To co wysłałeś
co?
HAHAHAHAHA ORZEŁ XDDDDD
'Inter miał czas wybić piłkę za boisko jak przy niej był to woleli jechać z kontrą to czemu potem wymagają tego od graczy Lazio. Brawa za zachowanie dla Andersona i sędziego, dobrze że tak się to skończyło.'
No tak sama przyznala ze jest dziwką
Ale czy ona pisząc tak, sama siebie nie nazwała dziwką?
Hahah znalazl nowego konia i przyznala ze jest dziwką
cooo :O
Rebic kontuzja pewnie.............
Saff..w sumie
i nie mam na myśli kibiców Milanu, którzy tu zaglądają
doman, idę o zakład, że niektórzy tutaj cieszyliby się (w związku z naszą porażką), jakby Milan dzisiaj wygrał
granie normalnie wystarcza po przerwie na repki
Juve mial taka strate do Mediolanow i jeszcze wyprzedzi za kilka kolejek
Hellas gra normalnie. milan gra niemrawo
zadne pocieszenie to ze milan dostaje w dupe przy tym jak sami przegralismy
jutro Napoli nie wykorzysta sytuacji i nie zgarnie 3 pkt
Hellas scudetto może wygrać
Serie A lubi byc wyrownane
To mamy się cieszyć, że dostaliśmy w czapę, ale w sumie Milan tez
Napoli scudetto
zenada cieszyc sie z przegranej rywali po wprzegranej wlasnej druzyny
przy tej grze dzisiejszej ani milan ani inter nie na Scudetto
i teraz co cisza nagle na sb, ale na Inter to latwo napyerdalac, a Milan to juz w ogole Scudetto pewne
karny?
Hellas fajnie wyglada
Tonali sie zmeczyl w mlodziezowce?
No ten ich bramkarz robil im robote wyciagal takie strzalu
No tu akurat nie było winy Tatarusanu mumo wszystko, caprari miał całą bramkę przed sobą
Caprari legenda Interu
remis to bedzie dobry wynik
mowilem............... Milan bedzie wiecej bramek tracil teraz
brawo caprari
do przerwy
to wieksza kradziez niz Tomori za 28 mln
Nie no Lille zostało okradzione za te 15 mln
niz Donnaruma
mega transfer. bardziej ustabilizowany bramkarz
3 miesiące Saff
Maignan robi roznice
Nie prawda, nie sądzę żeby brak Maignana miał jakoś bardzo przeszkadzać w Serie A, za to w LM już kaplica
A on Wam na ile wypadł ze składu?
jak bedzie top 4 bedzie dobrze
Mimas scudetto przepadlo wraz Maignanem
Milan może powalczy, jak im fatum piłkarzy nie będzie zabierać
wow takiego wyniku to sie nie spodziewalem
a ten Pan to pewnie na stadionie sie dlugo nie pojawi
wiec pewnie jeszcze czekanas gowno burza i jakis ban dla kibicow
o to to wlasnie co mowilem
i tam zabetonuje to co dziurawe
jendak Max to Max
patrzac jak zaczeli grac przed przerwa
ja mysle ze jednak Juve wejdzie ostro mimo wszystko
tak przewiduję
Milan i Inter powalczą o majstra, do gry też się włączy Juventus
A przed nami jeszcze sami outsiderzy
Majac do tego 2 mecze z Napoli
Napoli się posypie i to niedługo
Milan dzisaij wtopi a Napoli remis
Otoz to
otoz to ale Napoli nie zgarnie jutro 3
no nic gramy dalej 7 punktów na tym etapie do Napoli to jest do odrobienia
tylko oceniam w kontekscie meczu z Juve
ale nie mowie ze nie wyrgary z Sheriffem
i jak z Sheriffem nie wygramy to psycha na Juve bedzie zla
Welys, pewnie tak samo myslales po 9 kolejkach w poprzednim sezonie
ino dzisiaj sfrajerzylsimy
ale ja uwazam ze gramy dobrze w tym sezonie
Twoje zachowanie i placz
Nie rozumiem jak można patrzeć na grę Interu i być tak optymistycznie nastawionym.
ale co masz pesymistycznego tutaj?
Nie rozumiem jak mozna byc tak pesymistycznie nastawiony do wszystkiego
ale spoko za 2 godz Milan traci pkt
ja ksie zesramy w CL to i z Juve polecmy
jak wygramy w CL to z Juvem damy rade
Ja 0:1
poki co Sheriff
0:2/3
Jaki wynik typujecie z juve
jeszcze to odrobimy
Jezeli Bastoni zrobil karnego to oczekuje ze wszystkie rece beda gwizdane
i tyle
sfrajerzylsimy
le dzisiaj po repkach zmeczeni itp
Znawca nadal zaburzenia urojeniowe
w poprzednich meczach
troche pecha mielismy
ja nie placze, kibicuje uwazam ze nie gramy zle
Przypomina mi sie poprzedni sezon
Tylko Skriniar poziom trzyma
8 kolejka i placz
wiec Juve swoje zrobi
Napoli sie osra / Milan sie posypal
i Juve zgarnie mjstra
wyglada na to ze bedzie powtorka z 2014/2015
kolejny mecz taki
wlasnie obrona interu to bieda straszna