Archiwum shoutboksa

Dyl87 19.10.2021 21:55

Może dla tego ze Inter ma żelazna obronę Xd

Pjerun 19.10.2021 21:55

slaby jest szeryf, duzo szczescia maja poki co

Claudio 19.10.2021 21:55

szeryfowi udalo sie z crvena, dinamem, szachtarem i realem to dlaczego nie moga strzelic z Interem? Dlatego wazna ta kolejna bramka

Dyl87 19.10.2021 21:54

W styczniu wroci Eriksen i wszystko się zmieni

Luki165 19.10.2021 21:54

Randama pokaż kupon

Claudio 19.10.2021 21:54

tu trzeba na 2-0 strzelic bo jakas kontra moze wyjsc szeryfowi

Dyl87 19.10.2021 21:54

Czarodziej dla tego był taki tani i nikt go nie chciał

Dyl87 19.10.2021 21:53

Orzeu z Lazio tez dobrze graliśmy tutaj mamy przewagę swojego boiska i dzisiaj pewnie skończy się inaczej

CzarodziejCzasu 19.10.2021 21:52

O poziomie gry dumfriesa duzo mowi jego przyjęcie piłki

Orzeu 19.10.2021 21:52

ale Inter dobrze gra

Orzeu 19.10.2021 21:52

no miał no i co

Dyl87 19.10.2021 21:52

Trzeba było Cancelo brać

Endru 19.10.2021 21:51

Sheriff mial sytuacje

Endru 19.10.2021 21:51

Jak dobrze

Endru 19.10.2021 21:51

Cooo

Orzeu 19.10.2021 21:51

gramy dobrze

Dyl87 19.10.2021 21:51

Denzel żeby nie skończył jak Lazaro i Dalbert

Endru 19.10.2021 21:51

Gramy padake

Luki165 19.10.2021 21:51

Przyjdzie PIF wróci Hakimi

Orzeu 19.10.2021 21:50

https://www.flashscore.pl/mecz/lfzM1U5b/#szczegoly-meczu/statystyki-meczu/0

Luki165 19.10.2021 21:50

Dj Denzel musi q siebie uwierzyć bo gra taki spięty ze glowa mala

CzarodziejCzasu 19.10.2021 21:48

Dumfries wynos sie z Interu

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:47

Wszyscy na jednej stronie :p

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:47

Ale obrona gdzie była :p

minus09 19.10.2021 21:46

handa parada sezonu normalnie

Orzeu 19.10.2021 21:46

Vidal asysta irokezem

Chuchu 19.10.2021 21:46

co ten sędzia?

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:43

On chyba potrafi tylko z ławki zagrać dobrze

MuCha2 19.10.2021 21:42

Nie No iniesta normalnie z vidala 😂

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:42

Vidal co podania daje kurrr

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:42

Milan to Porto mógłby pyknąć

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:41

obrona to jest jakaś masakra w tym sezonie

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:41

Dumfries grać potrafi tylko na razie jakiś zestresowany

Chuchu 19.10.2021 21:41

Samir!

intermed1 19.10.2021 21:40

Dawać Darmiana

Klanies 19.10.2021 21:40

porownywanie hakimiego z dumfriesem to jak brazylie z łotwą

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:40

jakby mało było dalbertów i lazarów

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:40

Zawsze jakieś rykoszety, wolne albo różne

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:40

ten dumfriz to jest osraniec pierwsza klasa

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:40

Słabo wygląda to że my prawie w ogóle nie strzelamy z akcji

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:39

Dawać Darmiana bo chłop nic nie robi

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:39

przynajmniej nie tnie

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:39

ale duży lag

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:39

ten w miarę

Chuchu 19.10.2021 21:39

Real 1

_DANI_ 19.10.2021 21:39

pany - jakiś link ?

Claudio 19.10.2021 21:38

kurde ale Inter od jakiegos czasu ma ciezkie nogi...a myslalem ze to Conte zjeżdżał zawodników

ZnawcaCalcio 19.10.2021 21:38

Inter is coming

Klanies 19.10.2021 21:38

Dumfries przesłaby... chyba najslabszy u nas

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:38

Mam nadzieję że oni wiedzą że trzeba szybko ładować drugą

kulfon32 19.10.2021 21:38

ja tez

ragnar 19.10.2021 21:37

Kazdy tnie, jeden mialem spoko ale padł

kulfon32 19.10.2021 21:37

dajcie link

nerazzu1908 19.10.2021 21:36

macie linka

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:36

zamykać to

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:36

Panowie druga brama szybko plis

minus09 19.10.2021 21:35

potrzebujemy go w naszym skladzie

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:35

Ale pięknie uderzył

MuCha2 19.10.2021 21:35

Di marco pięknie !! !

Adriano_forever 19.10.2021 21:35

ładnie mu siadło

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:35

Dzeko zawsze się znajdzie ;)

minus09 19.10.2021 21:35

koncert lewych nog

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:35

edin drzewniok

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:35

Goooool

minus09 19.10.2021 21:34

ojojojojojojojjo

Kondzik 19.10.2021 21:34

I jak czarodziej ?? Dzeko zamyka jape

Chuchu 19.10.2021 21:34

kurła nareszcie

Luki165 19.10.2021 21:34

Di Marco koks

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:34

Dimarco lewa nóżka

Chuchu 19.10.2021 21:34

gool

Adriano_forever 19.10.2021 21:34

gul

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:34

Aaaaaj

minus09 19.10.2021 21:34

za zagrania reka sie daje karki padalcu

Claudio 19.10.2021 21:34

w koncu

intermed1 19.10.2021 21:34

Uffff

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:33

Żółta jak byk

Ojciec SB 19.10.2021 21:33

Trafiliśmy chyba do najłatwiejszej grupy z 3 ogórkami i jak zawsze wychodzi ze to my te ogórki xD

zv0d 19.10.2021 21:33

Syn sancheza i Wandy nary= kuzmanovic

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:33

Ten co zrobił

minus09 19.10.2021 21:33

where kartka

Adriano_forever 19.10.2021 21:33

sanczez ponoć punkną Wande Nare

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:32

Zawsze pierwsze mecze w dupe i potem się wyliczenia zaczynają gdzie i tak gówno z tego wychodzi

DragoDBZ 19.10.2021 21:32

Szymon zaufaj w końcu Sanchezowi, wpuść go, gośc jest głodny gry pokazuje to nawet wysyłając zdjecia samochodu w gnoju. To nie kolarov co sie cieszy że nie gra i zarabia.

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:32

Taa

zv0d 19.10.2021 21:31

Jedyny z dryblingiem to był gary medel

Ojciec SB 19.10.2021 21:31

Czy jeżeli dzisiaj przegramy, będzie News jak co roku z wyliczeniami co musi się stać byśmy awansowali? XD

minus09 19.10.2021 21:31

ale jestesmy nieudasy masakra

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:31

Z dryblingiem to tylko Alvarez

zv0d 19.10.2021 21:31

Jedyny który potrafił dryblować to był borha valero

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:30

i wraca pan conte antonio

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:30

perfekcyjny scenariusz - arab z kieszenią pełną petrodolarów

keats 19.10.2021 21:30

musimy wpuscic kogokolwiek z dryblingiem , please

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:30

kto za szymona?

intermed1 19.10.2021 21:30

Dajcie Sancheza bo na tą stagnację nie da się patrzę

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 21:30

dobra, zbieram zakłady

zv0d 19.10.2021 21:29

Guarin = vidal

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:29

Pierwsza wpadnie i po Sheriffie

keats 19.10.2021 21:29

ale to jest tragedia

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się