Archiwum shoutboksa

marcinek91081 19.10.2021 21:00

Można zarobić

Adriano_forever 19.10.2021 20:59

1.3

marcinek91081 19.10.2021 20:59

Jaki kurs na szeryf?

keats 19.10.2021 20:58

panowie , prośba , macie jakiegoś linka ? nie można się zalogowac do ncplus i mam masakre

marcinek91081 19.10.2021 20:57

Szykują sie na jude :D

Luki165 19.10.2021 20:57

Jakaś kara czy protest?

Luki165 19.10.2021 20:56

Czemu nie ma ultrasów

marcinek91081 19.10.2021 20:56

3 pkt to minimum

marcinek91081 19.10.2021 20:55

Forza Inter !!

marcinek91081 19.10.2021 20:55

Forza Inrer

Kusy 19.10.2021 20:54

Na ipla tylko chyba jednorazowo

szmaloo 19.10.2021 20:54

mozna to kupic online?

Kusy 19.10.2021 20:53

Będzie również 6 bramek, to nie przypadek

Chuchu 19.10.2021 20:52

polsat sport premium 6

szmaloo 19.10.2021 20:52

jest mecz w jakims polsacie?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:51

W Mediolanie jest

kulfon32 19.10.2021 20:51

Jest mecz w tv ?

Endru 19.10.2021 20:51

On sie tylko na niepowaznych rywali nadaje

Endru 19.10.2021 20:51

Dumfries zaskoczyl z bologna teraz tez moze

wonsuu_blumarino 19.10.2021 20:50

ktoś coś jakiś link ??

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:49

Szeryf to idealny rywal dla Dumfries a

Luki165 19.10.2021 20:48

Oby w końcu ten Dumfries zaskoczył

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:48

Zalezy do czego

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:47

jakiś link ktoś ma dobry?

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:45

najpierw musisz dobrze interpretować to co czytasz ;)

Endru 19.10.2021 20:45

xdd

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:43

No wystaje ci fujara ewidentnie

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:41

ktoś tu sie podnieca?

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:37

Takie gdybanie niczemu nie sluzy

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:37

Nie podniecaj się

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:35

inaczej by było 3:0 po pierwszej połowie

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:35

Ale na razie jest najgorszym trenerem od czasow Dewura

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:35

to był ich fart że wszystko szło w bramkarza

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:35

Nie chxe mi sie juz pastwić nad Inzaghim

Endru 19.10.2021 20:34

Real madryt przyjechal z najgorsza obrona w historii i nie zdolalismy im strzelic bramki

Kondzik 19.10.2021 20:34

Xdd oni pewnie nie jeden klub jeszcze kupią

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:32

Jesli zainwestują w calcio to sa największymi idiotami ever

Kondzik 19.10.2021 20:32

No chyba frajerami nie sa

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:32

My na tym skorzystamy

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:31

Jak sa frajerami to niech wchodzą

Kondzik 19.10.2021 20:31

Niedawno słyszałem ze araby nie spojrza na śmierdzące Włochy xdd

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:30

Licza sie transfery

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:30

zamiast ustawić sobie pozycję z grupie od początku to niee

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Tfu w dupie wyniki

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Z pif to mam w dupie tranfery

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:29

ostatnio zawsze tak

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Noz na gardle tylko jeśli pif nie przyjdzie

Kondzik 19.10.2021 20:29

Jednym trudno drugim nie

Chuchu 19.10.2021 20:29

trzecia kolejka a my już z nożem na gardle

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:29

Tylko my mamy z nimi 3 mecze w ciagu dwoch sezonow i nie potrafimy urwac punktu

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:28

Rade

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:28

No real to nie trudno ograc, nawet Espanyol. Chyba d al tsdr

Kondzik 19.10.2021 20:27

Real kleply xd

Kondzik 19.10.2021 20:27

Ogory co deal

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:27

Mógł zagrać już ten Alexis

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:26

To juz lepiej do dymisji njech sie poda

Kondzik 19.10.2021 20:26

Chodzi mi o di Marco zamiast basto

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:26

All in z ogorami moldawskimi :lol:

Endru 19.10.2021 20:25

all in z Dzeko w skladzie ? :lol:

Endru 19.10.2021 20:24

Licze dzis na link od was

Kondzik 19.10.2021 20:24

Chuchu szymon idzie all in jakbys nie zauważył

Endru 19.10.2021 20:24

witam chadów i tych drugich

Lucash 19.10.2021 20:22

Juve w weekend

Chuchu 19.10.2021 20:21

To o co kaman?

Chuchu 19.10.2021 20:21

A nie, jest na ławie

Chuchu 19.10.2021 20:21

Bastoni zawieszony?

Ibracadabra eight 19.10.2021 20:18

dziś zamykamy mecz w pierwszej połowie

forzaragazzi 19.10.2021 20:11

Myślałem że w podstawie będzie grał Correa za 30 baniek. Debiut miał wymarzony i na razie to tyle

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:10

Typ juz nie biega, z Lazio to głównie chodził

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:10

A swoja droga to ciekawe ile jeszcze tego dzeko bedziemy mordować

forzaragazzi 19.10.2021 20:10

Bastoni słaba forma chyba po prostu

Claudio 19.10.2021 20:08

Bastoni przemczony, Hakan kontuzja kostki, Alexis i Sensi jeszcze się nie nadają na kwadrans.

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:08

Moze chce bardziej ofensywnego obrońce

CzarodziejCzasu 19.10.2021 20:08

Mnie dziwi i to bardzo, ponieważ di marco jesr 10 razy gorszy od bastoniego

Saff 19.10.2021 20:02

Po ostatnich meczach, to mnie to nie dziwi. A Hakan jakiś uraz ponoć, ktoś tu dzisiaj o nim wspominał

mateo-mazzini 19.10.2021 20:01

ciekawe, on ma mega zjazd pod Szymonem

mateo-mazzini 19.10.2021 20:01

Oho Bastoni na ławce

Lopez 19.10.2021 20:01

Conte do konca sezonu jest ekspertem sky za 250 k euro. Ma umowe ze jesli ktos sie po niego zglosi to zakonczy wapolprace z tv

intermed1 19.10.2021 19:52

Turasa nawet na ławce nawet nie ma

Kebo 19.10.2021 19:40

przecież on sam mówi, że nie przejmie nikogo w środku sezonu, nic na siłę, nie widzę w tym nic złego

Kebo 19.10.2021 19:39

Conte mówi jasno jakie ma oczekiwania, nikt mu ich nie zapewnił, perez się bał, że będzie jakiś bunt w szatnii czy coś bo gwiazdeczki nie będą reżimu trzymać i tyle. Po sezonie weźmie go ktoś z kwitem typu United albo Newcastle i tyle

WTC 19.10.2021 19:35

ale tutaj na stronie tylko garstka ludzi wspierała trenerów Conte i Pintusa oraz Marottę dyrektora

Ibracadabra eight 19.10.2021 19:20

Conte i Kobra to było super połączenie i tyle

Dzonyy 19.10.2021 19:03

Tak bylo

Saff 19.10.2021 19:01

A pamiętam jak Pintus tu przez niektórych był ciśnięty, bo chwila w pierwszym sezonie były kontuzje mięśniowe

Dyl87 19.10.2021 18:50

Ja bym widział Conte u nas znowu z Pintusem i jak pokazał czas to nie on zajeżdżał Sensiego

ragnar 19.10.2021 18:22

Widziałbym Conte w united, graczy pod 352 ma, ciekawe czy Solskjer dlugo jeszcze bedzie trenerem

Seba 19.10.2021 18:19

Chcieli mu uciąć pensje i dlatego zwiał. Inni także nie byli w stanie spełnić jego oczekiwań (np Tottenham) więc siedzi na "bezrobociu"

Seba 19.10.2021 18:18

Kebo, ale Conte obecnie nikogo nie trenuje, więc chyba nie do końca chodzi o rozwój i ambicje. Jakoś inne kluby niezbyt walczyły o jego podpis.

Lopez 19.10.2021 18:09

On z gory powinien podpisywac kontrakt na dwa lata

Kebo 19.10.2021 17:38

no ja go doskonale rozumiem, to człowiek z ambicjami i chęcią rozwoju, wiedział co się szykuje i odszedł w glorri chwały

Lopez 19.10.2021 17:14

Szymon byl jedyna opcja

Lopez 19.10.2021 17:12

Z jednej strony go rozumiem, ale mogl zostac na ten sezon i obronic tytul, a tak uciekl jak szczur

rchemik 19.10.2021 17:11

Jedno było pewne, małżeństwo z Conte musi być krótkie bo zaczną się kwasy

rchemik 19.10.2021 17:10

Pewnie ze zdobył i dlatego też jestem mu wdzięczny, to nie tak że ja tego nie doceniam

Lopez 19.10.2021 17:10

W sumie to nie ich wina.

rchemik 19.10.2021 17:10

Sensi się sprawdził idealnie ( na początku jak był zdrowy) po jego 2 miesiącach gry byłem nim oczarowany, wszyscy w Europie o nim mówili

Lopez 19.10.2021 17:10

Rchemik ale scudetto zdobyl. Co z tego jak mu szlo na poczatku sezonu.

Lopez 19.10.2021 17:09

Większość zawodnikow sie aprawdzilo, prócz sensiego w szczegolnosci

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się