a i zdaje sir ze oddychają rekawami juz
hellas juz nie jest taki mocny
najwyzej
bedzie remis
zapewne Milan to wygra
ziru gol
za Conte Inter gral mocno z kontry, wiec obrona byla nizej
zeszlym sezonie
bo Inter gra wyzej
mnie zadzwia od poczatku sezonu obrona Interu. Nie wiem co sie stalo. To byla blokada
a potem ta bramka Andersona wszystkich wkurwila i glowy siadly
w sensie do karnego Lazio
bylo dobrze do karnego
Lazio nie gralo wybitnie
Inter zagral tak jak zwykle ostatnio Hakan
takich debili to akurat wszedzie znajdziesz
a jak ogolnie zagralismy bo meczu nie widzialem, tylko wynik zobaczylem
widzialem udawanie malpy
kibice Lazio sa slabi
no dokl
troche brak szacunku do przeciwnika, obojetnie jakie relacje sa miedzy nimi, ale tak od razu po meczu slabo
jak sie jest debilem to potem sie placi w postaci czerwa
ze Correa bedzie sie z nim cieszyl?
nie wiem czego oczekiwal
ale no trochę odwalił
potem plakal
niby się przyjaźnią z Tuku
hahaha
za to dostał czerwień Felipe
no
tak jak u nas przybycie Conte
bez niego watpie by weszli na obecny poziom na ktorym sa
za to mu sie placi
jedynak taki charakter w szatni, na treningach, ogolnie w druzynie to wartosc dodatnia
Ibra to asystent
Ibra i tak chyba nawet jak nie gra to i tak robi robote w Milanie
na top 10 zasluguje strzelcow
licze ze strzeli jedna bramke LM i bedzie 50 w karierze
Ibra chce, ale juz nie moze. Jego ostatni sezon..........
dopiero na Porto
ciekawe czy Ibra wejdzie
gorsza dupa niz dupa Wandy
Hellas ma szczęście że prowadzi czy zasłużenie?
do dupy
jak Milan wygląał w 1 połowie?
Pioli liczy ze Samu jest taki chudy i bedzie latwo go sfaulowac na polu karnym
za pol darmo
Samu zlapie kontuzje i nie przejdzie zima do Getafe
Krunic
Kastyjeho :o
z nimi to nigdy nic nie wiadomo
mnie tam nawet nie zdziwi jak oni sie "zejda" a Wanda to zrobila dla zwrocenia uwagi
pod wzgledem taktycznym
dla mnie marzenie Darwin Nunez, bo pasuje do Milanu
nie chce Icardiego
na jakimś obozie
byli chyba latem
Myślisz że skończy się na tym że trafi do Milanu ?
czy to prawda?
ynowie Wandy sa chyba w szkolce Milanu
z czasem bedzie to problem milanu
w sumie dla tego dzbana chyba nawet lepiej
Ale dymy .... Dobrze że to już nie zmartwienie Interu
a to jednak o dupie Mauro
a myslalem ze wy gadacie o dupie Wandy
Nie wiem dopiero wskoczyłem :p
DD
o dupie Icardiego
a o czym gadamy
Panowie słyszeliście o Icardim ? 😁
zwlaszca te ktore skacza lub biegaja
po tylki maja fajne
dlatego lubie ogladac lekkoatletki
ja tez jestem fanem pupci
bardziej sie jaram jak ma fajny tylek z zajebistymi nogami
wiadomo
kazdy ma swoj gust
ja wole c/d
no takie b/c do raczki idealne
male cycki
lolitki?
Ojciec wolisz lolitki?
no nie wiem, na normalnych zdjeciach przy push up'ie wygladaja na mega wielkie
pewnie i tak to wszystko w retuszu
cyc to cyc. ma optymalny
ale cycki sa zdecydowanie za duze, jak dla mnie oczywiscie
jest niezla
no ale co w tym ciele ma fajnego? moze ma tylek fajny
karma wrocila do Wandy
Młodszej się zachciało xD już zmarchy nie podniecają
mlody jest i jurny
dokl
Najbardziej w tym wszystkim szkoda dzieciaków
niby z tą babką
http://2.bp.blogspot.com/-2miY8Y_uV8E/UCPDT8SDHWI/AAAAAAAAWrM/9HeDUlHC0wU/s1600/Coleccion+agostina2+Sweet+victoria+Maria+eugenia+suarez+lenceria.jpg
Ciało ma super
wanda to jakis fenomen jest, bo nie dosc ze pustak to nawet nie jest ladne
patrze siostra Wandy
Maxiego szanujcie