Archiwum shoutboksa

Pjerun 26.08.2022 19:03

co szanujmy sie? Postawia autobus i bedzie bicie glowa w mur

Luki165 26.08.2022 19:03

Szanujmy sie

Pjerun 26.08.2022 19:01

a Cremonese nie istnieje? denerwuje mnie takie lekcewazenie rywali. Czasami druzyny typu Cremonese moga byc trudniejsze niz np. Lazio

Luki165 26.08.2022 18:05

I bedzie nam sie lżej gralo

Luki165 26.08.2022 18:05

Wygrajmy dzisiaj i do derbów przystapimy z kompletem punktow

Pazza12 26.08.2022 18:04

Hahahahahahaha

pluto11 26.08.2022 17:56

Oni tam nie mają konkurencji

pluto11 26.08.2022 17:55

Akurat to że Bayern wali wszystkich w niemieckiej lidze po 6-0 to o niczym nie świadczy

pablo77 26.08.2022 17:49

Claudio nie dogryzaj okienko jeszcze się nie zamknęło :P

Granat105 26.08.2022 17:27

Ten młodziutki trener jest za cienki w uszach na mocniejsze zespoły, Bayern na pewno nie jest faworytem do wygrania całej lm

Granat105 26.08.2022 17:26

Ty się sugerujesz ogórkową Bundesligą na którą Bayern ma monopol? Już Villareal ich wyjaśnił ostatnio

Imrahil 26.08.2022 17:22

grupa łatwa i przyjemna tylko jak zawsze my bez formy

taboret 26.08.2022 17:20

jak teraz oni wala po 6 bramek na mecz w bundes

taboret 26.08.2022 17:20

gdzie bayern pod barcelona xD

martins2000 26.08.2022 17:17

My punktu nie zdobędziemy

Granat105 26.08.2022 17:14

1-Inter 2-Barcwelona 3-Bayern 4-Viktoria róbcie ss panowie bo nie będę się powtarzał

pluto11 26.08.2022 17:05

Czyli trzeba pilnować jak się bilety pokażą na stronie

andyvdm 26.08.2022 17:02

Jak kupisz w pierwszy dzień dostępnej sprzedaży to na luzie z dobrym miejscem

andyvdm 26.08.2022 17:02

Miejsc jest 72k karnetów 40k

ciupa 26.08.2022 16:56

Nie

WTC 26.08.2022 16:55

7 baniek za solidnego zmiennika

WTC 26.08.2022 16:55

Przecież to niezły transfer jak na kwoty podawane w mediach

OstatniPrawdziwy 26.08.2022 16:51

Ale płacz o tego aruźa na juvepoland

pluto11 26.08.2022 16:42

Nie

Klinsi64 26.08.2022 16:41

w fdp jestescie?

ciupa 26.08.2022 16:39

To ja się podłączę pod pytanie, ale na LM- czy można kupić bilet przez stronę czy karnety tez mają pierwszeństwo i będzie ciężko?

pluto11 26.08.2022 16:36

Takie pytanie Panowie, myślicie że będzie szansa kupić bilet na Inter Roma przez stronę Interu czy raczej na taki mecz wszystko pójdzie dla tych co mają karnety?

WTC 26.08.2022 16:06

Poza tym oni nie grają w żadnych pucharach obecnie

WTC 26.08.2022 16:06

Newcastle latami wydawało mało kasy więc mają margines jakiś

pluto11 26.08.2022 15:58

A my may mieć jakieś kary i inne z tytułu ffp

pluto11 26.08.2022 15:58

Newcastle kupiło Isaka za 65 mln + bonusy

Claudio 26.08.2022 15:53

Pablo ty już się wykazałeś sprzedając na 100% Skriniara 🙂

pablo77 26.08.2022 15:35

oby tylko nie było 3 miejsca i pałowania sie w LE kosztem scudetto :P

pablo77 26.08.2022 15:34

fajna grupa i zobaczymy czy mamy taki silny szeroki skład tak jak się tu wszyscy podniecają tansferami - Lukaku Asllani, Miki... beda mogli sie wykazac

pablo77 26.08.2022 15:33

oczekuje wyników, w zeszłym roku mogly przejść tłumaczenia typu ee jakby był napastnik zamiast Dzeko i nie byloby ręcznika na bramce to bysmy awansowali wiec szymek ma Lukaku ma Onane i niech pokaze na co go stać

HB 26.08.2022 15:32

ale to wciaz przepasc imo

HB 26.08.2022 15:32

Romelu wrocil, Barelka nie bedzie pauzowal

pablo77 26.08.2022 15:32

w zeszłym roku fajnie się pokazaliśmy z Realem i Lfc ale w tym roku fajna gra nie wystarczy

HB 26.08.2022 15:31

a czym to sie rozni od meczow z Liverpoolem i Realem/

pablo77 26.08.2022 15:31

pokaze nam tak naprawde w jakim miejscu jesteśmy na tle Europy

pablo77 26.08.2022 15:31

ale podoba mi się grupa, jak grać to z najlepszymi

pablo77 26.08.2022 15:30

nie wiem HB zobaczymy

HB 26.08.2022 15:30

nieśmiała nadzieja na 9

HB 26.08.2022 15:30

stawiam na 7

HB 26.08.2022 15:30

pablo ile pkt Inter zrobi w te jgrupie? opisz

pablo77 26.08.2022 15:09

pozwiedzać to bym pojechał Madryt, Barcelone, Paryż albo Londyn a nie Pilzno :D

pablo77 26.08.2022 15:07

nie no Orzeu gdzie Pilzno zwiedzać to tak jakbyś powiedział komuś za granicy żeby przyjechał Szczecin zwiedzać :)

martins2000 26.08.2022 14:18

Arkadiusz Milik: "Kocham Juventus". facepalm

Orzeu 26.08.2022 14:12

Pilzno też można pozwiedzać

pablo77 26.08.2022 13:53

wolałbym polecieć do Barcelony i pozwiedzać

Husi 26.08.2022 13:51

do Pilzna na Inter ;)

pablo77 26.08.2022 13:39

ciekawe w jakiej cenie będą bilety

pablo77 26.08.2022 13:39

pojechałbym na jakiś fajny meczyk

pablo77 26.08.2022 13:39

kiedy bedzie terminarz LM ?

Seba 26.08.2022 13:36

kody wiem, że działają :D

Seba 26.08.2022 13:35

Orzeu a nie da rady, aby była tam lista z emotami jak przy SB? :D

pablo77 26.08.2022 13:29

tak sobie na nie patrzę i może się okazać, że żadna włoska nie wyjdzie z grupy :P

pablo77 26.08.2022 13:28

ależ piękne losowanie

Orzeu 26.08.2022 13:24

Seba kody do emotikonek działają w komentarzaxh

FrogStory 26.08.2022 13:15

Witam serdecznie kolegów i koleżanki :)

Seba 26.08.2022 13:01

Dostanie w kopercie rybę z Odry od Marotty i się skończy

doman 26.08.2022 13:00

Naser Al Khelaifi, jest wściekły na opór, jaki napotkał ze strony Interu :marotta:

Seba 26.08.2022 12:54

Orzeu kiedy dodacie emotikony w sekcji komentarzy? ;)

AlwaysRemember 26.08.2022 12:41

Dziennikarze Messaggero donoszą, że prezydent Paris Saint-Germain, Naser Al Khelaifi, jest wściekły na opór, jaki napotkał ze strony Interu podczas próby sprowadzenia Milana Skriniara. Katarczyk jest na tyle zdeterminowany, że chce sprowadzić Słowaka do drużyny w przyszłym sezonie za darmo (kontrakt Skriniara wygasa w czerwcu 2023 roku), a pomóc w tym ma kontrakt opiewający na 9 milionów euro za sezon gry.

martins2000 26.08.2022 12:40

Inter,Milan,Napoli, Juve oni będą walczyli o mistrza

martins2000 26.08.2022 12:39

jeśli Milan mógł zdobyć ligę włoską to Napoli tym bardziej

KaraJunior 26.08.2022 12:36

Jesteśmy po drugiej kolejce dopiero. Skreślanie kogokolwiek czy mianowanie kogoś mistrzem jest niczym innym jak wróżeniem z fusów. Na papierze to w zeszłym sezonie PSG miała wygrać lm a wiemy jak to było z tym papierem i co mogli sobie z nim zrobić

martins2000 26.08.2022 12:20

widziałbym go u nas

martins2000 26.08.2022 12:20

mega grajek

martins2000 26.08.2022 12:19

Andre-Frank Zambo Anguissa

martins2000 26.08.2022 12:19

jest jeszcze jeden którego pominąłem

martins2000 26.08.2022 12:17

Keylor Navas jeszcze może przyjdzie

martins2000 26.08.2022 12:14

to fakt ale namieszają

Klinsi64 26.08.2022 12:13

fajny sklad do ogladania jednak w ITA potrzeba liderów

martins2000 26.08.2022 12:13

Rrahmani jest jeszcze

martins2000 26.08.2022 12:12

no właśnie i tu jest już problem bo sam Min-jae Kim nie wystarczy

Klinsi64 26.08.2022 12:11

a obrona?

martins2000 26.08.2022 12:05

spokojnie z taką ekipą mogą sięgnąć po mistrza

martins2000 26.08.2022 12:05

Mathías Olivera

martins2000 26.08.2022 12:05

Lobotka Ndombélé Zielu

martins2000 26.08.2022 12:04

też robi wrażenie

martins2000 26.08.2022 12:04

Simeone Osimhen Raspadori Lozano Kvaratskhelia

Pjerun 26.08.2022 11:43

Mysle, ze nie za wczesnie. Musieliby zmienic trenerow.

nicolas80 26.08.2022 11:09

za wczesnie na skreślanie szans tych drużyn o walkę o 2 miejsce

Pjerun 26.08.2022 11:01

I Juventus i Roma z tymi trenerami moga co najwyzej walczyc o 4 miejsce w tym sezonie

Seba 26.08.2022 10:52

Z drugiej strony przy Allegrim nawet trio Messi-Mbappe-Neymar by się męczyło

Seba 26.08.2022 10:49

Gorzej z tyłami

Seba 26.08.2022 10:49

Ciekawe ile Juve straci pkt przez absencje, bo jak wszyscy wrócą, to na papierze całkiem całkiem się prezentują. Kwestia ustawienia, ale Kostic-Pogba-Paredes-Cuadrado i przed nimi Chiesa-Vlaho-Marian na prawdę robi wrażenie

pluto11 26.08.2022 10:34

Bo ponoć Czesio wyznaje zasadę nie grasz w klubie nie jedziesz a Milik nie sądzę że sobie pogra

pluto11 26.08.2022 10:34

O widzę że Milik nie jedzie na mistrzostwa

Klinsi64 26.08.2022 10:26

tamte tak bo to byli pilkarze kiedyś topowi Acerbi to śmieć

Orzeu 26.08.2022 10:21

można sobie gdybać te ruchy widocznie były konieczne

KaraJunior 26.08.2022 10:21

jeśli już wywaliłeś w błoto a jednak odzyskałeś po pary latach to jednak masz dochód któego sie nie spodziewałeś - nie twierdzę że to dobre ale jednak masz nowe pieniądze ( a przynajmniej część z tych któe wyrzuciłeś pare lat wcześniej )

Orzeu 26.08.2022 10:21

no dobra ale jak masz w kieszeni 100 zł to nie stać Cię na płacenie 1000 :D

inter30 26.08.2022 10:16

to tak jakby wywalić w błoto 1000 zł, potem odzyskać z tego 300 zł i że niby 300 zł zaoszczędzone wten sposób

Orzeu 26.08.2022 10:13

Acerbi makes Inzaghi happy

KaraJunior 26.08.2022 10:07

podpisywanie głupich umów to jest inna sprawa niż późniejsze odprawy - podpisanie tych umów było głupie ale te odprawy jednak finalnie zaoszczędziło kase

oster 26.08.2022 10:02

Gorzej jest tylko chyba w Chelsea i w Barcelonie pod tym względem

oster 26.08.2022 10:01

I ponad 20mln wyrzucone w błoto i za tą niegospodarność nik nie poniósł konsekwencji nawet

oster 26.08.2022 09:59

Wyrzucić 10mln na dwie odprawy to dobrze wydane pieniądze haha no ręce opadają a Roma na 35 letnim Dzeko potrafiła zarobić a my 33 letniemu Sanchezowi odprawę musieliście dać... Jao Mario, Nainggolan, Conte , Vidal, to przykłady z ostatnich dwóch lat...

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się