dumfries dalej
Dalbercik widzę kolejny popis
oczywisty karny
Broda głupi
Można było tylko czekać aż coś odwala
dajcie spokój
Handa bronisz
strzał w nogę dostał
Kopnięcie w nogę to nie faul xD
kopnął go w nogę
no jak nie faul?
hHhHH
Gdzie to faul
CO ZA KURNA DZ
ISKO
bronimy 3 miejsca
Dumfries kretynie
na wlasne zyczenie
już po Scudetto
Ku..rwa super
Pigmentododatni inteligentny inaczej xD
Hahhaa Denzel ty qrwa dałnie ułomny
!
jufki jak zwykle na farcie
jestesmy curwa frajerami
CAŁY CZAS DUMFRIS
Piąty majkon robi karniaka
nic nie bylo
No to super
Idiota
Dumfries ty sciero
Tamten chłop niech się goni
Jakie to jest gowno chodzące
wiedziałem, że coś wymyśli
Wielki Damfris XD
Dumfries <333333
Uja zasraniec holenderski co za patalach
nic nie graja i znowu pkt w plecy
Hanaha.
Ja pier dole
Handa ratuj
Ja pierdole
Woedzialem ze nas wydymaja
co sapiesz Claudio
Typowe Juve
karny prawidłowy
lajza
Hahaha mowilem ze on zje biw
hahahahaha
Haha
Ale to nie karny
Inter gra beznadziejnie
nie no za to karny?
karny
no nic, pisalem że 1-1 będzie
xDDDDDD
No i dupa
dumfries jest słaby
Da im
, cwel
Dumfries <333
To jakiś żart jest...
Podchodzi
czyli karny jak podchodezi
Zawsze nas musza przekręcić
Coooo
!?!?
Jufki klasyka
Dadza, im
No bez jaj
JA PIERODLE HAHAHHAHA
Zaraz im dadza, z, dupy
Ja jebe
Dumfries....
Lol VAR
Ohio już
MAMY TO
OHOHOH
z Juve jak przegra. 11 pkt do Napoli czy Milanu
No musimy to wytrzymac te 1-0
Bede mial beke
no ja pyerdole co oni curva graja za gowno
Barella skurcze
z Brozo to nie wiadomo
Placek i LM przedłużą
ile chce
i spokojnie dostanie od innego klubu tyle
Brozo przedłuży
Przedłuży
No teeaz juve na chaos bedzie gralo zeby nic glupiego nie wpadlo
Brozo w gazie jest
jezeli Brozo nie przedluzy tu bedziecie mieli ogromny problem
Nandez to będzie koszt +20 mln
ale chaos
Chyba ze pif paf nas przejmie
Bo na nikogo lepszego nas nie stac za gotowe
Nandez>>>>Gaga
nie wiem czemu tego Nandeza tak bardzo pragniecie
w napadzie jest tłok i ktoś musi odejsć
Nandez na, wyp
Obstawiam, że przyjdzie Onana i jakiś pomocnik
No w zimie musza buc jakies, ruchy bo bida na, lawce
bo raczej nasi hajsu nie dadzą
za free