Archiwum shoutboksa

Husi 24.10.2021 21:14

Nie no dajcie spokój z tymi podaniami do handy

intermed1 24.10.2021 21:14

Po co oni mu podają

pluto11 24.10.2021 21:14

Zamiast krotko do nogi

MuCha2 24.10.2021 21:14

Ten to coś dzisiaj spierdoczy

Seba 24.10.2021 21:13

Po co oni tak prowokują podając do niego?

Seba 24.10.2021 21:13

Handa haha

Imrahil 24.10.2021 21:12

i za manczynego rowiez

macyek 24.10.2021 21:12

na razie dwie straty, poza tym solidnie

pluto11 24.10.2021 21:12

Handa to musi byc jego ostatni sezon dluzej sie tego nie da oglądać z nim na bramce

inter30 24.10.2021 21:12

ach te kretynskie rozegranie na wlasnej polowie ktore kompletnie nic nam nie daje a jedynie prokuruje akcje przeciwnika

Imrahil 24.10.2021 21:12

za konte obrona tez ujowo zaczynala

intermed1 24.10.2021 21:12

Zaraz nam wsadzą

Seba 24.10.2021 21:12

Inter sam rozdaje bramki w tym sezonie

intermed1 24.10.2021 21:12

Już się błędy zaczynają

intermed1 24.10.2021 21:11

Już się rozluźniliśmy

pluto11 24.10.2021 21:11

Handa jak zwtkle elektryczny przy podaniach

intermed1 24.10.2021 21:11

Ebany pet na bramce

pluto11 24.10.2021 21:10

Jak nasi nie przedluza Brozo to będziemy zgubieni

Adriano_forever 24.10.2021 21:09

po hakanie cudów się nie spodziewałem

Adriano_forever 24.10.2021 21:09

znaczy mimo wszystko i tak krytykuje bardziej dumfriesa, bo to on jest tutaj porażką w tym sezonie

Seba 24.10.2021 21:08

Jaki jeden?

Adriano_forever 24.10.2021 21:08

tutaj jestem ;)

Adriano_forever 24.10.2021 21:08

jeden strzał w tym sezonie i to niecelny i już buk ma być?

Odet 24.10.2021 21:08

:)

Odet 24.10.2021 21:08

gdzie jesteście krytycy Hakana?

intermed1 24.10.2021 21:07

z Lazio też wygrywaliśmy więc spokojnie

Adriano_forever 24.10.2021 21:07

milik spalony

inter30 24.10.2021 21:07

co oni bredza o barku wystajacym jak bark sie ni liczy do spalonego

przemo1987 24.10.2021 21:07

A Milik jedzie z psg

Imrahil 24.10.2021 21:06

a nie, widzialem powtorke

MuCha2 24.10.2021 21:06

Ufff jest

INTERkibic 24.10.2021 21:06

Goooolllllll

broda4991 24.10.2021 21:06

Goooolazo

Seba 24.10.2021 21:06

gool

INTERkibic 24.10.2021 21:06

Huya będzie

broda4991 24.10.2021 21:06

Szkoda

Imrahil 24.10.2021 21:06

tak

broda4991 24.10.2021 21:06

Spalony kuwa

intermed1 24.10.2021 21:06

możliwe

Seba 24.10.2021 21:06

spalony?

broda4991 24.10.2021 21:06

Oleole ole

Adriano_forever 24.10.2021 21:05

łooo paniue

ZnawcaCalcio 24.10.2021 21:05

Dżeko

Seba 24.10.2021 21:05

ale Hakan zak*rwił :D

Seba 24.10.2021 21:05

gooool

Seba 24.10.2021 21:02

póki co wszyscy drewno

INTERkibic 24.10.2021 20:58

Dzeko to jest ale drewniok

intermed1 24.10.2021 20:58

Dzeeeko

Seba 24.10.2021 20:56

jakby miał ze 100 lat :D

intermed1 24.10.2021 20:55

Handa popis

Seba 24.10.2021 20:55

Handa haha :D

ZnawcaCalcio 24.10.2021 20:54

ja oglądam na Orange TV Go i jest pięknie

Seba 24.10.2021 20:54

ajjj ładnie

Adriano_forever 24.10.2021 20:52

czy wam też strumyk.tv tnie jakoś tak dziwnie?

intermed1 24.10.2021 20:51

Oj obsrani nieźle

Seba 24.10.2021 20:50

Ilość Chilijczyków musi się zgadzać. Jeden wrócił, to drugi wypadł

slawkomir11 24.10.2021 20:50

przydałby sie

slawkomir11 24.10.2021 20:50

szkoda chłopa

ZnawcaCalcio 24.10.2021 20:50

grypa

slawkomir11 24.10.2021 20:49

gardło od piwska boli?

Seba 24.10.2021 20:49

chory

slawkomir11 24.10.2021 20:49

i czemu go na ławce nie ma

slawkomir11 24.10.2021 20:49

czemu vidal nie graje

Piekarz 24.10.2021 20:48

kur.wy

Seba 24.10.2021 20:48

Gadają o Interze jakby Juve grało z jakimś Crotone

pablo77 24.10.2021 20:47

Żadsony :D

Mikson 24.10.2021 20:47

Wspaniała pieśń na powitanie xD

intermed1 24.10.2021 20:46

Ale jest Morata i Bernardeschi XD

pablo77 24.10.2021 20:46

nie ma Chiesy i Dybali trzeba ich opyerdolic :D

Imrahil 24.10.2021 20:44

juz sie zesrali

intermed1 24.10.2021 20:44

ehhh czuje że kalsycznie się zesramy z Jude

dodo_IM 24.10.2021 20:40

Proszę poratujcie linkiem, strims.world nie działa :(

ragnar 24.10.2021 20:38

Doman dokladnie,, sklady nie powalaja

Orzeu 24.10.2021 20:37

odpowiedział dyplomatycznie

Orzeu 24.10.2021 20:36

Marotta pierwszy raz wypowiedział się o PIF

mikruzzo 24.10.2021 20:36

Co to się podziało z Vidalem?

mikruzzo 24.10.2021 20:33

daj boże

Seba 24.10.2021 20:33

Hakan dzisiaj brameczka i asysta

mikruzzo 24.10.2021 20:32

Jeżeli Hakan potrafi zatrybić raz na kilka spotkań, to mógłby dzisiaj coś pokazać

Saff 24.10.2021 20:30

przecież nawet jeżeli byłyby/są jakieś rozmowy to i tak będzie temu zaprzeczał, bo w innym wypadku ryzykowaliby, że akcje czy to Interu, czy to Suning straciłyby na wartości

Orzeu 24.10.2021 20:27

Marotta: „Fundusz Pif? Nie ma absolutnie żadnych konkretnych elementów, ale to nie jest pytanie, które dotyczy mnie, ale większościowego akcjonariusza. Ograniczam się do zarządzania. Ale mogę potwierdzić, że rozmawiałem z prezesem w ostatnich dniach, zapewnił stała w Interie "

Orzeu 24.10.2021 20:26

Marotta: „Allegri powiedział, że jesteśmy faworytami? Allegri stał się teraz prawdziwym lisem. Nie wiem, czy jesteśmy faworytami, z pewnością jesteśmy mistrzami Włoch i musimy honorować tę rolę”.

doman 24.10.2021 20:26

w europie

doman 24.10.2021 20:26

jak patrze na oba sklady to zarowno my jak i oni nie mamy czego szukac

doman 24.10.2021 20:25

dzieki

Kusy 24.10.2021 20:24

Po zwycięstwo!

embiakowsky 24.10.2021 20:23

dzieki szefie

Orzeu 24.10.2021 20:23

i poprawcie komenty

Orzeu 24.10.2021 20:23

"odpowiedź"

doman 24.10.2021 20:22

jade na zywca i zmieniam :d

doman 24.10.2021 20:22

ja tez :D

embiakowsky 24.10.2021 20:22

no wlasnie, bo obstawiłem że bramke strzeli i nie wiem czy można zmienic jeszcze xD

doman 24.10.2021 20:21

vidala nie ma?

Chuchu 24.10.2021 20:21

Chiesa na ławce, Allegri niespełna rozumu

Chuchu 24.10.2021 20:19

Ten Hakan w środku razi w oczy, no ale może to będzie jeden z tych jego meczów gdzie będzie grał dobrze

ragnar 24.10.2021 20:14

żyje, wygrał puchar w fortnite

Czaglar 24.10.2021 20:14

no dzisiaj nim straszymy xD

Adin 24.10.2021 20:13

on jeszcze zyje?

Czaglar 24.10.2021 20:13

jak Inazghi wezmie swojego wiernego żołnierza Sensiego to trzeba się modlić żeby już na rozgrzewce się nie rozklekotał

Adin 24.10.2021 20:13

oby byl ciekawy mecz

Shoutbox

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Claudio 28.06.2026 11:23

Wg mnie za 25mln za Antonio nic nie stracą, a mogą tylko zyskać

Piotrek85 28.06.2026 11:21

20 -25 mln to adekwatna cena.

Piotrek85 28.06.2026 11:20

Więcej

Claudio 28.06.2026 11:19

Antonio to jeszcze 2 sezony temu był określany mianem największego talentu w Benfica i miał odchodzić za 70mln. W ostatnim sezonie był już mniej pewny ale jak Milanowi uda się go wyciągnąć poniżej 30mln to naprawdę może to być dobry ruch z ich strony

Piotrek85 28.06.2026 11:19

Okatree musi wyrazić zgodę na każde pół miliona czy milon euro na transfery ,kontrakty.

Piotrek85 28.06.2026 11:13

Można? Gość z rocznym kontraktem w Benfice. I cena adekwatna. A my się pierxolimy

martins2000 28.06.2026 11:08

Antonio Silva dogadany z Milanem,na stole 20 mln +5 w bonusach,kontrakt do 31r

AveCaesar 28.06.2026 11:02

Dokładnie, jakby się łaskawie zgodził, mógłby nawet na wahadle pograć. Jest świetny technicznie. Jeden problem rozwiązany.

Cny 28.06.2026 11:01

ogóry*

Cny 28.06.2026 11:00

do tego Mancini to psychopata

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29502

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625735

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się