Raczej narracja jest spójna z tym PiF, że rok temu były poważne rozmowy, ale Zhangowizna licytował wysoko i temat się rozmył
Nikt nie wie jakie są te negocjacje ale wiemy jedno, kontakt z pif to nie bujda
po podpisaniu jej wtedy może temat sprzedaży przyspieszyć
i że ważna będzie umowa na budowę stadionu
z tego co widzę dzisiaj prasa o jednym: negocjacje jakieś z PIF są ale nie wiadomo jakie
No właśnie tak na chłopaki rozum powinno być
choć tez nie wiadomo jak to tam w umowie jest (czy można szybciej spłacić)
a jakby mieli miliard na stole od PIFu to i na pozyczki spłacenie by się znalazło
Oaktree jest decyzyjne, ale pewnie jakby Suning
spłaciło pożyczkę to już nie
Theo zaszczepiony był
Oni tych murzynow mają tyle, że już do kadry im się nie łapią na LM
Pojdzie za hajsem do PSG
XD
To nie strach, tylko zderzenie z rzeczywistością
Kibice milanu boja sie, ze kessie do nas przyjdzie
A w Milaniaku jak? Theo pod respiratorem? Nawet ich nie szkoda
No i dobrze dlatego vvujka tu nie ma juz
No i teraz wleciało info, że Inter jako piłkarze i sztab cały wyszczepiony 100%
Dzisiaj już był temat na tapecie, że te Oktree całe jest w jakis tam sposób decyzyjne jakby Zhangowizna klub miał gonic
Wszystko jest pod chinczykow wszedzie chinskie napisy
No jak nie wiadomo
Cieszcie sie tym sezonem, bo to moze byc nasze ostatnie scudetto
Dlatego cały czas są jakieś mongolskie kombinacje i właściwie teraz nie wiadomo kto od kogo zależy w tym Interze
Nie no jasne, że wiadomo tylko wiadomo też że nie ma za co ich teraz wykupić xD
choć nie wiem czy przez koronę o rok nie przedłużyli
Czaglar te obligacje to wiadomo od 5 lat że będą się kończyć za rok
skończ bredzić Endru
Obijemy Milana
Zgangowizna niszczy ten klub, a Orzeu z dzonym biją mu
Dzisiaj grzeją temat, że Zhangowizna stare obligacje które trzeba wykupic zamienia na nowe na 400 milionów. Wszędzie uwikłani w jakieś żydowskie fundusze Goldmana czy innego Oktree
07.11
Kiedy gramy z Milanem? Maignan z nami nie zagra?
Przykro mi, ale jestesmy skonczeni. Zhangowizna nas wykonczy
Intercity i reklama od polskiego rządu na 30 milionow
Jezeli chodzi o Inter jest to dla mnie najwazniejsze teraz dla dobra klubu
Jak nie pif to się oddajmy temu od City
Licze na zmiane wlasciciela do marca 2022
Endru na pewno nie do końca roku
To juz nie wydarzy sie Endru
Zhangowizna zniszczyla moje marzenia o obrzydliwie bogatym Interze....
Wole zeby zhang zostal tam gdzie siedzi i zeby pif wjechal
czyta newsy i myśli że to mój punkt widzenia bardzo błyskotliwie
zaraz guarin CIe zapakuje Orzeu
teraz się spodziewam że będę przedłużenia kontraktów
zawsze jak przyjeżdża to na krótko przed tym się wiele dzieje
a co nie chcesz żeby przyjeżdżał?
Po co ten kmiot przyjezdza
guarin
w grudniu młody przyjeżdża do Mediolanu
Zhang
póki co nie wchodzi raczej
Na suning człowiek juz patrzeć nie może
Bo
Pochettino: „PSG nie robi nic złego. Co więcej, spośród wielkich, jesteśmy zespołem, który zainwestował najmniej tego lata.
To kiedy PIF wchodzi do Interu?
Dalej mają 7 spotkań do rozegrania, a Europa juz kończy
Teraz co zgrupowanie grają po 3 mecze
Tak tam odwoływali
U nich napięty terminarz, bo o ile eliminacje w Europie pomimo całej pandemii grali
olewka rozgrywek amerykańskich
kpiny
jakim cudem oni taki terminarz mogą ustalać
Ta o 1 czy tam drugiej
oni dzisiaj w nocy grają ta?
Tuku powołany na Argentynę, niby zdrowy.
już jezdym
Bulwa pije wodke w tej chwili, marecki to bot, a el imprezatore to nawet nie wiem co to
Użytkownicy online: 5 (Orzeu, El Imprezatore, CzarodziejCzasu, InteristaNagato, marecki605) oraz 30 gości
nieprawda
Zasiegow gdzie indziej szukaj
Orzeu tutaj jestem tylko ja
Zhang wróci z Chin w grudniu. Spodziewałbym się informacji o przedłużeniach kontraktów na krótko przed jego powrotem
Pedullà - Discussioni bloccate per il rinnovo di De Vrij in scadenza nel 2023
Guarin was spakowal chlopaki
13.10.2021 o 12:21 przez Guarin +4 Guarin "Vanni skontaktował się z klubem bezpośrednio, Inter na chwilę obecną zaprzecza informacjom. " a co mieli potwierdzić
trzeba na serio być orłowym albo dzonym żeby potwierdzać takie negocjacje
Pif wjezdza poczytajcie sobie komenty u zhanga na insta
Nie uwierzę w ten PIF w Interze, do póki nie zobaczę oficjalki, ale teraz będzie cała masa tego typu doniesień. O wycofaniu się z kupna przez nich Newcastle media też już się rozpisywały w międzyczasie.
nie jesteś wiarygodny
Pif zdemontowalo doniesienia o ofercie za Inter, " To wszystko plotki"
wszyscy zawodnicy Interu oraz pracownicy są zaszczepieni
VVujek jesteś?
Właściciele City też przecież mają sieć klubów: City, Girona, Yokohama Marinos, NY City, Melbourne, Lommel i jeszcze parę innych
No i Milaniak bez bramkarza przez 10 tygodni, pewnie się przeciągnie jeszcze jak to u nich.
po co Red Bullowi 10 klubów?
Dla lepszego wizerunku
Na co im dwa kluby
nawet coś opisywali, że chcą zrobić mundial razem
Pif paf wykupi ale piłkarzy z Interu a nie klub
no np siperpuchar jest w arabii
Arabia Saudyjska chyba współpracuje z Włochami, może będą chcieli jakoś to zaznaczyć, np. kupując klub
ja jeszcze wierzę
chciałbym obrzydliwie bogatych właścicieli w Interze
do 2029 r.