pakiet szport z eleven i LM ma tylko premium 1 i 2 kanały
No kirwa strzel tym głupim łbem kurva!
Będziemy męczyć kulać i huy z tego będzie zobaczycie. Zaraz 1-2 setka i nic. Deja vu
Ipli już nie ma. Polsat box go jak cos
za ile?
ipla mnie oszukala, ma ktos jakis link?
No właśnie. A my takich meczy nie umiemy grać. Zreszta my w lm nie umiemy nic grać także nie ma się co podniecać
jak to tak może być , że my nie mamy środka pomocy , nikt tam nie gra , masakra
W obronie elektryczni od samego początku. Conte jak to widzi jak gra ta sama linia obrony to chyba płacze ze śmiechu
czyli w doope
Przypominam że to mecz i wszystko
No napewno szeryf gra 1 szybciej
Hahha cisną nas
mi też nie działa
Dzeko haha
Ależ my jestesmy zerem w obronie
🤦♀️
Mowa o Sheriffie
Jak na razie strzelili jednego farfocla
nie DZIAŁA? to ciekawe bo ogladam
Zero kurva pomysłu to widać od 1 minuty
na ipla nie ma tego meczu macie jakis link?
Przecież zaraz kurva dostaniemy na 0-1 na bank.
Nie działa tamten
Wystarczy zjechać w dół :p
kurw, popatrz w dół,
5 minuta a nasi wyglądaj jakby było 70
Cześć. Panowie jakis link do meczu ?
Szybka bramka dla nas potrzebna
17
Można zarobić
1.3
Jaki kurs na szeryf?
panowie , prośba , macie jakiegoś linka ? nie można się zalogowac do ncplus i mam masakre
Szykują sie na jude
Jakaś kara czy protest?
Czemu nie ma ultrasów
3 pkt to minimum
Forza Inter
Forza Inrer
Na ipla tylko chyba jednorazowo
mozna to kupic online?
Będzie również 6 bramek, to nie przypadek
polsat sport premium 6
jest mecz w jakims polsacie?
W Mediolanie jest
Jest mecz w tv ?
On sie tylko na niepowaznych rywali nadaje
Dumfries zaskoczyl z bologna teraz tez moze
ktoś coś jakiś link
Szeryf to idealny rywal dla Dumfries a
Oby w końcu ten Dumfries zaskoczył
Zalezy do czego
jakiś link ktoś ma dobry?
najpierw musisz dobrze interpretować to co czytasz
xdd
No wystaje ci fujara ewidentnie
ktoś tu sie podnieca?
Takie gdybanie niczemu nie sluzy
Nie podniecaj się
inaczej by było 3:0 po pierwszej połowie
Ale na razie jest najgorszym trenerem od czasow Dewura
to był ich fart że wszystko szło w bramkarza
Nie chxe mi sie juz pastwić nad Inzaghim
Real madryt przyjechal z najgorsza obrona w historii i nie zdolalismy im strzelic bramki
Xdd oni pewnie nie jeden klub jeszcze kupią
Jesli zainwestują w calcio to sa największymi idiotami ever
No chyba frajerami nie sa
My na tym skorzystamy
Jak sa frajerami to niech wchodzą
Niedawno słyszałem ze araby nie spojrza na śmierdzące Włochy xdd
Licza sie transfery
zamiast ustawić sobie pozycję z grupie od początku to niee
Tfu w dupie wyniki
Z pif to mam w dupie tranfery
ostatnio zawsze tak
Noz na gardle tylko jeśli pif nie przyjdzie
Jednym trudno drugim nie
trzecia kolejka a my już z nożem na gardle
Tylko my mamy z nimi 3 mecze w ciagu dwoch sezonow i nie potrafimy urwac punktu
Rade
No real to nie trudno ograc, nawet Espanyol. Chyba d al tsdr
Real kleply xd
Ogory co deal
Mógł zagrać już ten Alexis
To juz lepiej do dymisji njech sie poda
Chodzi mi o di Marco zamiast basto
All in z ogorami moldawskimi
all in z Dzeko w skladzie ?
Licze dzis na link od was
Chuchu szymon idzie all in jakbys nie zauważył
witam chadów i tych drugich
Juve w weekend
To o co kaman?
A nie, jest na ławie
Bastoni zawieszony?
dziś zamykamy mecz w pierwszej połowie
Myślałem że w podstawie będzie grał Correa za 30 baniek. Debiut miał wymarzony i na razie to tyle
Typ juz nie biega, z Lazio to głównie chodził