A di Marco na ta chwile chyba ma 0.5 mln
Ale Perisic nie zgodzi sie byc zmiennikiem za 1 mln
musi być ktoś na zmianę
Musimy tu dowieść 3 pkt
Di Marco jest przecie po co dziad ivan grozny
na pewno jak już to przedłużą na gorszych warunkach
Jak, nie wiecej
Spuscic dwoch oni razem zarabiaja 11 mln
pewnie z 2+opcja w jego przypadku
Vidal może zgodzi się, ale Perisić nigdy w życiu
Perisic mi sie dzisiaj podoba nie daje zyc Cuadrado
ale pewnie finansowo się nie dogadają
na chwilę obecną powinni dostać po rocznym
Handa jest niepewny
Musimy szybko zamknac mecz druga i najkepeij trzecia bramka bo zaras nasi cos odwala albo sedzia cos wymysli
ja nie zdziwię się jak Vidal i Perisić dostaną nowe kontrakty xdd
Ciekawe ile Atalanta by zawołała za Malinowskiego
Dzisiaj Perisik najlepszy
Zmeznial, wyprzystojniał
Nie poznaje goscia
Mi to się perisik ogolnie w tym sezonie podoba
Czaglar to ten z gitarom?
liverpool z obrońcami znowu dzieli i rządzi
Wejdzie Kiesa i Dybała plus Kładrado zacznie się wywalać na nogi Interowizny aby wydusić karnego
klopp błagam weź Inter
Dawac na boisko Jonathana drugiego majkona
opiszcie co się stało w manchesterze XD
i szybko strzelimy na 2:0
LOL UNITED
mam nadzieje ze nie sfrajerzymy jak z Lazio
Dzisiaj na prawdę ładnie hasa
Pelna zgoda kto ma tam nam zagtozic ? Cr7 juz nie ma ...
Perisik się wyrabia na tym wahadle. Jeszcze z 10 lat i będzie topem
$Interek moj kochany
zamknięci są na swojej połowie
poza początkiem to Juve nic nie pokazało
Dal mnie to jest najlepiej taktycznie rozegrana polowa od x czasu
Wszystko pod ich nogi, Handa swoją popiskowke, ale udało się to uspokoic
chyba najlepsza opcja do pomocy na zimowe mercato
1-0 w przypadku Interu to jak 0-0, mecz może się jeszcze skończyć porażką
nom najsłabszy moment meczu
mam nadzieję, że zimą powalczymy o Van De Beeka
Był fragment zaraz po strzeleniu jak zaczęliśmy tak wyprowadzać piłkę żeby Juve strzeliło
trzeba jak najmniej faulować to będzie dobrze (choć nasz styl niejako wymusza częstą grę na pograniczu faulu)
póki co tylko stałe fragmenty Juve zagraża
Najlepiej niech już kończą
Każdy ich stały fragment śmierdzi bramka, trochę się tego obawiam
Inter
Mecz walki, ale tym razem szczęście się do nas uśmiecha, bo strzał Hakana zamiast w trybunę poszedł po Locatellim w obramowanie i jeszcze Dzekowizna dołożył nogę w dobrym kierunku
wolałbym żeby odszedł Gags, Weczyn, Hakan, Sensi i może Vidal
Alberto przyjdzie
Stawiam ze Lukaku by tego nie dobil jako ze technicznie odatawal
przyjdzie sms
przyjdzie Kante
ma mocną pozycję i na pewno ktoś bardzo poważny może wziąć go
Wystarczy madrze stac
obawiam się, że Brozowik jednak odejdzie za darmo
Seba taki Dzeko noe musi glupio biegac
Seba l
Seba , taki L
Panowie ogladamy wyrafinowany futbol i to sie ceni :-)
u nas jedynie kto moze wejsc to Dimarco i Sanchez
Przychodzi Dzeko ocierający się o emeryturę i nakrywa go czapką
Jest dobrze ale oni mają ławkę a my gówno
oby tylko sedzia w drugiej czegos nie odyebal z jakas czerwona czy karnym
Jak ktoś ponownie zaoferuje za Martineza 90-100 mln to sprzedawać. To już się taki trochę pozer z niego robi
dobra polowa ale szkoda ze nie strzelilismy na 2:0
brozo podania kosmiczne <3
Kebo już nie wygra koszulki, przykre :/
krążą pogłoski, że jest głupiutki
bastoni gdy dyszy to wyglada na jakiegos niedorobionego
Darmian bdb jak na razie
Skrzydła dzisiaj fajnie w obronie
ale fart
Oj niebezpiecznie teraz
macie link?
Lautaro gra piach
Głupia kartka
Barella żółtko
konte chyba do junajtet co
poratujcie linkiem chlopaki
Może wezmą Conte
Michniewicz zaraz zostanie zwolniony z Legii
z Lazio trochę pecha też było
wiadomo
Z Lazio też kontrolowaliśmy, trzeba cisnąć
Druga bramka jednak potrzebna
Juve nie wie co się dzieje
Taktycznie to dobrze rozgrywamy ale by się przydało to uspokoić 2
Póki co kontrolujemy mecz
Zero zycia
Nikt chyba juz na niegi nie moze patrzeć
Jaka to jest klucha
Nie mogę na Handanovivia patrzeć
poza jedną stratą go nie ma
Lautaro to nie widac
30 min, a ja go nie widziałem
Lautaro to gra chociaż?
jezu