Archiwum shoutboksa

Endru 24.10.2021 13:10

Kusy zamknij dupe kurduplu

Chuchu 24.10.2021 13:08

Przypomniał mi się Inter z czasów Mazzarriego, potrafiliśmy mieć posiadanie piłki powyżej 65% na mecz często a sytuacji prawie nie stwarzaliśmy

Orzeu 24.10.2021 13:07

kto w takim razie przeważa :D

Orzeu 24.10.2021 13:07

teraz pytanie

Chuchu 24.10.2021 13:03

O co tam chodzi? :D

Chuchu 24.10.2021 13:03

Atalanta - Udinese posiadanie piłki 79%-21%, sytuacje bramkowe 0-5 :|

Kusy 24.10.2021 12:56

Orzeu spokojnie 3-2, wieczorem szampana otwieramy

Orzeu 24.10.2021 12:56

Kusy :zolta:

Adriano_forever 24.10.2021 12:55

a dumfriesa znamy tylko z sapania i przepychania się

Adriano_forever 24.10.2021 12:55

ale hakimi miał liczby z przodu

Kusy 24.10.2021 12:54

Endru się rzuca, trzeba zagrodę zamknąć i krzyczeć "nasir, gdzie jesteś?"

Alabaa 24.10.2021 12:50

Hakimi > Cancelo > Ambrozjo > Jonathan=Dumfires

Endru 24.10.2021 12:50

Kusy kundla nie sprzedal i teraz to sie odbija na jego psychice

Imrahil 24.10.2021 12:50

a byl gownem w obronie taka prawfa

Imrahil 24.10.2021 12:50

sie podniecacie tym hakimim jakby nas pociagnal do tryplety

Imrahil 24.10.2021 12:50

yebac go

Alabaa 24.10.2021 12:49

poza tym Dumfries to stara dziadyga, starszy od Hakima 3 lata

Orzeu 24.10.2021 12:49

Hakimiego też nazywano po 2 miesiącach nowym Jonathanem

Orzeu 24.10.2021 12:49

jaką kiepską pamięć macie wszyscy

Orzeu 24.10.2021 12:49

Dumfries :top:

Alabaa 24.10.2021 12:48

ten Dumfries bardziej przypomina Schelotto niż Hakima

Kusy 24.10.2021 12:43

Ja nie pluje, ja tworzę zwycięstwo dzisiejsze

Orzeu 24.10.2021 12:43

czemu plujesz jadem od rana

Kusy 24.10.2021 12:42

Wzajemnie

Orzeu 24.10.2021 12:42

żegnam kusy

Kusy 24.10.2021 12:42

Jaka strona, taka sonda

Endru 24.10.2021 12:30

Dumfries ma coraz wiecej glosow w sondzie

Kusy 24.10.2021 12:27

3-2 Widzew LKS i 3-2 Inter juve, pewna lokata

FReeFonix 24.10.2021 12:27

Buziaki, trzymaj się

Chuchu 24.10.2021 12:27

Czemu sonda się zresetowała?

Endru 24.10.2021 12:27

Kusy jaki % bateri w telefonie

Kusy 24.10.2021 12:26

Nasir, będziesz idealny wtedy

Adriano_forever 24.10.2021 12:25

jemu to 96 bo na 69 nie ma szans

Endru 24.10.2021 12:24

🤮🤮🤮

Orzeu 24.10.2021 12:24

co sądzisz

Orzeu 24.10.2021 12:24

a może nr 99 i Zhang jr

Endru 24.10.2021 12:23

Orzeu czy w przypadku wygranej moge sobie zazyczyc zeby z tylu byl numer 2 z nazwiskiem dumfries?

Kebo 24.10.2021 12:22

Jak wygram, a moje szanse są z pewnością wyżej niż Twoje to Ci wyślę ten kawałek materiału z tęczą na koszulce bo bym tego nawet do spania nie nałożył

Endru 24.10.2021 12:22

Jemu sie z Kobą pomylilo chyba xd

Kebo 24.10.2021 12:22

No właśnie, od kiedy ja jestem adminem? Poza tym stawiam wynik, który logicznie wydaje mi się prawdopodobny

Kebo 24.10.2021 12:21

Witam

Orzeu 24.10.2021 12:19

od keidy Kebo jest adminem?

Kusy 24.10.2021 12:02

Żebyś przepadl

Kusy 24.10.2021 12:02

Kebo Interu juve 0-2

Kusy 24.10.2021 12:02

Okej, ale musisz wygrać w tym pseudo rankingu, gdzie admini źle życzą Interowi, dramat !! !! !

Endru 24.10.2021 11:59

Kusy mi mozesz kupic koszulke

Adriano_forever 24.10.2021 11:32

zawsze

Adriano_forever 24.10.2021 11:32

Krysia albo Beata to księgowe

Chuchu 24.10.2021 11:32

Czy istnieje jakaś ustawa nakazująca zatrudnienia co najmniej jednej pani o imieniu Krysia w każdym urzędzie ??

FReeFonix 24.10.2021 11:29

Ale za to podał hasło: 1ns51

FReeFonix 24.10.2021 11:29

Nie rozumiem

Kusy 24.10.2021 11:28

Xdddddd

Adriano_forever 24.10.2021 11:25

xD

Adriano_forever 24.10.2021 11:25

dobra dobra, ja nie ty

FReeFonix 24.10.2021 11:25

Chcialem napisac ze facet Cie bedzie pukal ale spalilem

Adriano_forever 24.10.2021 11:24

no to przecież to napisałem

FReeFonix 24.10.2021 11:23

Moze jak Ci sie snilo ze ja puknales to w rzeczywistosci ktos bedzie pukal CIebie niestety hehe

Adriano_forever 24.10.2021 11:23

w sumie też spoko :D

Adriano_forever 24.10.2021 11:23

jak mi się śniło że puknąłem Jennifer Aniston w Central Perku to znaczy że ona przerżnie mnie na placu litewskim w lublinie?

Adriano_forever 24.10.2021 11:22

czyli co

Dyl87 24.10.2021 11:22

Sny to zazwyczaj na odwrót trzeba brać

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

ale w końcówce kibice jufków obrzucili dimarco butami i walkower

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

przegrywaliśmy 3 0

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

miałem sen

FReeFonix 24.10.2021 11:12

Obsraniec

Czaglar 24.10.2021 11:11

Oni to wiedza tyle co im Zhangowizna na skajpie powie.

Kusy 24.10.2021 11:10

Eh czemu admin daje 0- 2, kebo, kupię Ci koszulkę, obyś przepadl

Orzeu 24.10.2021 11:09

:suning:

FReeFonix 24.10.2021 11:09

pif paf

Orzeu 24.10.2021 11:08

to w tym tygodniu będą informację bo jest zebranie dyrektorów

Orzeu 24.10.2021 11:08

jeśli PIF ma nas przejąć

FReeFonix 24.10.2021 11:04

Ponoc duzo dali za to gowno, ja sie nie znam

FReeFonix 24.10.2021 11:04

A niew iem co to bylo, ziomek odlecial

FReeFonix 24.10.2021 11:03

Ja to w sumie beke cisnalem ze wszystkiego i ominalem wszelakie problemy poza tym z wylaczeniem muzy

Dzonyy 24.10.2021 11:02

To to nie był koks

rroossoonneerii 24.10.2021 11:02

FF jaka dupa ci wpierdolila ?

Chuchu 24.10.2021 11:02

Kiedyś śmiałem się ze sceny "Dom który czyni szalonym" w Asterixie, ale potem sam poszedłem do urzędu, teraz płaczę na tej scenie

FReeFonix 24.10.2021 10:58

Ale unikam narkołyków, alko wole xd

FReeFonix 24.10.2021 10:57

Raz w życiu wziąłem koks, ale dziwnie zareagowalem bo prawie nie poczulem

Kusy 24.10.2021 10:57

Biały koks musiałes brać xd

FReeFonix 24.10.2021 10:56

Łącznie 10h

FReeFonix 24.10.2021 10:56

Na Sunrise w 2017 jak bylem na 3 dni to spalem moze z 10 godzin przez 3 dni max

FReeFonix 24.10.2021 10:56

JAk za duzo wypije to nie spie

Kusy 24.10.2021 10:55

Gdyby była potężna byś spał, a nie pisał u się chwalił? Rozumiesz?

FReeFonix 24.10.2021 10:54

Jeszcze mi sie w glowie kreci, ale slucham se deadmau5a teraz z EDC, tu link https://www.youtube.com/watch?v=UlvahMG-VAY

FReeFonix 24.10.2021 10:54

Byly sparingi, takie dymy, laski z facetami sie bily hahahaha

FReeFonix 24.10.2021 10:53

To spyerdoliłem do domu, yebac XD

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Nacurvialem densa ciagle od 19 do 4, az do mnie wysapali zebym muze wylaczyl bo biedny typ nacpany z tylu lezy i mam mu wspolczuc

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Wczoraj mielismy potezna impre urodzinowa 4 osob, wszystko sie dzialo

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Oki

Orzeu 24.10.2021 10:52

no pisał mi

FReeFonix 24.10.2021 10:52

Skad wiesz?

Orzeu 24.10.2021 10:52

na inter.it mu się udało kupić

Orzeu 24.10.2021 10:52

ano

Orzeu 24.10.2021 10:52

dostał bilety?

FReeFonix 24.10.2021 10:51

Dzisiaj niejaki Olłejdz Rymemba na meczu bedzie

FReeFonix 24.10.2021 10:51

Na insta juz nikogo nie obserwuje

Orzeu 24.10.2021 10:44

Mauro już nie obserwuje Wandy na twitterze :(

Fanatyczny 24.10.2021 10:44

No ja wiem, ale nir ma chyba już takich ludzi żeby dali się na to nabrać. Nudzić mu się musi

Orzeu 24.10.2021 10:43

prowokuje

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się