od dawna jestes posmiewiskiem, ale teraz napisze to oficjalnie
no ale jesli marketing w stylu psg aby tylko koszuleczki sie rozchodziły
blazen jestes Ty ze swoimi zenujacymi teoriami spiskowymi xdd
sam nie wierzysz w to co piszesz
ja też tak uważam. jeśli chcą solidny projekt sportowy no to Conte jak dostanie żołnierzy to bedzie idealny na zbudowanie fundamentów klubu bijącego się o top ligi
a sorki nie udajesz
No to fakt
znawca wychodzisz zawsze na błazna a pozniej udajesz glupigo...jakisz to standard
nawet bez LM
latwiej bedzie namowic najlepszych
w sumie majac u steru Conte
Haha
bardzo mozliwe
I swoj projekt
racja
Luki xdd
No to Conte ma już zatrudnienie
obrzydliwa kreatura
teraz sie oburza
najpierw atakuje
takie cos napisalem "Ja caly czas twierdze ze z takim kapitalem beda naprawde mocnym czolowym klubem, ale nie w najblizszych kilku latach i zajmie im to mimo wiekszej kasy od City, wiecej czasu " nie baznij sie czlowieku
co za frustrat zyciowy
zalezy ile jeszcze tego kapitału będą chcieli pompować w klub
daj sobie siana
Ty czlowieku nie umiesz czytac ze zrozumieniem
porazka to sa twoje wysrywy
nie ma szans na to z takim kapitalem
gdzie napisalem "porazka"
ze latwo zblaznic sie
jak to napisal Claudio
ale nie wierze w ich porazke
to sobie wyobraz co zrobia kozoj*by co mają 320 mld xD
PL jest duzo potezniejsza niz wtedy, kiedy przejmowali City Araby
nooo to skoro Nassir z tymi swoimi 6 i cos tam miliardami kręci uefą jak chce
rany
rurze*
zeby
ł na róże
taki pif mógłby kupić tego nassira i postawic w ogródku
Nassir 6,8 mld chyba?
PIF: 320 mld
Matuidi przyszedl z St. Etienne
PSg na poczatku nie kupowalo tylko gwiazd
do tego jak bedzie obowiazywac FFP to nie bedzie im tak latwo jak city
tak w sumie to conte jest wolny a conte lubi pieniążki... xD
jak zrobia to w stylu psg to to nie wypali
fajnie, ze Ty umiesz czytać ze zrozumieniem embiakowsky
Ja caly czas twierdze ze z takim kapitalem beda naprawde mocnym czolowym klubem, ale nie w najblizszych kilku latach i zajmie im to mimo wiekszej kasy od City, wiecej czasu
imo da sie to zrobic ale nie z gwaizdami
dokl
to będzie cud troche
to nie jest za chwile
raight z wiki
napisalem, ze jak w ciagu 2-3 lat beda w LM to bedzie super wynik
nawet nie edytowałem
zaś w letnim, przed sezonem 2009/2010 Manchester City wydał ponad 120 milionów funtów na transfery. Klub kupił Garetha Barry’ego, Sylvinho, Roque Santa Cruza, Emmanuela Adebayora, Carlosa Téveza, Joleona Lescotta oraz Kolo Touré[17]. Natomiast z zespołem pożegnali się tacy gracze jak: Richard Dunne, Daniel Sturridge czy Elano.
Zeby sroki powalczyły o mistrza to potrzeba 3-4 lat
W zimowym okienku transferowym w 2009 klub sprowadził Wayne’a Bridge’a, Shaya Givena, Craiga Bellamy’ego oraz Nigela de Jonga
twierdzisz ze za moment bedziesz potega, za chwile piszesz ze w najblizszych latach nic nie zdobeda bo beda budowac druzyne...zdecyduj sie
tak samo bedzie z Newcastle
to Ci wazniejsi
Given? Kompany? Zabaleta
Niestety żaden poważny fundusz nas nie kupi
kto z tamtego City ostal sie?
tak samo bedzie w NEwcastle
bo w City byl gigantyny przemial w skladzie
zastanawiams ie o co ci chodzi bo jak dotad błądzisz jak zawsze szukajac gownoburzy
Mimo wszystko szkoda ze to nie Inter kupili :( ah a my będziemy sie bujac nie wiadomo ile jeszcze z suning
są dopiero po 7. kolejce. zostało jeszcze 31 xD
wiesz czemu?
nie widze
opisz mistrzu zarzadzania
tak roznica całej kadry ktora aktualnie jest w klubie. Serio nie widzisz roznicy w podstawach do budowania druzyny z 9, a 19 miejsca? Powaznie?
gdzie tu jest, ze za chwile beda potega?
napisalem, ze jak w ciagu 2-3 lat beda w LM to bedzie duzy sukces
xDDD
do tego najblizsze okienko jest w styczniu w polowie sezonu. Moze byc tak ze spadna z ligi i zajmie im z 5-6 lat by znalezc sie w czolowce. Nie rozumiesz tego? Ty z góry zakladasz ze "za chwile" bedzie potega z tego co piszesz
uważasz, ze jest roznica?
zalozmy, ze Newcastle zajemie 17 miejsce, a City bylo 9
inaczej
nie mowie juz o tym, ze spadna zligi
jaka jest roznica miedzy 19 miejscem, a 9?
blagam
uzyj mozgu Claudio
xDD
widać, że nie wiesz nic o zarzadzaniu klubem. Myslisz ze to Footbal Manager
nie ma roznicy
xdd
city jak bylo przejmowane konczylo na 9 miejscu. Newcastle w tym momencie jest na przed ostatnim 19 miejscu. Jest jednak roznica
a jak juz LM beda mieli, to najlepsi przychylniejszym okiem beda na nich patrzec
jak zagraja w tym czasie w LM to bedzie swietny wynik
tylko psychopata moze zakladac, ze Newcastle zdobedzie mistrza w przeviagu 2-3 lat
a juz sezon po przejeciu klubu otarli sie o LM
oni po 2 latach od przejecia zagrali w LM
wiec za duzo zrobic nie mogli
do tego oni przejeli City chyba jakos w trakcie okienka
no i Hart, ale on chyba byl wychowankiem
wtedy chyba jakos robinho sciagali jako gwiazde
tylko Kompany i Zabaleta na dluzej zostali w klubie
tam tez od 0 budowano
bo City bylo gownem