no zawsze te słabsze ligi maja wiecej na początku przez pkt zdobyte w elimkach
Hajto miał racje, Serie A to 6. liga Europy
Holenderska 8 pkt w tym sezonie :O Wielka Ligue 1 6,416, Serie A 5,714
o
o teraz wskoczył
odśwież strone chłopie
Holenderska ma najwięcej
Odśwież i masz po dzisiejszych
Hiszpania ma ponad 6
no nie bardzo
Przecież to te same liczby...
tu jest po dzisiejszych
Po dzisiejszych, to jest już aktualne
po wczorajszych
Po dzisiejszych spotkaniach
Chuchu 21.10.2021 22:32 Lider Serie A męczy się i nie potrafi ograć u siebie drużyny z Polski, kolejna kompromitacja calcio dokł
Lyon i Monaco prowadzą, wielka Ligue 1 niesamowicie punktuje
a co jest z Borucem?
ale bramkarz legii to recznik
teraz 2
uznali teraz
spalony?
to samo znowu. Zamiast gol dla legii to kontra napoli i oni strzelaja
osimhen kozak
Osimhen 2-0
ale legia teraz seta zawalila
spalony?
co ten bramkarz odwalil?
napoli 2
słupek legii poszla kontra i napoli strzelilo. Moglo byc roznie
Zawsze miałem wyczucie czasu
gol dla Napoli xD
Lider Serie A męczy się i nie potrafi ograć u siebie drużyny z Polski, kolejna kompromitacja calcio
Ciekawe jaka mial mine Mourinho po meczu
Roma jak zdemolowana XDDDDDD
W przeciwienstwie do szmaciarzy typu koreła czy kebab
Bo vidal i dzeko to byli powazni piłkarze kiedys i dalej moga wygrac mecz od czasu do czasu
No i po to sa mistrzowie
Vidal pijany, miesiąc bez treningu i z dziadkiem Dżeko ich sami rozklepali
Kowal powiedzial, ze wygrywamy dwa mecze i awansujemy
Roma jest unikatowa
Szeryf to sobie może klepać Reale czy inne Szachtary
Bodo
Fiorentina
Bayern
Barcelona
Szeryf to nas sklepie u siebie jak dalej bedziemy takim gownem w obronie
Szeryf nie wie co się dzieje
1/8 jest pewna jak gole Dżeko
IlCapitano 21.10.2021 21:44 Ja tam czekam aż Interowszczyzna wyjdzie z grupy a jakies rzymskie podkluby nie obchodzą mnie
czy Słowacji?
oni kiedyś nie odpadli z eliminacji z jakimś gównem z Macedonii?
Ja tam czekam aż Interowszczyzna wyjdzie z grupy a jakies rzymskie podkluby nie obchodzą mnie
za to powinni dostać ujemne pkt
tego nie można opisać nawet Saff
Rozumiem, że można przegrać w jakimś podrzędnym pucharze 0:1 jak Tottenham, wystawiając rezerwowy skład, ale 1:6 z jakąś ekipą z Norwegii to solidne kompro
jaki to jest potężny klub
z Realem też chyba takie coś było
Ligue1 to jest hodowla dorodnych murzynów dla Premier League i Serie A
z MU chyba x2 1-7
opiszcie
Roma w kompromitujących wynikach chyba pobija rekordy w Europie
ligue1 to dostaje w pradze od sparty 2-0
Ligue się nie liczy
Ligue 1 rośnie w siłę
Calcio upada niestety
Dostać 6 goli od drużyny z koła podbiegunowego, która sama nie wie jak się nazywa
no dajcie link do legii
Oni w dna maja wpisane dostać w erlopejskich 6-7 bramek xD
HAHAHAHAHAHAHAH ROMA XD
jaki link do legii z napoli ktoś może?
Od przyszłego sezonu odpada sezon 17/18 gdzie calcio zdobyło ponad 17 pkt a Bundes 9,8
rankingu*
ale Włochy chyba w rankungu nad niemcami czy nie?
Mourinho: „Jedną rzeczą jest nasza drużyna z 12-13 graczami. Inna sprawa to pozostali. A więc ty też nie będziesz już pytał mnie, dlaczego zawsze grają tymi samymi. Nasza główna drużyna gra dobrze i zasłużyła na więcej punktów w lidze ”.
Serie A to do Bundesligi podjazdu nawet nie ma
macie link ?
oczywiście jeśli nasi grają
dawno chyba nie było tak żeby nie było meczu na tvp czy polsacie
macie jakis fajny link do legii ?
To samo przez całe lata czytało się o polskich podklubach że odpuszczają puchary by skupić się na lidze ( XD ) a one po prostu były i są gówniane i śmierdzą mocno kupą
Juventus jakby chciał to by wygrywał finały a Inter wychodziłby z grupy
Tylko ? Na tvp sport ? Nic ?
Wloskie kluby są zbyt dobre na Europę, wloskim klubom od 12 lat nie chce się grać w LE pamiętajcie
viaplay
Gdzie zobaczymy legie w tb ?
ta cała liga konferencji to się w ogóle nie liczy
powiedzmy sobie szczerze
ludzie
W tym sezonie Ligue 1 wskakuje na 4 miejsce
Calcio upada
Strims*
Ok. To zostaje strona.world
@Dantte, na Viaplay, żadna stacja w tv chyba nie transmituje na żywo
oni jednak to potrafią
1-6 na pizzzzdę z klubem który sam nie wie jak się nazywa
sroma xddddddddddddd