Archiwum shoutboksa

mateo-mazzini 16.10.2021 22:42

to prawda

mateo-mazzini 16.10.2021 22:42

Ten samobój kuriozalny

CzarodziejCzasu 16.10.2021 22:42

Dokladnie

zoniek 16.10.2021 22:41

No i ten samobój jako trzecia bramka :) no proszę Was

Saff 16.10.2021 22:41

Jest i on, król łamaków

Orzeu 16.10.2021 22:41

zoniek :D

zoniek 16.10.2021 22:41

Większe prawdopodobieństwo jest, że mi cegła w drewnianym kościele spadnie na głowę niż "przypadkowy" przebieg takiej kolejki

CzarodziejCzasu 16.10.2021 22:41

No nie jest slabszy

mateo-mazzini 16.10.2021 22:41

ta klasa lepsza to te 5 pkt różnicy?

Ojciec SB 16.10.2021 22:41

hipokryta facepalm

mateo-mazzini 16.10.2021 22:41

hahahaha Nicolas

CzarodziejCzasu 16.10.2021 22:40

Wygrywają i pokazują charakter

nicolas80 16.10.2021 22:40

Inter jest o klasę lepszy piłkarsko od slabego milanu

Ojciec SB 16.10.2021 22:40

ale wygrywaja i chyba o to chodzi? ten sam nikolas by sie spuszczal gdyby nasi po takiej grze wygrali

CzarodziejCzasu 16.10.2021 22:40

Brawo Milan

Orzeu 16.10.2021 22:39

tylko wejdzie w pole karne to sie przewracają

Orzeu 16.10.2021 22:39

ale ten milan tezeba przyznać

nicolas80 16.10.2021 22:39

Biegają po tym boisku jak żydzi po pustym sklepie

nicolas80 16.10.2021 22:37

Inna kultura gry

Saff 16.10.2021 22:37

To ja jeszcze dodam "chaos", będzie precyzyjniej

nicolas80 16.10.2021 22:36

Haos haos i jeszcze raz haos

mateo-mazzini 16.10.2021 22:36

A my to sie nie mordowalismy z tym samym slabeuszem Nicolas?

nicolas80 16.10.2021 22:35

Ale milan sie morduje ze słabeuszem

Orzeu 16.10.2021 22:35

: facepalm :

Orzeu 16.10.2021 22:34

jeszcze ten samobój

Orzeu 16.10.2021 22:34

hellas dramat naprawde

Orzeu 16.10.2021 22:34

nie no

Czaglar 16.10.2021 22:34

Przepchnęli to kolanem

Orzeu 16.10.2021 22:29

hellas nie istnieje

forzaragazzi 16.10.2021 22:28

Haha XD

maverik 16.10.2021 22:27

xddddd

intermed1 16.10.2021 22:27

Milan na luzie to wygra xD

Orzeu 16.10.2021 22:24

:gol:

Orzeu 16.10.2021 22:23

kessi jednak

Orzeu 16.10.2021 22:23

Ibra nie strzeli

Orzeu 16.10.2021 22:22

karny

Orzeu 16.10.2021 22:22

:rigore:

Orzeu 16.10.2021 22:22

moze to mu dobrze zrobi

Orzeu 16.10.2021 22:22

jaja jakies

embiakowsky 16.10.2021 22:22

Wanda sie zesrala na isntastory

Orzeu 16.10.2021 22:22

albo koń od Icardiego

embiakowsky 16.10.2021 22:21

a Icardi chyba od konia odchodzi :-D

Orzeu 16.10.2021 22:21

Ibra wchodzi

Orzeu 16.10.2021 22:21

nieee

Orzeu 16.10.2021 22:20

karny bedzie?

mimas2316 16.10.2021 22:19

Milan kolejny raz w tym sezonie przekręcony na rzut karny xd

Orzeu 16.10.2021 22:12

kat Interu kevin lazania

Adin 16.10.2021 22:12

Hellas czasem wygra a czasem przegra takim graniem

Adin 16.10.2021 22:12

ja wole taki Wloski zespol niz jakies pozycyjne shit

Orzeu 16.10.2021 22:11

walą na oslep

Adin 16.10.2021 22:11

bo graja ofensywnie

Orzeu 16.10.2021 22:11

a i zdaje sir ze oddychają rekawami juz

Orzeu 16.10.2021 22:10

hellas juz nie jest taki mocny

Adin 16.10.2021 22:10

najwyzej

Adin 16.10.2021 22:10

bedzie remis

Orzeu 16.10.2021 22:09

zapewne Milan to wygra

maverik 16.10.2021 22:08

ziru gol

maverik 16.10.2021 22:04

za Conte Inter gral mocno z kontry, wiec obrona byla nizej

Adin 16.10.2021 22:03

zeszlym sezonie

maverik 16.10.2021 22:03

bo Inter gra wyzej

Adin 16.10.2021 22:03

mnie zadzwia od poczatku sezonu obrona Interu. Nie wiem co sie stalo. To byla blokada

maverik 16.10.2021 22:03

a potem ta bramka Andersona wszystkich wkurwila i glowy siadly

maverik 16.10.2021 22:03

w sensie do karnego Lazio

maverik 16.10.2021 22:03

bylo dobrze do karnego

Adin 16.10.2021 22:02

Lazio nie gralo wybitnie

Adin 16.10.2021 22:02

Inter zagral tak jak zwykle ostatnio Hakan

maverik 16.10.2021 22:02

takich debili to akurat wszedzie znajdziesz

Ojciec SB 16.10.2021 22:02

a jak ogolnie zagralismy bo meczu nie widzialem, tylko wynik zobaczylem

Adin 16.10.2021 22:02

widzialem udawanie malpy

Adin 16.10.2021 22:01

kibice Lazio sa slabi

Orzeu 16.10.2021 22:01

no dokl

Ojciec SB 16.10.2021 22:00

troche brak szacunku do przeciwnika, obojetnie jakie relacje sa miedzy nimi, ale tak od razu po meczu slabo

maverik 16.10.2021 22:00

jak sie jest debilem to potem sie placi w postaci czerwa

maverik 16.10.2021 22:00

ze Correa bedzie sie z nim cieszyl?

maverik 16.10.2021 22:00

nie wiem czego oczekiwal

Orzeu 16.10.2021 22:00

ale no trochę odwalił

Adin 16.10.2021 21:59

potem plakal

Orzeu 16.10.2021 21:59

niby się przyjaźnią z Tuku

Adin 16.10.2021 21:59

hahaha

karol-wiercioch 16.10.2021 21:59

za to dostał czerwień Felipe

Adin 16.10.2021 21:58

no

Ojciec SB 16.10.2021 21:58

tak jak u nas przybycie Conte

Ojciec SB 16.10.2021 21:58

bez niego watpie by weszli na obecny poziom na ktorym sa

Adin 16.10.2021 21:57

za to mu sie placi

Ojciec SB 16.10.2021 21:57

jedynak taki charakter w szatni, na treningach, ogolnie w druzynie to wartosc dodatnia

Adin 16.10.2021 21:57

Ibra to asystent

Ojciec SB 16.10.2021 21:57

Ibra i tak chyba nawet jak nie gra to i tak robi robote w Milanie

Adin 16.10.2021 21:56

na top 10 zasluguje strzelcow

Adin 16.10.2021 21:56

licze ze strzeli jedna bramke LM i bedzie 50 w karierze

Adin 16.10.2021 21:56

Ibra chce, ale juz nie moze. Jego ostatni sezon..........

Adin 16.10.2021 21:56

dopiero na Porto

Orzeu 16.10.2021 21:55

ciekawe czy Ibra wejdzie

Adin 16.10.2021 21:55

gorsza dupa niz dupa Wandy

Orzeu 16.10.2021 21:55

Hellas ma szczęście że prowadzi czy zasłużenie?

Adin 16.10.2021 21:55

do dupy

Orzeu 16.10.2021 21:55

jak Milan wygląał w 1 połowie?

Adin 16.10.2021 21:55

Pioli liczy ze Samu jest taki chudy i bedzie latwo go sfaulowac na polu karnym

Adin 16.10.2021 21:54

za pol darmo

Shoutbox

Cny 26.06.2026 21:42

ale tak jak piszą, muszą dyrektorzy zrewidować cele i mam nadzieję że Chivu będzie miał na to wplyw

Cny 26.06.2026 21:41

musimy o czekać. też się boje alternatyw. też uważam że jonesa kompletnie nie potrzebujemy. Mancini to wariat który ma nierówno pod kopułą ale poczekajmy... był plan, były nadzieję, zapowiadało się bardzo fajnie, no ale na Paza nie mieliśmy wpływu, a palestra został przelicytowany, czelsi weszłaby w każdym innym momencie. wszystko to jest irytujące,nawet provedel i Solet już niby klepnięcie a to się ciągnie trzeci tydzień. też martwię się że skończy się nowym LH, bonnym czy djufem

martins2000 26.06.2026 21:41

65+bonusy

Paolo92 26.06.2026 21:38

👀 Napastnik PSG Goncalo Ramos zostanie nowym zawodnikiem Milanu. Będzie to najdroższy transfer w historii klubu wynoszący około 55 mln euro. 25-latek w poprzednim sezonie zdobył 12 bramek w 45 spotkaniach dla Paryżan. 📰 Fabrizio Romano

Cny 26.06.2026 21:37

a niech sobie Milan wydaje i 100 milionów. chcielibyście dać 70M za ramowa którego nikt nie chciał?

Tifosinho 26.06.2026 21:29

Mudryk teź chyba taki konkretny dostał 🤔

rchemik 26.06.2026 21:28

tam w chelsea jakoś tak kombinowali z kontraktami nawet na 10 lat zeby amortyzować cenę i zachować ffp

Tifosinho 26.06.2026 21:28

Ja bym wtedy wybaczył błędy młodości i wypożyczył

Piotrek85 26.06.2026 21:27

Za rok ,może dwa wróci do Włoch

Piotrek85 26.06.2026 21:26

Palestra kontrakt w Chelsea 6+1. Ciekawe tego kontrakty u nich.

Tifosinho 26.06.2026 21:23

A nie, czekaj 😁

Tifosinho 26.06.2026 21:23

Dyrektor sportowy Milanu

Rebelde 26.06.2026 21:21

Kto normalny zapłacił tyle kasy za Gonçalo Ramosa, który nic nie gra w PSG.

furch001 26.06.2026 21:16

Dobra wróciłem się pokłócić znowu xd mówiłem miesiąc temu że nie kupimy palestry to ktoś mnie wyzywał , gdzie ten śmiałek

furch001 26.06.2026 21:15

Nagamatsu

furch001 26.06.2026 21:15

Milan wydaje kasiorkę na kolejnego xD a my to kupimy może naganami z ruchu Chorzów

Tifosinho 26.06.2026 21:07

Ostigard pięknie zaczął mecz 😁

jaszczomb 26.06.2026 21:07

ale festwial spierdolenia na sb xd

rchemik 26.06.2026 21:05

spokojnie, nasi wedzą dokładnie jaki gorzki smak pozostał po LM mimo mistrza i nie wiedzą że trzeba realnych wzmocnień, aby nie powtórzyć wpadki

Piotrek85 26.06.2026 21:05

Odchodzą Sommer,de Vrij,Acerbi , Darmian i Dumfries,więc transfery będą,ale jaka jakość ,tego się obawiam.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625607

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się