mamy wszystko ku temu zeby ich.

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:56

nie no okej czulem bayern albo psg z 1 grupy wlasnie przyznam

Luki165 25.08.2022 18:56

Bardzo sie ciesze i trafiem idealnie jaka bedzie grupa

KaraJunior 25.08.2022 18:56

dokładnie martins - nie ma co płakać - z 3 koszyka to było pewne żę będzie trudno

cuba 25.08.2022 18:56

Eleganca grupa,jest git

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:56

czemuu, uposledzenie zadecydowalo bez jaj i ten radu ah walic go terza go ter wyjasnic

martins2000 25.08.2022 18:56

Rok temu mecz z Liverpoolem zadecydował o mistrzostwie

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:55

cos widzialem ze chelsea za leao 120mln xd

Granat105 25.08.2022 18:55

Tez racja, trzeba tych motłochów w lidze pogonić, to jest raczej nasz priorytet

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:55

nie no walic serie a jest mierna jak dal mnie, to trzeba z automatu zdobyc po prostu a w lm dopiero jest walka bez jaja.

KaraJunior 25.08.2022 18:55

Żeby tylko Skriniar nie połamał nam lewego przed MŚ :P

martins2000 25.08.2022 18:55

Skupić się na lidze olać te puchary bo zostaniemy z ręką w nocniku

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:54

wiadomo ze bayern to baeyrn

Kusy 25.08.2022 18:54

Więcej wiary

Granat105 25.08.2022 18:54

Jedyny plus to konkretne mecze, ale zawsze zostaje cień nadzieji że Bolingoli potrzyma Robercika pod butem

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:54

bez jaj jak nie awansujemy nad barcelone to chua sie nadajemy powiedzmy sobie szczerze

remircse 25.08.2022 18:54

no nic, będziemy znowu "zbierać doświadczenie"

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:54

wyebim lewego zaje he

martins2000 25.08.2022 18:54

Będziemy grali na 200% i tak nie wyjdziemy z grupy a tylko stracimy też ligę

keler1S 25.08.2022 18:54

makabi

FENDI_SOSA 25.08.2022 18:54

heee ogladam to

BJJ_Damian 25.08.2022 18:53

Aż mi się odechciało oglądać, dajcie znać kto na 4 wpada

keler1S 25.08.2022 18:53

daawwwac makabi

Kusy 25.08.2022 18:53

Na luzie wychodzimy z pierwszego miejsca.

Granat105 25.08.2022 18:53

No to już pograne

mimas2316 25.08.2022 18:52

Drewniakowski xD

remircse 25.08.2022 18:52

spokojnie, jeszcze dostaniemy Marsylię xD

Granat105 25.08.2022 18:52

Kyrie elejson

Adin 25.08.2022 18:52

Lewy > kazdy napastnik w serie A

Claudio 25.08.2022 18:52

To jak idziemy za ciosem to dawać Marsylię lub Rangers

crislk 25.08.2022 18:52

z drewiakowskim

Adin 25.08.2022 18:51

moze Miln wyjdzie z grupy

crislk 25.08.2022 18:51

barcelone to mozna pyknac

BJJ_Damian 25.08.2022 18:51

Japier*ole....

question 25.08.2022 18:50

jak zwykle... ehh

Adin 25.08.2022 18:50

my rok temu mielismy

MuCha2 25.08.2022 18:50

To się w głowie nie mieści 5 lat Real Barcelona na zmianę

Claudio 25.08.2022 18:50

Zawsze nam jakieś gówno wpadnie

Claudio 25.08.2022 18:50

Nasza grupa śmierci a grupa D na ligę europejska...

intermed1 25.08.2022 18:49

Pora umierać

Rebelde 25.08.2022 18:49

ja pier , to jakis fatum od lat

inter30 25.08.2022 18:49

cyrk

inter30 25.08.2022 18:49

ja pier...

maverik 25.08.2022 18:48

mamy C

Claudio 25.08.2022 18:48

No i uj

Claudio 25.08.2022 18:48

Pół na pół...

maverik 25.08.2022 18:48

serio

forzaragazzi 25.08.2022 18:48

realu nie możemy

maverik 25.08.2022 18:48

ja pierdole

MuCha2 25.08.2022 18:48

Ale my tam chyba nie możemy trafić

intermed1 25.08.2022 18:48

Albo znowu Real

inter30 25.08.2022 18:48

czyli 50%

Claudio 25.08.2022 18:47

Czuje B

intermed1 25.08.2022 18:47

Ehhh

intermed1 25.08.2022 18:47

No to Bayern i Barcelona będzie

Claudio 25.08.2022 18:46

Juve jaka grupa

MuCha2 25.08.2022 18:44

Napoli z fartem

forzaragazzi 25.08.2022 18:44

Czyli B, C albo D

MuCha2 25.08.2022 18:42

Przy naszym sZczwsciu to 66% 😂

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się