Archiwum shoutboksa

Dyl87 18.10.2021 14:33

Ja też chce powrotu Conte to jest gość z jajami niczymy Simeone

pablo77 18.10.2021 14:33

chyba dumanowski to tlumaczyl wczoraj ze gdyby strzelil gola ten co zagral reka to anuluja a jak ktos inny niz strzelec to nie anuluja :)

pablo77 18.10.2021 14:32

Orzeu te przepisy chyba znowu sie zmienily i nie ma znaczenia to ze byla reka w akcji bramkowej

IlCapitano 18.10.2021 14:19

Inaczej przepadniemy

IlCapitano 18.10.2021 14:19

Zmiana właściciela fast a potem błagać Conte zeby wrócił

IlCapitano 18.10.2021 13:57

Jutro Szeryf, inzagowy już pełne portki

maniek-maniek 18.10.2021 13:42

Orzeu dasz linka do tej informacji z Chin o Pif ?

Saff 18.10.2021 13:19

Co prawda nie oglądałem wczoraj meczu Juve, ale widziałem sporo komentarzy na twitterze, że Orsato mocno pod Juve wczoraj sędziował

Luki165 18.10.2021 13:16

w innym przypadku to tylko pisanie dla pisania

Luki165 18.10.2021 13:16

No jak się dogadają co do nowego stadionu to wowczas ten PIF może byc realny

Orzeu 18.10.2021 13:15

Juve bramka nie powinna zostać wczoraj uznana, w akcji bramkowej była ręka

Orzeu 18.10.2021 13:12

pojawił się news ze źródła z Chin, potwierdzający negocjacje PIF - Suning :suning:

Orzeu 18.10.2021 13:11

o 16 konfa Szymona

Saff 18.10.2021 13:02

For money

maniek-maniek 18.10.2021 13:01

Ogólnie Lukak miał ocenę 3 w meczu z Brentford i po ch...j mu to było

maniek-maniek 18.10.2021 13:00

Za wysokie progi dla Inzaghiego

Orzeu 18.10.2021 12:53

dokl

ZnawcaCalcio 18.10.2021 12:52

Na 1500 przypadow dziennie smierc 2-3 osob to nic przy tym co juz bylo

ZnawcaCalcio 18.10.2021 12:51

Nie dosc ze mniej zakazonych to smiertelnosc tez nizsza

ZnawcaCalcio 18.10.2021 12:51

Chcialem tez dodac ze osoby zaczipowane chyba lagodniej przechodza zakazenie

Orzeu 18.10.2021 12:22

dokl

ZnawcaCalcio 18.10.2021 12:19

Orzeu 18.10.2021 11:57 17.10.2021 +2500 przypadków, wszystko otwarte, ludzie nie noszą maseczek

Luki165 18.10.2021 12:19

jezeli nie znajdziemy balansu to bedzie masakra

Luki165 18.10.2021 12:18

i tutaj jest problem

Luki165 18.10.2021 12:18

srednia bramki na mecz Inter ma 2,16 - Srednio tworzymy 11,5 sytuacji na mecz , najwiecej w Eurpie, ale i tracimy bardzo duzo bramek

Luki165 18.10.2021 12:17

no i to bardzo martwi ale to na tym etapie nie ma znaczenia. Martwiłbym się taka stratą w grudniu

IlCapitano 18.10.2021 12:16

No i 7 mniej pd śmieciarzy i 5 od milanu

Luki165 18.10.2021 12:14

No bez przesady :) Inter Szymona ma 2 pkt więcej niż Inter Conte w tamtym sezonie

IlCapitano 18.10.2021 12:11

Nie bedzie drugim Mancinim, polka Mazzarriego niestety

IlCapitano 18.10.2021 12:10

Juz wszystko wiadomo, Inzaghi sie obesral

Luki165 18.10.2021 12:09

no 3 tygodnie :)

Luki165 18.10.2021 12:09

no to przed nami 2 tygodnie prawdy :)

Imrahil 18.10.2021 12:05

ja się nie szczepiłem, soft mi nie podchodzi i gubi LTE

Orzeu 18.10.2021 11:57

szczepienia działają

Orzeu 18.10.2021 11:57

17.10.2021 +2500 przypadków, wszystko otwarte, ludzie nie noszą maseczek

Orzeu 18.10.2021 11:57

17.10.2020 +9500 przypadków, wszystko pozamykane wpiździec, izolacja, lockdown

Orzeu 18.10.2021 11:56

porównajmy

Orzeu 18.10.2021 11:56

zaczyna się sezon na grypę

Orzeu 18.10.2021 11:56

vvujek!

Endru 18.10.2021 11:47

Grubo lecą

Imrahil 18.10.2021 11:33

widze że akcja jest dynamiczna

Orzeu 18.10.2021 11:21

Icardiashans

Dzonyy 18.10.2021 11:20

alez telenowela

Orzeu 18.10.2021 11:18

a Wandzia rano na instagrama zdjęcie ręki bez pierścionka i dopisek że woli bez pierścionka

Orzeu 18.10.2021 11:18

z Wandzią

Orzeu 18.10.2021 11:18

Icardi wrzucił fotę

Orzeu 18.10.2021 11:18

wcale się nie pogodzili

Imrahil 18.10.2021 11:12

tak przy okazji, ma ktos z was lapka od hyperbooka?

Dyl87 18.10.2021 11:09

mi też brakuje Conte i jego Grzywki :( nie którzy tu mieli nawet go w snach z tego co pamiętam :D

Imrahil 18.10.2021 11:07

zółtki nas rozmieniają na drobne

Imrahil 18.10.2021 11:06

juz tam pal licho inzaga

IlCapitano 18.10.2021 11:06

Nie ma juz drużyny, rzymska miernota wprowadziła swe porządki

IlCapitano 18.10.2021 11:06

Inzagowizna :rzyg:

Orzeu 18.10.2021 10:38

w listopadzie znowu kadra jest?

Dyl87 18.10.2021 10:30

ja pierwszy telefon miałem w wieku 14 lat :D

Dyl87 18.10.2021 10:30

możliwe teraz Internet dla młodych ważniejszy od reala i samobuje popełniają

Odet 18.10.2021 10:27

pewnie zagrywka, zeby ożywić instagrama

Odet 18.10.2021 10:27

pogodzili się, już się kochają

Imrahil 18.10.2021 10:25

possie, połknie i jeleń owinięty wokół palca

Dyl87 18.10.2021 10:24

Po same kule XD

Imrahil 18.10.2021 10:24

konioryj bez problemu sobie znajdzie nowego sponsora

Imrahil 18.10.2021 10:24

i juz jest kosc niezgody

Imrahil 18.10.2021 10:24

mozliwe, ze ona lubila do polowy, a on po same jajca

Dyl87 18.10.2021 10:24

takiej zawsze będzie mało dzieci tylko szkoda bo narąbała ich co nie miara a teraz nowy tatuś się szykuje

Dyl87 18.10.2021 10:21

to się nazywa Karma ;)

Imrahil 18.10.2021 10:20

no jego wina ewidentnie

Imrahil 18.10.2021 10:20

widać za mało jej dawał, skoro szukała innego prącia

Dyl87 18.10.2021 10:19

dzwice nie można ufać :D

Dyl87 18.10.2021 10:19

może to ona jego strzeliła w roga i rozpuściła ploty

Imrahil 18.10.2021 10:19

yhym

Odet 18.10.2021 10:18

przecież się już pogodzili

Imrahil 18.10.2021 10:18

skoro poszedł do innej

Imrahil 18.10.2021 10:18

widac za mało ssała

Imrahil 18.10.2021 10:18

konioryj hue hue

Odet 18.10.2021 10:14

i miejmy nadzieję, nie będzie

Odet 18.10.2021 10:14

cieszmy się że go tu nie ma

Dyl87 18.10.2021 10:02

Pewnie coś go wsysło XD

CzarodziejCzasu 18.10.2021 10:01

Ja wiem ale nie powiem

Dyl87 18.10.2021 10:00

a gdzie jest ten Typ co ubezpieczenia sprzedawał i codziennie rano jadł croissanty , Nasir ?

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:58

Chyba tak xd

Dyl87 18.10.2021 09:58

:D

Dyl87 18.10.2021 09:58

czyli ona była pierwszą dziwką a ta następna to kolejna

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:58

to znaczy, ze ona byla pierwsza?

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:58

Wanda napisala, ze zniszczyl rodzine DLA KOLEJNEJ DZIWKI

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:57

Imrahil 18.10.2021 09:55 ponoc tam samozaoranie poszlo

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:56

Z Mediolana

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:56

A dodal.Mauro chyba zdjecie z Wanda

Dyl87 18.10.2021 09:56

hehe :)

Imrahil 18.10.2021 09:55

ponoc tam samozaoranie poszlo

Imrahil 18.10.2021 09:55

a dokl; tez czytalem

Dyl87 18.10.2021 09:55

skończony niczym Icardi który wreszcie opuścił siodło pewnej Konicy :D

Imrahil 18.10.2021 09:54

bo ligi panowie to my nie wygramy

Imrahil 18.10.2021 09:54

podobno z szerif konczymy oistatecznie sezon

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:54

Ale on jest juz skonczony

Imrahil 18.10.2021 09:54

i co

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:54

Zgadza sie Orzeu

ZnawcaCalcio 18.10.2021 09:54

Niektorzy nadal zyja jego super sezonem sprzed 3 lat

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się