Archiwum shoutboksa

Atseif 25.08.2022 18:42

Totenham albo atletico, mówię Wam

Claudio 25.08.2022 18:41

Każda grupa do wyjścia oprócz C.

crislk 25.08.2022 18:41

barcelona cienka jest

Claudio 25.08.2022 18:40

Jak trafimy do C to mnie rozwali

inter30 25.08.2022 18:40

my do c i koniec miszostw :D

maverik 25.08.2022 18:40

25% szans ze tam trafimy, znajac nasze szczescie

MuCha2 25.08.2022 18:40

Jest xd

Claudio 25.08.2022 18:40

Przypadek xD

Claudio 25.08.2022 18:40

Barca z Bayernem w grupie

Pazza12 25.08.2022 18:39

Jak ktos szuka w tv to jest na polsat sport premium

MuCha2 25.08.2022 18:37

Conte farci

Claudio 25.08.2022 18:37

Dawać nam D z Eintracht em i totkami

MuCha2 25.08.2022 18:36

Bankowo mamy a-d dobrze 😅 ale znając nasze szczęście bayern

Claudio 25.08.2022 18:36

Co by się nie działo byle nie Bayern i będzie dobrze

maverik 25.08.2022 18:36

widocznie inne druzyny musialy trafic do A-D

inter30 25.08.2022 18:36

nie czaje tych zasad czemu jufki tylko 2 mozliwe grupy

Claudio 25.08.2022 18:35

Jakim cudem Juve do h xD

maverik 25.08.2022 18:35

tak mozemy

MuCha2 25.08.2022 18:35

Ale my z milanem możemy grać w jeden dzień ?

maverik 25.08.2022 18:35

mamy A-D pewne

maverik 25.08.2022 18:35

i zajebiscie

maverik 25.08.2022 18:33

przypominam ze nie mozemy zagrac tego samego dnia co Juve

maverik 25.08.2022 18:33

bo wtedy my mamy pewne F-H

maverik 25.08.2022 18:33

nie do konca

Claudio 25.08.2022 18:31

Juvki niech mają Bayern i będzie idealnie xD

Claudio 25.08.2022 18:31

Ajax, Bayer, Porto, Frankfurt... Jak nie będzie Bayernu to jest super

maverik 25.08.2022 18:31

juve musi wylosowac F-H i bedzie zajebiscie

MuCha2 25.08.2022 18:31

Mamy grupę od a-D

MuCha2 25.08.2022 18:31

Dobrze jest właśnie

Claudio 25.08.2022 18:31

Chociaż nie... Właśnie jest dobrze

VVujek 25.08.2022 18:30

Co to oznacza

Claudio 25.08.2022 18:30

Inter i Juve muszą być w tej drugiej

Claudio 25.08.2022 18:30

No i kapa... Milan w drugiej drabince

MuCha2 25.08.2022 18:29

Jeszcze jeden kurde

Claudio 25.08.2022 18:29

No to trzeba trafić do tej początkowej strony grup

MuCha2 25.08.2022 18:29

Byle juvki w drugiej grupie

Adin 25.08.2022 18:25

jak nie masz tv

Pazza12 25.08.2022 18:24

Juz nie ma na urosporcie?

rchemik 25.08.2022 18:23

uefa.com

rchemik 25.08.2022 18:22

City i Barcelona na 100%

Pazza12 25.08.2022 18:21

Na jakim kanale jest losowanie CL ??

Klinsi64 25.08.2022 18:07

icardi to zwykły debil bez Nary skonczylby podobnie

MuCha2 25.08.2022 17:58

To go wielka Pani menadżer załatwiła posiedziała w Paryżu to teraz się z kebabami będzie bujać xd.

KibicInteru 25.08.2022 17:35

Monza to nie taki nikt

inter30 25.08.2022 17:22

dziwne że z włoskiej nikt go nie chce

inter30 25.08.2022 17:22

ale upadek

WTC 25.08.2022 17:22

Mauro Icardi, jawiący się jako jeden z niechcianych graczy Paris Saint-Germain, wkrótce rozrusza swoje kości w innej drużynie, o ile negocjacje pomiędzy jego pracodawcą a Galatasaray zakończą się powodzeniem - poinformował Loïc Tanzi z "L'Equipe".

Adriano_forever 25.08.2022 16:07

czelsi oddało wernera i wzięło aubamejanga?

Claudio 25.08.2022 16:02

o to może jakiś bezdomny da mu Bentleya

Adriano_forever 25.08.2022 16:01

w toruniu

Claudio 25.08.2022 15:56

to w turynie czy na balicach

martins2000 25.08.2022 15:49

:papryka:

martins2000 25.08.2022 15:49

za 1 mln

martins2000 25.08.2022 15:49

Milik wylądował w Turynie. [Balice]

maverik 25.08.2022 15:40

uefa potwierdzila ze jestesmy w parze z juve na dzisiejsze losowanie, co oznacza ze jak juve zostanie wylosowane do grup A-D, to Inter do E-H i na odwrot

Orzeu 25.08.2022 15:39

o 8 rano jakoś opisywałem

Orzeu 25.08.2022 15:39

w mercato live

Orzeu 25.08.2022 15:39

Gajda masz to

Gajda 25.08.2022 15:36

?? ?

pablo77 25.08.2022 15:32

Inter jako zsyp dla odpadów z Romy :lol:

pablo77 25.08.2022 15:32

xD

martins2000 25.08.2022 15:16

na bank

Orzeu 25.08.2022 15:13

o właśnie

Orzeu 25.08.2022 15:13

andyvdm 25.08.2022 15:12 Jak będzie miał 33 lata to go weźmiemy z Romy na ostatni duży kontrakt żeby tradycji stało się zadosc

andyvdm 25.08.2022 15:12

Jak będzie miał 33 lata to go weźmiemy z Romy na ostatni duży kontrakt żeby tradycji stało się zadosc

HB 25.08.2022 15:12

dziwne jednak, ze milan go nie wzial

HB 25.08.2022 15:12

no dobra przekonales mnie

Orzeu 25.08.2022 15:09

6 lat temu to był potwór, teraz bym go nie chciał

Orzeu 25.08.2022 15:09

w tym połowa z karnych :D

Orzeu 25.08.2022 15:09

strzelał po 12-13 bramek w Torino na sezon przez ostatni lata

HB 25.08.2022 15:08

za rok dzeko out i belotti wtedy sie robi 4. napastnikiem

Orzeu 25.08.2022 15:08

ostatni raz 20 bramek strzelił 6 lat temu

HB 25.08.2022 15:08

no lepszy niz dzeko na pewno

Orzeu 25.08.2022 15:08

no przereklamowany

Orzeu 25.08.2022 15:08

do Romy jako wchodzący jako pierwszy z ławki to ok, dla nas jako piąty napastnik to za droga opcja

HB 25.08.2022 15:08

jose go chcial

HB 25.08.2022 15:07

przereklamowany hm

Orzeu 25.08.2022 15:07

przereklamowany Belotti z kontraktem 3.5 mln euro to niezbyt dobra inwestycja dla nas

HB 25.08.2022 15:03

szkoda, ze belottiego na 5 napastnika nie wzieto, kolejna strata taniego dobrego pilkarza jak przy dybali

Luki165 25.08.2022 15:03

Pogadalem z dwoma kumplami co kibicuja Chelsea i juz chce tego Chalobaha

Orzeu 25.08.2022 15:02

żadnego księcia na wielbłądzie szastającego pieniędzmi na prawo i lewo

Orzeu 25.08.2022 15:01

no nie będzie żadnego Aramco

pablo77 25.08.2022 14:30

szkoda czasu na bajki tracić

pablo77 25.08.2022 14:30

Orzeu tu nie ma co opisywać, bedzie to bedzie

Orzeu 25.08.2022 14:29

w skrócie: Aramco nigdy nie było zainteresowane kupnem żadnego klubu

Orzeu 25.08.2022 14:29

zara to opiszę

Orzeu 25.08.2022 14:29

no

pablo77 25.08.2022 14:09

czy szejk będzie chciał coś udowodnić i powie Skriniarowi ze jak nie podpisze kontraktu to da mu 10mln za sezon albo 15 :P

pablo77 25.08.2022 14:08

strasznie pewny siebie, to teraz zobaczymy ile jest warta miłość Skriniara do klubu i czy podpisze nowy kontrakt.

pablo77 25.08.2022 14:08

Właściciel PSG dał jasno do zrozumienia, że Milan Skriniar zagra w PSG, jak nie teraz to po przyjściu za darmo w czerwcu 2023 roku. Inter potraktował zachowanie klubu z PSG jako groźbę i zamknął negocjacje.

Claudio 25.08.2022 14:00

no to Belotti w Romie zaraz oficjalnie

Orzeu 25.08.2022 13:58

Afena Gyan za 7 mln euro do Cremonese

kulfon32 25.08.2022 13:41

Aż się dziwie zze Monza go nie wzięła

kulfon32 25.08.2022 13:41

Wow !! :D

callthelaw 25.08.2022 13:24

Umtiti w Lecce oficjalnie. Jak w ciagu 4 lat z wartosci 70 mln eur mozna spasc na 2 mln...

Luki165 25.08.2022 13:22

Wlasnie kiedy on wraca z banicji ?

Luki165 25.08.2022 13:21

Ja tam bym wyslal Capitano , który by opisal incydent kałowy ;)

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się