Archiwum shoutboksa

Czaglar 14.10.2021 12:30

Raczej narracja jest spójna z tym PiF, że rok temu były poważne rozmowy, ale Zhangowizna licytował wysoko i temat się rozmył

Fanatyczny 14.10.2021 12:28

Nikt nie wie jakie są te negocjacje ale wiemy jedno, kontakt z pif to nie bujda

Orzeu 14.10.2021 12:28

po podpisaniu jej wtedy może temat sprzedaży przyspieszyć

Orzeu 14.10.2021 12:28

i że ważna będzie umowa na budowę stadionu

Orzeu 14.10.2021 12:28

z tego co widzę dzisiaj prasa o jednym: negocjacje jakieś z PIF są ale nie wiadomo jakie

Czaglar 14.10.2021 12:27

No właśnie tak na chłopaki rozum powinno być

Orzeu 14.10.2021 12:26

choć tez nie wiadomo jak to tam w umowie jest (czy można szybciej spłacić)

Orzeu 14.10.2021 12:26

a jakby mieli miliard na stole od PIFu to i na pozyczki spłacenie by się znalazło

Orzeu 14.10.2021 12:26

Oaktree jest decyzyjne, ale pewnie jakby Suning :suning: spłaciło pożyczkę to już nie

Orzeu 14.10.2021 12:25

Theo zaszczepiony był

Czaglar 14.10.2021 12:24

Oni tych murzynow mają tyle, że już do kadry im się nie łapią na LM

Dzonyy 14.10.2021 12:22

Pojdzie za hajsem do PSG

Endru 14.10.2021 12:21

XD

Czaglar 14.10.2021 12:20

To nie strach, tylko zderzenie z rzeczywistością

Endru 14.10.2021 12:19

Kibice milanu boja sie, ze kessie do nas przyjdzie

Czaglar 14.10.2021 12:18

A w Milaniaku jak? Theo pod respiratorem? Nawet ich nie szkoda

Endru 14.10.2021 12:17

No i dobrze dlatego vvujka tu nie ma juz

Czaglar 14.10.2021 12:17

No i teraz wleciało info, że Inter jako piłkarze i sztab cały wyszczepiony 100%

Czaglar 14.10.2021 12:16

Dzisiaj już był temat na tapecie, że te Oktree całe jest w jakis tam sposób decyzyjne jakby Zhangowizna klub miał gonic

Endru 14.10.2021 12:15

Wszystko jest pod chinczykow wszedzie chinskie napisy

Endru 14.10.2021 12:15

No jak nie wiadomo

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:15

Cieszcie sie tym sezonem, bo to moze byc nasze ostatnie scudetto

Czaglar 14.10.2021 12:15

Dlatego cały czas są jakieś mongolskie kombinacje i właściwie teraz nie wiadomo kto od kogo zależy w tym Interze

Czaglar 14.10.2021 12:14

Nie no jasne, że wiadomo tylko wiadomo też że nie ma za co ich teraz wykupić xD

Orzeu 14.10.2021 12:13

choć nie wiem czy przez koronę o rok nie przedłużyli

Orzeu 14.10.2021 12:13

Czaglar te obligacje to wiadomo od 5 lat że będą się kończyć za rok

Orzeu 14.10.2021 12:12

skończ bredzić Endru

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:12

Obijemy Milana

Endru 14.10.2021 12:11

Zgangowizna niszczy ten klub, a Orzeu z dzonym biją mu :brawo:

Czaglar 14.10.2021 12:10

Dzisiaj grzeją temat, że Zhangowizna stare obligacje które trzeba wykupic zamienia na nowe na 400 milionów. Wszędzie uwikłani w jakieś żydowskie fundusze Goldmana czy innego Oktree

Loon 14.10.2021 12:09

07.11

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:09

Kiedy gramy z Milanem? Maignan z nami nie zagra?

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:08

Przykro mi, ale jestesmy skonczeni. Zhangowizna nas wykonczy

Czaglar 14.10.2021 12:07

Intercity i reklama od polskiego rządu na 30 milionow

Endru 14.10.2021 12:06

Jezeli chodzi o Inter jest to dla mnie najwazniejsze teraz dla dobra klubu

Czaglar 14.10.2021 12:06

Jak nie pif to się oddajmy temu od City

Endru 14.10.2021 12:05

Licze na zmiane wlasciciela do marca 2022

Orzeu 14.10.2021 12:03

Endru na pewno nie do końca roku

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:01

To juz nie wydarzy sie Endru

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:01

Zhangowizna zniszczyla moje marzenia o obrzydliwie bogatym Interze....

Endru 14.10.2021 12:00

Wole zeby zhang zostal tam gdzie siedzi i zeby pif wjechal

Orzeu 14.10.2021 11:52

czyta newsy i myśli że to mój punkt widzenia bardzo błyskotliwie

Orzeu 14.10.2021 11:52

:D

Dzonyy 14.10.2021 11:44

zaraz guarin CIe zapakuje Orzeu

Orzeu 14.10.2021 11:43

teraz się spodziewam że będę przedłużenia kontraktów

Orzeu 14.10.2021 11:43

zawsze jak przyjeżdża to na krótko przed tym się wiele dzieje

Orzeu 14.10.2021 11:42

a co nie chcesz żeby przyjeżdżał?

Endru 14.10.2021 11:40

Po co ten kmiot przyjezdza

Dzonyy 14.10.2021 11:33

guarin :kawa:

Orzeu 14.10.2021 11:28

w grudniu młody przyjeżdża do Mediolanu

Orzeu 14.10.2021 11:28

Zhang :suning: :soon: :inter2021:

Orzeu 14.10.2021 11:28

póki co nie wchodzi raczej

Luki165 14.10.2021 11:26

Na suning człowiek juz patrzeć nie może

Luki165 14.10.2021 11:26

Bo

Orzeu 14.10.2021 11:25

Pochettino: „PSG nie robi nic złego. Co więcej, spośród wielkich, jesteśmy zespołem, który zainwestował najmniej tego lata.

Luki165 14.10.2021 11:25

To kiedy PIF wchodzi do Interu?

Czaglar 14.10.2021 11:02

Dalej mają 7 spotkań do rozegrania, a Europa juz kończy

Czaglar 14.10.2021 11:01

Teraz co zgrupowanie grają po 3 mecze

Czaglar 14.10.2021 11:01

Tak tam odwoływali

Czaglar 14.10.2021 11:01

U nich napięty terminarz, bo o ile eliminacje w Europie pomimo całej pandemii grali

Adriano_forever 14.10.2021 11:01

olewka rozgrywek amerykańskich

Orzeu 14.10.2021 11:00

kpiny

Orzeu 14.10.2021 11:00

jakim cudem oni taki terminarz mogą ustalać

Czaglar 14.10.2021 10:59

Ta o 1 czy tam drugiej

Orzeu 14.10.2021 10:54

oni dzisiaj w nocy grają ta?

Czaglar 14.10.2021 10:51

Tuku powołany na Argentynę, niby zdrowy.

Adriano_forever 14.10.2021 10:24

już jezdym

CzarodziejCzasu 14.10.2021 09:23

Bulwa pije wodke w tej chwili, marecki to bot, a el imprezatore to nawet nie wiem co to

Orzeu 14.10.2021 09:22

Użytkownicy online: 5 (Orzeu, El Imprezatore, CzarodziejCzasu, InteristaNagato, marecki605) oraz 30 gości

Orzeu 14.10.2021 09:22

nieprawda

Orzeu 14.10.2021 09:22

:rzyg:

CzarodziejCzasu 14.10.2021 09:21

Zasiegow gdzie indziej szukaj

CzarodziejCzasu 14.10.2021 09:21

Orzeu tutaj jestem tylko ja

Orzeu 14.10.2021 09:09

Zhang wróci z Chin w grudniu. Spodziewałbym się informacji o przedłużeniach kontraktów na krótko przed jego powrotem

Orzeu 14.10.2021 09:05

:suning:

Claudio 13.10.2021 23:17

Pedullà - Discussioni bloccate per il rinnovo di De Vrij in scadenza nel 2023

Orzeu 13.10.2021 21:57

:lol:

Endru 13.10.2021 21:52

Guarin was spakowal chlopaki

Endru 13.10.2021 21:51

13.10.2021 o 12:21 przez Guarin +4 Guarin "Vanni skontaktował się z klubem bezpośrednio, Inter na chwilę obecną zaprzecza informacjom. " a co mieli potwierdzić ?? ?? trzeba na serio być orłowym albo dzonym żeby potwierdzać takie negocjacje

Orzeu 13.10.2021 21:51

:suning:

Endru 13.10.2021 21:47

Pif wjezdza poczytajcie sobie komenty u zhanga na insta

Saff 13.10.2021 21:31

Nie uwierzę w ten PIF w Interze, do póki nie zobaczę oficjalki, ale teraz będzie cała masa tego typu doniesień. O wycofaniu się z kupna przez nich Newcastle media też już się rozpisywały w międzyczasie.

Orzeu 13.10.2021 20:54

nie jesteś wiarygodny

CzarodziejCzasu 13.10.2021 20:26

Pif zdemontowalo doniesienia o ofercie za Inter, " To wszystko plotki"

Orzeu 13.10.2021 20:19

wszyscy zawodnicy Interu oraz pracownicy są zaszczepieni

Orzeu 13.10.2021 20:18

VVujek jesteś?

Saff 13.10.2021 20:14

Właściciele City też przecież mają sieć klubów: City, Girona, Yokohama Marinos, NY City, Melbourne, Lommel i jeszcze parę innych

Czaglar 13.10.2021 19:56

No i Milaniak bez bramkarza przez 10 tygodni, pewnie się przeciągnie jeszcze jak to u nich.

ZnawcaCalcio 13.10.2021 19:29

po co Red Bullowi 10 klubów?

Kondzik 13.10.2021 19:26

Dla lepszego wizerunku

Gloin1989 13.10.2021 19:22

Na co im dwa kluby

ZnawcaCalcio 13.10.2021 19:22

nawet coś opisywali, że chcą zrobić mundial razem

Gloin1989 13.10.2021 19:22

Pif paf wykupi ale piłkarzy z Interu a nie klub

Orzeu 13.10.2021 19:17

no np siperpuchar jest w arabii

ZnawcaCalcio 13.10.2021 19:11

Arabia Saudyjska chyba współpracuje z Włochami, może będą chcieli jakoś to zaznaczyć, np. kupując klub

ZnawcaCalcio 13.10.2021 19:11

ja jeszcze wierzę

ZnawcaCalcio 13.10.2021 19:10

chciałbym obrzydliwie bogatych właścicieli w Interze

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się