Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:54

poo następnej kolejce wskakujemy na 2 miejsce minimum

HB 19.10.2021 22:54

albo innych discopolowych raperow

HB 19.10.2021 22:54

quebo sluchaja glownie dziewczyny w wieku nastoletnim, tak jak maty

Chuchu 19.10.2021 22:54

Posłuchajcie sobie Peja - 997

HB 19.10.2021 22:54

Black Thought

HB 19.10.2021 22:54

albo Taliba Kweli

HB 19.10.2021 22:54

posluchaj sobie Lloyda banks

HB 19.10.2021 22:53

quebo nie ma nic wspolnego z kultura hiphopowa, nawija smutne kawalki o niczym

FReeFonix 19.10.2021 22:53

Porównanie Meza do Quebo uważam za absurdalne XD

Claudio 19.10.2021 22:52

karny psg?

HB 19.10.2021 22:52

kiedys to sie nazywalo hip hopolo, mezo byl technicznie dobry,

forzaragazzi 19.10.2021 22:52

Szeryf nadal liderem

HB 19.10.2021 22:52

rapowany

HB 19.10.2021 22:52

tylko pop

HB 19.10.2021 22:52

quebo to nie jest hip hop

HB 19.10.2021 22:52

brzmienie

FReeFonix 19.10.2021 22:52

Przecież taki Quebonafide to zjada na śniadanie większość tamtych wykonawców xd

FReeFonix 19.10.2021 22:52

Dyl87, ta płyta mnie nie porwała. Ogólnie mam takie spostrzeżenie odnośnie rapu, ja nie rozumiem co Wy takiego widzicie starym rapie, chyba najważniejszy argument to to, że zyjecie wspomnieniami, nostalgią albo po prostu jaracie się tym, że to było wtedy coś nowego

Chuchu 19.10.2021 22:51

Brakuje Kuzmanovicia

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:51

Hakan jako nr. 5

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:50

Dla mnie Vecino i Vidal powinni byc pierwsi do grania

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:50

no i koniec Sheriffa chyba

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:50

Real sobie postrzelał

FReeFonix 19.10.2021 22:50

Real ładny rewanżyk za kompro sprzed roku

HB 19.10.2021 22:49

real oznaczyl swoje terytorium

pluto11 19.10.2021 22:49

Czy Lautaro jeszcse trafi w LM

embiakowsky 19.10.2021 22:49

no a potem półtora roku w szpitalu

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:49

Wygrac nastepne 2 mwcze w LM i z Realem w ostatniej kolejce o 1 miejsce powalczymy

Dzonyy 19.10.2021 22:48

Kolarov kaki magik

Claudio 19.10.2021 22:48

Kolarov to przynajmniej ma dobre wrzutki

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:47

Sensi w swoich pierwszych 8 meczach byl zjawiskowy

FReeFonix 19.10.2021 22:47

Flashscore w sumie zle staty podaje, Porto oddalo 2 celne strzaly, a Milan 1, Porto oddalo 14 niecelnch strzałów, a Milan 2 via livescore

embiakowsky 19.10.2021 22:47

2 lata od ostatniego gola Sensiego dla Interu, CO XD

ZnawcaCalcio 19.10.2021 22:47

Xddd

minus09 19.10.2021 22:46

sensi po strzale bankowo naciagniety miesien

Claudio 19.10.2021 22:46

zaraz Alexis wysapie ze jest wspanialy i za malo minut dostaje

zv0d 19.10.2021 22:43

Za sezon, dwa będziemy mieć z sancheza pożytek

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:43

Czyli lewej nie mamy :p

Adriano_forever 19.10.2021 22:43

bo wszedł za perisraka

zv0d 19.10.2021 22:43

Daj mu czas musi się ograć

INTERkibic 19.10.2021 22:43

On nic nie wnosi. Jedynie smród

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:43

Czemu Kolarov biega na skrzydle?

INTERkibic 19.10.2021 22:43

Jak on mnie qrwa irytuje

INTERkibic 19.10.2021 22:42

sanchez jest kurva mistrzem strat

Adriano_forever 19.10.2021 22:42

czy jest na stadionie jakieś ortopeda?

zv0d 19.10.2021 22:42

Sensi do zmiany coś utyka

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:42

Sensi dziś kontuzja pewnie

HB 19.10.2021 22:42

przygotowac nosze

Adriano_forever 19.10.2021 22:42

jeszcze mozemy to przerżnąć przez sensiego

minus09 19.10.2021 22:42

obstawiamy za ile sie polamie sensi

Adriano_forever 19.10.2021 22:42

NIE

HB 19.10.2021 22:41

gagli <3

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:41

Ooo zdrowy Sensi

Dyl87 19.10.2021 22:41

Haha Sanchez musi się dogrzać

Claudio 19.10.2021 22:41

jak Kolarov to skonczy sie 3-2

zv0d 19.10.2021 22:41

Kolarov na uruchomienie wahadło

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:41

Sanchez ja razie nie widać żeby był Lamborghini :p

Dzonyy 19.10.2021 22:41

Klaroooooov

Claudio 19.10.2021 22:41

Kolarov...na ogrywanie

intermed1 19.10.2021 22:41

Ciekawe co Kolarov odjebe

HB 19.10.2021 22:41

no juz wyjasnione, ze przeslales mi to info przez pomylke

Chuchu 19.10.2021 22:40

Porto - Milan w sytuacjach bramkowych 19-2...

zv0d 19.10.2021 22:40

Drybler

zv0d 19.10.2021 22:40

Ah ten sanchez

Claudio 19.10.2021 22:39

strzaly 16-4 rozne 12-4....

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:39

Ajjj poprzeka

Orzeu 19.10.2021 22:39

gagliardinho

embiakowsky 19.10.2021 22:39

JEZU GAGS

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:39

Rozumiem że teraz wszystko jasne?

Claudio 19.10.2021 22:38

poprzeczka ehh

HB 19.10.2021 22:38

zmyliles mnie i to przeczytalem

DragoDBZ 19.10.2021 22:38

ten dumfires przypomina mi dalberta XD

HB 19.10.2021 22:38

wiec poczulem sie adresatem

HB 19.10.2021 22:38

nie opisales w pore, ze do mnie nie

HB 19.10.2021 22:38

jak wspomnialem

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:38

Nie, do Ciebie akurat nie

HB 19.10.2021 22:38

a mnie to nie obchodzi

HB 19.10.2021 22:38

czyli do mnie tez

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:37

Do każdego kto tu jest

HB 19.10.2021 22:37

czyli do kogo konkretnie

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:37

Do wiadomości ogólnej

Orzeu 19.10.2021 22:37

będą 3 pkty

Orzeu 19.10.2021 22:37

dobrze gramy

intermed1 19.10.2021 22:36

Ile jest zmian w CL?

HB 19.10.2021 22:36

a do kogo?

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:36

Nie piszę do Ciebie przecież

HB 19.10.2021 22:35

ibra nie obchodzi mnie to

HB 19.10.2021 22:35

perisic o wiele wiecej daje, nie boi sie obroncow, bo ma swoj super zwód

Ibracadabra eight 19.10.2021 22:35

PSG 3

HB 19.10.2021 22:34

slaby ten dumfri

intermed1 19.10.2021 22:33

Ale będą męczarnie w Teraspolu

Claudio 19.10.2021 22:33

chlop mysli o barcelonie a nie jakims Interze

Claudio 19.10.2021 22:32

Brozo ogarnij

HB 19.10.2021 22:32

yup

HB 19.10.2021 22:32

xD

MuCha2 19.10.2021 22:32

No co pokaże pokręci się w środku pola a jak bd miał setkę to nie trafi

intermed1 19.10.2021 22:32

Tylko Dunfries jest klocem

intermed1 19.10.2021 22:32

Widzicie ci robi Alexis

Claudio 19.10.2021 22:31

no Alexis zobaczymy co pokażesz szczekaczu

embiakowsky 19.10.2021 22:31

Szymon to chyba chce mecz przegrac jak gagsa wpuszcza

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się