Archiwum shoutboksa

Endru 24.10.2021 12:27

Kusy jaki % bateri w telefonie

Kusy 24.10.2021 12:26

Nasir, będziesz idealny wtedy

Adriano_forever 24.10.2021 12:25

jemu to 96 bo na 69 nie ma szans

Endru 24.10.2021 12:24

🤮🤮🤮

Orzeu 24.10.2021 12:24

co sądzisz

Orzeu 24.10.2021 12:24

a może nr 99 i Zhang jr

Endru 24.10.2021 12:23

Orzeu czy w przypadku wygranej moge sobie zazyczyc zeby z tylu byl numer 2 z nazwiskiem dumfries?

Kebo 24.10.2021 12:22

Jak wygram, a moje szanse są z pewnością wyżej niż Twoje to Ci wyślę ten kawałek materiału z tęczą na koszulce bo bym tego nawet do spania nie nałożył

Endru 24.10.2021 12:22

Jemu sie z Kobą pomylilo chyba xd

Kebo 24.10.2021 12:22

No właśnie, od kiedy ja jestem adminem? Poza tym stawiam wynik, który logicznie wydaje mi się prawdopodobny

Kebo 24.10.2021 12:21

Witam

Orzeu 24.10.2021 12:19

od keidy Kebo jest adminem?

Kusy 24.10.2021 12:02

Żebyś przepadl

Kusy 24.10.2021 12:02

Kebo Interu juve 0-2

Kusy 24.10.2021 12:02

Okej, ale musisz wygrać w tym pseudo rankingu, gdzie admini źle życzą Interowi, dramat !! !! !

Endru 24.10.2021 11:59

Kusy mi mozesz kupic koszulke

Adriano_forever 24.10.2021 11:32

zawsze

Adriano_forever 24.10.2021 11:32

Krysia albo Beata to księgowe

Chuchu 24.10.2021 11:32

Czy istnieje jakaś ustawa nakazująca zatrudnienia co najmniej jednej pani o imieniu Krysia w każdym urzędzie ??

FReeFonix 24.10.2021 11:29

Ale za to podał hasło: 1ns51

FReeFonix 24.10.2021 11:29

Nie rozumiem

Kusy 24.10.2021 11:28

Xdddddd

Adriano_forever 24.10.2021 11:25

xD

Adriano_forever 24.10.2021 11:25

dobra dobra, ja nie ty

FReeFonix 24.10.2021 11:25

Chcialem napisac ze facet Cie bedzie pukal ale spalilem

Adriano_forever 24.10.2021 11:24

no to przecież to napisałem

FReeFonix 24.10.2021 11:23

Moze jak Ci sie snilo ze ja puknales to w rzeczywistosci ktos bedzie pukal CIebie niestety hehe

Adriano_forever 24.10.2021 11:23

w sumie też spoko :D

Adriano_forever 24.10.2021 11:23

jak mi się śniło że puknąłem Jennifer Aniston w Central Perku to znaczy że ona przerżnie mnie na placu litewskim w lublinie?

Adriano_forever 24.10.2021 11:22

czyli co

Dyl87 24.10.2021 11:22

Sny to zazwyczaj na odwrót trzeba brać

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

ale w końcówce kibice jufków obrzucili dimarco butami i walkower

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

przegrywaliśmy 3 0

Adriano_forever 24.10.2021 11:19

miałem sen

FReeFonix 24.10.2021 11:12

Obsraniec

Czaglar 24.10.2021 11:11

Oni to wiedza tyle co im Zhangowizna na skajpie powie.

Kusy 24.10.2021 11:10

Eh czemu admin daje 0- 2, kebo, kupię Ci koszulkę, obyś przepadl

Orzeu 24.10.2021 11:09

:suning:

FReeFonix 24.10.2021 11:09

pif paf

Orzeu 24.10.2021 11:08

to w tym tygodniu będą informację bo jest zebranie dyrektorów

Orzeu 24.10.2021 11:08

jeśli PIF ma nas przejąć

FReeFonix 24.10.2021 11:04

Ponoc duzo dali za to gowno, ja sie nie znam

FReeFonix 24.10.2021 11:04

A niew iem co to bylo, ziomek odlecial

FReeFonix 24.10.2021 11:03

Ja to w sumie beke cisnalem ze wszystkiego i ominalem wszelakie problemy poza tym z wylaczeniem muzy

Dzonyy 24.10.2021 11:02

To to nie był koks

rroossoonneerii 24.10.2021 11:02

FF jaka dupa ci wpierdolila ?

Chuchu 24.10.2021 11:02

Kiedyś śmiałem się ze sceny "Dom który czyni szalonym" w Asterixie, ale potem sam poszedłem do urzędu, teraz płaczę na tej scenie

FReeFonix 24.10.2021 10:58

Ale unikam narkołyków, alko wole xd

FReeFonix 24.10.2021 10:57

Raz w życiu wziąłem koks, ale dziwnie zareagowalem bo prawie nie poczulem

Kusy 24.10.2021 10:57

Biały koks musiałes brać xd

FReeFonix 24.10.2021 10:56

Łącznie 10h

FReeFonix 24.10.2021 10:56

Na Sunrise w 2017 jak bylem na 3 dni to spalem moze z 10 godzin przez 3 dni max

FReeFonix 24.10.2021 10:56

JAk za duzo wypije to nie spie

Kusy 24.10.2021 10:55

Gdyby była potężna byś spał, a nie pisał u się chwalił? Rozumiesz?

FReeFonix 24.10.2021 10:54

Jeszcze mi sie w glowie kreci, ale slucham se deadmau5a teraz z EDC, tu link https://www.youtube.com/watch?v=UlvahMG-VAY

FReeFonix 24.10.2021 10:54

Byly sparingi, takie dymy, laski z facetami sie bily hahahaha

FReeFonix 24.10.2021 10:53

To spyerdoliłem do domu, yebac XD

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Nacurvialem densa ciagle od 19 do 4, az do mnie wysapali zebym muze wylaczyl bo biedny typ nacpany z tylu lezy i mam mu wspolczuc

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Wczoraj mielismy potezna impre urodzinowa 4 osob, wszystko sie dzialo

FReeFonix 24.10.2021 10:53

Oki

Orzeu 24.10.2021 10:52

no pisał mi

FReeFonix 24.10.2021 10:52

Skad wiesz?

Orzeu 24.10.2021 10:52

na inter.it mu się udało kupić

Orzeu 24.10.2021 10:52

ano

Orzeu 24.10.2021 10:52

dostał bilety?

FReeFonix 24.10.2021 10:51

Dzisiaj niejaki Olłejdz Rymemba na meczu bedzie

FReeFonix 24.10.2021 10:51

Na insta juz nikogo nie obserwuje

Orzeu 24.10.2021 10:44

Mauro już nie obserwuje Wandy na twitterze :(

Fanatyczny 24.10.2021 10:44

No ja wiem, ale nir ma chyba już takich ludzi żeby dali się na to nabrać. Nudzić mu się musi

Orzeu 24.10.2021 10:43

prowokuje

Fanatyczny 24.10.2021 10:37

Randama po co siejesz trolu dezinformacje? Kto to jeszcze w ogóle łyka?

Fanatyczny 24.10.2021 10:36

Bez tego "w"

Alabaa 24.10.2021 10:35

te same żydowskie nosy xd

Fanatyczny 24.10.2021 10:33

Matka Randamy - gdzie ta mała kanalia, bo miała dostać w łomot

CzarodziejCzasu 24.10.2021 10:29

Rzecznik PIF - Kategorycznie zaprzeczam kontaktom z Interem - Libero

HB 24.10.2021 09:23

Smiechowa ta liga

HB 24.10.2021 09:23

lol, oczywiscie ze bologna musiala grac w 9 z milanem ;dddd

Orzeu 24.10.2021 09:20

:suning: :soon:

Seba 24.10.2021 08:36

Od dłuższego czasu? Przed meczem z Lazio były 3 pkt z Sassuolo. Niektórzy piszą takie bzdury chyba tylko dla zasady, aby sobie ponarzekać

Skepta 24.10.2021 08:25

Uj z tego ale 3 pkt zrobili czyli cos czeho my nie potrafimy od dluzszego czasu

Claudio 24.10.2021 00:33

Idealnie podsumowane Adin

Adin 24.10.2021 00:05

Milan slabo zagral. Bolonia pomogla. Czerwone zasluzone.

CzarodziejCzasu 24.10.2021 00:00

to frajestro przreciwnikow a nie fart milanu

miniu86 23.10.2021 23:58

W 10 wyrownali to musieli jeszcze jedna wyłapać żeby przegrać leżę i kwicze

miniu86 23.10.2021 23:57

Jezu ile ten Milan ma farta od półtora sezonu to aż słów brak

miniu86 23.10.2021 23:57

Lol Bolonia 2 czerwone? Poważnie ?? ??

CzarodziejCzasu 23.10.2021 23:51

Pieknie mu wy j e qqqnales

CzarodziejCzasu 23.10.2021 23:51

Brawo Mario

Orzeu 23.10.2021 23:49

pudzian xdee

Claudio 23.10.2021 23:48

walka uliczna...machali lapami jakby chcieli byc helikopterem

Dzonyy 23.10.2021 23:48

Siadło na szczene

Claudio 23.10.2021 23:47

ale zenujace...Pudzian raz trafil murzyna i po walce

adilbn 23.10.2021 23:43

macie link do ksw?

Skepta 23.10.2021 23:41

Dumfries to sie nadaje do tarcia chrzanu

Claudio 23.10.2021 23:41

ale chłopaka poskładał i teraz w śpiączce jest https://streamable.com/b7e041

Claudio 23.10.2021 23:19

ale konkretny nokaut w ksw

Adin 23.10.2021 22:47

Dla mnie MVP Bologna

Claudio 23.10.2021 22:39

nie wiem jak się bawisz ale sporo o tej bolącej dupie piszesz

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się