Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

CzarodziejCzasu 17.10.2021 10:35

Gdzie graliśmy dobrze?

nicolas80 17.10.2021 10:34

Wczoraj zagralismy bardzo dobrze do momentu straty bramki. Nie zadnego dramatu

CzarodziejCzasu 17.10.2021 10:34

Przeciez to dramat jest

CzarodziejCzasu 17.10.2021 10:33

Ze wszystkich meczow ktore rose graliśmy zaledwie we dwoch nie bylo wątpliwości ze wygramy

CzarodziejCzasu 17.10.2021 10:33

Bo mamy trenera amatora

Adriano_forever 17.10.2021 10:33

jeszcze te pojubane mecze w ameryce płd

Dzonyy 17.10.2021 10:32

Ja tam cudów po nim nie oczekiwałem, ale gra gorzej niz przpypuszczalem

Adriano_forever 17.10.2021 10:32

tak jak kaszaloglu :D

Dzonyy 17.10.2021 10:31

strzelil bramke w sparingu i juz pol strony go za uber talent uwaza

Dzonyy 17.10.2021 10:31

nie no ten satriano to jakis ogór

Adriano_forever 17.10.2021 10:31

gorzej by nie było

Adriano_forever 17.10.2021 10:31

już mógł dać tego Satriano

Adriano_forever 17.10.2021 10:31

no

Dzonyy 17.10.2021 10:31

czekalem tylko, az wylapie czerwo i nie zagra z juve

Dzonyy 17.10.2021 10:30

Lautaro to wczoraj jedyne co pokazal to dymy po bramce Lazio

Dzonyy 17.10.2021 10:30

nie tylko oni

Seba 17.10.2021 10:20

Correa dolaczyl w ostatnich dniach mercato. Brak zgrania, urazy, wyjazdy do Ameryki. Trzeba dac mu czas. Jeszcze pokaze na co go stać

Orzeu 17.10.2021 10:11

ale forme to maja katastrofalną

Orzeu 17.10.2021 10:11

correa :top:

Orzeu 17.10.2021 10:11

calhanoglu :top:

FReeFonix 17.10.2021 10:10

Kasztanoglu i Korea to jakaś patologia

FReeFonix 17.10.2021 10:04

Frajerami są i tyle

Adriano_forever 17.10.2021 10:04

Dumfries to sie nierch za gre wezmie a nie przepychanki, bo naraazie to ciasgle z negatywnej strony pokazuje

FReeFonix 17.10.2021 10:04

"Goście kontynuowali grę pomimo tego iż leżał ich zawodnik, a potem mają pretensje że również przeciwnik gra... bądźmy poważni"

FReeFonix 17.10.2021 10:04

Inter obijany w internetach

Adriano_forever 17.10.2021 10:03

Hakan dobry okres przygotowawczy ale Satriano tez miał dobry i co

ZnawcaCalcio 17.10.2021 09:50

Szczegolnie Correa

ZnawcaCalcio 17.10.2021 09:50

Hakan i Correa moga nam sie odbic czkawka niestety

ZnawcaCalcio 17.10.2021 09:49

Brzydzi mnie fakt, ze mozemy przegrac scudetto majac zdecydowanie najlepszy sklad w lidze

ragnar 17.10.2021 09:23

Ładna...nie to co Wanda

Chuchu 17.10.2021 08:55

Podobno Eugenia Suarez, jakaś aktorka

Dzonyy 17.10.2021 08:53

Ciekawe co to za siwnie sobie teraz znalazl

timon 17.10.2021 08:43

Icardi moze odzyje bez klaczy

Dzonyy 17.10.2021 08:41

xDDD

timon 17.10.2021 08:41

I ponyslec, ze to to bylo agentem

timon 17.10.2021 08:41

Sama sie nazwała dziwką

Skepta 17.10.2021 08:16

A co do Interu to cóż, zesralismy siem na rzadko

Skepta 17.10.2021 08:15

To samo donatella versace kiedys istny potwor a teraz calkiem przyzwoicie wyglada

Skepta 17.10.2021 08:14

Chociaz wydaje mi sie ze wanda sie troche wyrobila juz tak strasznie nie wyglada jak pare lat temu, jednak medycyna estetyczna z roku na rok jest co raz lepsza

Skepta 17.10.2021 08:13

Icardi moglby miec kazda najlepsza laske w paryzu a męczyl sie z taka fladra

Skepta 17.10.2021 08:12

Tez bym zdradzil taka z końskim fejsem

pluto11 17.10.2021 00:27

Nie wiem czy wy tez odniesliscie takie wrwzenie ze przy 3 bramce dla Lazio jak by Handa soe normalnie rzucil a nie tylko udawal ze chce zareagowac to smialo by te pilke wybił?

Tifosinho 16.10.2021 23:49

Dramat u Icardich! Ojojoj

nicolas80 16.10.2021 23:29

Ten mecz wtorkowy w LM

nicolas80 16.10.2021 23:29

Ten mecz będzie przełomowy i teraz będzie pasmo zwycięstw

zoniek 16.10.2021 23:26

ojciec nie będzie ani jednego, szykuj się na czysty,romantyczny football

nicolas80 16.10.2021 23:24

Wtc do momentu straty bramki byla pelna kontrola .karny przypadkowy a pozniej się posypalo

FReeFonix 16.10.2021 23:23

Mam ziomka w Giżycku któremu często łamaki wchodzą, ostatnio stawiał na łamak Interu z Sass

Ojciec SB 16.10.2021 23:22

zoniek ale ile tych lamakow bedzie jutro

WTC 16.10.2021 23:22

Gramy gówno pod bramką rywala i jeszcze większe gówno w obronie. Dzisiejsze bramki to jakaś kompromitacja, a ty wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o bardzo dobrej grze i kontroli.

zoniek 16.10.2021 23:22

rozważania, analizy, porównania, a to i tak wszystko ch*j strzelił, teatr dla baranów, niestety.

nicolas80 16.10.2021 23:20

Kompromitacja

nicolas80 16.10.2021 23:19

Zero pojecia

nicolas80 16.10.2021 23:19

Wy wszyscy wyjasniacie

FReeFonix 16.10.2021 23:18

MawEryk ocen Purple Disco Machine

nicolas80 16.10.2021 23:17

We wtorek to jeszcze lepiej

FReeFonix 16.10.2021 23:17

Wtc wyjaśnia

WTC 16.10.2021 23:16

kontrolę to tobie powinni założyć na korzystanie z neta

maverik 16.10.2021 23:16

we wtorek

nicolas80 16.10.2021 23:15

Teraz w środę niedowiarki zobaczycie prawdziwe oblicze zespołu

maverik 16.10.2021 23:14

zoniek ile jutro łamakow bedzie w Serie A?

nicolas80 16.10.2021 23:13

Dzis była bardzo dobra gra i kontrola ale przypadkowy karny to odmienił

Ojciec SB 16.10.2021 23:13

no to zoniek idz obstawiac

Ojciec SB 16.10.2021 23:13

nam poki co duzo brakuje, dzis meczu nie ogladalem, ale poprzednie wygladaja tak ze wygladamy jak wypompowane dziady, dopiero zmiany Szymka cos dzialaly na przebieg gry

zoniek 16.10.2021 23:13

Biorąc kursy na przebieg 2/1 z dzisiejszej kolejki wiecie jakie wychodzi prawdopodobieństwo takiego przebiegu całej kolejki? 1 do 23 750 :) :) :)

maverik 16.10.2021 23:12

jakby Anderson zostal na boisku to by sie czerwem skonczylo zapewne

maverik 16.10.2021 23:12

za Conte to raczej by to nie przeszlo

maverik 16.10.2021 23:12

jedyne do czego moglbym sie po tym meczu przyczepic to to ze nie ma kogos kto by uspokoil to wszystko po golu Andersona, tylko glowy rozgrzane i nam wjebali 3 zamiast odrabiac

nicolas80 16.10.2021 23:11

Mi dziś gra Interu bardzo sie podobala ale przegrali

Adin 16.10.2021 23:11

ja wbilem juz 4 postow na dwoch forach xD

maverik 16.10.2021 23:10

u nas Lazio dostaje z niczego bramki, bywa, gra sie dalej

Ojciec SB 16.10.2021 23:10

a kto mowil ze sie nie przegrywa?

maverik 16.10.2021 23:10

jak Real przepierdolil z Szeryfem majac 31 strzalow to kibice Realu w polowie pisali ze takie wpadki sie zdarzaja

Kredence 16.10.2021 23:10

Adin weź może opisuj tatarusanu na swojej stronie

Adin 16.10.2021 23:10

poza Barella, ktory jest wszedzie. nie ma kto nosic Inter na barkach

nicolas80 16.10.2021 23:10

Nie rozumiesz ze czasami się przegrywa xdddd

maverik 16.10.2021 23:10

przeciez w tym Lazio to z przypadku te bramki, ja tam bym sie nie podniecal, zobaczymy jak bedzie z Szeryfem i Juve

Ojciec SB 16.10.2021 23:09

poki co Milan lepiej wszedl w sezon jak bedzie dalej zobaczymy, ale to nie bedzie spacerek

Adin 16.10.2021 23:09

w Interze brakuje mi kogos kto drybluje i robi roznice

Ojciec SB 16.10.2021 23:09

poki co widzimy ze u nas nie ma woli walki, obrona nie ogarnia, mimo ze Skriniar jest w top formie, mozemy i dominowac w meczu ale frajersko przegrywamy

Adin 16.10.2021 23:09

ale bez Maignana bedzie niebywale trudno

Adin 16.10.2021 23:08

Tatarsanu zagral ok

Adin 16.10.2021 23:08

a kto mowi ze Milan jest faworytem derbow

nicolas80 16.10.2021 23:08

ale nie maja kultury gry i w derbach to zobaczycie

nicolas80 16.10.2021 23:07

milanowi trzeba przyznac ze maja determinacje wole walki o zwyciestwo maja jakosc a

Adin 16.10.2021 23:07

zbytnie umniejszanie Milanu nie wadzi..

zoniek 16.10.2021 23:07

Orzeu weź mi w końcu zdejmij bana, chcę puścić te foto pod obrady naszych specjalistów. Ciekawy jestem jak będą się silić na tłumaczenie przypadkowego przebiegu całej kolejki

Adin 16.10.2021 23:06

pierwsza polowa byla najgorsza wydaniu w tym sezonie

Adin 16.10.2021 23:06

czy tez z Sampa

Adin 16.10.2021 23:06

wet lepiej zagrali z Juve w serie A

Ojciec SB 16.10.2021 23:06

w tym roku bijemy sie o lige mistrzow, klasowa druzyna, scudetto juz nasze, final cl tez :D

Adin 16.10.2021 23:05

nicolas ten mecz byl najslabszy Milanu

Ojciec SB 16.10.2021 23:05

Inter za to ma :D

nicolas80 16.10.2021 23:05

Kontrola meczu. milan tego nie ma

zoniek 16.10.2021 23:04

jarajcie się dalej przebiegiem, duchem rywalizacji i całą resztą g*wna. Tu rządzi hajs i tyle. Kwestie sportowe schodzą na któryś tam plan

nicolas80 16.10.2021 23:04

Tak wiekszosc meczow w serie klasowa drużyna gra na luzie i wygrywa

Adin 16.10.2021 23:03

ogolnie wazne zwyciestwo, wazniejsze niz z Lazio czy Atalanta

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się