Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:31

pewnie latem jak już

intermed1 24.10.2021 22:31

Turyński Gabigol wchodzi

Adin 24.10.2021 22:31

w zima pewnie wezmiecie tego Lacazette

pluto11 24.10.2021 22:31

Brawo Sanchez, wrocil

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:31

Ajj Sanchez

pluto11 24.10.2021 22:31

Ale teraz to nic nie zrobimy trzeba liczyc ze, sie ogarnie

pluto11 24.10.2021 22:30

Tez tak bym wolal

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:30

lepiej było zachować ten hajs i zostawić na Vlahovicia

pluto11 24.10.2021 22:30

Ten Correa niwch wyzdrowieje i sie ogarnie

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:29

Albo i tak, szybki w miarę jest to może się udać

pluto11 24.10.2021 22:29

Jedna pila na kontre dla Sancheza

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:28

Jedna piłka do Dzeko dobra i strzelamy drugą

pluto11 24.10.2021 22:28

Bo Juve bedzie cosnac corax bardziej

pluto11 24.10.2021 22:28

Aby cos z dupy nie wpadlo

pluto11 24.10.2021 22:28

Dobrze taktycznie gramy

Chuchu 24.10.2021 22:28

Wymieńmy na De Bruyne

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:27

Super De Vrij

pluto11 24.10.2021 22:27

Oddac za Nandeza

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:27

Tylko że za Gaglie musiałby ktoś przyjść

Chuchu 24.10.2021 22:27

Brawo za pressing teraz

pluto11 24.10.2021 22:27

Jego sie nie da spienierzyc jego mozna za, worek pilek wymienic czy cos takiego

MuCha2 24.10.2021 22:26

Może musi trochę pograć żeby go spieniężyć

Adin 24.10.2021 22:26

Marudzicie Inzaghi wygrywa z Allegrim poki co

pluto11 24.10.2021 22:26

Taki zeby cos spierdolił chyba

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:25

Jakiś cel w tym był

pluto11 24.10.2021 22:25

Juz bym Vecino wolał

pluto11 24.10.2021 22:25

Nie wiem dlaczego on wszedl

intermed1 24.10.2021 22:25

Gaga to poziom Santona

Adin 24.10.2021 22:24

flakowato

Seba 24.10.2021 22:24

Sancheza przynajmniej trzeba kryć, bo Lautaro się tylko przewracał

pluto11 24.10.2021 22:24

Trzeba tego Nandeza sciagnac zeby mial kto do pomocy wejsc

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:24

Teraz trochę naciskamy

pluto11 24.10.2021 22:23

Ten Gaglia to dramat

Saff 24.10.2021 22:23

Krótkie, dlatego szybkie

pluto11 24.10.2021 22:23

Ale nie dac im podejść

Chuchu 24.10.2021 22:23

No Samir był dużo bardziej długowieczny ale porównuję obu w szczycie formy

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:23

Sanchez ma szybkie te nogi :p

MuCha2 24.10.2021 22:23

Sanchez pokręci trochę go pofauluja żeby mu coś siadło jak bd miał setke

pluto11 24.10.2021 22:22

Sanchez juz zrobil wiecej jak Lautaro

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:22

i był mega ulany

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:22

Julione później też walił babole

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:22

Strzeli to zaraz Sanchez albo Dzeko 2

Chuchu 24.10.2021 22:22

Dlatego pomimo mojej miłości do Samirka, to Julio Cesar był jednak ciut lepszy

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:21

Chiesa, Dybala czy Morata

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:21

pytanie kto strzeli

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:21

Kiksy jakieś albo w siebie walą

Alabaa 24.10.2021 22:21

Dumfries spierrr oli

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:21

zaraz stracimy

pluto11 24.10.2021 22:21

Bawia sie az wpadniw farfocel

Seba 24.10.2021 22:21

ale panika :D

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:21

Co oni robią w tej obronie

Chuchu 24.10.2021 22:21

Samir nawet w szczycie formy często odbijał przed siebie zamiast do boku

pluto11 24.10.2021 22:21

Ale jak to mogl przed sidbie pluc zamiast do boku

MuCha2 24.10.2021 22:21

Dobre zmiany

Seba 24.10.2021 22:21

why?

Seba 24.10.2021 22:21

Perisic?

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:20

Sanchez brameczkę poprosimy

MuCha2 24.10.2021 22:20

Ten to ma więcej szczęścia w tym sezonie .

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:20

nie ma co czekać na Onane do końca kontraktu tylko zapłacić Ajaxowi z 3-4 mln i brać go

pluto11 24.10.2021 22:20

Nie perisicia nie zmieniaj

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:20

Jest Sanchez

Seba 24.10.2021 22:20

w koncu

pluto11 24.10.2021 22:20

Handa wszustko przed siebie pluję

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:20

Każdy już czeka na tego Onane

intermed1 24.10.2021 22:20

to jest jakiś żart

pluto11 24.10.2021 22:20

Sanchez

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:20

Jal

intermed1 24.10.2021 22:20

nie no

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:20

co za zaskoczenie

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:20

Samir super...

Seba 24.10.2021 22:20

Handa haha

pluto11 24.10.2021 22:20

Lautaro to nie ma wogóle

Husi 24.10.2021 22:20

Trzeba coś zmienić panie Simone, jakaś reakcja na te zmiany juve musi byc

pluto11 24.10.2021 22:19

Juve cisnie i zaraz, wciśnie

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:19

Lauraro przestał grać, zmiany dawaj

pluto11 24.10.2021 22:19

Wszsdl Gaglia i sie bronimy

Seba 24.10.2021 22:19

Zaczeło się od Maetineza

Alabaa 24.10.2021 22:19

Kuzman byl lepszy gagli

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:19

Pamiętam że super długie piłki dawał jak przyszedł Gagliardini

intermed1 24.10.2021 22:19

nie mam siły tego oglądać

Chuchu 24.10.2021 22:19

Oj Ivan

Seba 24.10.2021 22:19

Martinez co on robi

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:19

Juve ciśnie

Seba 24.10.2021 22:18

ufff

faninter 24.10.2021 22:18

jak pojawi sie Nicolas80 to wytłumaczy dlaczego gra Gags

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:18

Sanchez tylko 85 min w tym sezonie

intermed1 24.10.2021 22:18

Gaga to jest definicja statysty

Chuchu 24.10.2021 22:18

Jakim cudem on jest pomocnikiem

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:18

Lautaro

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:18

Lauraro robi miejsce dla Dzeko

Chuchu 24.10.2021 22:18

Nie ma podań, nie ma dobrego strzału, nie ma przeglądu pola, nie ma odbioru piłki, nie ma dynamiki

Seba 24.10.2021 22:18

Gags nawet biega w slow motion

Husi 24.10.2021 22:17

No lautaro dzisiaj mega słabo

MuCha2 24.10.2021 22:17

Samchez za lautaro może przecież go wogole nie widać

intermed1 24.10.2021 22:17

Przed nim Eriksen z zawałem serca

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:17

dla mnie Gags jest 6/7 do grania z pomocników

Chuchu 24.10.2021 22:17

Gags nie jest lepszy od Kuzmanovicia, piłkarz idealnie przeciętny

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:17

Weczyn przynajmniej miał przebłyski w tym sezonie

Ibracadabra eight 24.10.2021 22:16

Vecino mógł wejść

ZnawcaCalcio 24.10.2021 22:16

chyba tak jest

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się