poo następnej kolejce wskakujemy na 2 miejsce minimum
albo innych discopolowych raperow
quebo sluchaja glownie dziewczyny w wieku nastoletnim, tak jak maty
Posłuchajcie sobie Peja - 997
Black Thought
albo Taliba Kweli
posluchaj sobie Lloyda banks
quebo nie ma nic wspolnego z kultura hiphopowa, nawija smutne kawalki o niczym
Porównanie Meza do Quebo uważam za absurdalne XD
karny psg?
kiedys to sie nazywalo hip hopolo, mezo byl technicznie dobry,
Szeryf nadal liderem
rapowany
tylko pop
quebo to nie jest hip hop
brzmienie
Przecież taki Quebonafide to zjada na śniadanie większość tamtych wykonawców xd
Dyl87, ta płyta mnie nie porwała. Ogólnie mam takie spostrzeżenie odnośnie rapu, ja nie rozumiem co Wy takiego widzicie starym rapie, chyba najważniejszy argument to to, że zyjecie wspomnieniami, nostalgią albo po prostu jaracie się tym, że to było wtedy coś nowego
Brakuje Kuzmanovicia
Hakan jako nr. 5
Dla mnie Vecino i Vidal powinni byc pierwsi do grania
no i koniec Sheriffa chyba
Real sobie postrzelał
Real ładny rewanżyk za kompro sprzed roku
real oznaczyl swoje terytorium
Czy Lautaro jeszcse trafi w LM
no a potem półtora roku w szpitalu
Wygrac nastepne 2 mwcze w LM i z Realem w ostatniej kolejce o 1 miejsce powalczymy
Kolarov kaki magik
Kolarov to przynajmniej ma dobre wrzutki
Sensi w swoich pierwszych 8 meczach byl zjawiskowy
Flashscore w sumie zle staty podaje, Porto oddalo 2 celne strzaly, a Milan 1, Porto oddalo 14 niecelnch strzałów, a Milan 2 via livescore
2 lata od ostatniego gola Sensiego dla Interu, CO XD
Xddd
sensi po strzale bankowo naciagniety miesien
zaraz Alexis wysapie ze jest wspanialy i za malo minut dostaje
Za sezon, dwa będziemy mieć z sancheza pożytek
Czyli lewej nie mamy :p
bo wszedł za perisraka
Daj mu czas musi się ograć
On nic nie wnosi. Jedynie smród
Czemu Kolarov biega na skrzydle?
Jak on mnie qrwa irytuje
sanchez jest kurva mistrzem strat
czy jest na stadionie jakieś ortopeda?
Sensi do zmiany coś utyka
Sensi dziś kontuzja pewnie
przygotowac nosze
jeszcze mozemy to przerżnąć przez sensiego
obstawiamy za ile sie polamie sensi
NIE
gagli <3
Ooo zdrowy Sensi
Haha Sanchez musi się dogrzać
jak Kolarov to skonczy sie 3-2
Kolarov na uruchomienie wahadło
Sanchez ja razie nie widać żeby był Lamborghini :p
Klaroooooov
Kolarov...na ogrywanie
Ciekawe co Kolarov odjebe
no juz wyjasnione, ze przeslales mi to info przez pomylke
Porto - Milan w sytuacjach bramkowych 19-2...
Drybler
Ah ten sanchez
strzaly 16-4 rozne 12-4....
Ajjj poprzeka
gagliardinho
JEZU GAGS
Rozumiem że teraz wszystko jasne?
poprzeczka ehh
zmyliles mnie i to przeczytalem
ten dumfires przypomina mi dalberta XD
wiec poczulem sie adresatem
nie opisales w pore, ze do mnie nie
jak wspomnialem
Nie, do Ciebie akurat nie
a mnie to nie obchodzi
czyli do mnie tez
Do każdego kto tu jest
czyli do kogo konkretnie
Do wiadomości ogólnej
będą 3 pkty
dobrze gramy
Ile jest zmian w CL?
a do kogo?
Nie piszę do Ciebie przecież
ibra nie obchodzi mnie to
perisic o wiele wiecej daje, nie boi sie obroncow, bo ma swoj super zwód
PSG 3
slaby ten dumfri
Ale będą męczarnie w Teraspolu
chlop mysli o barcelonie a nie jakims Interze
Brozo ogarnij
yup
xD
No co pokaże pokręci się w środku pola a jak bd miał setkę to nie trafi
Tylko Dunfries jest klocem
Widzicie ci robi Alexis
no Alexis zobaczymy co pokażesz szczekaczu
Szymon to chyba chce mecz przegrac jak gagsa wpuszcza
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala