Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

fred 16.10.2021 20:09

jak się gra na 1:0 to tak się kończy. Żaden fairplay nie ma tu znaczenia

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:09

Dumfries to poziom jonathana mniej wiecej

pluto11 16.10.2021 20:09

Correa to jakas kpina wszedl i nawet nie biegal

Adin 16.10.2021 20:09

pamietam jak milan byl z Dumfriesem. Myslalem ze jest lepszy

pluto11 16.10.2021 20:09

Zjebalismy po calosci bo Lazio nic nie gralo mielosmy caly czas wszystko pod kontrola tylko wystarczylo to wygrac

Adin 16.10.2021 20:09

Dufries teoretycznie mogl dostac nawet druga zolta

mateo-mazzini 16.10.2021 20:08

Swoja droga Dumfries Correa i Hakan są fatalni

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:08

A tak to gowno thlko

Adin 16.10.2021 20:08

Jezu co za agresor i potem jeszcze sstrzelil w pysk komus w ataku

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:08

Mogła byc chociaz fajna bijatyka

doman 16.10.2021 20:08

no i dobra , jesien - zima czyli rownia pochyła w dół

Adin 16.10.2021 20:08

Dumfries byl bliski

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:08

No

Saff 16.10.2021 20:07

Ale nawet nie chodzi o to, czy go widział, czy nie. Tu nie chodziło o zdrowie Dimarco, tylko o fair play i sytuację, że my atakowaliśmy na pełny blok obronny, a oni sobie przebiegli na chillu obok zawodnika, który od ponad minuty leży na boisku. W takiej sytuacji sędzia ma obowiązek przerwać mecz, bo nie wie co się dzieje z leżącym zawodnikiem

mateo-mazzini 16.10.2021 20:07

mogli chociaz ryj obić

mateo-mazzini 16.10.2021 20:07

no szkoda ze oprocz sapania nic nie bylo

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:07

Ja oamietam mase sytuacjk kiedy my nie wybijalismy pilki w przeszłości

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:07

Beka z tych naszych pilkarzy, ze wysapali do andersona i sie wykartkowali

mateo-mazzini 16.10.2021 20:07

taka prawda

mateo-mazzini 16.10.2021 20:07

Sedzia mogl przerwać, nie musial

Adin 16.10.2021 20:06

Di marco dotrwal do konca meczu

Orzeu 16.10.2021 20:06

Lautaro mógł nie widzieć że Dimarco leży

Orzeu 16.10.2021 20:06

a jak nie to się wybija piłkę

Orzeu 16.10.2021 20:06

to sędzia powinien przerwać

Orzeu 16.10.2021 20:06

skoro zawodnik leży ponad minutę

fred 16.10.2021 20:05

Generalnie w piłce się biega, a nie leży. Jesteśmy sami sobie winni

Orzeu 16.10.2021 20:05

sędzia powinien przerwać

Adin 16.10.2021 20:05

a to czemu wczesniej Inter nie wybil jak mial pilke

Orzeu 16.10.2021 20:05

żegnam

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:05

Orzeu serio tak powiedzial

Czaglar 16.10.2021 20:05

Dimarco leżał dłuższą chwilę to jednak Lazio powinno wybić, jeszcze to im sugerowali

Adin 16.10.2021 20:05

biegl niepotrzebnie w strone Immobile

Welys 16.10.2021 20:04

No i bardzo dobrze, że odchodzi, teraz Inter w ogóle nie będzie miał pomocy i urojenia co do siły tej śmiesznej drużynki się skończą.

Adin 16.10.2021 20:04

77 numer zwalil krycie Felispe

Orzeu 16.10.2021 20:04

z tej strony

Orzeu 16.10.2021 20:04

odchodzi to czarodziejczasu

Czaglar 16.10.2021 20:04

Lautaro zawijając się z piłką miał odwracać głowę do tyłu i patrzyć co z Dimarco?

Adin 16.10.2021 20:04

na agielskim streamie sa sytuacje

mimas2316 16.10.2021 20:04

Dlaczego niby mieli stopować akcję, jak Inter jej nie zastopował?

Adin 16.10.2021 20:03

blad bylo niepotrzebnie machanie

HB 16.10.2021 20:03

no i strzelili gola tylko dlatego ze dimarco lezal, nie mial kto pokryc andersona i bylo 3 na 2

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:03

Sky Sport Italia - Brozovic po meczu do kibicow: odchodzę

Welys 16.10.2021 20:03

Spokojnie, obrona skeduto praktycznie pewna, prowadź Królu Inzaghi

Adin 16.10.2021 20:03

a byla kontra

El_Imprezatore 16.10.2021 20:03

bo :cenzor: bez honoru

Adin 16.10.2021 20:03

mogl udawac

HB 16.10.2021 20:03

na wyjebce

HB 16.10.2021 20:03

a zawodnicy lazio sobie po prostu pozniej przebiegli kolo dimarco

HB 16.10.2021 20:02

trudno zeby lautaro zatrzymal gre jak kilometr za nim lezy dimarco

HB 16.10.2021 20:02

ale tu nie chodzi o przywilej korzysci tylko o fair play

Adin 16.10.2021 20:02

bo inter byl przy pilce i chyba byl strzal?

pluto11 16.10.2021 20:02

Tragedia niw mecz w pierwszej trzeba bylo im jeszcse 2 wsadzic i zamknac mecz

CzarodziejCzasu 16.10.2021 20:02

Dobra decyzja sędziego

HB 16.10.2021 20:02

gdzie sa alexis i sensi

Adin 16.10.2021 20:02

sedzia puscil gre

Orzeu 16.10.2021 20:01

i Lazio i sędzia

mateo-mazzini 16.10.2021 20:01

Jak powiedziałem pare tygodni temu ze mocny atak interu jest mitem bo nastrzelalismy polowe Bolognii i Genoi to mnientu ktos wysmiewal

pluto11 16.10.2021 20:01

Ale Lazio nic nie gralo to my przegralismy a nie oni wygrali

Orzeu 16.10.2021 20:01

ale mi ciśnienie podnieśli

Czaglar 16.10.2021 20:01

Nie no mecz się ułożył, nie trzeba było gonic. Właściwie można się zapytać jak można było to przegrać

Adin 16.10.2021 20:01

skuteczniejszyc w podaniach

Adin 16.10.2021 20:01

Lazio wiecej strzalow celnych i podan

pluto11 16.10.2021 20:01

I po co nam Correa jak chlop wszedl i nic nie dal tak jak bysmy w 10 grali

pluto11 16.10.2021 20:00

Powiem jedno pomimo tej kontrowersji jak mozna przegrac z tak slabym Lazio

HB 16.10.2021 20:00

i to jest katorga

HB 16.10.2021 20:00

nie ogladam meczu z juve, inter jest w glebokim kryzysie przede wszystkim kondycyjnym

Gaspare 16.10.2021 20:00

Damy radę jeszcze i obronimy Scudetto. Wspomnicie moje słowa ale muszą się :cenzor: obudzic

prezesp 16.10.2021 20:00

miłego wieczoru, trzeba zapomniec o tym meczyku pozdro

fred 16.10.2021 19:59

Żenada

Ibracadabra eight 16.10.2021 19:59

Objedziemy i Milan i Juve, spokojnie

Adin 16.10.2021 19:59

placze

Adin 16.10.2021 19:59

Luis filipe czerwona kartka

Nerazzurri83 16.10.2021 19:59

Dumni po zwycięstwie wierni po porażce !! !! !

Ibracadabra eight 16.10.2021 19:59

Byliśmy z Szachtarem

intermed1 16.10.2021 19:59

No nie wygraliśmy jeszcze z żadną drużyna z topu. Powtórka że Spalettiego

CzarodziejCzasu 16.10.2021 19:58

Dawno Nie bylismy tak żenujący

Ibracadabra eight 16.10.2021 19:58

No cóż, gramy dalej

HB 16.10.2021 19:58

ave

HB 16.10.2021 19:58

wlaczylem mecz na poczatku 2. polowy i inter przegral 0-3 z gownianym lazio

Adin 16.10.2021 19:58

wejdz na anfieslki link

Silvio 16.10.2021 19:57

Lautaro już do bójki

HB 16.10.2021 19:57

skriniar i dd sie rzucali do lazio

ragnar 16.10.2021 19:57

Jak mozna przegrac, wygrany mecz, nie dobic rywala majac taka kontrole

Chuchu 16.10.2021 19:57

No to jeszcze wpierdziel od Szeryfa i kończymy sezon

juvedead 16.10.2021 19:57

Atalanta i Lazio zdobyty 1 pkt kompro

slawkomir11 16.10.2021 19:57

co tam sie dzieje xD

Ibracadabra eight 16.10.2021 19:57

Nie ułożył się mecz i tyle

slawkomir11 16.10.2021 19:57

dajcie link

slawkomir11 16.10.2021 19:57

reklama zasrana

Ibracadabra eight 16.10.2021 19:57

Bo ten drugi gol już nas ustawił

intermed1 16.10.2021 19:57

Ani 1 strzału celnego heheh

broda4991 16.10.2021 19:57

Te uje reklamy

Nerazzurri83 16.10.2021 19:57

Pokazywać kuwa

Nerazzurri83 16.10.2021 19:56

Bitka

broda4991 16.10.2021 19:56

Biją sie jeszcze

mateo-mazzini 16.10.2021 19:56

ale wstyd

HB 16.10.2021 19:56

a przyszedł Correa

HB 16.10.2021 19:56

witałem również Icardiego

intermed1 16.10.2021 19:56

Wstyd panie Inzaghi

HB 16.10.2021 19:56

witałem jak opętany

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się