Archiwum shoutboksa

CzarodziejCzasu 10.10.2021 20:03

To juz nigdy nie wroci

CzarodziejCzasu 10.10.2021 20:03

Oto mamy efekt zlego zarzadzania shoutboxem

Orzeu 10.10.2021 19:51

bialaflaga

Chuchu 10.10.2021 19:44

shoutbox R.I.P. in peace

FReeFonix 10.10.2021 19:39

Umarło?

Chuchu 10.10.2021 16:22

Przecież to ewidentny faul, co ci komentatorzy pieprzą

Czaglar 10.10.2021 16:21

Calabria na teraz to chyba jedyna sensowna alternatywa

Czaglar 10.10.2021 16:20

Mancini musi się szybko opamiętać z tym Di Lorenzo, straszliwy rzemieślnik.

embiakowsky 10.10.2021 16:05

wolej pryma sort kurła

embiakowsky 10.10.2021 16:04

nooo Nicoś

pablo77 10.10.2021 14:31

Barelka sobie odpocznie w meczu o 3 miejsce... :lol:

Adriano_forever 10.10.2021 12:14

Orzeu cos znowu zrobił z SB :D

Radostin91 10.10.2021 11:24

I to jest walka . Dwa ponad dwumetrowe kinkongi leją się po mordach a nie skakanie koło siebie jak Joshua z Usykiem

Pader88 10.10.2021 08:39

Jajowy Bičku masakra

IlCapitano 10.10.2021 08:00

Dostał*

IlCapitano 10.10.2021 08:00

Najważniejsze ze gruby wpiedol distal

Pader88 10.10.2021 06:39

KO

sammmmy 10.10.2021 06:38

I tak szacun dla wildera za serducho. Fury mistrz

Pader88 10.10.2021 06:16

No i to jest walka

sammmmy 10.10.2021 06:08

Oj blisko już było KO wildera

MatiInter 10.10.2021 05:48

Fury

pablo77 10.10.2021 05:38

to Fury czy Willder ?

MatiInter 10.10.2021 04:20

Kownacki już tylko do walki ze szpilka

Pader88 10.10.2021 04:15

Kownacki po tej walce zdobył Czeski tytuł który kiedyś nosił sam Andrew G

Nerazzurri83 10.10.2021 04:14

Kownacki statysta dzisiaj

Pader88 10.10.2021 04:13

Jakiś pozdstarzały wiking go obił i pokazał gdzie jego miejsce xd

Nerazzurri83 10.10.2021 04:13

Dawać już walkę wieczoru kuwa

Nerazzurri83 10.10.2021 04:12

Ehh zero zaangażowania walki

MatiInter 10.10.2021 04:12

Z ryja galareta

Pader88 10.10.2021 04:12

Idiota

Dzonyy 10.10.2021 04:08

Co za dureń xD

Dzonyy 10.10.2021 04:02

Dramat

Dzonyy 10.10.2021 03:55

Dokl

Nerazzurri83 10.10.2021 03:47

Oj Kownacki słabo narazie

oster 10.10.2021 00:54

Dziwie się że Płachete powołał po tym co pokazał się w meczu ze Szwecją

Kusy 09.10.2021 23:12

Trzeba patrzeć na siebie

Claudio 09.10.2021 22:39

szkoda ze albania wygrala z wegrami. Trzeba wygrac z Albanią w Tiranie

Czaglar 09.10.2021 22:28

A reszta to średniowiecze, a stadion to tylko jedna z składowych, bo są jeszcze ośrodki treningowe, czy całe zaplecze klubu

Czaglar 09.10.2021 22:27

W obecne obiekty to teraz Atalanta inwestuje, hajs z LM idzie na ciągłą renowacje

Czaglar 09.10.2021 22:26

I to chyba są jedyne drużyny właściciele swoich obiektow

Czaglar 09.10.2021 22:26

No są to naczynia połączone, ale jak weźmiesz okres nie wiem nawet ostatnich 20 lat, a pewnie i 30 to wyjdzie, że nowy ebiekt w tym grajdole to postawiło Juve i Udinese ten swój kurnik

Claudio 09.10.2021 22:23

w Polsce nawet 1 ligowcy maja nowoczesniejsze stadiony

Claudio 09.10.2021 22:22

Wlochy jesli chodzi o papierologię/biurokrację są 100 lat za Polską

Claudio 09.10.2021 22:20

ale czy coś się zmieniło? Ile kluby Rzymskie czekają na zgody? Jakie problemy z miastem mają kluby z Mediolanu? Nie dziwne, że te kluby nie maja nowych wlasnych stadionow.

Czaglar 09.10.2021 22:11

Tak na prawdę w głowie mi się nie mieści jak w czasach przecież prosperity Serie A temat infrastruktury totalnie olano.

Czaglar 09.10.2021 22:10

To jeszcze dzierżawione od miasta, a na wszelkie pozwolenia się po 10 Lat czeka

Czaglar 09.10.2021 22:09

Stadiony rudery które nie dość, że konstrukcyjnie mają swe początki z sto lat temu

Czaglar 09.10.2021 22:09

Temat stadionów był już przerabiany wielokrotnie. W żadnej innej lidze nie ma sytuacji, że jakieś Lazio dzieli stadion z Roma, Milan z Interem, Hellas z Chievo, czy Sampa z Genoa

Endru 09.10.2021 22:07

I nowych stadionow

Endru 09.10.2021 22:07

Serie a potrzebuje bogatych wlascicieli klubow

Czaglar 09.10.2021 22:06

Pod cała przykrywką ta liga ma teraz jeden bardzo mocny argument w postaci prawa podatkowego, może jakby nie nałożył się kryzys to perspektywa byłaby inna

Czaglar 09.10.2021 22:05

Szkoda, że tego nie zrobił i upierdala ligę w swoich inwestorow

Czaglar 09.10.2021 22:04

Tebas to człowiek który straszył, że odejdzie do Serie A naprawiać tutaj futbol

Endru 09.10.2021 22:03

Jak sie do tego odniesiesz Czaglar

Czaglar 09.10.2021 22:03

No trzeba sobie powiedzieć jasno, że Inter z takim właścicielem będzie zawieszony w próżni. Ich rząd takich Zhangow dociska do gleby więc oni Interu nie podsypia. Klub jest uwalony w obligacjach i do tego nie generuje zysków przez brak publiczności. Sprzedac, nie sprzedadza więc będzie demontaż od strony sportowej żeby jakoś się to spinalo. To nie źle gazety podkrecaja temat tylko takie są realia, zaraz trzeba wykupic te obligacje, a zaraz potem spłacic pożyczkę od Oktree

Endru 09.10.2021 22:03

Javier Tebas, prezes rozgrywek LaLigi uczestniczył w wydarzeniu „Festival dello Sport” organizowanym przez La Gazzeta dello Sport w Trydencie. 59-latek mówił o tym, w jakim momencie znajduje się europejski futbol oraz docenił Serie A, jako rozgrywki, które mają ogromny margines do rozwoju. – Serie A to jedyne krajowe rozgrywki ligowe, które mogą dogonić Premier League z wielu powodów: kultura, społeczność, pasja… Należy jednak unikać, aby kluby rzucały lidze kłody pod nogi, gdy ta stara się rozwijać. Dlatego trzeba skomercjalizować więcej rzeczy, na które nie pozwala się dzisiaj. Hiszpanii trudno będzie się wzbogacać tak, jak Premier League, lecz musimy działać razem, aby wciąż rywalizować na najwyższym poziomie – skomentował Tebas.

Endru 09.10.2021 21:52

Suning musi zdechnac ale ma za duzo wyznawcow

Endru 09.10.2021 21:52

To jest jak zaraza

Gloin1989 09.10.2021 21:50

tak czy siak i po temacie Bc ani PIf zostają dalej chinole

Czaglar 09.10.2021 21:29

To był ten od którego się zaczęłoz który nawet zrobił własny audyt

Czaglar 09.10.2021 21:29

Bc partners

Claudio 09.10.2021 21:26

No tak mam na myśli kwotę jaką Zhangi oczekiwały

Czaglar 09.10.2021 21:24

Nie no tam przewijał się miliard jako cena wyjścia, jak ten pierwszy fundusz zrobił rozeznanie to chyba tam dawał 700-750 i na tym był koniec

Claudio 09.10.2021 21:12

tylko ile prawdy w tym "ponad miliard" to mało kto wie

Claudio 09.10.2021 21:11

no z informacji jakie były przekazywane to mam podobne zdanie jak Czaglar, iż pieniądze jakich oczekiwał Zhang były zbyt duże jak na "produkt" jakim jest Inter.

Czaglar 09.10.2021 21:01

Kwestia, że proces dobicia do czołówki będzie dłuższy, ale będą lepić tam wszystko pod siebie

Czaglar 09.10.2021 21:00

Takie Newcastle poszło w porównaniu do Interu za grosze, a kupili pokaźną bazę kibiców w piłkarskiej NBA.

Czaglar 09.10.2021 20:59

Myślę, że było dużo w tym prawdy, że Zhangowizna chciała miliard i o to się z każdym zainteresowanym sprawa rozbiła. Dla normalnego inwestora to klub bez własnego stadionu, w lidze która pieniądza nie generuje. Jest w miarę skład, ale, ale struktura pouwalana w jakieś pożyczki pod udzialy, podwyższenia kapitału i inne mecyje.

Czaglar 09.10.2021 20:55

Nie no temat pif to się przewijał na dość wczesnym etapie zeszłorocznej sprzedaży, pomiędzy tymi wszystkimi funduszami.

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:30

Arabia Saudyjska chyba mocno wspolpracuje z Wlochami

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:30

poza tym wydawalby sie to naturalny ruch

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:29

ale czy byli blisko przejecia to nie wiemy

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:29

myślę, że oferta mogła być

Endru 09.10.2021 20:28

Plota pewnie

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:27

xddd

ZnawcaCalcio 09.10.2021 20:27

ale kupili Newcastle bo jest tańsze

Claudio 09.10.2021 20:11

ciekawe ile dokladnie zaoferowali Zhangowi

Claudio 09.10.2021 20:11

GdS - Il fondo Pif vicino a maggio all’acquisto dell’Inter, ma la famiglia Zhang rifiutó. Ora vogliono Conte al NewCastle

Endru 09.10.2021 16:32

Pewnie Ausilio nakreci Cobre

Endru 09.10.2021 16:31

Obawiam sie, ze Luka Jovic

CzarodziejCzasu 09.10.2021 16:04

Te dwa transfert to beda Onana i scamacca, niesamowita ekscytacja

ZnawcaCalcio 09.10.2021 14:53

Bo ich stac. Tak samo po co milionerowi 7 samochodow?

Gloin1989 09.10.2021 14:48

a po co im dwa kluby

ZnawcaCalcio 09.10.2021 14:32

To chyba logiczne, ze bedziemy ich nastepnym celem

Gloin1989 09.10.2021 14:17

A gdzie ten Pif paw co zapowiadałeś

ZnawcaCalcio 09.10.2021 13:53

Inter CEO Beppe Marotta: "We're Ready To Make 1 Or 2 Signings In January"

Krisu 09.10.2021 11:48

Dokł

Krisu 09.10.2021 11:48

No niby ma. Eriksrn, Hakan, Sensi. Tylko nie dojechali z różnych powodów

Saff 09.10.2021 11:47

A tu niestety ledwo żywy Eriksen, który i tak nie zagra, wiecznie połamany Sensi i Hakan, który jest tylko Hakanem

Saff 09.10.2021 11:46

Lautaro rozwinąłby jeszcze skrzydła u nas gdyby miał kogoś kreatywnego do pomocy obok siebie

Krisu 09.10.2021 11:45

Pytanie czy serie a nie będzie dla niego za mała...

Krisu 09.10.2021 11:45

Martinez jeszcze ma dużo czasu na podniesienie poprzeczki

Krisu 09.10.2021 11:43

Dlatego na ich przykładzie nie ma piłkarzy niezastąpionych. Icardi jednego dnia jako gwiazda by w kolejnym dniu być przeciętniakiem

ZnawcaCalcio 09.10.2021 11:42

LM bije go praktycznie w kazdyn aspekcie

Krisu 09.10.2021 11:41

Tylko i aż. Niestety żona wzięła góre

ZnawcaCalcio 09.10.2021 11:41

Wiecej atutow jego nie pamietam

ZnawcaCalcio 09.10.2021 11:41

Potrafil glowa grac

ZnawcaCalcio 09.10.2021 11:41

No o pptrafil gloqa grac

ZnawcaCalcio 09.10.2021 11:41

Icardi mial tylko instynkt strzelecki i nieaamowita srednia strzalow zamienianych na gole

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się