Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:23

Nie głupie

Endru 20.10.2021 10:23

On wiecej tam robi niz nasi wahadlowi

Endru 20.10.2021 10:23

Na juve wystawilbym barelle na prawe wahadlo

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:23

Wyjdzie na to samo

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:23

Dumfries do boloni a donas de silvestri i tyle

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:22

Nie chce mi zie z toba gadac

Saff 20.10.2021 10:21

Wg Twojej logiki to nie powinien być poziom na Inter, a teraz "o boziu Christian wróć"

Saff 20.10.2021 10:21

Przypomnij sobie przy jak zaniżonej, w stosunku do realnej wartości rynkowej, cenie sprowadzaliśmy Eriksena i jakie było nim zainteresowanie

Saff 20.10.2021 10:21

Jakby takie rozważanie w kontekście ceny i ogólnego zainteresowania miały sens

Dzonyy 20.10.2021 10:18

Ale sporo ludzi.

Dzonyy 20.10.2021 10:18

Nie wiem czy akurat pluto plul :D

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:17

Pluto jest odklejencen

Dzonyy 20.10.2021 10:17

3 mecze temu pluto na Inzaghiego, ze gra Darmian zamiast niego xD

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:15

Przychodzi mecz z juve i nikt nie ma watpliwosci ze powinjen grac Darmian i tylko darmian

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:14

Jednego chciał Bayern City i Inter, drugiego Inter i Everton

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:14

Bolonia, nic wiecej

CzarodziejCzasu 20.10.2021 10:13

Fajne te porownania Dumfriesa do hakimiego, tylko jeden kosztował 40 a drugi 12, wiec realna ocena nest jaka jest

domin98 20.10.2021 10:10

ale spoko, rok temu jak zaczęliśmy wygrywać w listopadzie i grudniu to też 3/4 strony narzekało

Dzonyy 20.10.2021 10:10

No ja wczoraj czytalem 3:1 to sredni wynik :D

Dzonyy 20.10.2021 10:10

Kojarzy mi sie z biabianym

domin98 20.10.2021 10:10

wygrywamy z Sheriffem to też jest źle

domin98 20.10.2021 10:09

no beka, ale niektórzy muszą narzekać dla samego narzekania

Dzonyy 20.10.2021 10:09

Widzialem go tylko podczas euro i jakos nie rzucało mi sie to w oczy.

Dzonyy 20.10.2021 10:08

Mnie to przeraza jak on sie porusza.

Saff 20.10.2021 10:07

Nie twierdzę, że cokolwiek z Dumfriesa będzie, bo to nawet nie jest wielka inwestycja dla nas (~12mln), ale i Cancelo, i Hakimi na początku grali, delikatnie mówiąc, przeciętnie i też byli tu jechani równo, a dzisiaj każdy dałby się pociąć za jednego z nich

Dzonyy 20.10.2021 10:07

nie obrazaj kusego

domin98 20.10.2021 10:05

poszukam chyba co rok temu pisałeś o hakimim

domin98 20.10.2021 10:05

łyska to poziom kusego mniej więcej

Kebo 20.10.2021 09:58

no nie wyglądało to najlepiej pod kątem niedzielnego meczu, remis to będzie max

CzarodziejCzasu 20.10.2021 09:52

Dumfries to poziom bolonii mniej wiecej

Endru 20.10.2021 09:37

Katastrofalne wahadla i balagan w srodku wczoraj masa kontratakow sherifa nawet nie mozna powiedziec, ze mecz pod kontrola

Endru 20.10.2021 09:34

Na spokoju bedzie mozna podejsc po wygranej na stadionie sherifa

Dzonyy 20.10.2021 08:39

Ja tam na spokoju podchodze. My jesteśmy zdolni do wszystkiego w LM

Orzeu 20.10.2021 08:38

:D

Orzeu 20.10.2021 08:38

Inter to jedyny klub w historii, który pokonał Szeryfa w Champions League

Orzeu 20.10.2021 08:37

raczej 2

Orzeu 20.10.2021 08:37

za 2 tygodnie jakby się udało pokonać Szeryf to jesteśmy na 1-2 miejscu w grupie

Orzeu 20.10.2021 08:37

no to co

iss84 19.10.2021 23:47

Wspolnego

iss84 19.10.2021 23:46

Z młodych rapów w pl dla mn tylko atz na coś wydolnego z old school hip hop

Claudio 19.10.2021 23:45

milosc to tez zyccie :D

pablo77 19.10.2021 23:33

te nowe pokolenie jest takie slabe ze szok. Jakby przyszla wojna to byłby dramat

pablo77 19.10.2021 23:32

jprdl co to jest ?

FReeFonix 19.10.2021 23:25

Ktoś pisał wcześniej o Young Leosi, łapcie sztosa od Kasperskiego https://www.youtube.com/watch?v=VNLvaDFX3Fs

FReeFonix 19.10.2021 23:23

95% kawałków to miłość, podryw i relacje damsko męskie xD

FReeFonix 19.10.2021 23:23

Raczej w disco nikt nie spiewa o samym zyciu, a bardziej o miłości Claudio

FReeFonix 19.10.2021 23:23

Na jakiejs potancowce dicho może polecieć, czemu nie

FReeFonix 19.10.2021 23:22

Jeśli chodzi o disco to kiedys mialem faze na Top Girls, sluchalem z rana przy posiedzeniu na kiblu i na karaoke spiewalem XD

FReeFonix 19.10.2021 23:20

Całkiem spoko ten Pezet, https://www.youtube.com/watch?v=SpYGMFeuv4c to mi się mega wkręciło, w sumie 'Płaczemy pięścią w stół' też git

Claudio 19.10.2021 23:20

jedni i drudzy mysla ze spiewaja o zyciu i wiedza o nim wszystko

FReeFonix 19.10.2021 23:19

Ale ja nie porównałem ich do siebie, po prostu napisałem że lubię ich muzykę

Claudio 19.10.2021 23:19

RAP i Disco Polo to jedno i to samo

Claudio 19.10.2021 23:17

wolę rip od rap

Endru 19.10.2021 23:15

ja FloRida

Chuchu 19.10.2021 23:15

Ja najbardziej cenię Pitbulla

Chuchu 19.10.2021 23:15

Lubicie rap?

HB 19.10.2021 23:14

stawianie quebo obok ostrego i sokola troche krzywdzace ;d

HB 19.10.2021 23:13

jutro przeslucham ff

ZnawcaCalcio 19.10.2021 23:09

ale grubas nie wytrzymał ciśnienia xDDD

Chuchu 19.10.2021 23:09

Otworze Ci seerceeeeeeeee !!

FReeFonix 19.10.2021 23:09

Ugułem to najlepsza piosenka rarpowa to jest Firma - M.O. Faya, a potem Kali, Wuzet - Zenit, śpiewaliśmy z ziomkami na ośce i była fajna zabawa

ZnawcaCalcio 19.10.2021 23:08

ciekawe co mądrego napisał

FReeFonix 19.10.2021 23:07

HB, słuchałeś tego KBK co Ci wysłałem?

ZnawcaCalcio 19.10.2021 23:07

a ja do Janka Rusinka

Endru 19.10.2021 23:07

Ide na strone milanu slprawdzic jak atmosfera

Chuchu 19.10.2021 23:07

Ale to teledysk na serio

domin98 19.10.2021 23:07

Jakiś sen czy wizję

Chuchu 19.10.2021 23:07

Jak to oglądałem pierwszy raz to myślałem, że to parodia

domin98 19.10.2021 23:07

Opisz może znowu coś

Chuchu 19.10.2021 23:07

oceńcie to

pablo77 19.10.2021 23:07

moja opinia jest taka ze zrobilismy to co musielismy, mecz byl pod kontrola duzo sytuacji, pierwsza polowa nerwowa czuc bylo presje tego meczu ale ogarneli.

FReeFonix 19.10.2021 23:07

Hej Dominik

domin98 19.10.2021 23:06

Witam foniak

FReeFonix 19.10.2021 23:06

No Jeden Osiem L to mega klasyk

Chuchu 19.10.2021 23:06

A Jeden Osiem L?

Endru 19.10.2021 23:06

Zamknij sie idioto

FReeFonix 19.10.2021 23:05

Ja uważam, że muzycznie to jest dobre, jego teksty mi się podobają, bity się wkręcają. Szczerze to głęboko w chu iu mam tą całą kulturę hip hopową i ten prawdziwy chip chop, Quebo, Wojtka Sokoła, OSTRego zawsze twórczość lubiłem

Saff 19.10.2021 23:05

No chyba, że o tym że razem z Czarodziejem stękaliście że Sheriff wygra,

Endru 19.10.2021 23:05

Chce poznac wasza opinie szczegolnie twoja Saff

Saff 19.10.2021 23:04

Przecież sam zanalizowałeś - był beznadziejny - o czym tu więcej gadać?

pablo77 19.10.2021 23:04

co to analizować Szymon dokonał czegos czego Conte nie byl w stanie xD

HB 19.10.2021 23:04

zapomnijmy o tym

HB 19.10.2021 23:04

i stracil bramke

HB 19.10.2021 23:04

inter wygral w lidze europy z druzyna z moldawii

Endru 19.10.2021 23:04

Analizujcie mecz

Endru 19.10.2021 23:04

Czemu gadacie o jakims gownie jak Inter wygral w lm

pablo77 19.10.2021 23:03

teraz to juz w sumie nie ma hip hopu same jakies gowna

HB 19.10.2021 23:03

rychu mim swoich ograniczen umyslowych byl autentyczny w swojej muzyce, nie obchodzilo go czy radio eska go pusci (nie wiem jak jest teraz, nie slucham go od 2005 ;d)

pablo77 19.10.2021 23:02

Rychu Peja to był prawdziwy hip hop a Quebo to nie jest hip hop tylko jakies nie wiem... gowno ?

Luki165 19.10.2021 23:01

Mega zajeebisty gosc

Luki165 19.10.2021 23:00

I powiem tak w życiu nie myślałem ze będzie kimś innym niz mi sie wydaje

Luki165 19.10.2021 23:00

Rychu to moj Sąsiad

HB 19.10.2021 22:59

muzycznie to slabe, technicznie dobre, stylistycznie żenujące

HB 19.10.2021 22:59

w quebo nie ma nic hiphopowego, on nie czuje sie w ogole czescia subkultury hiphopowej, tam nie ma zadnego buntu, jest komercja i muzyka z fabryki

Endru 19.10.2021 22:58

Z juve bedzie cholernie ciezko

Endru 19.10.2021 22:58

Beznadziejny mecz

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się