O 22:00 w niedziele gra Brooklyn nests z charlotte hornets wiec mecz z Juventusem mam pon dziurki w nosie
Mimo wszystko kilka poważniejszych źródeł pisało o zainteresowaniu więc temat to raczej nie plotka. Rozmowy trwają
wczoraj było to
dobra pany, milego dnia, wracam do pracy
nikt
Masz więcej ogarniętych kontaktów jak ja :p
Czarodziej obijany
Orzeu ktoś godny uwagi pisał coś ważnego na temat pif?
z bociana
10tys? z providenta?
raczej hrywien Orzeu
tym razem 10 000 zł
Jaką *
Sasin podobno znowu grubo poleci
Ten cynizm Juve wyjdzie im nie raz dupą w ważnych meczach. Szczególnie przy tej jakości piłkarskiej jakiej jaką posiadają
ja tez
skoro sasin fci tak typuje, to będzie jak zwykle odwrotnie. zatem jestem spokojny.
na forum
"rozpędzony walec z Turnu przejedzie się po dziurawej obronie mistrza Włoch" taki typuje tutuł Randamy
Normalnie wyciągnąć białe ręczniki bo fenomenalne Juve wpada do Mediolanu.
No niesamowita historia randama.
Wnioski zostawiam wam
4 mecz z rzedu juve wygralo 1:0
przynajmniej nie udaje kogoś kim nie jest
pani wanda się już samozaorała się wcześniej jak wrzucała te zdjęcia z rogaczem
no ale już wróciła
mam mętlik w głowie po tym artykule.
„Kolejna rodzina, którą zniszczyłeś dla dzi*ki” - czyli ona tym samym też przyznała się że jest dziwką
Czas pokaze
to prawda?
CdS - rozmowy PIF ws Interu wstrzymane - Suning chce za dużo, teraz rozmowy ws. AC Milan
brak nowych newsów w sprawie PIF
połamał to się Lukaku dzisiaj
kurde, Alatanta przegrała jednak
Juve wciska to jajem w końcówce kolejny mecz. Jakoś pesymistycznie widzę niedzielę przy tym jak jesteśmy dziurawi.
chociaz predzej Lazio
to jutro napoli łamak
a Atalanta się dziwicie, włoska drużyna, to po prostu łamak poszedł
nie stawiam niestety po 7 tys na Sheriff
no nie masz nosa do bukmacherki jak Czarodziej
zamiast pisac moglem to zagrac
Claudio 20.10.2021 22:16 gole dla bayernu, united i juve wisza w powietrzu
benfica w lidze/europie przegrala ostatni raz wiecej niz 1 bramka prawie rok temu
fortuna 2,50 płaciła
tak teraz patrzę, dobry kurs był na wygraną Juve
nie no na pewno sa mocni
bayern wymęcza rywala i się później bawi
4-0
bardzo solidny zespol
benfica to nie jest wyznacznik akurat
miec w skladzie takiego Sule czy Pavarda a jechac z wszystkimi
ale bayern to jest maszyna.
Juventus 1
Liczyłem że utrzymają to prowadzenie, bo kibice United mnie wkurviają
Gasperini taktyczny mistrz
Atalanta ale sie obsrała... fuuu ale smierdzi gownem....
lipsk ostatni w grupie, wolfsburg ostatni w grupie, bvb dostaje 5-0 od ajaxu, jedynie bayern pewny
Bo Francja i Portugalia nie wskoczą do top4 na pewno
Odkąd top4 ligi mają 4 drużyny w LM to nie śledzę rywalizacji Serie A vs Bundesliga w rankingu
chociaz wlosi tez szalu nie maja 4pkt jak dotad
Nie wiem, nie analizowałem
slabą to ma bundesliga
słaba kolejka calcio
Aż mi się mecz Interu w Dortmundzie przypomina
3-2
Atalanta w drugiej połowie to inna drużyna jakaś
jprdl
2:2...
2-2
Ajj blisko Atalanta
moze Araby mu cos obiecaly i nagle przypomnial sobie o temacie
Atalanta musi wygrać
uuu Sala chce sie dogadac odnosnie stadionu. Niesamowite
Atalanta zagubiona w drugiej połowie
Ale ten Neuer broni
gole dla bayernu, united i juve wisza w powietrzu
United gol :/
Uuu Cavani wchodzi
W 2012 1/8 byla
Sory zapomniałem
W 2011 był ćwierćfinał, więc bym powiedział, że po 2011
Nie pitolcie bo narazie każda włoska drużyna jest od nas lepsza w lidze mistrzów od 2010 roku i to są fakty
Genoi przywrócił częściowo dawny blask, a w Atalancie zbudował historię
No w tych kluczowych meczach to się obsrywa, ale trofeów to bym nie wymagał za dużo od niego ;d
Kazda zgrana ekipa jest w stanie pokonac united
Lewy ręka jak byk i się sprzecza jeszcze
No zobacz ile trofeow zdobyl i ile razy sie zesral w kluczowych meczach
Jednak nie ma gola
Levandinho 1-0
Werner kontuzja XD co ta Czelzi
Wydaje mi sie zeby takie cos stwierdzic to trzeba miec jakies fakty, a nie domysły xD
Po czym to stwierdzasz? Po krotkim epizodzie w Interze?
Gasperini fajny trener ale nie na wielki klub
Wszedzie go jechano
... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca