Gdzie graliśmy dobrze?
Wczoraj zagralismy bardzo dobrze do momentu straty bramki. Nie zadnego dramatu
Przeciez to dramat jest
Ze wszystkich meczow ktore rose graliśmy zaledwie we dwoch nie bylo wątpliwości ze wygramy
Bo mamy trenera amatora
jeszcze te pojubane mecze w ameryce płd
Ja tam cudów po nim nie oczekiwałem, ale gra gorzej niz przpypuszczalem
tak jak kaszaloglu
strzelil bramke w sparingu i juz pol strony go za uber talent uwaza
nie no ten satriano to jakis ogór
gorzej by nie było
już mógł dać tego Satriano
no
czekalem tylko, az wylapie czerwo i nie zagra z juve
Lautaro to wczoraj jedyne co pokazal to dymy po bramce Lazio
nie tylko oni
Correa dolaczyl w ostatnich dniach mercato. Brak zgrania, urazy, wyjazdy do Ameryki. Trzeba dac mu czas. Jeszcze pokaze na co go stać
ale forme to maja katastrofalną
correa
calhanoglu
Kasztanoglu i Korea to jakaś patologia
Frajerami są i tyle
Dumfries to sie nierch za gre wezmie a nie przepychanki, bo naraazie to ciasgle z negatywnej strony pokazuje
"Goście kontynuowali grę pomimo tego iż leżał ich zawodnik, a potem mają pretensje że również przeciwnik gra... bądźmy poważni"
Inter obijany w internetach
Hakan dobry okres przygotowawczy ale Satriano tez miał dobry i co
Szczegolnie Correa
Hakan i Correa moga nam sie odbic czkawka niestety
Brzydzi mnie fakt, ze mozemy przegrac scudetto majac zdecydowanie najlepszy sklad w lidze
Ładna...nie to co Wanda
Podobno Eugenia Suarez, jakaś aktorka
Ciekawe co to za siwnie sobie teraz znalazl
Icardi moze odzyje bez klaczy
xDDD
I ponyslec, ze to to bylo agentem
Sama sie nazwała dziwką
A co do Interu to cóż, zesralismy siem na rzadko
To samo donatella versace kiedys istny potwor a teraz calkiem przyzwoicie wyglada
Chociaz wydaje mi sie ze wanda sie troche wyrobila juz tak strasznie nie wyglada jak pare lat temu, jednak medycyna estetyczna z roku na rok jest co raz lepsza
Icardi moglby miec kazda najlepsza laske w paryzu a męczyl sie z taka fladra
Tez bym zdradzil taka z końskim fejsem
Nie wiem czy wy tez odniesliscie takie wrwzenie ze przy 3 bramce dla Lazio jak by Handa soe normalnie rzucil a nie tylko udawal ze chce zareagowac to smialo by te pilke wybił?
Dramat u Icardich! Ojojoj
Ten mecz wtorkowy w LM
Ten mecz będzie przełomowy i teraz będzie pasmo zwycięstw
ojciec nie będzie ani jednego, szykuj się na czysty,romantyczny football
Wtc do momentu straty bramki byla pelna kontrola .karny przypadkowy a pozniej się posypalo
Mam ziomka w Giżycku któremu często łamaki wchodzą, ostatnio stawiał na łamak Interu z Sass
zoniek ale ile tych lamakow bedzie jutro
Gramy gówno pod bramką rywala i jeszcze większe gówno w obronie. Dzisiejsze bramki to jakaś kompromitacja, a ty wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o bardzo dobrej grze i kontroli.
rozważania, analizy, porównania, a to i tak wszystko ch*j strzelił, teatr dla baranów, niestety.
Kompromitacja
Zero pojecia
Wy wszyscy wyjasniacie
MawEryk ocen Purple Disco Machine
We wtorek to jeszcze lepiej
Wtc wyjaśnia
kontrolę to tobie powinni założyć na korzystanie z neta
we wtorek
Teraz w środę niedowiarki zobaczycie prawdziwe oblicze zespołu
zoniek ile jutro łamakow bedzie w Serie A?
Dzis była bardzo dobra gra i kontrola ale przypadkowy karny to odmienił
no to zoniek idz obstawiac
nam poki co duzo brakuje, dzis meczu nie ogladalem, ale poprzednie wygladaja tak ze wygladamy jak wypompowane dziady, dopiero zmiany Szymka cos dzialaly na przebieg gry
Biorąc kursy na przebieg 2/1 z dzisiejszej kolejki wiecie jakie wychodzi prawdopodobieństwo takiego przebiegu całej kolejki? 1 do 23 750
jakby Anderson zostal na boisku to by sie czerwem skonczylo zapewne
za Conte to raczej by to nie przeszlo
jedyne do czego moglbym sie po tym meczu przyczepic to to ze nie ma kogos kto by uspokoil to wszystko po golu Andersona, tylko glowy rozgrzane i nam wjebali 3 zamiast odrabiac
Mi dziś gra Interu bardzo sie podobala ale przegrali
ja wbilem juz 4 postow na dwoch forach xD
u nas Lazio dostaje z niczego bramki, bywa, gra sie dalej
a kto mowil ze sie nie przegrywa?
jak Real przepierdolil z Szeryfem majac 31 strzalow to kibice Realu w polowie pisali ze takie wpadki sie zdarzaja
Adin weź może opisuj tatarusanu na swojej stronie
poza Barella, ktory jest wszedzie. nie ma kto nosic Inter na barkach
Nie rozumiesz ze czasami się przegrywa xdddd
przeciez w tym Lazio to z przypadku te bramki, ja tam bym sie nie podniecal, zobaczymy jak bedzie z Szeryfem i Juve
poki co Milan lepiej wszedl w sezon jak bedzie dalej zobaczymy, ale to nie bedzie spacerek
w Interze brakuje mi kogos kto drybluje i robi roznice
poki co widzimy ze u nas nie ma woli walki, obrona nie ogarnia, mimo ze Skriniar jest w top formie, mozemy i dominowac w meczu ale frajersko przegrywamy
ale bez Maignana bedzie niebywale trudno
Tatarsanu zagral ok
a kto mowi ze Milan jest faworytem derbow
ale nie maja kultury gry i w derbach to zobaczycie
milanowi trzeba przyznac ze maja determinacje wole walki o zwyciestwo maja jakosc a
zbytnie umniejszanie Milanu nie wadzi..
Orzeu weź mi w końcu zdejmij bana, chcę puścić te foto pod obrady naszych specjalistów. Ciekawy jestem jak będą się silić na tłumaczenie przypadkowego przebiegu całej kolejki
pierwsza polowa byla najgorsza wydaniu w tym sezonie
czy tez z Sampa
wet lepiej zagrali z Juve w serie A
w tym roku bijemy sie o lige mistrzow, klasowa druzyna, scudetto juz nasze, final cl tez
nicolas ten mecz byl najslabszy Milanu
Inter za to ma
Kontrola meczu. milan tego nie ma
jarajcie się dalej przebiegiem, duchem rywalizacji i całą resztą g*wna. Tu rządzi hajs i tyle. Kwestie sportowe schodzą na któryś tam plan
Tak wiekszosc meczow w serie klasowa drużyna gra na luzie i wygrywa
ogolnie wazne zwyciestwo, wazniejsze niz z Lazio czy Atalanta