pewnie latem jak już
Turyński Gabigol wchodzi
w zima pewnie wezmiecie tego Lacazette
Brawo Sanchez, wrocil
Ajj Sanchez
Ale teraz to nic nie zrobimy trzeba liczyc ze, sie ogarnie
Tez tak bym wolal
lepiej było zachować ten hajs i zostawić na Vlahovicia
Ten Correa niwch wyzdrowieje i sie ogarnie
Albo i tak, szybki w miarę jest to może się udać
Jedna pila na kontre dla Sancheza
Jedna piłka do Dzeko dobra i strzelamy drugą
Bo Juve bedzie cosnac corax bardziej
Aby cos z dupy nie wpadlo
Dobrze taktycznie gramy
Wymieńmy na De Bruyne
Super De Vrij
Oddac za Nandeza
Tylko że za Gaglie musiałby ktoś przyjść
Brawo za pressing teraz
Jego sie nie da spienierzyc jego mozna za, worek pilek wymienic czy cos takiego
Może musi trochę pograć żeby go spieniężyć
Marudzicie Inzaghi wygrywa z Allegrim poki co
Taki zeby cos spierdolił chyba
Jakiś cel w tym był
Juz bym Vecino wolał
Nie wiem dlaczego on wszedl
Gaga to poziom Santona
flakowato
Sancheza przynajmniej trzeba kryć, bo Lautaro się tylko przewracał
Trzeba tego Nandeza sciagnac zeby mial kto do pomocy wejsc
Teraz trochę naciskamy
Ten Gaglia to dramat
Krótkie, dlatego szybkie
Ale nie dac im podejść
No Samir był dużo bardziej długowieczny ale porównuję obu w szczycie formy
Sanchez ma szybkie te nogi :p
Sanchez pokręci trochę go pofauluja żeby mu coś siadło jak bd miał setke
Sanchez juz zrobil wiecej jak Lautaro
i był mega ulany
Julione później też walił babole
Strzeli to zaraz Sanchez albo Dzeko 2
Dlatego pomimo mojej miłości do Samirka, to Julio Cesar był jednak ciut lepszy
Chiesa, Dybala czy Morata
pytanie kto strzeli
Kiksy jakieś albo w siebie walą
Dumfries spierrr oli
zaraz stracimy
Bawia sie az wpadniw farfocel
ale panika
Co oni robią w tej obronie
Samir nawet w szczycie formy często odbijał przed siebie zamiast do boku
Ale jak to mogl przed sidbie pluc zamiast do boku
Dobre zmiany
why?
Perisic?
Sanchez brameczkę poprosimy
Ten to ma więcej szczęścia w tym sezonie .
nie ma co czekać na Onane do końca kontraktu tylko zapłacić Ajaxowi z 3-4 mln i brać go
Nie perisicia nie zmieniaj
Jest Sanchez
w koncu
Handa wszustko przed siebie pluję
Każdy już czeka na tego Onane
to jest jakiś żart
Sanchez
Jal
nie no
co za zaskoczenie
Samir super...
Handa haha
Lautaro to nie ma wogóle
Trzeba coś zmienić panie Simone, jakaś reakcja na te zmiany juve musi byc
Juve cisnie i zaraz, wciśnie
Lauraro przestał grać, zmiany dawaj
Wszsdl Gaglia i sie bronimy
Zaczeło się od Maetineza
Kuzman byl lepszy gagli
Pamiętam że super długie piłki dawał jak przyszedł Gagliardini
nie mam siły tego oglądać
Oj Ivan
Martinez co on robi
Juve ciśnie
ufff
jak pojawi sie Nicolas80 to wytłumaczy dlaczego gra Gags
Sanchez tylko 85 min w tym sezonie
Gaga to jest definicja statysty
Jakim cudem on jest pomocnikiem
Lautaro
Lauraro robi miejsce dla Dzeko
Nie ma podań, nie ma dobrego strzału, nie ma przeglądu pola, nie ma odbioru piłki, nie ma dynamiki
Gags nawet biega w slow motion
No lautaro dzisiaj mega słabo
Samchez za lautaro może przecież go wogole nie widać
Przed nim Eriksen z zawałem serca
dla mnie Gags jest 6/7 do grania z pomocników
Gags nie jest lepszy od Kuzmanovicia, piłkarz idealnie przeciętny
Weczyn przynajmniej miał przebłyski w tym sezonie
Vecino mógł wejść
chyba tak jest