Archiwum shoutboksa

Orzeu 19.10.2021 14:12

tzn ja nie uwierzę póki nie będzie oficjalki

Orzeu 19.10.2021 14:11

:suning: Suning zostaje

Orzeu 19.10.2021 14:11

nie

Luki165 19.10.2021 14:10

to będzie ten PIF czy nie :)

Orzeu 19.10.2021 13:52

Fonik mistrz

Orzeu 19.10.2021 13:52

:lol:

domin98 19.10.2021 13:44

Orzeu? :top: :top: :top:

FReeFonix 19.10.2021 13:43

Jam jest wszechpotężny Orzeu Wysłannik władców galaktyk czarno-niebieskich Przysyła mnie do Was Świniarous La Scalia jest teraz moim życiem i przeznaczeniem La Scalia jest teraz moim domem i moim światem A mój świat to wieczna niekończąca się meandryczna Zniczowska Obranka

domin98 19.10.2021 13:42

gdzie to lysa opisała?

domin98 19.10.2021 13:42

XDD

Orzeu 19.10.2021 13:33

:lol:

FReeFonix 19.10.2021 13:31

Miałen sen... a w tym śnie doszło do wielkiego porozumienia na linii niejakiego Bartosza O. z niejakim Pawłem Ś. w celu stworzenia największego portalu w Polsce jak i na świecie o tematyce wielkiego i przenajświętszego Interu Mediolan. Wszystkie kwasy poszły w niepamięć, a na stronie zapanowała harmonia, bitki i sparingi zamieniły się w kulturalne konwersacje zakrapiane dobrym kraftowym piwem, w tle leciały kawałki Lady Pank przygrywane przez kusego, a na spotkania przyjeżdżali sami piłkarze i działacze Interu. To on, wielki Bartosz Orl.. sam to zbudował, jego gołymi rękoma przy pomocy przepotężnego Pawła Ś. Community fanowskie Interu sięgnęło nieba, Inter został przejęty przez nowych właścicieli, którzy zauważyli starania tych Panów, mianowali ich swoimi ludźmi od marketingu, Inter dzięki temu pobił wszelakie rekordy zasięgów i lajków na instagramie, świeże pomysły podwładnych domina oraz Anety D. doprowadziły do tego, że nawet najmłodsi chcieli kibicować temu klubowi. Zloty Interu w całej Polsce, oficjalne sklepy Interu w całej Polsce, najwięksi piłkarze na świecie w Interze jak i w całej Polsce. Niebywałe czego dokonał ten normalny chłopak, księgowy, grafik i piłkarz z Wolsztyna oraz fotograf z Warszawy.

Kebo 19.10.2021 13:18

arabie zbaw nas ode złego ♥

Orzeu 19.10.2021 13:18

boom!

Kebo 19.10.2021 13:17

ponieważ suning zainwestowało sporo w inter i wypadałoby, żeby odzyskali to co im się należy

domin98 19.10.2021 13:09

@Orzeu dlaczego jesteś funkcjonariuszem :suning: i Korei?

domin98 19.10.2021 13:05

Witam*

domin98 19.10.2021 13:05

Wota,

nicolas80 19.10.2021 13:01

nie zagrał jeszcze żadnego meczu w pełnym wymiarze. niedługo udowodni swoją wartość

Kebo 19.10.2021 12:59

ojciec@ skąd info? To co wczoraj z chińskich źródeł czy coś nowego

Kebo 19.10.2021 12:58

świetnie, 1 mecz mu wyszedł, coś jak hakanowi

nicolas80 19.10.2021 12:57

w debiucie pokazał że ma ogromne możliwości. opanuj się

OstatniPrawdziwy 19.10.2021 12:57

PIF blisko zakupu interu

Odet 19.10.2021 12:46

jeszcze ma trochę czasu, czas pokaże czy Inter to poziom dla niego

Kebo 19.10.2021 12:36

pytanie jest inne, czego spodziwał się szymon, chyba po prostu się uparł na kogoś z lazio i tyle, a typ nie wykręcał ani bramek, ani asyst, zupełnie bezproduktywny gość

Odet 19.10.2021 12:33

nie wiem czego się niektórzy spodziewali

Odet 19.10.2021 12:32

Correa tak samo grał w Lazio jak teraz w Interze

Kebo 19.10.2021 12:30

obaj są tragiczni

mateo-mazzini 19.10.2021 12:30

Correa będzie większym niewypałem od Hakana

Kebo 19.10.2021 12:24

koreła :rzyg:

Orzeu 19.10.2021 11:54

Timon oceń

Endru 19.10.2021 10:35

Interrro a jaki kod na to

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:27

A mieli na rozkladzie crvene czy dinamo

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:27

Szeryf od eliminacni lm meczu nie przegrał a ty handi chcess typowac xd

interro 19.10.2021 10:25

-2.5 bramki

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:21

Jak chcesz ladowac handi na Inter po gównianym kursie to faktycznie

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:21

Xd

interro 19.10.2021 10:21

bez bonusow bylbym na minus

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:21

Ok

interro 19.10.2021 10:20

gram chyba we wszystkich zalezy od bonusow

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:20

E winner ma najbardziej :cenzor: owa oferte w pl nie wiem czemu grasz u nich

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:19

60 zloty

interro 19.10.2021 10:18

Jeśli chodzi o kupony, to najlepiej korzystać z jakiś bonusów. Dziś w Ewinner jest zwrot połowy stawki, do 60 pln. - niezależnie od tego, czy trafi się. Można dać Inter z handi, ja chyba tak zrobie.

Dzonyy 19.10.2021 10:17

Daj tylko linka.

Dzonyy 19.10.2021 10:17

Jak stracisz calosc i zalozysz jakas zbiórke dla siebie to Cie wspomoge.

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:16

Dobry typer gra za 3% swoicj oszczędności. A ja typuje świetnie

Dzonyy 19.10.2021 10:14

Myslisz, ze wszyscy przezywaja to, ze masz 7k oszczednosci?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:12

Nerazzurri calego świata

Odet 19.10.2021 10:12

"My wsyscy" tzn kto?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:09

My wsyscy, odetchniemy z ulgą

CzarodziejCzasu 19.10.2021 10:09

Dzis zakoncza sie meki kibiców Interu Mediolan

Orzeu 19.10.2021 10:08

CorSport pisze o niespodziance jaką miałby być Alexis Sanchez w podstawie na dzisiaj

Orzeu 19.10.2021 10:07

Mateusz niestety

Orzeu 19.10.2021 10:07

został obnażony

Odet 19.10.2021 10:03

musiałby pieniadze na kupon pożyczyć, a pewnie nie ma od kogo

Orzeu 19.10.2021 10:03

skrin albo się nie wydarzyło

Orzeu 19.10.2021 10:03

:D

nicolas80 19.10.2021 10:02

czarodziej jak tam kupon już gotowy?

nicolas80 19.10.2021 10:01

trzeba mocno zareagować za ostatnią pechową porażkę i pokazać prawdziwe oblicze i zobaczymy na co nas stać

Odet 19.10.2021 09:59

dziś 3-0 minimum

Odet 19.10.2021 09:59

oki

nicolas80 19.10.2021 09:58

ale nic nie pisałem

Odet 19.10.2021 09:58

aha

Odet 19.10.2021 09:58

no ale może akurat dziś będzie dobrze

nicolas80 19.10.2021 09:58

przed lazio czułem wtopę

Odet 19.10.2021 09:58

zwykle jest odwrotnie jak piszesz

nicolas80 19.10.2021 09:58

witam odet dlaczego?

Odet 19.10.2021 09:57

też tak myślę, ale jak nicolas80 napisał, ze pewne zwycięstwo to jednak zaczynam sie zastanawiać

nicolas80 19.10.2021 09:57

bez jaj szacunek trzeba mieć do rywala ale kto by dziś nie wyszedł to pewne 3 punkty

Orzeu 19.10.2021 09:54

jak żołnierz faktycznie zagra to wygramy

Orzeu 19.10.2021 09:54

powiem tyle

nicolas80 19.10.2021 09:52

(y)

FReeFonix 19.10.2021 09:51

https://www.youtube.com/watch?v=mD2a9YzKV3w Miłego dnia wszystkim essa

nicolas80 19.10.2021 09:46

witam dziś pewne zwycięstwo

nicolas80 19.10.2021 09:46

:flaga:

Luki165 19.10.2021 09:40

Bo Vidal dzisiaj w środku to raczej pewniak

Luki165 19.10.2021 09:39

no i na wahadłach

Luki165 19.10.2021 09:39

ciekawe kto wybiegnie dzisiaj obok Lautaro.

Orzeu 19.10.2021 09:12

amen

Orzeu 19.10.2021 09:12

(y)

FReeFonix 19.10.2021 09:08

Najlepszego Lopec ulańcu kochany, wiecej rzetelnych newsów, mniej clickbaitów i żebyś odnajdywał pozytywne walory swojego życia essa

Ljarro 19.10.2021 08:39

7000 forintów to nie tak dużo

FCI 19.10.2021 02:32

Piekarz, to jego największą zdolność kredytowa.

Piekarz 18.10.2021 22:58

to już największa kwota jaką ci podsuwa fantazja?

CzarodziejCzasu 18.10.2021 22:46

Jutro 7 tysięcy na sheryf

Claudio 18.10.2021 22:46

venezia 2 strzaly i wygrana. Nie cierpie takich druzyn, ale VIola zagrala rownie zenujaco

Orzeu 18.10.2021 22:46

tez live gralem na Fiołki

Claudio 18.10.2021 22:45

ogolnie 4 kupony poszly gdzie zostala viola :D ok 1200zł poszło :D

Orzeu 18.10.2021 22:45

:D

Claudio 18.10.2021 22:45

niepotrzebnie spojrzalem na poniedzialkowe mecze

Claudio 18.10.2021 22:45

taki tasiemiec sobie dalem... https://totalbet.pl/transactions/4134313096

FENDI_SOSA 18.10.2021 22:09

veneziii kochanini ;3

Orzeu 18.10.2021 21:49

ja myślałem że to dla Violi będzie spacerek

Orzeu 18.10.2021 21:37

Venezia :gol:

Claudio 18.10.2021 21:24

Fiorentina jest katastrofalna

Claudio 18.10.2021 21:12

dzisiaj na łonecie wyczytałem, że Icardi to Włoch także różnie można pisać w necie

Orzeu 18.10.2021 21:11

:mysli:

Shoutbox

Cny 27.06.2026 10:27

jakby Ałzyljo zrobił coś takiego, to sam bym pojechał do Mediolanu wieszać prześcieradła :D

Cny 27.06.2026 10:27

wypada się tylko cieszyć xd

Jacenty 27.06.2026 10:23

czyli kwota tansferowa i pensja jak w klubie z TOPu. A ten Ramos to chyba raz w karierze 11 bramek przekroczył w sezonie

Claudio 27.06.2026 10:20

kogoś w Milanie naprawdę poyebało?

Claudio 27.06.2026 10:20

Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon

martins2000 27.06.2026 10:12

Limity nałożone przez właścicieli przerywają wszystkie negocjacje,Marotta z Ausilio mają związane ręce i nogi

Claudio 27.06.2026 09:58

Condo (CorSera) – Marotta wkracza na scenę, ale Oaktree działa zbyt powoli. Negocjacje zostają zerwane. Harmonogram funduszu Oaktree nie odpowiada tempu niezbędnemu w negocjacjach piłkarskich na najwyższym szczeblu. Jest to rozbieżność, którą Inter powinien naprawić

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625642

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się