Może dla tego ze Inter ma żelazna obronę Xd
slaby jest szeryf, duzo szczescia maja poki co
szeryfowi udalo sie z crvena, dinamem, szachtarem i realem to dlaczego nie moga strzelic z Interem? Dlatego wazna ta kolejna bramka
W styczniu wroci Eriksen i wszystko się zmieni
Randama pokaż kupon
tu trzeba na 2-0 strzelic bo jakas kontra moze wyjsc szeryfowi
Czarodziej dla tego był taki tani i nikt go nie chciał
Orzeu z Lazio tez dobrze graliśmy tutaj mamy przewagę swojego boiska i dzisiaj pewnie skończy się inaczej
O poziomie gry dumfriesa duzo mowi jego przyjęcie piłki
ale Inter dobrze gra
no miał no i co
Trzeba było Cancelo brać
Sheriff mial sytuacje
Jak dobrze
Cooo
gramy dobrze
Denzel żeby nie skończył jak Lazaro i Dalbert
Gramy padake
Przyjdzie PIF wróci Hakimi
https://www.flashscore.pl/mecz/lfzM1U5b/#szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0
Dj Denzel musi q siebie uwierzyć bo gra taki spięty ze glowa mala
Dumfries wynos sie z Interu
Wszyscy na jednej stronie :p
Ale obrona gdzie była :p
handa parada sezonu normalnie
Vidal asysta irokezem
co ten sędzia?
On chyba potrafi tylko z ławki zagrać dobrze
Nie No iniesta normalnie z vidala 😂
Vidal co podania daje kurrr
Milan to Porto mógłby pyknąć
obrona to jest jakaś masakra w tym sezonie
Dumfries grać potrafi tylko na razie jakiś zestresowany
Samir!
Dawać Darmiana
porownywanie hakimiego z dumfriesem to jak brazylie z łotwą
jakby mało było dalbertów i lazarów
Zawsze jakieś rykoszety, wolne albo różne
ten dumfriz to jest osraniec pierwsza klasa
Słabo wygląda to że my prawie w ogóle nie strzelamy z akcji
Dawać Darmiana bo chłop nic nie robi
przynajmniej nie tnie
ale duży lag
ten w miarę
Real 1
pany - jakiś link ?
kurde ale Inter od jakiegos czasu ma ciezkie nogi...a myslalem ze to Conte zjeżdżał zawodników
Inter is coming
Dumfries przesłaby... chyba najslabszy u nas
Mam nadzieję że oni wiedzą że trzeba szybko ładować drugą
ja tez
Kazdy tnie, jeden mialem spoko ale padł
dajcie link
macie linka
zamykać to
Panowie druga brama szybko plis
potrzebujemy go w naszym skladzie
Ale pięknie uderzył
Di marco pięknie
!
ładnie mu siadło
Dzeko zawsze się znajdzie
koncert lewych nog
edin drzewniok
Goooool
ojojojojojojojjo
I jak czarodziej
Dzeko zamyka jape
kurła nareszcie
Di Marco koks
Dimarco lewa nóżka
gul
Aaaaaj
za zagrania reka sie daje karki padalcu
w koncu
Uffff
Żółta jak byk
Trafiliśmy chyba do najłatwiejszej grupy z 3 ogórkami i jak zawsze wychodzi ze to my te ogórki xD
Syn sancheza i Wandy nary= kuzmanovic
Ten co zrobił
where kartka
sanczez ponoć punkną Wande Nare
Zawsze pierwsze mecze w dupe i potem się wyliczenia zaczynają gdzie i tak gówno z tego wychodzi
Szymon zaufaj w końcu Sanchezowi, wpuść go, gośc jest głodny gry pokazuje to nawet wysyłając zdjecia samochodu w gnoju. To nie kolarov co sie cieszy że nie gra i zarabia.
Taa
Jedyny z dryblingiem to był gary medel
Czy jeżeli dzisiaj przegramy, będzie News jak co roku z wyliczeniami co musi się stać byśmy awansowali? XD
ale jestesmy nieudasy masakra
Z dryblingiem to tylko Alvarez
Jedyny który potrafił dryblować to był borha valero
i wraca pan conte antonio
perfekcyjny scenariusz - arab z kieszenią pełną petrodolarów
musimy wpuscic kogokolwiek z dryblingiem , please
kto za szymona?
Dajcie Sancheza bo na tą stagnację nie da się patrzę
dobra, zbieram zakłady
Guarin = vidal
Pierwsza wpadnie i po Sheriffie
ale to jest tragedia