tzn ja nie uwierzę póki nie będzie oficjalki
Suning zostaje
nie
to będzie ten PIF czy nie
Fonik mistrz
Orzeu?
Jam jest wszechpotężny Orzeu Wysłannik władców galaktyk czarno-niebieskich Przysyła mnie do Was Świniarous La Scalia jest teraz moim życiem i przeznaczeniem La Scalia jest teraz moim domem i moim światem A mój świat to wieczna niekończąca się meandryczna Zniczowska Obranka
gdzie to lysa opisała?
XDD
Miałen sen... a w tym śnie doszło do wielkiego porozumienia na linii niejakiego Bartosza O. z niejakim Pawłem Ś. w celu stworzenia największego portalu w Polsce jak i na świecie o tematyce wielkiego i przenajświętszego Interu Mediolan. Wszystkie kwasy poszły w niepamięć, a na stronie zapanowała harmonia, bitki i sparingi zamieniły się w kulturalne konwersacje zakrapiane dobrym kraftowym piwem, w tle leciały kawałki Lady Pank przygrywane przez kusego, a na spotkania przyjeżdżali sami piłkarze i działacze Interu. To on, wielki Bartosz Orl.. sam to zbudował, jego gołymi rękoma przy pomocy przepotężnego Pawła Ś. Community fanowskie Interu sięgnęło nieba, Inter został przejęty przez nowych właścicieli, którzy zauważyli starania tych Panów, mianowali ich swoimi ludźmi od marketingu, Inter dzięki temu pobił wszelakie rekordy zasięgów i lajków na instagramie, świeże pomysły podwładnych domina oraz Anety D. doprowadziły do tego, że nawet najmłodsi chcieli kibicować temu klubowi. Zloty Interu w całej Polsce, oficjalne sklepy Interu w całej Polsce, najwięksi piłkarze na świecie w Interze jak i w całej Polsce. Niebywałe czego dokonał ten normalny chłopak, księgowy, grafik i piłkarz z Wolsztyna oraz fotograf z Warszawy.
arabie zbaw nas ode złego ♥
boom!
ponieważ suning zainwestowało sporo w inter i wypadałoby, żeby odzyskali to co im się należy
@Orzeu dlaczego jesteś funkcjonariuszem
i Korei?
Witam*
Wota,
nie zagrał jeszcze żadnego meczu w pełnym wymiarze. niedługo udowodni swoją wartość
ojciec@ skąd info? To co wczoraj z chińskich źródeł czy coś nowego
świetnie, 1 mecz mu wyszedł, coś jak hakanowi
w debiucie pokazał że ma ogromne możliwości. opanuj się
PIF blisko zakupu interu
jeszcze ma trochę czasu, czas pokaże czy Inter to poziom dla niego
pytanie jest inne, czego spodziwał się szymon, chyba po prostu się uparł na kogoś z lazio i tyle, a typ nie wykręcał ani bramek, ani asyst, zupełnie bezproduktywny gość
nie wiem czego się niektórzy spodziewali
Correa tak samo grał w Lazio jak teraz w Interze
obaj są tragiczni
Correa będzie większym niewypałem od Hakana
koreła
Timon oceń
Interrro a jaki kod na to
A mieli na rozkladzie crvene czy dinamo
Szeryf od eliminacni lm meczu nie przegrał a ty handi chcess typowac xd
-2.5 bramki
Jak chcesz ladowac handi na Inter po gównianym kursie to faktycznie
Xd
bez bonusow bylbym na minus
Ok
gram chyba we wszystkich zalezy od bonusow
E winner ma najbardziej
owa oferte w pl nie wiem czemu grasz u nich
60 zloty
Jeśli chodzi o kupony, to najlepiej korzystać z jakiś bonusów. Dziś w Ewinner jest zwrot połowy stawki, do 60 pln. - niezależnie od tego, czy trafi się. Można dać Inter z handi, ja chyba tak zrobie.
Daj tylko linka.
Jak stracisz calosc i zalozysz jakas zbiórke dla siebie to Cie wspomoge.
Dobry typer gra za 3% swoicj oszczędności. A ja typuje świetnie
Myslisz, ze wszyscy przezywaja to, ze masz 7k oszczednosci?
Nerazzurri calego świata
"My wsyscy" tzn kto?
My wsyscy, odetchniemy z ulgą
Dzis zakoncza sie meki kibiców Interu Mediolan
CorSport pisze o niespodziance jaką miałby być Alexis Sanchez w podstawie na dzisiaj
Mateusz niestety
został obnażony
musiałby pieniadze na kupon pożyczyć, a pewnie nie ma od kogo
skrin albo się nie wydarzyło
czarodziej jak tam kupon już gotowy?
trzeba mocno zareagować za ostatnią pechową porażkę i pokazać prawdziwe oblicze i zobaczymy na co nas stać
dziś 3-0 minimum
oki
ale nic nie pisałem
aha
no ale może akurat dziś będzie dobrze
przed lazio czułem wtopę
zwykle jest odwrotnie jak piszesz
witam odet dlaczego?
też tak myślę, ale jak nicolas80 napisał, ze pewne zwycięstwo to jednak zaczynam sie zastanawiać
bez jaj szacunek trzeba mieć do rywala ale kto by dziś nie wyszedł to pewne 3 punkty
jak żołnierz faktycznie zagra to wygramy
powiem tyle
https://www.youtube.com/watch?v=mD2a9YzKV3w Miłego dnia wszystkim essa
witam dziś pewne zwycięstwo
Bo Vidal dzisiaj w środku to raczej pewniak
no i na wahadłach
ciekawe kto wybiegnie dzisiaj obok Lautaro.
amen
Najlepszego Lopec ulańcu kochany, wiecej rzetelnych newsów, mniej clickbaitów i żebyś odnajdywał pozytywne walory swojego życia essa
7000 forintów to nie tak dużo
Piekarz, to jego największą zdolność kredytowa.
to już największa kwota jaką ci podsuwa fantazja?
Jutro 7 tysięcy na sheryf
venezia 2 strzaly i wygrana. Nie cierpie takich druzyn, ale VIola zagrala rownie zenujaco
tez live gralem na Fiołki
ogolnie 4 kupony poszly gdzie zostala viola
ok 1200zł poszło
niepotrzebnie spojrzalem na poniedzialkowe mecze
taki tasiemiec sobie dalem... https://totalbet.pl/transactions/4134313096
veneziii kochanini ;3
ja myślałem że to dla Violi będzie spacerek
Venezia
Fiorentina jest katastrofalna
dzisiaj na łonecie wyczytałem, że Icardi to Włoch także różnie można pisać w necie