Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Adin 24.10.2021 20:12

jo

Czaglar 24.10.2021 20:12

kilku kombatantów to podstawa

Adin 24.10.2021 20:12

imo nie est zbyt mocna lawka Interu

Adin 24.10.2021 20:11

Jestem ciekawy jak Inter strzeli pierwsza bramke bedzie slynne Calma Calma Allegriego gramy na zero bramek

Czaglar 24.10.2021 20:09

może odbije się od niego piłka

Adin 24.10.2021 20:09

jedynie faza defenswyna i wahadla sa mocne

Czaglar 24.10.2021 20:09

no Hakan na takie mecze idealny

CzarodziejCzasu 24.10.2021 20:09

Nie wiem jaki plan ma allegri ale ten sklad juve jakis dziwny jest

Czaglar 24.10.2021 20:09

pewnie wyjdzie z tego koroniak

Adin 24.10.2021 20:09

Hakan ma top mental

FENDI_SOSA 24.10.2021 20:08

czemu nie vidal i czemu vidala na lawce nawet ni ma

Adin 24.10.2021 20:08

Inter powinien wygrac o ile obrona nie bedzie robila baboli

Adin 24.10.2021 20:08

Atak Kulu, Berna i Morata to moze isc na ryby

Orzeu 24.10.2021 20:07

decyzja trenera

Adin 24.10.2021 20:07

patrze na pomoc Juve i jest ona kiepska. Atak bez rewelacji. Czemu Chiesa nie gra?

Czaglar 24.10.2021 20:06

szkoda Vidalaka, mam złe przeczucia co do tego spotkania

CzarodziejCzasu 24.10.2021 20:05

10 zawodnikow wyjściowego skladu to formalność. Jedynie nie wiadomo kto jest najlepszym rozwiązaniem na lewa strone pomocy. Cala reszta jest jasna. Grunt ze Inzaghi nie męczy stawianem na murzyna na prawej stronie i jest świadomy, ze to zwykle beztalencie.

Adin 24.10.2021 20:04

Mecz Interu z Juve bedzie ciekawy po tych wynikach.

maniek-maniek 24.10.2021 20:02

Skład po chu...j.. Inzaghi out !! !

Seba 24.10.2021 20:02

Spall pogratulowal sedziemu dobrego wystepu bijąc mu brawo po meczu i dostal czerwo :D

Adriano_forever 24.10.2021 19:58

ale fart widzew

ZnawcaCalcio 24.10.2021 19:58

Darmian ostatnio wyglądał całkiem ok

ragnar 24.10.2021 19:57

Sempreinter

ragnar 24.10.2021 19:57

Darmian i Hakan w wyjsciowym

ZnawcaCalcio 24.10.2021 19:57

ciekawe kto będzie drugi

ZnawcaCalcio 24.10.2021 19:57

Widzew mocny w tym sezonie

Kusy 24.10.2021 19:54

Widzew awansuje, legła ze strachu spadnie

Orzeu 24.10.2021 19:53

vidal grypa

Adriano_forever 24.10.2021 19:53

czerwona ŁKS

ZnawcaCalcio 24.10.2021 19:53

liczyłem, że wyjdzie w 1 składzize

Davvid4 24.10.2021 19:52

Dlaczego Vidal poza składem?

Adriano_forever 24.10.2021 19:48

widzew gol

ragnar 24.10.2021 19:47

I czerwo

ragnar 24.10.2021 19:46

Mou top, ale mnie rozbawil

Endru 24.10.2021 19:46

Sa sklady?

Alabaa 24.10.2021 19:40

Jak drut

Lopez 24.10.2021 19:40

jasne

Alabaa 24.10.2021 19:40

Wiaodmo ze ty lopez nie rozumiesz sarkazmu

Lopez 24.10.2021 19:39

i gardzi Interem

Lopez 24.10.2021 19:39

przecież on się zadeklarował w jednych derbach, że jest za milanem

Alabaa 24.10.2021 19:39

Karakan z krakowa

Adriano_forever 24.10.2021 19:39

BAN

Alabaa 24.10.2021 19:39

Hehe bana mu

Adriano_forever 24.10.2021 19:38

akurat na juve garować

Adriano_forever 24.10.2021 19:38

ban

Lopez 24.10.2021 19:38

Alabaa dziwko co tu robisz

pablo77 24.10.2021 19:35

jakos leci

Chuchu 24.10.2021 19:35

Spytajcie Brankę

Alabaa 24.10.2021 19:35

Jak ty z tym zyjesz?

Alabaa 24.10.2021 19:35

Tyle pytan tak malo odpowiedzi

pablo77 24.10.2021 19:34

a Conte czy by ogarnął tyle gwiazdeczek bez ludzi do zapyerdalania raczej technicznych graczy, mając typowych skrzydłowych jak Sancho czy Rashford jak by to poustawiał.

pablo77 24.10.2021 19:33

Zidane jestem ciekaw czy by udowodnił swój warsztat w innym klubie niż Real gdzie wielu uważa, ze był samograj tylko wystarczyło nie przeszkadzać.

pablo77 24.10.2021 19:32

zarówno Conte jak Zidane ciekawe opcja dla United

Alabaa 24.10.2021 19:28

Ja moze sobie zrobie leberwurst z kiszonym w sloiku ogorkiem

Chuchu 24.10.2021 19:28

Mało rzeczy jest gorsze od Guseppe

Alabaa 24.10.2021 19:27

Ale wodzionka to lepsza niz guseppe,

Alabaa 24.10.2021 19:26

I czosnkiem

Seba 24.10.2021 19:26

Ten mecz Romy z Napoli, to chyba jakaś ustawka

Chuchu 24.10.2021 19:25

Z wodą of kors

Alabaa 24.10.2021 19:25

Z wodą czy mlekiem ta wodziona

Adriano_forever 24.10.2021 19:24

Szanuje

Chuchu 24.10.2021 19:24

Wodzionkę

Adriano_forever 24.10.2021 19:24

a Ty co będziesz jadł?

Adriano_forever 24.10.2021 19:24

Chuchu widzę żonie kolacje robisz

Alabaa 24.10.2021 19:23

Carlo Rossi Red to łagodne, półwytrawne, czerwone wino o bogatym, zbalansowanym smaku. Jego wyjątkowy charakter jest efektem mistrzowskiego połączenia pasji tworzenia wina i najlepszych odmian winogron dojrzewających w słonecznej Kalifornii

Chuchu 24.10.2021 19:21

U mnie Guseppe już w piekarniku, Carlo Rossi czeka na otwarcie

Seba 24.10.2021 19:21

Czemu Napoli nie dostało teraz karnego?

Chuchu 24.10.2021 19:21

Piekarz 24.10.2021 18:58 pizza zjedzona, sycylijskie wino już gotowe do otwarcia, możemy zaczynać derby Włoch

Alabaa 24.10.2021 19:20

No i piwunio

Adriano_forever 24.10.2021 19:20

kanapki z salcesonem

Alabaa 24.10.2021 19:19

Ja oven baked krakersy wielozbozowe o smaku czerwona papryka w ziolach marki Lays

Alabaa 24.10.2021 19:19

Jakie przwkaski na mecz?

Adriano_forever 24.10.2021 19:17

chyba ze zagramy w le

Adriano_forever 24.10.2021 19:16

ta

Chuchu 24.10.2021 19:16

O ile w niej zagramy?

Chuchu 24.10.2021 19:16

W sensie że jak kupimy zawodnika X w styczniu a on grał już w Lidze Mistrzów to będzie mógł grać w fazie pucharowej

Chuchu 24.10.2021 19:15

Przepis, że piłkarz nie może grać w pucharach w 2 różnych klubach w 1 sezonie dalej obowiązuje?

Skepta 24.10.2021 19:14

zaraz primavera bedzie gral

Skepta 24.10.2021 19:14

muryń czystki w srodku sezonu

Skepta 24.10.2021 19:14

Kumbulla, Villar, Diawara, Mayoral zesłani do rezerw :lol:

andyvdm 24.10.2021 19:07

Antek przyjdzie

ragnar 24.10.2021 19:04

Liv w przewadze, powinni dusic, zeby mecz przeszedl do historii.tak z 7 0

rroossoonneerii 24.10.2021 19:02

ale mu sie flaminiowy witsel odpalil

ZnawcaCalcio 24.10.2021 19:02

Salah to chyba najlepszy piłkarz na świecie

ragnar 24.10.2021 19:00

Co jak co ale wąskiego szkoda...dobre teksty z nim były w kilerze

Chuchu 24.10.2021 19:00

Może Conte

ragnar 24.10.2021 18:59

Zizou united

Piekarz 24.10.2021 18:58

pizza zjedzona, sycylijskie wino już gotowe do otwarcia, możemy zaczynać derby Włoch

Chuchu 24.10.2021 18:57

Kiedy United ostatnio dostało taki wpjerdol ??

KibicInteru 24.10.2021 18:54

też ciekawe że po starciu Osimhena i Manciniego sędzia gre przerwał a słyszałem że się nie przerywa w takich sytuacjach

Chuchu 24.10.2021 18:53

Barca 9. w tabeli

rroossoonneerii 24.10.2021 18:53

pogba po 13 minutach wylecial z czerwem XD

KibicInteru 24.10.2021 18:52

jednego oszczedzil to i drugiego

KibicInteru 24.10.2021 18:52

Masa ogarnął teraz

rroossoonneerii 24.10.2021 18:51

imo sedzia oszczedzil abrahama

Chuchu 24.10.2021 18:49

Nic nie ma

rroossoonneerii 24.10.2021 18:49

jednak nie

rroossoonneerii 24.10.2021 18:48

osimen z czerwem jak nic

ZnawcaCalcio 24.10.2021 18:47

albo Chelsea

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się