Archiwum shoutboksa

Krisu 08.10.2021 12:42

Takie czasy nastały

Kebo 08.10.2021 12:41

ja tam się udzielam już od wielu sezonów, teraz widzę nagły napływ niestety

Dyl87 08.10.2021 12:41

nawet nie wiedziałem :D

Kebo 08.10.2021 12:41

przecież jest taka stronka X lat xd

Krisu 08.10.2021 12:41

Dobrze być kibicem city czy psg. Zobaczyć ich mine albo komentarze :D

Dyl87 08.10.2021 12:40

teraz trzeba poczekać aż powstanie stronka Newcastle PL :) i wierni fajni sezonowcy zaczną ich kochać

Kebo 08.10.2021 12:40

dobrze być kibicem Newcastle od czasów filmu Gol

Krisu 08.10.2021 12:40

A Conciak ma duzo do udowodnienia w pl

Krisu 08.10.2021 12:39

Conte + otwarty kranik i w dwa lata europejskie puchary lekko

Dyl87 08.10.2021 12:39

Newcastle powinno brać Conte

Krisu 08.10.2021 12:38

Bedzie beka. Powrót Conte do Pl. Ciekawe czy zacznie obowiązaywać ffp :D

Dzonyy 08.10.2021 12:35

domin :rzyg: :rzyg: :rzyg:

domin98 08.10.2021 12:17

:suning: :rzyg:

domin98 08.10.2021 12:17

:top: Szejkowie :top:

Orzeu 08.10.2021 12:14

szejkowie pewnie będą chcieli się pokazać

Majster8 08.10.2021 12:14

taa też to przed chwilą gdzieś przeczytałem

Omen 08.10.2021 12:14

Już słyszałem, że pierwszym wzmocnieniem Newcastle ma być Conte 😉

Orzeu 08.10.2021 12:14

raczej będą zakupy

Majster8 08.10.2021 12:13

jestem ciekaw czy to będzie zarządzanie z głową, jak np Inter przed ostatnim sezonem z Conte, czy będa rzucać hajsem jak psg niegdyś

Luki165 08.10.2021 12:11

no jakieś bedą musieli zeby się utrzymać, a pozniej sie rozpocznie mozolny proces budowy druzyny na top5 a pozniej na mistza

Majster8 08.10.2021 12:09

ciekawe czy Necastle teraz poczyni jakieś konkretne wzmocnienia

Majster8 08.10.2021 12:08

ehh to szkoda, że Interu nie wykupili :/

Luki165 08.10.2021 12:07

tajk

Majster8 08.10.2021 12:06

czy ten fundusz z Arabii to ten sam co interesował się wykupieniem Interu?

Majster8 08.10.2021 12:06

takie pytanie

Majster8 08.10.2021 12:06

Siemka panowie

domin98 08.10.2021 12:04

gunwo

domin98 08.10.2021 12:04

clown

domin98 08.10.2021 12:03

Dzony

Luki165 08.10.2021 12:03

ależ Conte bedzie miał ciepłą posadkę :0

Kebo 08.10.2021 11:54

witam :suning: :rzyg:

Dzonyy 08.10.2021 11:42

domyn :rzyg:

Orzeu 08.10.2021 11:26

:rzyg:

domin98 08.10.2021 11:07

clown

domin98 08.10.2021 11:07

Witam

Endru 08.10.2021 10:04

No jest alarm w Interze od dawna

Odet 08.10.2021 09:56

za to dobrze go czytać, ubaw po pachy

Odet 08.10.2021 09:56

spoko Orzeu jego i tak nikt nie słucha

Orzeu 08.10.2021 09:23

że alarm w Interze

Orzeu 08.10.2021 09:23

no i o tym CDS napisało

Czaglar 08.10.2021 09:22

Lautaro ponoć jakiś uraz

Orzeu 08.10.2021 09:17

:suning: by na to nie pozwoliło

Orzeu 08.10.2021 09:17

nie słuchajcie trolla

Orzeu 08.10.2021 09:17

bzdura

CzarodziejCzasu 08.10.2021 08:59

Cds - Alarm w Interze, problemy z umowa Brozovicia, latem sprzedaz jednej lub dwoch gwiazd

Atseif 08.10.2021 08:53

Cucku

siwanasaki 08.10.2021 07:39

tucu to dziad w lazio to wiedzieli i go puścili a go łykliśmy jak pelikany

IlCapitano 08.10.2021 07:11

Dlatego Argentyna na zero z przodu, bo Sruku w pierwszym amator

Czaglar 08.10.2021 00:11

Tuku w podstawie Argentyny, Lautaro na ławie

FReeFonix 07.10.2021 23:09

Michniewicz miał rację, 2-0 to najbardziej niebezpieczny wynik xD

pablo77 07.10.2021 23:03

nie mówie, ze nie zasłużona, ale uważam, ze z faktu iz bylo 11 na 10 ciężko jest ocenić gre Włochów.

Claudio 07.10.2021 23:00

przepaści nie było, ale jednak zasłużona wygrana Hiszpanii.

pablo77 07.10.2021 22:53

a swoją drogą Bonucci dał się wyr*chać Busketsowi jak kiedyś Thiao Motta :D

pablo77 07.10.2021 22:51

może tak ciężko powiedzieć na takim poziomie to tam detale decydują i dyspozycja dnia, sktueczność, w jednej chwili może się odwrócić mecz, natomiast nie uważam, żeby między Włochami a Hiszpanią była taka przepaść nawet jak grali w 10-tkę to drugą połowe wygali Włosi ;)

Claudio 07.10.2021 22:48

moze jakby nie czerwona Bonuca to by Wlosi grali w finale? Wg mnie Hiszpanie grali bardziej dojrzaly futbol

pablo77 07.10.2021 22:48

ciężko ocenić drużynę jak grała ponad połowę w 10-tke, za to Belgowie sfrajerzyli strasznie dać sobie z 2:0 wyszarpać zwycięstwo to porażka jak dla mnie i wstyd

Claudio 07.10.2021 22:48

no tego nie wiemy właśnie

pablo77 07.10.2021 22:46

nie powiedziałbym, że Włosi najsłabiej jakby Insigne trafił w bramkę tą patelnie to mogłoby być różnie

Claudio 07.10.2021 22:44

ale dzisiejszy mecz na bardzo wysokim poziomie

Claudio 07.10.2021 22:44

Włosi najsłabiej wyglądali nawet jak grali 11 na 11.

pablo77 07.10.2021 22:43

a niby nikt nie traktuje tego poważnie :lol:

pablo77 07.10.2021 22:43

dobry poziom na tej LN

Claudio 07.10.2021 22:42

szkoda tylko ze w tej LN jest jeszcze mecz o 3 miejsce.

Claudio 07.10.2021 22:42

świetny mecz w Turynie. Theo strzelił ładnego gola.

FReeFonix 07.10.2021 22:33

Milanista bohaterem

FReeFonix 07.10.2021 22:33

Łamak

FReeFonix 07.10.2021 22:23

Mam ziomka z Giżycka co tez ciagle gada o tych łamakach, dużo mu wchodzi, ostatnio Inter

Orzeu 07.10.2021 22:15

no zoniek mi smsa wysłał że mam grać po pierwszej połowie

FReeFonix 07.10.2021 22:14

Zara łamak będzie

IlCapitano 07.10.2021 22:12

Claudio w amoku rzuca się straszliwie cały czerwony zagotowany

Claudio 07.10.2021 21:57

Lautaro ma problemy mięśniowe i za niego ma grać Correa

Claudio 07.10.2021 21:56

bo jeszcze zamknę się w sobie, zamkną mi konto za błaznowanie i będę musiał tworzyć nowe o takich nazwach jak np. gulaszowa amino.

Claudio 07.10.2021 21:55

ej no capitano nie tak ostro

InterMistrzKamil 07.10.2021 21:53

Siemano to prawda, że Lautaro nie zagra z powodu kontuzji?

pablo77 07.10.2021 21:47

dajcie spokój o co sie spinacie ? Nie macie co z czasem robić?

IlCapitano 07.10.2021 21:41

Typowy pisowiec spod krzyża

IlCapitano 07.10.2021 21:41

I już obraża xd

FReeFonix 07.10.2021 21:36

Dobrze tak żabojadom

Claudio 07.10.2021 21:27

Belgia świetnie gra

FReeFonix 07.10.2021 21:26

Francja rozbijana

Claudio 07.10.2021 21:26

capitano pionku jedyne co ty mi mozesz to powiedziec dzien dobry i wyjsc :)

Claudio 07.10.2021 21:25

Lukaku czołg

IlCapitano 07.10.2021 21:22

Claudio straszliwie porozbijany i zdruzgotany a pierwszy wysapal, ale to typowe niestety

IlCapitano 07.10.2021 21:21

Prześledziłem ostatnie strony

FReeFonix 07.10.2021 21:20

Ale mój ziomek wysłał mi ten film i on bana nie dostał xd

FReeFonix 07.10.2021 21:20

Jedyne co udostepnialem w ciagu ostatniego miesiaca to byl filmik z gościem przejechanym przez ciężarówkę i jak jego flaki walały się po ulicy a on jeszcze żył

FReeFonix 07.10.2021 21:20

Nie wiem czy sie cofneli w czasie czy co

FReeFonix 07.10.2021 21:20

W messengerze

FReeFonix 07.10.2021 21:20

Ja niby udostępniałem jakieś posty niezgodne z ich regulaminem xD

Orzeu 07.10.2021 21:19

za podszywanie się pod kogoś :D

Orzeu 07.10.2021 21:19

fci też dostało dzisiaj

Orzeu 07.10.2021 21:19

za co dostałeś

Orzeu 07.10.2021 21:19

Fonix

FReeFonix 07.10.2021 21:17

Pośmiewiskiem to jest ten cały Cukierberg co bany rozdaje na lewo i prawo na fb

FReeFonix 07.10.2021 21:16

Nieprawdą jest że jesteście błaznami i pośmiewiskiem, ja tak nie uważam

ZnawcaCalcio 07.10.2021 21:13

Co? xDDD

Claudio 07.10.2021 21:13

byłem tu niecale 25 minut a ty taki zdruzgotany. Słabą masz psychikę. Meliska i do spania :) seeeyaa

ZnawcaCalcio 07.10.2021 21:12

no to won, dobranoc

Claudio 07.10.2021 21:12

szczerze mówiąc nie można tu z NIKIM porozmawiać. Dobry pomysł

ZnawcaCalcio 07.10.2021 21:11

i wroc

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się