Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Orzeu 16.10.2021 22:11

a i zdaje sir ze oddychają rekawami juz

Orzeu 16.10.2021 22:10

hellas juz nie jest taki mocny

Adin 16.10.2021 22:10

najwyzej

Adin 16.10.2021 22:10

bedzie remis

Orzeu 16.10.2021 22:09

zapewne Milan to wygra

maverik 16.10.2021 22:08

ziru gol

maverik 16.10.2021 22:04

za Conte Inter gral mocno z kontry, wiec obrona byla nizej

Adin 16.10.2021 22:03

zeszlym sezonie

maverik 16.10.2021 22:03

bo Inter gra wyzej

Adin 16.10.2021 22:03

mnie zadzwia od poczatku sezonu obrona Interu. Nie wiem co sie stalo. To byla blokada

maverik 16.10.2021 22:03

a potem ta bramka Andersona wszystkich wkurwila i glowy siadly

maverik 16.10.2021 22:03

w sensie do karnego Lazio

maverik 16.10.2021 22:03

bylo dobrze do karnego

Adin 16.10.2021 22:02

Lazio nie gralo wybitnie

Adin 16.10.2021 22:02

Inter zagral tak jak zwykle ostatnio Hakan

maverik 16.10.2021 22:02

takich debili to akurat wszedzie znajdziesz

Ojciec SB 16.10.2021 22:02

a jak ogolnie zagralismy bo meczu nie widzialem, tylko wynik zobaczylem

Adin 16.10.2021 22:02

widzialem udawanie malpy

Adin 16.10.2021 22:01

kibice Lazio sa slabi

Orzeu 16.10.2021 22:01

no dokl

Ojciec SB 16.10.2021 22:00

troche brak szacunku do przeciwnika, obojetnie jakie relacje sa miedzy nimi, ale tak od razu po meczu slabo

maverik 16.10.2021 22:00

jak sie jest debilem to potem sie placi w postaci czerwa

maverik 16.10.2021 22:00

ze Correa bedzie sie z nim cieszyl?

maverik 16.10.2021 22:00

nie wiem czego oczekiwal

Orzeu 16.10.2021 22:00

ale no trochę odwalił

Adin 16.10.2021 21:59

potem plakal

Orzeu 16.10.2021 21:59

niby się przyjaźnią z Tuku

Adin 16.10.2021 21:59

hahaha

karol-wiercioch 16.10.2021 21:59

za to dostał czerwień Felipe

Adin 16.10.2021 21:58

no

Ojciec SB 16.10.2021 21:58

tak jak u nas przybycie Conte

Ojciec SB 16.10.2021 21:58

bez niego watpie by weszli na obecny poziom na ktorym sa

Adin 16.10.2021 21:57

za to mu sie placi

Ojciec SB 16.10.2021 21:57

jedynak taki charakter w szatni, na treningach, ogolnie w druzynie to wartosc dodatnia

Adin 16.10.2021 21:57

Ibra to asystent

Ojciec SB 16.10.2021 21:57

Ibra i tak chyba nawet jak nie gra to i tak robi robote w Milanie

Adin 16.10.2021 21:56

na top 10 zasluguje strzelcow

Adin 16.10.2021 21:56

licze ze strzeli jedna bramke LM i bedzie 50 w karierze

Adin 16.10.2021 21:56

Ibra chce, ale juz nie moze. Jego ostatni sezon..........

Adin 16.10.2021 21:56

dopiero na Porto

Orzeu 16.10.2021 21:55

ciekawe czy Ibra wejdzie

Adin 16.10.2021 21:55

gorsza dupa niz dupa Wandy

Orzeu 16.10.2021 21:55

Hellas ma szczęście że prowadzi czy zasłużenie?

Adin 16.10.2021 21:55

do dupy

Orzeu 16.10.2021 21:55

jak Milan wygląał w 1 połowie?

Adin 16.10.2021 21:55

Pioli liczy ze Samu jest taki chudy i bedzie latwo go sfaulowac na polu karnym

Adin 16.10.2021 21:54

za pol darmo

Adin 16.10.2021 21:54

Samu zlapie kontuzje i nie przejdzie zima do Getafe

Adin 16.10.2021 21:54

Krunic

maverik 16.10.2021 21:53

Kastyjeho :o

Ojciec SB 16.10.2021 21:53

z nimi to nigdy nic nie wiadomo

maverik 16.10.2021 21:53

mnie tam nawet nie zdziwi jak oni sie "zejda" a Wanda to zrobila dla zwrocenia uwagi

Adin 16.10.2021 21:53

pod wzgledem taktycznym

Adin 16.10.2021 21:53

dla mnie marzenie Darwin Nunez, bo pasuje do Milanu

Adin 16.10.2021 21:52

nie chce Icardiego

Orzeu 16.10.2021 21:52

na jakimś obozie

Orzeu 16.10.2021 21:52

byli chyba latem

Magik11 16.10.2021 21:52

Myślisz że skończy się na tym że trafi do Milanu ?

Adin 16.10.2021 21:52

czy to prawda?

Adin 16.10.2021 21:51

ynowie Wandy sa chyba w szkolce Milanu

Adin 16.10.2021 21:51

z czasem bedzie to problem milanu

Ojciec SB 16.10.2021 21:51

w sumie dla tego dzbana chyba nawet lepiej

Magik11 16.10.2021 21:51

Ale dymy .... Dobrze że to już nie zmartwienie Interu :D

maverik 16.10.2021 21:51

a to jednak o dupie Mauro

maverik 16.10.2021 21:50

a myslalem ze wy gadacie o dupie Wandy

Magik11 16.10.2021 21:50

Nie wiem dopiero wskoczyłem :p

Orzeu 16.10.2021 21:50

:D DD

Adin 16.10.2021 21:50

o dupie Icardiego

Adin 16.10.2021 21:50

a o czym gadamy

Magik11 16.10.2021 21:50

Panowie słyszeliście o Icardim ? 😁

Adin 16.10.2021 21:50

zwlaszca te ktore skacza lub biegaja

Adin 16.10.2021 21:49

po tylki maja fajne

Adin 16.10.2021 21:49

dlatego lubie ogladac lekkoatletki

Adin 16.10.2021 21:49

ja tez jestem fanem pupci

Ojciec SB 16.10.2021 21:48

bardziej sie jaram jak ma fajny tylek z zajebistymi nogami

Ojciec SB 16.10.2021 21:48

wiadomo

Adin 16.10.2021 21:48

kazdy ma swoj gust

Adin 16.10.2021 21:48

ja wole c/d

Ojciec SB 16.10.2021 21:46

no takie b/c do raczki idealne

Adin 16.10.2021 21:46

male cycki

Ojciec SB 16.10.2021 21:46

lolitki?

Adin 16.10.2021 21:46

Ojciec wolisz lolitki?

Ojciec SB 16.10.2021 21:46

no nie wiem, na normalnych zdjeciach przy push up'ie wygladaja na mega wielkie

Adin 16.10.2021 21:45

pewnie i tak to wszystko w retuszu

Adin 16.10.2021 21:45

cyc to cyc. ma optymalny

Ojciec SB 16.10.2021 21:45

ale cycki sa zdecydowanie za duze, jak dla mnie oczywiscie

Adin 16.10.2021 21:45

jest niezla

Ojciec SB 16.10.2021 21:44

no ale co w tym ciele ma fajnego? moze ma tylek fajny

Adin 16.10.2021 21:44

karma wrocila do Wandy

FReeFonix 16.10.2021 21:44

Młodszej się zachciało xD już zmarchy nie podniecają

Adin 16.10.2021 21:44

mlody jest i jurny

Orzeu 16.10.2021 21:43

dokl

nicolas80 16.10.2021 21:43

Najbardziej w tym wszystkim szkoda dzieciaków

Orzeu 16.10.2021 21:43

niby z tą babką

Orzeu 16.10.2021 21:43

http://2.bp.blogspot.com/-2miY8Y_uV8E/UCPDT8SDHWI/AAAAAAAAWrM/9HeDUlHC0wU/s1600/Coleccion+agostina2+Sweet+victoria+Maria+eugenia+suarez+lenceria.jpg

FReeFonix 16.10.2021 21:43

Ciało ma super

Ojciec SB 16.10.2021 21:43

wanda to jakis fenomen jest, bo nie dosc ze pustak to nawet nie jest ladne

Adin 16.10.2021 21:41

patrze siostra Wandy

Adin 16.10.2021 21:40

Maxiego szanujcie

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się