Archiwum shoutboksa

Luki165 24.08.2022 10:10

Tak realnie, zeby grac na 3 frontach potrzebujemy 2 so i jednego pomocnika do srodka

Luki165 24.08.2022 10:04

Zaraz zaczyna sie maraton nie daj Boże jakies kontuzje w srodku i leżymy

domin98 24.08.2022 10:03

pewnie skończy się tym że regularnie będziemy gagliardiniego oglądać

domin98 24.08.2022 10:03

no ławka linii pomocy wygląda średnio

Luki165 24.08.2022 10:02

Ja nie kumam, ze nie myslimy o tym zeby wzmocnić srodek pomocy skoro ma odejsc mlody francuz.

Klinsi64 24.08.2022 09:37

mam nadzieje ze pomogłem

Klinsi64 24.08.2022 09:37

jest czarny

taboret 24.08.2022 09:31

Orzeu, opinia o Chalobahu

HB 24.08.2022 09:26

FF slucham Freda, co za set !!

BJJ_Damian 24.08.2022 09:26

Czołem!

Orzeu 24.08.2022 09:23

kozak

domin98 24.08.2022 08:37

otwieram sb

domin98 24.08.2022 08:37

witam

martins2000 23.08.2022 23:48

Roma rozważa włączenie się do gry o Leandro Paredesa. [Di Marzio]

maverik 23.08.2022 23:45

poki co ogrywamy Chelsea jakiegos Lukaku

andyvdm 23.08.2022 23:43

Co my urwa jakieś Empoli

andyvdm 23.08.2022 23:43

Nie rozumiem idei ogrywania Chelsea jakichś ich Czalobaków

Atseif 23.08.2022 23:21

Lol coś pier.dola na lequipe, ze Ronaldo do Marsylii

martins2000 23.08.2022 23:00

Chelsea per il prestito oneroso di Chalobah chiede 2 milioni. Praticamente un paio di milioni in più del budget a disposizione [FBiasin]

Piekarz 23.08.2022 22:42

przecież Milicz się skończył 6 lat temu xd

Adin 23.08.2022 20:57

naczy sie grac biedak defensywnie.

KaraJunior 23.08.2022 19:14

no to se chłop posiedzi na ławce za gruby hajs ;) - coś jak Dudek w Realu swego czasu

martins2000 23.08.2022 19:13

Milik w Juve. 2 mln za wypożyczenie i opcja wykupu za 8 mln euro. Pensja w wysokości 3,5 mln euro netto. [Sky]

KaraJunior 23.08.2022 17:04

oficjalnie grzywna - nieoficjalnie łapówka żeby UEFA dała im spokój

AlwaysRemember 23.08.2022 16:52

PSG ma dobrowolnie grzywnę zapłacić

Nerazzurx10 23.08.2022 16:26

Chyba ta superliga to nie bym taki zly pomysł

Nerazzurx10 23.08.2022 16:26

To jest farsa

Pjerun 23.08.2022 16:24

Jestesmy jedyna druzyna, ktora sie przejmuje tymi przepisami, a mimo to cos nam grozi. Niesamowite to jest

Imrahil 23.08.2022 16:22

jak siegam pamiecią uefa i lega calcio nigdy po drodze

Nerazzurx10 23.08.2022 16:20

UEFA niech sobie popatrzy co robi PSG, United, City i przede wszystkim Barcelona

Imrahil 23.08.2022 15:51

:Orzeu:

Imrahil 23.08.2022 15:51

[=

Imrahil 23.08.2022 15:51

juz teraz tak

Orzeu 23.08.2022 15:49

no przecież piłka jest na głównym jaki znowu mop

Imrahil 23.08.2022 14:52

on tak krzyczy bo ma mopa na glowie? jestescie brutalni

Imrahil 23.08.2022 14:51

co to ma byc na tym głónym facepalm

kulfon32 23.08.2022 14:45

Dantte - Zaloguj się na inter.it i jakby ci blokowało płatność (wyskoczy błąd banku) to zaloguj się wtedy na mozilli. Ja miałem taki błąd na chromie.

Orzeu 23.08.2022 14:18

Dantte https://fcinter.pl/dzial/kompendium

bobogol 23.08.2022 14:17

jest*

bobogol 23.08.2022 14:17

jestes spoko temat na forum o samodzielnym wyjezdzie, jakby co poczytaj i tam pytaj smialo tez :)

Dantte 23.08.2022 14:13

Dzięki

bobogol 23.08.2022 14:13

inter.it/tickets

Dantte 23.08.2022 14:11

Gdzie znajdę jakieś info o tym jak i gdzie kupic bilet na mecz Interu przez internet?

KibicInteru 23.08.2022 14:10

gdyby Inzaghi faktycznie tak go chciał to już byśmy go dogadali

domin98 23.08.2022 14:10

podejrzewam że czekamy do końca okienka, mam nadzieję że tylko po to żeby wziąć tego Akanjiego który i tak już w BVB nie zagra

KibicInteru 23.08.2022 14:09

no ma pewno Acerbi nie jest priorytetem skoro patrzymy cały czas na inne opcje

domin98 23.08.2022 14:08

bo Acerbi za duży zjazd zaliczył w ostatnim czasie

domin98 23.08.2022 14:08

ja bym brał Akanjiego ogólnie

domin98 23.08.2022 14:07

z drugiej strony Tomori się sprawdził

Kebo 23.08.2022 14:07

no właśnie tu jest wasz problem, tylko zmiennikiem

OstatniPrawdziwy 23.08.2022 14:06

XD

Czaglar 23.08.2022 14:04

Szymek nie ufnie patrzy na dwie czarne alternatywy, bo w rzeczywistości mogą być jeszcze starsi od Acerbiego

OstatniPrawdziwy 23.08.2022 14:04

a nie kolejnym dziadem do pobierania pensji

OstatniPrawdziwy 23.08.2022 14:04

lepiej żeby zmiennik był jakąś realną alternatywą z potencjałem

domin98 23.08.2022 14:03

Akanjiego można brać w zimie za free

domin98 23.08.2022 14:03

ale z drugiej strony Acerbi to przynajmniej ograna opcja we Włoszech, a ma być tylko zmiennikiem

domin98 23.08.2022 14:03

możliwe

OstatniPrawdziwy 23.08.2022 14:00

ci włoscy trenerzy musza być tacy sami wszyscy pod tym względem?

OstatniPrawdziwy 23.08.2022 13:57

betonowy szymek będzie miał kolejnego pupila

Czaglar 23.08.2022 13:54

Naszym problemem nie jest wydawania na transfery, bo to u nas powoli wymierająca gałąź, ale to, że klub rok, do roku przynosi gigantyczne straty. Wszystkie kluby które trafiły na listę to te które biły rekordy w erze Covidowej

Seba 23.08.2022 13:17

Zwracam honor. Bronią ekip z Serie A :D

Seba 23.08.2022 13:13

Na stronie Milanu oczywiście musiał pojawić się ten news. Muszą się dowartościować :D

Seba 23.08.2022 13:09

a za rok Zhang będzie mógł tylko sprzedawać, więc się dorobi :D

Claudio 23.08.2022 13:09

czyli nasi wiedzieli wiec zostawili Skriniara bo to ostatnia szansa na walke o scudetto ;)

Seba 23.08.2022 13:09

Wiadomo, że kluby angielskie mają większe przychody, więc z automatu będą mogły zaproponować lepszy kontrakt zawodnikowi. Jeszcze bardziej takimi ograniczeniami będa zwiększać dysproporcje między ligami oraz klubami

Seba 23.08.2022 13:05

a tu przedstawiają narrację jakby włoskie ekipy psuły rynek

KaraJunior 23.08.2022 13:04

dzięki temu na bank będziecie bogatsi i zwiększy to atrakcyjność waszej ligi

KaraJunior 23.08.2022 13:04

to jest zajebiste :) - jesteście biedni i za dużo wydaliście za kare musicie zapłacić kare :D

Seba 23.08.2022 13:04

a w tym samym czasie w Anglii padają rekordy transferowe :D

Claudio 23.08.2022 13:02

Mamy niby dostać karę finansową oraz jakieś blokady na rynku transferowym. UEFA to jest kompromitacja taka sama jak te wspaniałe zarządzanie Zhanga :D

Seba 23.08.2022 13:01

Ułefka niech tak nie fika, bo się przejedzie

KaraJunior 23.08.2022 12:50

Zhang już dawno wprowadził restrykcyjne zasady transferów do Interu :P - wyprzedził w tej kwestii UEFA ;)

Claudio 23.08.2022 12:49

Barca i Juve widać, że nastawiaja sie na superlige

Claudio 23.08.2022 12:48

"Gorzej sprawy mają się dla PSG oraz Marsylii - kluby te prawdopodobnie zostaną ukarane finansowo. Inter i Roma mogą natomiast otrzymać zakaz dokonywania transferów. "The Times" dodaje również, że FC Barcelona i Juventus odmówiły negocjacji z UEFA."

kulfon32 23.08.2022 12:27

Umtiti ma iść do Lecce....

andyvdm 23.08.2022 12:13

Wątpię żeby był dostępny za darmo albo na wypożyczenie

Atseif 23.08.2022 12:06

W sumie siadlby na ławkę do nas

KaraJunior 23.08.2022 12:01

no zdziwiło mnie wczoraj że nie był w pierwszym skłądzie i nie wszedł nawet na pare minut

Atseif 23.08.2022 11:58

Ponoć zakaria na wylocie z jude

Czaglar 23.08.2022 11:19

Malina to czeka na znak od Conte aby pakować zabawki i jechac do Londynu

Orzeu 23.08.2022 11:18

Ansaldi w Parmie

Seba 23.08.2022 11:03

albo wymiana Malinovskyi - Gagliardini. Złoto

Claudio 23.08.2022 10:50

trzeba przyznać, że trochę w tym racji jest. Nawet Cassano od czasu do czasu pwoie coś z sensem https://www.asroma.pl/cassano-zaden-mocny-zespol-nie-chcial-dybali/

Claudio 23.08.2022 10:43

wypozyczyc romie Mkhitaryana, a z Atalanty wypozyczyc pokłóconego Malinovskiego ;)

Seba 23.08.2022 10:11

Mogliby nasi wypożyczyć Romie Mkhitaryana, ale kurde też się połamał

Claudio 23.08.2022 10:01

Myslał, że był niezastąpiony i będą płakac po nim. A tu mają głodnego gry następce w dodatku młodego.

martins2000 23.08.2022 09:28

Lorenzo Insigne... Kvara strzelił gola z dystansu z Monzą, więc Włoch wrzucił na swojego Insta, że on też takie strzelał. Kvara podpisał zdjęcie ze stadionu Napoli "home", więc Insigne wrzucił fotę obiektu Toronto z identycznym opisem. 31-letnie dziecko. Nic się nie zmienia.

martins2000 23.08.2022 09:01

Repubblica – Nainggolan si offre alla Roma dopo il ko di Wijnaldum

Czaglar 23.08.2022 08:56

UEFA is preparing to announce sanctions in the next month for ten clubs who have breached FFP rules up to 2020-21, including Barcelona, PSG, Juventus, Inter and Roma

maestro177 23.08.2022 07:33

Nie ma to jak wstać z rana i zobaczyc wyniki serie a

chonciak 23.08.2022 07:22

o mamy już 2 kolejkę za pasem a typo bez klubu

chonciak 23.08.2022 07:21

a co z belottim?;d

WTC 23.08.2022 00:16

A to Milik będzie gorszym zmiennikiem od Dżeko?

pluto11 23.08.2022 00:14

To się mega wzmocni te Juve jak oni ma Milika liczą

danielinter 23.08.2022 00:06

Milik jest juz tak slaby ze Marsylia go oddaje bez zalu

Shoutbox

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Cny 28.06.2026 11:00

co wy tu piszecie xd

Cny 28.06.2026 11:00

ndicka i Mancini to góry na max poziom LE

Piotrek85 28.06.2026 10:59

I jeden transfer mniej do obrony.

Piotrek85 28.06.2026 10:58

Szkoda ,że tak wyszło z Pavardem. Mimo wszystko,to dalej nasz zawodnik .

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625727

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się