dobrze wlazł
sebek esposito w 6 meczachw lidze 4 bramki
Skończy się tym, że zawodnicy grający w co lepszych klubach będą rezygnowali z występów w reprezentacjach
kontuzje to dopiero będą jak Mundial co 2 lata będzie
14 meczy, 4 gole 5 asyst, ale teraz chyba kontuzję ma
Esposito ogarnia
bo z tego co widział Lucien Agoume jak grał w pierwszej to teraz już nawet nie wychodzi to samo co w Spezii
a Espostio jak sobie radzi w Szwajcarii wychodzi w 1 składzie jakie ma statystyki ?
Fajnie jakby kazdy z nich wypalil
Oby Dzeko dal rade przez dwa nastepne sezony, a potem licze na Esposito, Mulatteriego i Satriano
przecież to miał być stary dziadek który stoi na boisku
czy tego Dżeko powaliło?
moim zdaniem ewidentny błąd bramkarza
piła długo leciała
no ale to było tak daleko że Handa spokojnie to powinien wziać
Bastoni po wejsciu gral super
Ale i mur sie rozbiegl
no źle się ustawił Handa
Dimarco miałby sprinetem podbiegać do tych rożnych?
Przecież ten woly nie był z 17 metrów. Samir powinien wyjąć.
Dla mnie De Vrij najlepszy byl
Bramka, asysta i glos Vidal
Co do Dzeko fenomenalny transfer szkoda, ze tak pozni
I byl wszedzie w sumie nigdzie, a widzialem najczesciej jak do roznych podchodzil zajechany
Di Marco glupi faul przez niego ten wolny byl
aż też na niego zagłosuję
a czemu nie? Tak na prawdę tylko on napędzał ataki Interu. Był wszędzie
serio ktos na dimarco jako gracza meczu zaglosowal?
stary kocur
15 to on do konca stycznia bedzie mial jak tak dalej pojdzie
Sb nie zyje
Orzeu mam nadzieje, ze masz tego screena jak napisalem, ze dzeko leciutko 15-20 bramek
Trenerem newcastle zostanie jakis wuefista pewnie rooney albo lampard
Orzeu pewnie sie cieszysz z tego powodu
dzisiaj żadnych ploteczek o PIF
póki nie podpisze umowy to jego przyszłośc jest niepewna proste
Zidane zaraz zostanie trenerem MU
Niepewna przyszłość Brozovicia w Interze. | #SportMediaset 🔥 Jak informuje #SportMediaset, Marcelo Brozović nie może być pewny swojej przyszłości w drużynie nerazzurrich. Do spotkania klubu z agentem piłkarza, ogłoszonego przez Beppe Marottę w zeszłym tygodniu nie doszło, co wywołało spekulacje na temat pomocnika. 💬 Wczoraj wieczorem Chorwat został poproszony o komentarz na temat swojego kontraktu: "Nowa umowa? Nie jestem pewny. Zobaczymy co klub będzie miał do powiedzenia w ciągu kilku następnych dni". ℹ Zdaniem mediów, zawodnikiem interesują się Barcelona oraz Manchester United.
i Pogba za damke w przyszłym orku
Zidane zaraz bedzie trenerem Srok
Przyleci na skajpie. Zhangowizna jak Zordona będzie nawijał z ekranu w grudniu. Przyleci na koniec sezon zapytać czy zawodnicy aby na pewno chcą pensje
Masakra, lubi ktoś dnb? Sama topka w Polsce
moim zdaniem w grudniu przyleci poprzedłużać kontrakty, obejrzeć kilka meczów
no ciekawe czy
zostanie
Newcastle zwolniło trenera
a propo
mam nadzieje że w grudniu zangowizna przyjedzie tylko zdać klucze do fiata 500 i się pożegnać
Czekam na PIF
Zobaczymy jak to bedzie
Wiadomo
mam nadzieję, że Hakan złapie formę bo to piłkarz lepszy niż Vecino czy Gagliardini
Vecino i Vidal dla mnie sa w lepszej formie
Mam nadzieje ze Hakan spadnie w hierarchii na 5 miejsce
Gags wczoraj dal fajna zmiane
Zgadza sie, alw widac ze Vlaho ma duzy potencjal
Ale on z tego co pamietam zawsze mial problemy zdrowotne
na razie niech potwierdzi formę, bo początek sezonu słaby
dużo gorsza
Vlaho to taka gorsza wersja Haalanda
Haaland i Mbappe nam wystarcza
W sumie racja Orzeu
nie w tym momencie sezonu, ale jak potrenuje i kontuzje go ominą
Correa jeszcze nam dużo radości da zobaczycie
DD
po co Vlahović jak będzie Mbappe i Halaand
Ale technika i inteligencja boiskowa zawsze top
Ale on chyba nigdy demonem szybkosci nie byl
Obawiam sie ze Correa to bedzie placek i lepiej wyszlibysmy na tym zeby zachowac hajs na Vlaho
Ona ma juz 35 lat
Jakby Dzeko mial jeszcze szybkosc to bylbh totalnym szefem
Staty ma kozak
Dzeko 7 bramek 3 asysty
po 11 meczach
Serio Ci ktos w internecie cisnienie podnosi ?
Stary już jestem, to mi jeden z drugim ciśnienie podnoszą :p
typowe
XD
bajkopisarz
ponoć za 7000 na Szeryfa postawił
pokaż ten kupon placku teraz
saff ale dopiero teraz odkryłeś że czarodziejczasu ma rozdwojenie jaźni?
Ale spoko niby Barella placek, a tu nagle się okazuje że jeden z najbardziej uniwersalnych pomocników?
Liczna asyst nie świadczy o kreatywności.
Saff nie daj mu się prowokować
Brozo 8/0/1, Barella 8/1/6 tak tak tkwij w swoim magicznym świecie Czarodzieju
Nahitan nandez jest najlepszym kreatorem cagliari i gra na wahadle
Najbardziej kreatywny z naszych pomocnikow jest Edin Dzeko
A brozovic
?
Najbardziej kreatyanwgo xdddd
Pomoc nam kuleje, a Ci najbardziej kreatywnego będą ze środka na wahadlo przestawiać
Nie pamiętam kto to był
Swego czasu w lazio tez gral jakis pomocnik na wahadle
Nie głupie
On wiecej tam robi niz nasi wahadlowi
Na juve wystawilbym barelle na prawe wahadlo
owy