Archiwum shoutboksa

Chuchu 20.10.2021 21:29

brawo Atalanta

FReeFonix 20.10.2021 21:29

Jazda Atalanta!

Chuchu 20.10.2021 21:29

gool

Ojciec SB 20.10.2021 21:28

Ojej bukaku co się stanęło?

FReeFonix 20.10.2021 21:27

Tu masz wszystko

FReeFonix 20.10.2021 21:27

Weź se Skepciak zapisz tę stronę, http://strumyk.tv/

FReeFonix 20.10.2021 21:26

Jazda z MUłami

pietro32 20.10.2021 21:25

Lukaku kontuzja

Skepta 20.10.2021 21:23

ma ktos link do juve

Orzeu 20.10.2021 21:18

:O

Chuchu 20.10.2021 21:16

Atalanta gool

Skepta 20.10.2021 21:08

chce pokontemplowac jude przed derbami

Skepta 20.10.2021 21:08

ma ktos linka do zydków?

Chuchu 20.10.2021 21:03

Oglądacie Atalantę?

forzaragazzi 20.10.2021 21:01

Wielki Joao Mario w TVP

Orzeu 20.10.2021 20:54

Mankafci już nie ma

Orzeu 20.10.2021 20:53

co jak wygrasz?

Orzeu 20.10.2021 20:53

cuba

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:39

Jan blachowicz czy Glover teixeira

Adin 20.10.2021 20:36

na pewno cos tam wyczarujesz

Adin 20.10.2021 20:36

Czarodziej to sam daj cos ciekawego

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:35

Masz cos ciekawego albo wypier dalaj stad

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:32

Napisz coś ciekawego

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:32

Ja stawiam ze za nuda sz nas tu wszysrkich

Adin 20.10.2021 20:31

Roma Napoli stawiam na remis

Adin 20.10.2021 20:30

moim zdaniem Inter wygra 2:1. Na pewno w tym meczu inter straci bramke xD

Adin 20.10.2021 20:30

trudno mi wyobrazic jego powrot do normalnej dyspozycji

Adin 20.10.2021 20:29

niestety

Adin 20.10.2021 20:29

eriksen odpadl z futbolu

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:29

Eriksen

Adin 20.10.2021 20:29

czy ktos od was odpad wazny na ten mecz?

Dzonyy 20.10.2021 20:29

Moze bediziemy dobrze wygladac

Dzonyy 20.10.2021 20:28

Fajnie, ze mamy dzien dluzej w dodatku oni leca, az do rosji

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:28

Napoli jest o krok od scudetto

Adin 20.10.2021 20:28

Czy Napoli dalej bedzie na wygranej sciezce

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:28

Wszystko wskazuje na bezbrankowy remis

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:28

0:0 prawdopodbnie będzie

Dzonyy 20.10.2021 20:28

Tylko idiota ich z tej gry wykreślał

Dzonyy 20.10.2021 20:27

Wygramy 2:0

Adin 20.10.2021 20:27

Juve wraca do gry o Scudetto?

Adin 20.10.2021 20:27

jaki wynik stawiacie Juve Inter

Adin 20.10.2021 20:27

......................................

Endru 20.10.2021 20:25

Powiem to jako pierwsza osoba na tym portalu przewidzialem hakimiego czy lucio w Interze teraz przewiduje Halanda

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:24

Courtois, Hakimi, Luis Alberto, Grimaldo i Haland

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:24

Jakby przyszlo pif ton gdybym miak wybrać 5 piłkarzy jakich chce to:

Dzonyy 20.10.2021 20:21

xDDDD

Endru 20.10.2021 20:21

Na 99,9% kolejnym klubem Halanda bedzie Inter

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:21

To wybieram halanda

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:20

Jeśli cie to intetesuje to gdybym mial wybrać miedzy mbappen a halandem

Endru 20.10.2021 20:20

trudno sie nie zgodzic

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:19

No raczej

Adin 20.10.2021 20:18

ooglnie ten Haaland jest taki dobry?

Adin 20.10.2021 20:18

chlopak ma nasrane w glowie i pojdzie dla kasy

CzarodziejCzasu 20.10.2021 20:18

Jak dobrze pojdzie to Haland zagra w Interze za rok

Kondzik 20.10.2021 19:56

Jest młody za wcześnie na takie wejścia moim zdaniem

Seba 20.10.2021 19:56

Już on potrafi namącić w głowie zawodnika

Kondzik 20.10.2021 19:56

Jeszcze nie czas na graczy typu haland

Seba 20.10.2021 19:55

Z Raiolą nigdy nie wiadomo

Saff 20.10.2021 19:54

Jeżeli nie będą mieli gwarancji że ten projekt wypali i nie będzie to poziom sportowy niżej niż taka BVB

Saff 20.10.2021 19:54

Chyba przeceniasz mimo wszystko moc pieniądza, wątpię żeby na tym etapie budowy Newcastle tacy zawodnicy jak Haaland byli zainteresowani przejściem tam

Adin 20.10.2021 19:48

w przyszle lato

Adin 20.10.2021 19:48

bede polowac na Haalanda etc

Adin 20.10.2021 19:48

250

Adin 20.10.2021 19:48

20 mln maja na zakupy

Adin 20.10.2021 19:48

Newcastle musi zrobic na teraz zakupy.

Seba 20.10.2021 19:11

Zaraz ruszą po Brozo, Kessiego, Romagnoliego i za "free" pół składu zrobią :D

Seba 20.10.2021 19:09

Zaczyna się

Seba 20.10.2021 19:09

Newcastle proponuje Dembele 15 mln za podpisanie kontraktu i kolejne 15 mln rocznie zarobków

Saff 20.10.2021 18:22

Szachtar jest po prostu słaby, a Real ich pewnie zwyczajnie zlekceważył

Saff 20.10.2021 18:22

całe szczęście że graliśmy z nimi jako trzeci

Saff 20.10.2021 18:22

Sheriff nie zdziwię się jak już wróci na swoje miejsce i przegra i z nami, i z Realem

pablo77 20.10.2021 18:20

no ta ale to by bylo absurdalne jakby sie tak potoczylo

Czaglar 20.10.2021 18:18

Wygrajmy z Szeryfem najpierw zanim jak co roku zaczną się tego typu kalkulacje co i gdzie wystarczy

pablo77 20.10.2021 18:11

ostatnia kolejka gramy z Realem o życie a Szeryf wygrywa z Szachtarem i ma 12 pkt i czeka nasz wynik z Realem xDDD :D

pablo77 20.10.2021 18:10

wygrywamy z Sheriffem i Szachtarem i mamy 10pkt, Real wygrywa teraz z Szachtarem i przegrywa z Szeryfem... i ma 9 pkt no i Szeryf po wygraniu ma tez 9 pkt....

pablo77 20.10.2021 18:09

wczoraj rozkminiłem taki scenariusz w LM znajac nasze szczescie

Adin 20.10.2021 18:07

ja pieprze czytacie jakies pudelki.

Lopez 20.10.2021 17:31

Jaja myslalem ze mou.

FReeFonix 20.10.2021 17:31

Racja Saff

FReeFonix 20.10.2021 17:30

To Perez mowil a nie Mou xD

Lopez 20.10.2021 17:30

Nie,mou mowil jakiemus pilkarzowi realu

Lopez 20.10.2021 17:29

Milik mial kobite co powoedziala w wywiadze, ze gdyby nie pieniadze to by na niego nawet nie spojrzala

Saff 20.10.2021 17:29

To chyba Perez o niej mówił, nie Mou

Lopez 20.10.2021 17:28

Xd

FReeFonix 20.10.2021 17:28

A typiara teraz jest z Czalaląglu

FReeFonix 20.10.2021 17:28

Ozilowi chyba

Lopez 20.10.2021 17:27

Komu to mou odradzil jakas modelke bo ja caly Inter i Milan ruchal?

Czaglar 20.10.2021 17:08

Sprawa w ogóle zaczyna nabierać rumieńców, bo jak zaczęli prześwietlać ta panne co ja Ikar niby podrzucał, to w tym samym czasie rzekomo De Paul coś z nią działał xD wczoraj De Paul na życie córki przysięgał, że Panny nie zna xD

FReeFonix 20.10.2021 16:26

Z drugiej strony, skoro kochał to czemu zdradził?

Dzonyy 20.10.2021 16:02

Ciekawe czy ruchal ta druga

Dzonyy 20.10.2021 16:01

kurde on faktycznie ta kobyle kocha, ze takie rzeczy robi

Saff 20.10.2021 15:58

No co, prawdziwa miłośc :D

FReeFonix 20.10.2021 15:48

Usunął wszystkim followy, zostawił tylko Wandzie xdd

FReeFonix 20.10.2021 15:48

Jakie kompro

FReeFonix 20.10.2021 15:48

Icardi XDD

OstatniPrawdziwy 20.10.2021 15:31

ciekawe co teraz po kontce

OstatniPrawdziwy 20.10.2021 15:31

do drużyny

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się