Archiwum shoutboksa

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:10

czyli mowicie ze inzaghi to trener do pieknych meczow?

mateo-mazzini 17.10.2021 16:10

ja nie mówie że on nic nie wygra, miże wygra Coppa i super

Endru 17.10.2021 16:10

Di marco nie ma mentala conte to wiedzial

mateo-mazzini 17.10.2021 16:09

bo to nie jest trener na scudetto

mateo-mazzini 17.10.2021 16:09

jego Lazio NIGDY nie miało ciągłości

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:09

dimarco musi sie ogarnac

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:09

ten karny tu niby on lezal xd

mateo-mazzini 17.10.2021 16:09

No co takiego wygrał Inzaghi? Wygrał rozgrywki pucharowe CI

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:09

ale wiadomo ze mozemy mu sporo zarzucic juz.

Dzonyy 17.10.2021 16:09

Zrobił scudetto i płacz ze odchodzi

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:09

dimarco niby potrafi cos pociagnac

Endru 17.10.2021 16:09

Dumfries trafedia

Dzonyy 17.10.2021 16:09

Na conte tez cały sezon pluto

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:09

na razie

Dzonyy 17.10.2021 16:08

Bo tu się pluje jak zawsze od poczatku

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

nmo dumfries slabo teraz

Endru 17.10.2021 16:08

Tego inziego

Endru 17.10.2021 16:08

A co ty go bronisz dzony

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

zobaczcie nawet jak teraz barella gra

Dzonyy 17.10.2021 16:08

Dumfries to biega jak uposledzonh

mateo-mazzini 17.10.2021 16:08

że nie było filozofii gry w obronie

mateo-mazzini 17.10.2021 16:08

nie no stary, nie powiesz mi

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

no i wahadelko hakimi jeszcze

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

nie bylo w tym stylu ani nic

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

bym dzida na czarnuszka i on tam rozrywal defensywe a z nim byl zawsze lauti

mateo-mazzini 17.10.2021 16:08

if you don't know how to do it, you learn on the job

Dzonyy 17.10.2021 16:08

A co on ma się uczyć ? Wygrał więcej w ostatnich latach niż Inter

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:08

a jak za conte gralismy

mateo-mazzini 17.10.2021 16:07

bycie trenerem Interu czy Juve to jest jak bycie premierem

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:07

nie na wszystko trener ma wplyw co sie dzieje na boisku

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:07

brakuje szczescie po prostu

mateo-mazzini 17.10.2021 16:07

Gianni ale cholera Inter to nie jest klub do którego przychodzisz na nauke

Dzonyy 17.10.2021 16:07

Za conte tez podobno nie było koncentracji i mentalu

Endru 17.10.2021 16:07

Lol

Endru 17.10.2021 16:07

:cenzor: za

Endru 17.10.2021 16:07

Tu trzeba chada prawdziwego

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:07

na pare latek

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:07

mi sie wydaje ze on stworzony na INter

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:07

no wlasnie

mateo-mazzini 17.10.2021 16:07

I motywowania które jakoś nie działa

Orzeu 17.10.2021 16:07

dajcie mu popracować

Endru 17.10.2021 16:07

Inzaghi to jest stworozny dla lazio

Dzonyy 17.10.2021 16:06

Mnie to bardziej bolało krycie przy golu smsa

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:06

u co tak wieszacie psy na inza

mateo-mazzini 17.10.2021 16:06

a Inzaghi jest trenerem krzyczenia i zmian

Endru 17.10.2021 16:06

+1

Endru 17.10.2021 16:06

Dokl mateo

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:06

ale wczoraj jak wyplul ta pile na 2-1

mateo-mazzini 17.10.2021 16:06

Inzaghi nie ma żadnej teorii piłki ani nawet stylu. Co by nie mówić, Conte miał filozofię, jest Sarrismo, nawet Pioli wie jak ustawić zespół

Endru 17.10.2021 16:06

Nie ma tej koncentracji z inzahhin

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:06

ale jest plus ze handa chociaz zaczal sie rzucac

Dzonyy 17.10.2021 16:06

Plus dewryj wyglada bardzo slabo

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:06

ale tam jakos nie tracilismy tak bramek

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:06

niby z conte bylo to samo

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:05

na za duzo czasem pozwalamy przeciwnikowi

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:05

tylko no latwo jest dac nam gonga

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:05

ale fajne zgranie zlapalismy

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:05

wole takiego vidala z lawki

mateo-mazzini 17.10.2021 16:05

A Inzaghi to żaden taktyk

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:05

vidal>chalanoglu

mateo-mazzini 17.10.2021 16:05

Mieć zespół który nie traci bramek to sztuka, bo wymaga kontroli taktycznej

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

widac ze z milanu

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

przeciez co on wczoraj pokazal

Orzeu 17.10.2021 16:04

niż Brozo

Orzeu 17.10.2021 16:04

ja nie wiem jak tu niektórzy mogą bardziej Kessiego cenić

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

ale zalosny ten turek

Dzonyy 17.10.2021 16:04

Szkoda ze odchodzi

mateo-mazzini 17.10.2021 16:04

Mieć zespół który dużo strzela to żadna sztuka jak masz w miarę mocnych piłkarzy z przodu

Dzonyy 17.10.2021 16:04

Brozo top

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

ze jakby obrona czestochowy stoja przed samym handa xd

Dzonyy 17.10.2021 16:04

Jak wyjście poza boisko nie ma wpływu na akcje xDdd

Orzeu 17.10.2021 16:04

Brozovic to jest kozak

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

no w obronie to tak, jakos wgl czesto gleboko naszych 3 liderow srodka jest

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:04

brozovic co za pileczki rzucal no i bare kozaczek

mateo-mazzini 17.10.2021 16:03

Mamy sporo słabszy team i trenera bez doświadczenia który w dodatku nie umie ustawić zespołu w obronie

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

i pozniej juz sie posypalo max

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

bastoni odj z ta reka

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

laadnie gralismy do tej 60 min

Endru 17.10.2021 16:03

On jest tania podroba Conte

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

ja jestem ogolnie z simeone

Endru 17.10.2021 16:03

Bo to chodzi o to, ze nasi pilkarze sie nie rozwina z tym gosciem na lawce

mateo-mazzini 17.10.2021 16:03

Mega fart to był z Atalantą - tam Piccoli strzelił gola który tylko przez szczegół nie został uznany (szczegół nie wpłynął na akcję)

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

chu juz trzeba wyjsc z twarza z tego lm

FENDI_SOSA 17.10.2021 16:03

taa napoli juz odpalone nawet milan z 0-2 3-2

mateo-mazzini 17.10.2021 16:02

Ale tak, opowiadajmy bajki o tym, że mamy najsilniejszy atak w lidze i w ogóle się nie osłabiliśmy

mateo-mazzini 17.10.2021 16:01

Osłabienie w każdej formacji. Słabsza forma Bastoniego i SdV, Handanovic siłą rzeczy coraz słabszy, środek bez żadnych wzmocnień (Hakan = Gagliardini), wahadła są o KLASĘ gorsze z obu stron, atak mamy co najmniej poziom niżej

Endru 17.10.2021 16:01

Z sasuolo byl mega fart nie sadzisz?

mateo-mazzini 17.10.2021 16:00

w pozostałych 17/24 pkt z drużynami słabszymi

Endru 17.10.2021 16:00

Z tym amatorem na lawce to milan nas pokona bo mają spokoj, a u nas chaos na boisku

mateo-mazzini 17.10.2021 15:59

w tych meczach 1 pkt/6

mateo-mazzini 17.10.2021 15:59

W tych 10 meczach 1 mecz zdrużyną teoretycznie lepszą (RM), jeden z drużyną porównywalną (Atalanta)

Endru 17.10.2021 15:59

Za tydzien mozemy miec po sezonie

Endru 17.10.2021 15:59

No czyli beznadziejnje

mateo-mazzini 17.10.2021 15:58

10 meczów, 5 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki. 23 gole strzelone, z czego 10 strzelonych drużynom które rozłożyły nogi po 2:0. Poza tym: 8 meczów, 13 goli.

Endru 17.10.2021 15:58

+1 Cristi

FENDI_SOSA 17.10.2021 15:57

jest ciachis opcją

Endru 17.10.2021 15:56

witam cristian czy icar to nie jest hard option 🥂

FENDI_SOSA 17.10.2021 15:53

u dawac mi icara auu

FENDI_SOSA 17.10.2021 15:50

aj nera xd

Orzeu 17.10.2021 15:44

Icardi dzisiaj nie trenował

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się