Archiwum shoutboksa

Orzeu 18.10.2021 09:53

Izzo to się ciągnie za Interem kilka lat

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:53

Izzo to bylaby kompromitacja

Dyl87 18.10.2021 09:53

takie wzmocnienia były by dobre a nie Izzo

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:51

Ja licze na Bremera i Gintera

Dyl87 18.10.2021 09:51

Bremer wczoraj w Torino dobrze wczoraj Czarnego krył może warto na Niego zarzucić sieci ?

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:51

To chlop bylby u nas od razu do grania

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:51

Patrzac na gowno jakie mamy w pomocy

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:50

Musimy kupic Ivana Ilicia

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:50

Powtorze sie

Odet 18.10.2021 09:50

tam była gdzieś ręka?

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:50

Tak czy inaczej to Roma moze miec pretensje do siebie

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:49

Zagranie reka w ofensywie dajace gola zawsze jest gwizdzone

Dyl87 18.10.2021 09:49

ale coś tam wczoraj mówili że jeśli zagra ręką ten kto nie strzela to bramka powinna być uznana a ręka była nie do odgwizdania bo przypadkowa

Odet 18.10.2021 09:49

dokł Orzeu

Orzeu 18.10.2021 09:49

a randama tu tylko wchodzi żeby poprowokować

Orzeu 18.10.2021 09:49

dyskutować można, ale nie wymyślać newsy w celach prowokacji

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:49

Wedlug przepisow Orsato nie mogl podjac innej decyzji

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:48

Bo pilkarz Romy zagral pilke reka

Dyl87 18.10.2021 09:48

Orzeu spokojnie a gdzie wolność wypowiedzi ? może Gość chce rozkręcić temat i dyskusję

Orzeu 18.10.2021 09:47

CzarodziejCZasu jeszcze raz wrzucisz tu prowokacyjnego fake newsa to wylatujesz na miesiąc

Dyl87 18.10.2021 09:46

dla czego prawidłowa ?

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:45

Ale decyzja sedziego byla prawidlowa

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:45

Dyl87 18.10.2021 09:22 hehe ja nie oglądałem milanu, jude wczoraj oglądałem to mieli dużo farta że zamiast gola dostali karnego

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:44

Mam nadzieje, ze nasi nie przegapia Ivana Ilicia

CzarodziejCzasu 18.10.2021 09:39

Brozovic odchodzi! - Sky Sport Italia

Dyl87 18.10.2021 09:25

jedynie Barella trzyma poziom

Dyl87 18.10.2021 09:25

z Interu ciężko kogoś wybrać do Real ligi

Odet 18.10.2021 09:25

a z Lazio nie strzelaliśmy

Odet 18.10.2021 09:25

bo bez tego nie ma goli

Odet 18.10.2021 09:25

tylko trzeba strzelać na bramkę

Dyl87 18.10.2021 09:24

jude słabe ale punktuje, my też z Conte mieliśmy słabe mecze ale punkty zawsze były

Dyl87 18.10.2021 09:24

i że ten mecz z Lazio to będzie zimy prysznic od którego zacznie się zwycięska ścieżka

Odet 18.10.2021 09:23

oby nie było za tydzień przełamania

Odet 18.10.2021 09:23

Juve na razie slabe

Dyl87 18.10.2021 09:23

Mam nadzieję że Szerfa teraz dwa razy rozjedziemy

Dyl87 18.10.2021 09:22

hehe ja nie oglądałem milanu, jude wczoraj oglądałem to mieli dużo farta że zamiast gola dostali karnego

Dyl87 18.10.2021 09:21

dobrze że ten bramkarz im wypadł przynajmniej mają ten sam problem co my

Orzeu 18.10.2021 09:21

jakbyś włączył ten mecz to ja w 50 minucie już widziałem na co się zanosi

Orzeu 18.10.2021 09:21

Hellas przestał grać

Orzeu 18.10.2021 09:20

Milan nie miał szczęścia

Dyl87 18.10.2021 09:20

Orzeu najbardziej mnie Irytuje szczęscie milanu i jude już myślałem że przegrają a tu 3-2 , Szczesny broni karnego i skromne 1-0 dowiezione , a my prowadzimy 1-0 kontrolujemy mecz a na koniec 3-1

Dyl87 18.10.2021 09:17

wole się nie łudzić żeby nie czuć później rozczarowania , a jeśli odpali to będzie miła niespodzianka

Orzeu 18.10.2021 09:14

nie bierzesz pod uwagę tego że Inter odpali?

Dyl87 18.10.2021 09:13

jude znowu zaczyna klepać po 1-0 my po utracie Conte już tego nie mamy , jude znow bedzie mistrzem trzeba było brać allegriego jak jeszcze na to była szansa

CzarodziejCzasu 18.10.2021 08:56

Atalanta odpali to bedzie klopot

CzarodziejCzasu 18.10.2021 08:56

Sporo tracimy do nich, a jak Atala

CzarodziejCzasu 18.10.2021 08:56

Juve Napoli I Milan przed nami

Skepta 18.10.2021 08:31

Albo lige europy jak sarri ogarnie bardziej lazio

Skepta 18.10.2021 08:31

Bedziemy sie z murynio o 4 miejsce bic na konirc sezonu

Skepta 18.10.2021 08:30

Jude punktuje milan punktuje napoli punktuje a my jak te frejery skonczone

Dzonyy 18.10.2021 08:01

Jak to? Przeciez podobno on jest juz skreslony

CzarodziejCzasu 18.10.2021 07:53

Allegri odpalil protokol 1:0, nie mam nic do dodania

Skepta 18.10.2021 07:18

Jestesmy skonczeni

pablo77 17.10.2021 23:20

Kolarov jest od robienia atomsfery :D

HB 17.10.2021 23:20

ciekawe czemu kolarov nie gra w ogóle, on w ogóle trenuje z zespołem?

HB 17.10.2021 23:19

najgorszy calha

pablo77 17.10.2021 23:17

zgadzam się

HB 17.10.2021 23:17

Brozo i Skriniar to najlepsi zawodnicy sezonu jak na razie

HB 17.10.2021 23:16

jakby nie mogli dać jakichś gówien typu udinese, fiorentina

HB 17.10.2021 23:16

też to jakiś żart, że akurat Inter musi grac w sobotę

pablo77 17.10.2021 23:16

Brozović wczoraj był najlepszy na boisku nie licząc tego co odwalił przy bramce ale dwóch pozostałych środkowych pomocników nie było widać na boisku

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:16

dlatego mecze po przerwie reprezentacyjnej można im wybaczyć :D

HB 17.10.2021 23:14

Barella jest zajechany na maxa

HB 17.10.2021 23:14

w Interze grają w kadrach wszyscy poza darmianem i głębokimi rezerwami

pablo77 17.10.2021 23:14

mnie martwi, że Barella zaczyna nie wyglądać i znika

HB 17.10.2021 23:13

w prawie każdym meczu trzeba gonić wynik

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:13

u nas każdy prawie jedzie na kadre

pablo77 17.10.2021 23:13

na pewno jeszcze wszystko nie styka na tip top brakuje paru elementów i fizycznie wyglądamy na podjechanych ale nie powiedziałbym, ze jest fatalnie

HB 17.10.2021 23:13

tak jak w milanie czy romie

HB 17.10.2021 23:13

w Napoli to większośc pewnie nie gra w kadrach

HB 17.10.2021 23:13

a inter po każdej przerwie reprezentacyjnej będzie martwy ze względu na liczbę graczy grających w reprach, szczególnie tych z Ameryki Płd

pablo77 17.10.2021 23:12

HB nie powiedziałbym, że wygladamy fatalnie

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:12

Napoli się wyprztyka ;)

HB 17.10.2021 23:12

ale napoli będzie konkretnym rywalem

HB 17.10.2021 23:11

dobrze, że serie a jest słaba, więc scudetto wciąz w zasięgu

HB 17.10.2021 23:11

jest gorzej niż rok temu podczas dołka jesiennego

HB 17.10.2021 23:11

a defensywie pełno błędów

HB 17.10.2021 23:11

totalnie zajechana fizycznie

HB 17.10.2021 23:11

pablo, drużyna wygląda fatalnie

pablo77 17.10.2021 23:08

także pretensje mogą mieć tylko do siebie ewentualnie sędzia powinien przerwać wczesniej jak widział ze zawodnik lezy po strzale Martineza

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:07

no o tym pisałem :D

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:07

potem 6 pkt z Empoli i Udinese i nikt nie będzie pamiętał o tym meczu

pablo77 17.10.2021 23:06

2:18 Brozo jest cbyba półtora metra przed Andersonem i zamiast biec na długi słupek żeby własnie asekurować to on zbiegł do srodka gdzie 3 naszych już stało :D

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:06

teraz ogrywamy jufków i pokazujemy kto tutaj jest mistrzem

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:06

eee tam, Lazio to ogórki, i tak skończą na jakimś 6 miejscu

pablo77 17.10.2021 23:05

wbiegł w gąszcz 4 naszych graczy i siema :D

pablo77 17.10.2021 23:05

no o to mi wlasnie chodzilo :D

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:04

zauważcie

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:04

mnie to zastanawia w jakim kierunku i po co Brozo biegł po machnięciu rękami :D

pablo77 17.10.2021 23:04

tak szczerze

pablo77 17.10.2021 23:03

nie rozumiem tych pretensji

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:03

trochę

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:03

no dziwne to teochę

pablo77 17.10.2021 23:03

ale zauważ, że nikt nawet z naszych nie podniósł ręki żeby wybił na aut tylko normalnie toczyła się akcja

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:03

Barella truchtał, Brozo machał łapami a De Vrij po prostu stał

Ibracadabra eight 17.10.2021 23:02

pablo, każdy truchtał bo myśleli że w końcu wykopią na aut

pablo77 17.10.2021 23:01

no cos jak dzisiaj na Pellegrinim co niby Chielini go kopnal w podeszwe i Orsato nie zagwizdal

Ibracadabra eight 17.10.2021 22:59

oglądam ten skrót i według mnie to żadnego faulu na Barelli nie było

pablo77 17.10.2021 22:59

szczególnie, że taki Barelka se truchtem leciał jak na joggingu po parku :D

pablo77 17.10.2021 22:59

tu akurat Samir nie mial za duzo do powiedzenia zrobil co mogl ale ze jednego typa nikt nie asekurował to dramat

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się