czyli mowicie ze inzaghi to trener do pieknych meczow?
ja nie mówie że on nic nie wygra, miże wygra Coppa i super
Di marco nie ma mentala conte to wiedzial
bo to nie jest trener na scudetto
jego Lazio NIGDY nie miało ciągłości
dimarco musi sie ogarnac
ten karny tu niby on lezal xd
No co takiego wygrał Inzaghi? Wygrał rozgrywki pucharowe CI
ale wiadomo ze mozemy mu sporo zarzucic juz.
Zrobił scudetto i płacz ze odchodzi
dimarco niby potrafi cos pociagnac
Dumfries trafedia
Na conte tez cały sezon pluto
na razie
Bo tu się pluje jak zawsze od poczatku
nmo dumfries slabo teraz
Tego inziego
A co ty go bronisz dzony
zobaczcie nawet jak teraz barella gra
Dumfries to biega jak uposledzonh
że nie było filozofii gry w obronie
nie no stary, nie powiesz mi
no i wahadelko hakimi jeszcze
nie bylo w tym stylu ani nic
bym dzida na czarnuszka i on tam rozrywal defensywe a z nim byl zawsze lauti
if you don't know how to do it, you learn on the job
A co on ma się uczyć ? Wygrał więcej w ostatnich latach niż Inter
a jak za conte gralismy
bycie trenerem Interu czy Juve to jest jak bycie premierem
nie na wszystko trener ma wplyw co sie dzieje na boisku
brakuje szczescie po prostu
Gianni ale cholera Inter to nie jest klub do którego przychodzisz na nauke
Za conte tez podobno nie było koncentracji i mentalu
Lol
za
Tu trzeba chada prawdziwego
na pare latek
mi sie wydaje ze on stworzony na INter
no wlasnie
I motywowania które jakoś nie działa
dajcie mu popracować
Inzaghi to jest stworozny dla lazio
Mnie to bardziej bolało krycie przy golu smsa
u co tak wieszacie psy na inza
a Inzaghi jest trenerem krzyczenia i zmian
+1
Dokl mateo
ale wczoraj jak wyplul ta pile na 2-1
Inzaghi nie ma żadnej teorii piłki ani nawet stylu. Co by nie mówić, Conte miał filozofię, jest Sarrismo, nawet Pioli wie jak ustawić zespół
Nie ma tej koncentracji z inzahhin
ale jest plus ze handa chociaz zaczal sie rzucac
Plus dewryj wyglada bardzo slabo
ale tam jakos nie tracilismy tak bramek
niby z conte bylo to samo
na za duzo czasem pozwalamy przeciwnikowi
tylko no latwo jest dac nam gonga
ale fajne zgranie zlapalismy
wole takiego vidala z lawki
A Inzaghi to żaden taktyk
vidal>chalanoglu
Mieć zespół który nie traci bramek to sztuka, bo wymaga kontroli taktycznej
widac ze z milanu
przeciez co on wczoraj pokazal
niż Brozo
ja nie wiem jak tu niektórzy mogą bardziej Kessiego cenić
ale zalosny ten turek
Szkoda ze odchodzi
Mieć zespół który dużo strzela to żadna sztuka jak masz w miarę mocnych piłkarzy z przodu
Brozo top
ze jakby obrona czestochowy stoja przed samym handa xd
Jak wyjście poza boisko nie ma wpływu na akcje xDdd
Brozovic to jest kozak
no w obronie to tak, jakos wgl czesto gleboko naszych 3 liderow srodka jest
brozovic co za pileczki rzucal no i bare kozaczek
Mamy sporo słabszy team i trenera bez doświadczenia który w dodatku nie umie ustawić zespołu w obronie
i pozniej juz sie posypalo max
bastoni odj z ta reka
laadnie gralismy do tej 60 min
On jest tania podroba Conte
ja jestem ogolnie z simeone
Bo to chodzi o to, ze nasi pilkarze sie nie rozwina z tym gosciem na lawce
Mega fart to był z Atalantą - tam Piccoli strzelił gola który tylko przez szczegół nie został uznany (szczegół nie wpłynął na akcję)
chu juz trzeba wyjsc z twarza z tego lm
taa napoli juz odpalone nawet milan z 0-2 3-2
Ale tak, opowiadajmy bajki o tym, że mamy najsilniejszy atak w lidze i w ogóle się nie osłabiliśmy
Osłabienie w każdej formacji. Słabsza forma Bastoniego i SdV, Handanovic siłą rzeczy coraz słabszy, środek bez żadnych wzmocnień (Hakan = Gagliardini), wahadła są o KLASĘ gorsze z obu stron, atak mamy co najmniej poziom niżej
Z sasuolo byl mega fart nie sadzisz?
w pozostałych 17/24 pkt z drużynami słabszymi
Z tym amatorem na lawce to milan nas pokona bo mają spokoj, a u nas chaos na boisku
w tych meczach 1 pkt/6
W tych 10 meczach 1 mecz zdrużyną teoretycznie lepszą (RM), jeden z drużyną porównywalną (Atalanta)
Za tydzien mozemy miec po sezonie
No czyli beznadziejnje
10 meczów, 5 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki. 23 gole strzelone, z czego 10 strzelonych drużynom które rozłożyły nogi po 2:0. Poza tym: 8 meczów, 13 goli.
+1 Cristi
jest ciachis opcją
witam cristian czy icar to nie jest hard option 🥂
u dawac mi icara auu
aj nera xd
Icardi dzisiaj nie trenował