Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:37

Do każdego kto tu jest

HB 19.10.2021 22:37

czyli do kogo konkretnie

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:37

Do wiadomości ogólnej

Orzeu 19.10.2021 22:37

będą 3 pkty

Orzeu 19.10.2021 22:37

dobrze gramy

intermed1 19.10.2021 22:36

Ile jest zmian w CL?

HB 19.10.2021 22:36

a do kogo?

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:36

Nie piszę do Ciebie przecież

HB 19.10.2021 22:35

ibra nie obchodzi mnie to

HB 19.10.2021 22:35

perisic o wiele wiecej daje, nie boi sie obroncow, bo ma swoj super zwód

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:35

PSG 3

HB 19.10.2021 22:34

slaby ten dumfri

intermed1 19.10.2021 22:33

Ale będą męczarnie w Teraspolu

Claudio 19.10.2021 22:33

chlop mysli o barcelonie a nie jakims Interze

Claudio 19.10.2021 22:32

Brozo ogarnij

HB 19.10.2021 22:32

yup

HB 19.10.2021 22:32

xD

MuCha2 19.10.2021 22:32

No co pokaże pokręci się w środku pola a jak bd miał setkę to nie trafi

intermed1 19.10.2021 22:32

Tylko Dunfries jest klocem

intermed1 19.10.2021 22:32

Widzicie ci robi Alexis

Claudio 19.10.2021 22:31

no Alexis zobaczymy co pokażesz szczekaczu

embiakowsky 19.10.2021 22:31

Szymon to chyba chce mecz przegrac jak gagsa wpuszcza

Claudio 19.10.2021 22:31

ja czytam od jakiegos czasu ze Milan ma DNA ligi mistrzow....ale prawdopodobnie po 3 kolejkach 3 porazki 0 pkt...

HB 19.10.2021 22:31

3-1c z szerifem u siebie to jest sredni wynik

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:30

okazuje się że Szachtar jest najsłabszy w grupie

pablo77 19.10.2021 22:30

moglby dac na 20 min sancheza i corre

Claudio 19.10.2021 22:30

Dzeko nasz najlepszy snajper wiec gra

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:30

co z tym Milanem

intermed1 19.10.2021 22:30

O jest Sanczez

embiakowsky 19.10.2021 22:30

i teraz dołożył jeszcze jedną w LM

FReeFonix 19.10.2021 22:30

No ten Sanchez to jest zastanawiajacy

embiakowsky 19.10.2021 22:30

no dzeko ma chyba 6 bramek w lidze czy tam 7

HB 19.10.2021 22:29

ale sanchez, correa i satriano musza byc slabi, ze inzaghu gra co 3 dni dziadkiem dzeko

Claudio 19.10.2021 22:29

Hajto po golu na 4-0 "to jest po prostu nierealne"

intermed1 19.10.2021 22:29

Gagliardini xDDD

INTERkibic 19.10.2021 22:29

Czemu ta parowa nie robi zmian?

Claudio 19.10.2021 22:29

Ajax 4-0 bvb...hajto ma zawał

FReeFonix 19.10.2021 22:29

Ajax gwałci

HB 19.10.2021 22:29

10-1

HB 19.10.2021 22:28

ajax pokazuje jak sie gra w lm

intermed1 19.10.2021 22:28

Może zmiany jakieś

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:28

Peesrze 2:2

Luki165 19.10.2021 22:28

Ale wole wierzyć ze niedługo

pomiot 19.10.2021 22:28

:)

Chuchu 19.10.2021 22:28

Ivan xD

Luki165 19.10.2021 22:27

Nigdy

Luki165 19.10.2021 22:27

To moze przyjść w każdym momencie alwbo

pluto11 19.10.2021 22:27

Niech da Sancheza za podjechanego Dzeko

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:27

i każdy wie ja to sie kończyło

Luki165 19.10.2021 22:27

O skuteczność i złapanie balansu

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:27

kiedyś to było 1:0 i murowanie

Luki165 19.10.2021 22:27

Wszytsko rozbija soe

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:27

u nas się zmieniło jedno, że jak już jedziemy to sypiemy jedną za drugą

Claudio 19.10.2021 22:27

Ivan xD

Luki165 19.10.2021 22:27

Zle napisałem sytuacji bramkowych

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:27

zaraz 4 dla nas

pomiot 19.10.2021 22:26

więc na pewno nie ma co skakać z radości :)

Chuchu 19.10.2021 22:26

Milan 0 pkt zdobędzie w tej grupie

pomiot 19.10.2021 22:26

tylko te akcje są marne jakościowo

HB 19.10.2021 22:26

porto 15 strzalow, milan 3 ;d

Luki165 19.10.2021 22:26

Mam z tego powodu stękać?

Luki165 19.10.2021 22:26

Tworzymy najwięcej akcji w meczu w Europie

ANIOL 19.10.2021 22:25

Z takimi zespolami tak trzeba. Przycisnąć pressingiem i piz.da

pomiot 19.10.2021 22:25

płakać nie, ale przykro się ogląda jak co sezon odpadamy z lm w grupie.

Claudio 19.10.2021 22:25

akurat tutaj Znawca ma rację

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:25

Conte tez slabo zaczal sezon

Luki165 19.10.2021 22:25

Tak sprawia

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:25

Pomiot, ale zeby plakac na tym etapie sezonu? Xdd

pomiot 19.10.2021 22:25

w ogóle ostatnia postawa Interu sprawia Ci radość?

Claudio 19.10.2021 22:25

wiekszy pressinng i od razu lepsza gra

ANIOL 19.10.2021 22:25

Standardowo na sb

embiakowsky 19.10.2021 22:25

przeciez około 10. minuty to prawie we wszystkich meczach worek z bramkami sie rozpruł

pomiot 19.10.2021 22:25

a co Luki byłeś zadowolony?

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:24

Zgadzam sie Luki

embiakowsky 19.10.2021 22:24

wszyscy strzelają równo

MuCha2 19.10.2021 22:24

Temu się odbiła od łba . De fraj się pięknie złożył

Luki165 19.10.2021 22:24

Ale ten płacz tutaj byl juz żenujący

intermed1 19.10.2021 22:24

Karny zaraz

Luki165 19.10.2021 22:24

Oczywiście ze obowiązek

Claudio 19.10.2021 22:24

nie no Milan lepiej zeby dostal sie do LE zeby sobie pograli w Europie jak najdluzej

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 22:24

wielki denzel asysta

ANIOL 19.10.2021 22:24

To był i jest qrwa obowiązek wygrać z nimi

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:24

oni 4 a my 3

Luki165 19.10.2021 22:23

Ja sie prujec? Smieje sie. Was co najwyżej

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:23

strzelamy równo z Realem

FReeFonix 19.10.2021 22:23

Moze to bramka na jego przelamanie

FReeFonix 19.10.2021 22:23

De Vrij, obys sie ogarnal chlopie!

minus09 19.10.2021 22:23

ligo mistrzow przybywaj

Claudio 19.10.2021 22:23

bylem pewny ze to Dzeko byl a to DV

ANIOL 19.10.2021 22:23

Luki ale ty się prujesz

Chuchu 19.10.2021 22:23

Porto gol też

Towarzysz 19.10.2021 22:23

De vrij jak dzeko

ANIOL 19.10.2021 22:23

Dumfries assist

Chuchu 19.10.2021 22:23

gool

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 22:23

psg w kapsko

Claudio 19.10.2021 22:23

Randama ile to postawiles niby na Sheriff? 7 tys? xD

Luki165 19.10.2021 22:23

No i papy zamknięte

Adriano_forever 19.10.2021 22:23

nokałt

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:22

Orzeu, a my pokazujemy jak sie gra z Szeryfem :P

Orzeu 19.10.2021 22:22

:gol:

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Cyrax 27.06.2026 17:35

Grzeczniej tam milanowek

acmilanowek 27.06.2026 17:14

a Akanji to nie jest nazwisko o duzym kalibrze wg ciebie ? trzeba szukac aby na sile si przyczepic do czegokolwiek ?

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625685

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się