pablo, każdy truchtał bo myśleli że w końcu wykopią na aut
no cos jak dzisiaj na Pellegrinim co niby Chielini go kopnal w podeszwe i Orsato nie zagwizdal
oglądam ten skrót i według mnie to żadnego faulu na Barelli nie było
szczególnie, że taki Barelka se truchtem leciał jak na joggingu po parku
tu akurat Samir nie mial za duzo do powiedzenia zrobil co mogl ale ze jednego typa nikt nie asekurował to dramat
Handa to już sie nie nadaje do nas
Mnie zastanawia że Handanovic wypluwa wszystko pod nogi napastników.
Tak czy siak no nie idziemy na fali do tego meczu, a tu jeszcze Szeryf może nas dobic
2 minuta obczajcie zachowanie Barelli i Brozo tylko
a to sie prędzej czy później stanie
mecz się odbył i tyle, trzeba zacząc wygrywać i dogonić jak najszybciej Milan i Napoli
no zdarza się, może być i 10 w polu karnym a piłka trafi pod nogi napastnika i tyle
ale ja nie moge zrozumiec tego zachowania przy bramce Lazio na 2:1 zobaczcie ich jest dwóch(Ciro i Felipe) a naszych 4 i jeszcze wracał piąty Dumfries a oni i tak odpuścili Andersona totalnie a Brozovic jak sobie go odpuścił to jakiś dramat.
trzeba brać pod uwagę to że w meczu z nami każdy upadek jufków to karny
a no właśnie
Inter może inny, ale Orsatopodobny ten sam. Wystarczy, że Cuadrado się wywróci w w okolicach pola karnego
bo Milan i Napoli i tak przestanie wygrywać jak w zeszłym sezonie
wygladaliśmy naprawde przyzwoicie do tej reki Bastoniego
jest początek sezonu i nie ma co rozmyślać w sumie, ale muszą zacząć grać
nasi grają tak jakby mieli pewność że zgarniemy mistrzostwo
a wczoraj dla mnie nie bylo kontrowersji to my dalismy dupy, oni poszli we 2 i oyebali 4.... zobaczcie na powtorce o odyebal Brozovic przy bramce Andersona
zawsze pod Juve sedziuje
ten orsato to jest jakas pomylka
tylko że Inter wychodzący na Milan czy Juve to inny Inter więc niewiadomo
zaraz Juve może być na równi z nami
hehe
I Juventus już tylko 3 pkt straty do nas
Kibel grali, a kończą z czystym kontem. Tak wczoraj powinien się mecz u nas skończyć
Gorzej, że to będzie ich chyba 6 wygrana z rzędu gdzie zdołali takie Chelsea pyknac
Wszystko się zgadza, bo my także się wypisaliśmy
straty*
Czy mi się wydaje czy po tym meczu Juventus który już dawno "wypisał się" z walki o scudetto będzie miał 3 punkty startu do Interu? Na 30 kolejek przed końcem sezonu
Juventus prowadzi do przerwy czyli Roma wygra, bo podobno ma być łamak
Abraham chcial strzelac a Vertout mu pilke zabral i zyebal xD
standard
wystarczylo poczekac 2 sekundy
nie obroni się bo sędziowie muszą czekać do konca akcji. Ewidentny blad
Dzieje sie, beda miec o czym pisac, alez beda naklady
zjebał i tyle
Mógł poczekać, nie poczekał, tak jak wczoraj. Obroni się.
Orsato...why always you!
nie ma to jak strzelasz gola, sedzia daje karnego i nie strzelasz xD
Już mam dość tej całej Serie A
no wslizg obroncy byl wiec nie bylo spalonego
Ale abraham poszedl wow
PARODIA
no i nie ma
drukarnia
WOJTEK!
afera jest panie oreł
Szczesny nie kozacz czasem
ale to nie zawodnik Romy podawał
co sie dzieje opiszcie
Roma strzela gola a on gwizdze karnego...przeciez to obronca Juve chyba odegral
Ormianin na spalonym
wiadomo orsato
karny?
jak spalony xd
Bo był spalony
czemu nie poczekal do konca akcji?
co
co ten pedał z gwizdkiem odyebal xD
O coś w ten deseń
Giuseppe Rossi 2
Zaniolo koniec kariery zaraz
Niestety, nie zbyt go lubie, ale kadrze by sie przydal
Zaniolo to taki sam zawodnik jak Sensi woecej kontuzjowany jak grający
zaniolo wrak jak sensi
ale chyba będzie zmiana
jednak wstał
kolano?
jak KO?
Alez to byłby walec
Jorginho Barella Pelegrini-Zaniolo Chiesa 9
szkoda gościa
Zaniolo znowu KO
zaczyna działac te juve allegriego...minimalizm i moze cos wpadnie, moze jakas kontra sie uda. Ale wiadomo juz nie ma takiego materiału jak kiedys
ale ten Ken dziwnie się porusza
dokl ragnar
Za wczesnie , kaxda druzyna bedzie m8ala kryzys, kwestia czy 3 kolejki czy 8
ale raczej wygramy i zaczynamy marsz po Scudetto
Jak Juve wygra dzisiaj i za tydzień, to Juve
Alez asysta bentacura
Stawiam Milan lub Juve Scudetto a my ledwie się wtoczymy do 4 chyba że pify przyjdą😁
No Roma grała, a Juve strzeliło. Co się rzucasz Jastrzomp?
Var
ręką nie przywalil obroncy?
Ken
jak Juve strzela
to jak to Roma groźna
roma gra juve strzela
Ken
Roma groźna
dziwne ze locatelli kartki nie dostal
Myślę, że będzie łamak i wygra Juventus
Roma bedzie grala aby nie przegrac
Juve musi wygrac spotkanie, aby zblizyc sied o top 4