Archiwum shoutboksa

bobogol 19.10.2021 21:09

pakiet szport z eleven i LM ma tylko premium 1 i 2 kanały

INTERkibic 19.10.2021 21:09

No kirwa strzel tym głupim łbem kurva!

INTERkibic 19.10.2021 21:09

Będziemy męczyć kulać i huy z tego będzie zobaczycie. Zaraz 1-2 setka i nic. Deja vu

sammmmy 19.10.2021 21:09

Ipli już nie ma. Polsat box go jak cos

Adriano_forever 19.10.2021 21:09

za ile?

bobogol 19.10.2021 21:08

ipla mnie oszukala, ma ktos jakis link?

INTERkibic 19.10.2021 21:08

No właśnie. A my takich meczy nie umiemy grać. Zreszta my w lm nie umiemy nic grać także nie ma się co podniecać

keats 19.10.2021 21:08

jak to tak może być , że my nie mamy środka pomocy , nikt tam nie gra , masakra

sammmmy 19.10.2021 21:08

W obronie elektryczni od samego początku. Conte jak to widzi jak gra ta sama linia obrony to chyba płacze ze śmiechu

Adriano_forever 19.10.2021 21:07

czyli w doope

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:07

Przypominam że to mecz i wszystko

INTERkibic 19.10.2021 21:06

No napewno szeryf gra 1 szybciej

Luki165 19.10.2021 21:06

Hahha cisną nas

Silvio 19.10.2021 21:06

mi też nie działa

Luki165 19.10.2021 21:06

Dzeko haha

intermed1 19.10.2021 21:06

Ależ my jestesmy zerem w obronie

INTERkibic 19.10.2021 21:06

🤦‍♀️

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:05

Mowa o Sheriffie

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:05

Jak na razie strzelili jednego farfocla

Adriano_forever 19.10.2021 21:05

nie DZIAŁA? to ciekawe bo ogladam

INTERkibic 19.10.2021 21:05

Zero kurva pomysłu to widać od 1 minuty

Silvio 19.10.2021 21:05

na ipla nie ma tego meczu macie jakis link?

INTERkibic 19.10.2021 21:05

Przecież zaraz kurva dostaniemy na 0-1 na bank.

Magik11 19.10.2021 21:05

Nie działa tamten

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:05

Wystarczy zjechać w dół :p

Adriano_forever 19.10.2021 21:04

kurw, popatrz w dół,

INTERkibic 19.10.2021 21:04

5 minuta a nasi wyglądaj jakby było 70

Magik11 19.10.2021 21:04

Cześć. Panowie jakis link do meczu ?

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:02

Szybka bramka dla nas potrzebna

Ibracadabra eight 19.10.2021 21:01

17

marcinek91081 19.10.2021 21:00

Można zarobić

Adriano_forever 19.10.2021 20:59

1.3

marcinek91081 19.10.2021 20:59

Jaki kurs na szeryf?

keats 19.10.2021 20:58

panowie , prośba , macie jakiegoś linka ? nie można się zalogowac do ncplus i mam masakre

marcinek91081 19.10.2021 20:57

Szykują sie na jude :D

Luki165 19.10.2021 20:57

Jakaś kara czy protest?

Luki165 19.10.2021 20:56

Czemu nie ma ultrasów

marcinek91081 19.10.2021 20:56

3 pkt to minimum

marcinek91081 19.10.2021 20:55

Forza Inter !!

marcinek91081 19.10.2021 20:55

Forza Inrer

Kusy 19.10.2021 20:54

Na ipla tylko chyba jednorazowo

szmaloo 19.10.2021 20:54

mozna to kupic online?

Kusy 19.10.2021 20:53

Będzie również 6 bramek, to nie przypadek

Chuchu 19.10.2021 20:52

polsat sport premium 6

szmaloo 19.10.2021 20:52

jest mecz w jakims polsacie?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:51

W Mediolanie jest

kulfon32 19.10.2021 20:51

Jest mecz w tv ?

Endru 19.10.2021 20:51

On sie tylko na niepowaznych rywali nadaje

Endru 19.10.2021 20:51

Dumfries zaskoczyl z bologna teraz tez moze

wonsuu_blumarino 19.10.2021 20:50

ktoś coś jakiś link ??

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:49

Szeryf to idealny rywal dla Dumfries a

Luki165 19.10.2021 20:48

Oby w końcu ten Dumfries zaskoczył

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:48

Zalezy do czego

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:47

jakiś link ktoś ma dobry?

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:45

najpierw musisz dobrze interpretować to co czytasz ;)

Endru 19.10.2021 20:45

xdd

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:43

No wystaje ci fujara ewidentnie

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:41

ktoś tu sie podnieca?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:37

Takie gdybanie niczemu nie sluzy

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:37

Nie podniecaj się

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:35

inaczej by było 3:0 po pierwszej połowie

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:35

Ale na razie jest najgorszym trenerem od czasow Dewura

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:35

to był ich fart że wszystko szło w bramkarza

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:35

Nie chxe mi sie juz pastwić nad Inzaghim

Endru 19.10.2021 20:34

Real madryt przyjechal z najgorsza obrona w historii i nie zdolalismy im strzelic bramki

Kondzik 19.10.2021 20:34

Xdd oni pewnie nie jeden klub jeszcze kupią

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:32

Jesli zainwestują w calcio to sa największymi idiotami ever

Kondzik 19.10.2021 20:32

No chyba frajerami nie sa

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:32

My na tym skorzystamy

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:31

Jak sa frajerami to niech wchodzą

Kondzik 19.10.2021 20:31

Niedawno słyszałem ze araby nie spojrza na śmierdzące Włochy xdd

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:30

Licza sie transfery

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:30

zamiast ustawić sobie pozycję z grupie od początku to niee

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Tfu w dupie wyniki

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Z pif to mam w dupie tranfery

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:29

ostatnio zawsze tak

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Noz na gardle tylko jeśli pif nie przyjdzie

Kondzik 19.10.2021 20:29

Jednym trudno drugim nie

Chuchu 19.10.2021 20:29

trzecia kolejka a my już z nożem na gardle

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Tylko my mamy z nimi 3 mecze w ciagu dwoch sezonow i nie potrafimy urwac punktu

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:28

Rade

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:28

No real to nie trudno ograc, nawet Espanyol. Chyba d al tsdr

Kondzik 19.10.2021 20:27

Real kleply xd

Kondzik 19.10.2021 20:27

Ogory co deal

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:27

Mógł zagrać już ten Alexis

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:26

To juz lepiej do dymisji njech sie poda

Kondzik 19.10.2021 20:26

Chodzi mi o di Marco zamiast basto

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:26

All in z ogorami moldawskimi :lol:

Endru 19.10.2021 20:25

all in z Dzeko w skladzie ? :lol:

Endru 19.10.2021 20:24

Licze dzis na link od was

Kondzik 19.10.2021 20:24

Chuchu szymon idzie all in jakbys nie zauważył

Endru 19.10.2021 20:24

witam chadów i tych drugich

Lucash 19.10.2021 20:22

Juve w weekend

Chuchu 19.10.2021 20:21

To o co kaman?

Chuchu 19.10.2021 20:21

A nie, jest na ławie

Chuchu 19.10.2021 20:21

Bastoni zawieszony?

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:18

dziś zamykamy mecz w pierwszej połowie

forzaragazzi 19.10.2021 20:11

Myślałem że w podstawie będzie grał Correa za 30 baniek. Debiut miał wymarzony i na razie to tyle

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:10

Typ juz nie biega, z Lazio to głównie chodził

Shoutbox

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625626

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się