Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 12.10.2021 21:39

Tak, zapierqqdalam na spotkanie z jakimś cieciem dziennikarskim

Endru 12.10.2021 21:39

Ogladaj hejt park po meczu to posluchasz czarodzieja

Orzeu 12.10.2021 21:38

idziesz na spotkanie z Di Marzio?

Orzeu 12.10.2021 21:37

witam Czarodziej

Orzeu 12.10.2021 21:35

co tu sięodwaliło

FReeFonix 12.10.2021 21:35

XD

Orzeu 12.10.2021 21:35

:D

Orzeu 12.10.2021 21:35

lol

Endru 12.10.2021 21:35

witam Gaszka jakie przekaski

CzarodziejCzasu 12.10.2021 21:35

Kompromitacja

Endru 12.10.2021 21:35

no tu

Orzeu 12.10.2021 21:35

gdzie

Endru 12.10.2021 21:34

O Gaszka dodal newsa na glowną

Orzeu 12.10.2021 21:32

Mirante w Milanie

FReeFonix 12.10.2021 21:30

Jest taki film xD

Orzeu 12.10.2021 21:30

nie wierzę :D DD

Orzeu 12.10.2021 21:30

young polish teen

FReeFonix 12.10.2021 21:29

To nie film btw, tylko zdjecie xd

FReeFonix 12.10.2021 21:29

Orzeu xD

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:28

jakby nie można było tu pogadać

FReeFonix 12.10.2021 21:28

Ja nie, nie chce mi się ciągle o Interze gadać xD

Endru 12.10.2021 21:26

disco tylko dla vipów

doman 12.10.2021 21:21

dajcie link na disco

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:19

Ty też? :D

FReeFonix 12.10.2021 21:16

Nawet discordziaki fcinter

FReeFonix 12.10.2021 21:16

Wszyscy z tego korzystają, gejmerzy, jutuberzy

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:14

i co tam jest takiego nadzwyczajnego?

FReeFonix 12.10.2021 21:13

Ta

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:12

zwykły program do komunikacji?

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:12

czyli?

FReeFonix 12.10.2021 21:11

Taki nowy ventrilo

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:10

o co chodzi z tym całym discordem?

FReeFonix 12.10.2021 21:08

Wszyscy na discordzie

Ibracadabra eight 12.10.2021 21:07

nikt tu nic nie pisze? :D

Imrahil 12.10.2021 20:06

dla sw fan

CzarodziejCzasu 12.10.2021 19:40

Cos jak sroahin korela

Seba 12.10.2021 19:33

Najlepszy jest Messias. Najpierw nadwaga i fatalna forma fizyczna, a teraz kontuzja na miesiąc

mimas2316 12.10.2021 19:23

Za to agent Kessiego zdementował informacje że proponował go Interowi

mimas2316 12.10.2021 19:23

Maignan ponoć ma wrócić na derby

Czaglar 12.10.2021 19:22

Włosi udanie, akcja w doliczonym szli dwóch na jednego oczywiście nie trafili i dostali w ostatniej minucie bramę z czapy

Czaglar 12.10.2021 19:20

Milaniakowi wypada Magnian więc w derbach na bramce siły wyrównane

Czaglar 12.10.2021 18:15

Niby spoko się porusza, ale długą piłka na niego, czy na ścianę to odbija się jak od Lukaku

Czaglar 12.10.2021 18:14

Oglądam młodzieżówkę Italii i ten Lucca dwumetrowy właśnie wcisnął

ragnar 12.10.2021 17:59

Oby drobna, zeby na peru nie byl gotowy a na lazio i sherifa tak

Czaglar 12.10.2021 17:57

Narazie piszą, że do ostatniej minuty będą monitorować czy zagra w meczu z Peru, ale śmierdzi to tym co zwykle.

mateo-mazzini 12.10.2021 17:49

ktos z Latynosów musial wrócić z kontuzja, typowe

mateo-mazzini 12.10.2021 17:48

oho Koreła kontuzja, wiadomo było

Czaglar 12.10.2021 17:48

Tucu jakiś uraz na kadrze, wczoraj nie trenował, dzisiaj osobno

ragnar 12.10.2021 17:45

Jak kryminały to tylko skandynawskie, top

ZnawcaCalcio 12.10.2021 17:33

Kasztanowy ludzik bardzo podobał mi się

ZnawcaCalcio 12.10.2021 17:33

Skandynawskie seriale o tematyce kryminalnej są mega

Orzeu 12.10.2021 17:27

ja Wikingów przestałem oglądać

ragnar 12.10.2021 17:13

Rsgnara byl super, pozniej ciut słabszy

ragnar 12.10.2021 17:13

No nick skads sie wzial...ale właśnie do smierci

Endru 12.10.2021 17:12

Ragnar, a vikings ogladales?

ragnar 12.10.2021 17:09

Ostatnio to wlasnie skandynawski kasztanowy ludzik, stary z 2010 rząd, uwiezione, 5 sezon animal kingdom , no iteraz czekam na gomorra

ragnar 12.10.2021 17:08

No, nie ogladalem, malo z netflixa ogladsm, wiadomo, tak jak ponizej napisaliscie

Imrahil 12.10.2021 17:06

lepsze to niz mocno przehejpowany gambit krolowej

Imrahil 12.10.2021 17:05

nie mam nic przeciwko

ragnar 12.10.2021 17:05

Nom, ale najbardziej skandynawskie, most nad sundem, forbydelsen itp

Imrahil 12.10.2021 17:03

gangsta*-paradise

Imrahil 12.10.2021 17:02

widze lubisz agngsta-paradise

ragnar 12.10.2021 17:02

W top 3 u mnie, swieyny jest, suburra tez spoko, ale poziom niżej

Endru 12.10.2021 16:57

No ja gomorry nie ogladalem to chyba ostatni serial jaki mi zostal

Imrahil 12.10.2021 16:55

a gdzie tu jeszcze mecze ogladac

Orzeu 12.10.2021 16:55

*

Orzeu 12.10.2021 16:55

HBO Go

Orzeu 12.10.2021 16:55

:D

Orzeu 12.10.2021 16:55

temu zrezygnowałem póki co z HBO Max

Orzeu 12.10.2021 16:55

to też

Imrahil 12.10.2021 16:54

czlowiekowi zycia nie starczy

Orzeu 12.10.2021 16:54

trochę Dexterem zajeżdża. A swoją drogą Dex już za miesiąc :D

Orzeu 12.10.2021 16:54

ostatnio na Netflixie "You" oglądałem polecam

Orzeu 12.10.2021 16:53

jakoś na przełomie roku

Orzeu 12.10.2021 16:53

i to niedługo

Orzeu 12.10.2021 16:53

no tak

Imrahil 12.10.2021 16:52

a bedzie?

Orzeu 12.10.2021 16:51

Boysów

Orzeu 12.10.2021 16:51

nowy sezon

Orzeu 12.10.2021 16:51

a kiedy

Imrahil 12.10.2021 16:51

po 2. boba fett wyjdzie

Imrahil 12.10.2021 16:50

ciekawe czy 2 sezoen witchera zrypią jak 1

ragnar 12.10.2021 16:48

Za miesiac 5 sezon Gomorry, to jest serial

Imrahil 12.10.2021 16:47

(y)

Endru 12.10.2021 16:46

To polecanko

Imrahil 12.10.2021 16:45

jeszcze nie

Endru 12.10.2021 16:45

No homelander i billy rzeznik ❤️

Endru 12.10.2021 16:45

Imra a squid game ogladales?

Imrahil 12.10.2021 16:45

homelander :D

Endru 12.10.2021 16:45

no wlasnie dlatego obejrzalem bo napisales

Imrahil 12.10.2021 16:44

jak pislaem the boys zaybisty serial tu tutaj cisza

Endru 12.10.2021 16:41

The boys moj ulubiony serial superbohaterski

Orzeu 12.10.2021 16:37

natomiast 80% to są takie przeciętniaki

Orzeu 12.10.2021 16:37

nie gadaj też się zdarzają fajne seriale

Orzeu 12.10.2021 16:37

no ja używam

Imrahil 12.10.2021 16:32

10zl bym nie dał za oglądanie peauw, czarne driady czy czarna krolowa angli

Imrahil 12.10.2021 16:32

ktoś jeszcze używa netshita? :D

Shoutbox

Dejwid 26.06.2026 13:52

Po takiej wymianie i tak bedziemy na plus. Tak jak Marotta mówi zawsze jest łatwiej znaleźć dobrego obrońce niż ofensywnego zawodnika jak Paz. Wiadomo, że z ciężkim sercem, ale swoje już zrobił w tym klabie.

Claudio 26.06.2026 13:22

Wg mnie jakby była inicjatywa Basto, że chce odejść to bym się nawet nie zastanawiał. W innym wypadku to mega trudna decyzja

Claudio 26.06.2026 13:19

Co byscie zrobili jak Real zaoferował czystą wymianę bez klauzul 1do1 Bastoni - Paz?

Claudio 26.06.2026 13:18

nie no Znawca Stones to wg mnie miałby pierwszy sklad

Cyrax 26.06.2026 13:14

Miki przedłużony, jeszcze Sommer, Darmian i można jechać xD

Cyrax 26.06.2026 13:13

"Negocjacje w sprawie Provedela zablokowane. Lotito chce więcej niż 3 mln"

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625503

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się