Archiwum shoutboksa

KibicInteru 21.10.2021 23:06

no zawsze te słabsze ligi maja wiecej na początku przez pkt zdobyte w elimkach

Chuchu 21.10.2021 23:06

Hajto miał racje, Serie A to 6. liga Europy ;(

Chuchu 21.10.2021 23:05

Holenderska 8 pkt w tym sezonie :O Wielka Ligue 1 6,416, Serie A 5,714

KibicInteru 21.10.2021 23:05

o

KibicInteru 21.10.2021 23:05

o teraz wskoczył

Chuchu 21.10.2021 23:04

odśwież strone chłopie :D

Kusy 21.10.2021 23:04

Holenderska ma najwięcej

Kusy 21.10.2021 23:04

Odśwież i masz po dzisiejszych

KibicInteru 21.10.2021 23:04

Hiszpania ma ponad 6

KibicInteru 21.10.2021 23:04

no nie bardzo

Chuchu 21.10.2021 23:03

Przecież to te same liczby...

KibicInteru 21.10.2021 23:02

tu jest po dzisiejszych

Chuchu 21.10.2021 23:02

Po dzisiejszych, to jest już aktualne

KibicInteru 21.10.2021 23:01

po wczorajszych

Kusy 21.10.2021 23:01

Po dzisiejszych spotkaniach

KibicInteru 21.10.2021 23:01

Chuchu 21.10.2021 22:32 Lider Serie A męczy się i nie potrafi ograć u siebie drużyny z Polski, kolejna kompromitacja calcio dokł

Chuchu 21.10.2021 22:46

Lyon i Monaco prowadzą, wielka Ligue 1 niesamowicie punktuje

Ibracadabra eight 21.10.2021 22:38

a co jest z Borucem?

Claudio 21.10.2021 22:38

ale bramkarz legii to recznik

Ibracadabra eight 21.10.2021 22:38

teraz 2

Claudio 21.10.2021 22:38

uznali teraz

Ibracadabra eight 21.10.2021 22:37

spalony?

Claudio 21.10.2021 22:37

to samo znowu. Zamiast gol dla legii to kontra napoli i oni strzelaja

Orzeu 21.10.2021 22:37

osimhen kozak

Claudio 21.10.2021 22:36

Osimhen 2-0

Claudio 21.10.2021 22:36

ale legia teraz seta zawalila

Claudio 21.10.2021 22:36

spalony?

Claudio 21.10.2021 22:36

co ten bramkarz odwalil?

Claudio 21.10.2021 22:36

napoli 2

Claudio 21.10.2021 22:35

słupek legii poszla kontra i napoli strzelilo. Moglo byc roznie

Chuchu 21.10.2021 22:32

Zawsze miałem wyczucie czasu

Chuchu 21.10.2021 22:32

gol dla Napoli xD

Chuchu 21.10.2021 22:32

Lider Serie A męczy się i nie potrafi ograć u siebie drużyny z Polski, kolejna kompromitacja calcio

Skepta 21.10.2021 22:24

Ciekawe jaka mial mine Mourinho po meczu

Skepta 21.10.2021 22:23

Roma jak zdemolowana XDDDDDD

IlCapitano 21.10.2021 22:17

W przeciwienstwie do szmaciarzy typu koreła czy kebab

IlCapitano 21.10.2021 22:16

Bo vidal i dzeko to byli powazni piłkarze kiedys i dalej moga wygrac mecz od czasu do czasu

Endru 21.10.2021 21:49

No i po to sa mistrzowie

Orzeu 21.10.2021 21:47

Vidal pijany, miesiąc bez treningu i z dziadkiem Dżeko ich sami rozklepali

Endru 21.10.2021 21:47

Kowal powiedzial, ze wygrywamy dwa mecze i awansujemy

Endru 21.10.2021 21:46

Roma jest unikatowa

Orzeu 21.10.2021 21:46

Szeryf to sobie może klepać Reale czy inne Szachtary

Endru 21.10.2021 21:46

Bodo

Endru 21.10.2021 21:46

Fiorentina

Endru 21.10.2021 21:46

Bayern

Endru 21.10.2021 21:46

Barcelona

IlCapitano 21.10.2021 21:46

Szeryf to nas sklepie u siebie jak dalej bedziemy takim gownem w obronie

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:45

Szeryf nie wie co się dzieje

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:45

1/8 jest pewna jak gole Dżeko

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:44

IlCapitano 21.10.2021 21:44 Ja tam czekam aż Interowszczyzna wyjdzie z grupy a jakies rzymskie podkluby nie obchodzą mnie

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:44

czy Słowacji?

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:44

oni kiedyś nie odpadli z eliminacji z jakimś gównem z Macedonii?

IlCapitano 21.10.2021 21:44

Ja tam czekam aż Interowszczyzna wyjdzie z grupy a jakies rzymskie podkluby nie obchodzą mnie

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:44

za to powinni dostać ujemne pkt

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:44

tego nie można opisać nawet Saff

Saff 21.10.2021 21:43

Rozumiem, że można przegrać w jakimś podrzędnym pucharze 0:1 jak Tottenham, wystawiając rezerwowy skład, ale 1:6 z jakąś ekipą z Norwegii to solidne kompro

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:41

jaki to jest potężny klub

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:41

z Realem też chyba takie coś było

Orzeu 21.10.2021 21:41

Ligue1 to jest hodowla dorodnych murzynów dla Premier League i Serie A

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:40

z MU chyba x2 1-7

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:40

opiszcie

ZnawcaCalcio 21.10.2021 21:40

Roma w kompromitujących wynikach chyba pobija rekordy w Europie

Claudio 21.10.2021 21:36

ligue1 to dostaje w pradze od sparty 2-0

Orzeu 21.10.2021 21:31

Ligue się nie liczy

Chuchu 21.10.2021 21:30

Ligue 1 rośnie w siłę

Chuchu 21.10.2021 21:29

Calcio upada niestety

Chuchu 21.10.2021 21:29

Dostać 6 goli od drużyny z koła podbiegunowego, która sama nie wie jak się nazywa

kulfon32 21.10.2021 21:22

no dajcie link do legii

Ojciec SB 21.10.2021 21:20

Oni w dna maja wpisane dostać w erlopejskich 6-7 bramek xD

Ojciec SB 21.10.2021 21:19

HAHAHAHAHAHAHAH ROMA XD

bobogol 21.10.2021 21:18

jaki link do legii z napoli ktoś może?

Chuchu 21.10.2021 21:16

Od przyszłego sezonu odpada sezon 17/18 gdzie calcio zdobyło ponad 17 pkt a Bundes 9,8

Ibracadabra eight 21.10.2021 21:14

rankingu*

Ibracadabra eight 21.10.2021 21:14

ale Włochy chyba w rankungu nad niemcami czy nie?

Orzeu 21.10.2021 21:11

Mourinho: „Jedną rzeczą jest nasza drużyna z 12-13 graczami. Inna sprawa to pozostali. A więc ty też nie będziesz już pytał mnie, dlaczego zawsze grają tymi samymi. Nasza główna drużyna gra dobrze i zasłużyła na więcej punktów w lidze ”.

Chuchu 21.10.2021 21:10

Serie A to do Bundesligi podjazdu nawet nie ma

kulfon32 21.10.2021 21:09

macie link ?

Ibracadabra eight 21.10.2021 21:07

oczywiście jeśli nasi grają

Ibracadabra eight 21.10.2021 21:07

dawno chyba nie było tak żeby nie było meczu na tvp czy polsacie

kulfon32 21.10.2021 21:06

macie jakis fajny link do legii ?

IlCapitano 21.10.2021 21:05

To samo przez całe lata czytało się o polskich podklubach że odpuszczają puchary by skupić się na lidze ( XD ) a one po prostu były i są gówniane i śmierdzą mocno kupą

IlCapitano 21.10.2021 21:03

Juventus jakby chciał to by wygrywał finały a Inter wychodziłby z grupy

kulfon32 21.10.2021 21:02

Tylko ? Na tvp sport ? Nic ?

IlCapitano 21.10.2021 21:02

Wloskie kluby są zbyt dobre na Europę, wloskim klubom od 12 lat nie chce się grać w LE pamiętajcie

Orzeu 21.10.2021 21:02

viaplay

kulfon32 21.10.2021 21:01

Gdzie zobaczymy legie w tb ?

Orzeu 21.10.2021 20:57

ta cała liga konferencji to się w ogóle nie liczy

Orzeu 21.10.2021 20:57

powiedzmy sobie szczerze

Orzeu 21.10.2021 20:57

ludzie

Chuchu 21.10.2021 20:56

W tym sezonie Ligue 1 wskakuje na 4 miejsce

Chuchu 21.10.2021 20:56

Calcio upada

Dantte 21.10.2021 20:46

Strims*

Dantte 21.10.2021 20:46

Ok. To zostaje strona.world :P

Saff 21.10.2021 20:45

@Dantte, na Viaplay, żadna stacja w tv chyba nie transmituje na żywo

Piekarz 21.10.2021 20:44

oni jednak to potrafią

Piekarz 21.10.2021 20:44

1-6 na pizzzzdę z klubem który sam nie wie jak się nazywa

Piekarz 21.10.2021 20:43

sroma xddddddddddddd

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się