Wygramy to
przepraszam ze tak marudze, ale ti jest
Nagatomo wróć
Lautaro kocham cię
co za gamoń z tego dumfriza
Zostaw Jonathan drugiego majkona
dumfris to poziom jonathana
Jao Mario> Dumfries
Jest miszcz
Dumfris
!
Nie mogę z tych wrzutek
dawać tego araba
marny los intera mediolana
za szeroko jestesmy ustawieni
Vidal to zjebie
dokładnie
Jak my nie strzelimy do 45 minuty to będzie potężna sraka
Ale ten vidal jest potężny
u nas jeśli nie ma bramki do 70 minuty to jest strata punktów
dz
gramy jak z zeszlym sezonie z jakas slavia czy psv i czekamy az sie poloza a potem od 75 minuty bedzie panika
Co wy oglwdacie Boże.
no max dwie
Nie podoba mi się to
to widać że tutaj nie będzie więcej niż jedna bramka
Pany poratujcie jakimś strimem z polskim komentarzem
Sztywny pal Azji
no z liderem grupy tak sie gra
19 minuta a nasi szukają karnego z jakimś Sheriffem zamiast grać
Co daje świece do góry prawie jak w farsie
Widal jest wzmocnienie w huy
Vidal 🤣
zaraz coś wpadnie dla ns
Hehe
Hakimi to by oczy zamknął żeby za łatwo nie było
z drugiej matki
Z ryja podobny 🤣
Ojciec
Arboleda to jest syn Manuela?
Dzeko musi mieć 20 sytuacji żeby raz trafić
Ivan groźny
Hakimi by to strzelil co mial denzel
Dajcie spokój. Jak narazie to jest żenada
Ja piedolllle
Ale tęsknie za tym naszym marokoancem . Lepszej sytuacji gościu mieć nie będzie
STRZELAĆ DO KORVY NĘDZY
Dzeko xD
Czemu gol drugą seta
Zaraz będzie 2-3-4
To było 2 setka
tutaj chyba opóźnenie najmniejsze
Dzeko matko
Jaaaa
Zaczyna się
I jest?
!
ZNOWU
ZAMIAST GRAĆ TO BURDY
Czy wy tego nie widzicie?
DUMFRIES
Szybkosc ma ale techniki brakło
No przecież szeryf to wygra
lywerpul
Hahah
Nie chem zapeszac ale Szeryf nas przyciska
Dumfries chlopie
Hakimi 》
Dumfris faulował 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
słabo to wygląda
No jak
Hehe
ciota
Matko i corko
Jaka to jest ciota
Dumfris🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Na 6 kanale
Do tego bez walki
mam na polsat box wykupiony pakiet do 5 listopada a meczu tam nie ma, czy to ja żle szukam czy go nie dodano?
Może lautaro gra dobrze? 4 piłki 4 straty
W lidze nic, w LM nic
A co dobrze?
Bo vidal gra
Musimy to wygrać bo jak nie to Szymon długo tu nie posiedzi
Środek pola słabo
Jprdl żenada
Ale padaka
Ja pierdziele Lautaro
Przecież to podstawa
haha skriniar rozgrywa i juz 3 razy ręce podnosi bo nie ma komu
Nie działa?
Strims. World
jakiś link ludzie?
sammmy jesteś pewny. Teraz w spisie meczu nie ma nie chce wywali ć 40 zł i nie obejrzeć
Ajj żeby nie Dr Vrij to Dzeko byłby z bramką
No to dziwne że jakoś właśnie tam ogladam
A tu stójka. Za czym czekają za bramka na 0-1?
No ja wiem ze 10 ale nasi powinni nakurviac
!’
no wlasnie chyba nie ma sammmmy