Tak, zapierqqdalam na spotkanie z jakimś cieciem dziennikarskim
Ogladaj hejt park po meczu to posluchasz czarodzieja
idziesz na spotkanie z Di Marzio?
witam Czarodziej
co tu sięodwaliło
XD
lol
witam Gaszka jakie
Kompromitacja
no tu
gdzie
O Gaszka dodal newsa na glowną
Mirante w Milanie
Jest taki film xD
nie wierzę
DD
young polish teen
To nie film btw, tylko zdjecie xd
Orzeu xD
jakby nie można było tu pogadać
Ja nie, nie chce mi się ciągle o Interze gadać xD
disco tylko dla vipów
dajcie link na disco
Ty też?
Nawet discordziaki fcinter
Wszyscy z tego korzystają, gejmerzy, jutuberzy
i co tam jest takiego nadzwyczajnego?
Ta
zwykły program do komunikacji?
czyli?
Taki nowy ventrilo
o co chodzi z tym całym discordem?
Wszyscy na discordzie
nikt tu nic nie pisze?
dla sw fan
Cos jak sroahin korela
Najlepszy jest Messias. Najpierw nadwaga i fatalna forma fizyczna, a teraz kontuzja na miesiąc
Za to agent Kessiego zdementował informacje że proponował go Interowi
Maignan ponoć ma wrócić na derby
Włosi udanie, akcja w doliczonym szli dwóch na jednego oczywiście nie trafili i dostali w ostatniej minucie bramę z czapy
Milaniakowi wypada Magnian więc w derbach na bramce siły wyrównane
Niby spoko się porusza, ale długą piłka na niego, czy na ścianę to odbija się jak od Lukaku
Oglądam młodzieżówkę Italii i ten Lucca dwumetrowy właśnie wcisnął
Oby drobna, zeby na peru nie byl gotowy a na lazio i sherifa tak
Narazie piszą, że do ostatniej minuty będą monitorować czy zagra w meczu z Peru, ale śmierdzi to tym co zwykle.
ktos z Latynosów musial wrócić z kontuzja, typowe
oho Koreła kontuzja, wiadomo było
Tucu jakiś uraz na kadrze, wczoraj nie trenował, dzisiaj osobno
Jak kryminały to tylko skandynawskie, top
Kasztanowy ludzik bardzo podobał mi się
Skandynawskie seriale o tematyce kryminalnej są mega
ja Wikingów przestałem oglądać
Rsgnara byl super, pozniej ciut słabszy
No nick skads sie wzial...ale właśnie do smierci
Ragnar, a vikings ogladales?
Ostatnio to wlasnie skandynawski kasztanowy ludzik, stary z 2010 rząd, uwiezione, 5 sezon animal kingdom , no iteraz czekam na gomorra
No, nie ogladalem, malo z netflixa ogladsm, wiadomo, tak jak ponizej napisaliscie
lepsze to niz mocno przehejpowany gambit krolowej
nie mam nic przeciwko
Nom, ale najbardziej skandynawskie, most nad sundem, forbydelsen itp
gangsta*-paradise
widze lubisz agngsta-paradise
W top 3 u mnie, swieyny jest, suburra tez spoko, ale poziom niżej
No ja gomorry nie ogladalem to chyba ostatni serial jaki mi zostal
a gdzie tu jeszcze mecze ogladac
*
HBO Go
temu zrezygnowałem póki co z HBO Max
to też
czlowiekowi zycia nie starczy
trochę Dexterem zajeżdża. A swoją drogą Dex już za miesiąc
ostatnio na Netflixie "You" oglądałem polecam
jakoś na przełomie roku
i to niedługo
no tak
a bedzie?
Boysów
nowy sezon
a kiedy
po 2. boba fett wyjdzie
ciekawe czy 2 sezoen witchera zrypią jak 1
Za miesiac 5 sezon Gomorry, to jest serial
To polecanko
jeszcze nie
No homelander i billy rzeznik ❤️
Imra a squid game ogladales?
homelander
no wlasnie dlatego obejrzalem bo napisales
jak pislaem the boys zaybisty serial tu tutaj cisza
The boys moj ulubiony serial superbohaterski
natomiast 80% to są takie przeciętniaki
nie gadaj też się zdarzają fajne seriale
no ja używam
10zl bym nie dał za oglądanie peauw, czarne driady czy czarna krolowa angli
ktoś jeszcze używa netshita?