Archiwum shoutboksa

FReeFonix 14.10.2021 17:48

Mi w tym roku też mega siadł album Bicep - Isles

FReeFonix 14.10.2021 17:48

Zbadam sobie albumik, a kiedy grali?

doman 14.10.2021 17:47

i sync24 ten jeden gosc z cbl gral solo

doman 14.10.2021 17:47

jebisty koncert

doman 14.10.2021 17:47

na koncercie bylem w warszawie , razem z asura grali

doman 14.10.2021 17:47

we wrzesniu nowy album ,Stochastic

FReeFonix 14.10.2021 17:46

A coś wydali w tym roku?

FReeFonix 14.10.2021 17:46

Kojarzę, słuchałem kiedyś jednej składanki :)

doman 14.10.2021 17:41

FreeFonix a Carbon Based Lifeorms znasz?

FReeFonix 14.10.2021 16:48

Jeśli lubicie jakościową muzykę elektroniczną, muzykę filmową, muzykę poważną to tego albumu nie możecie ominąć. Przeniesie Was w podróż, której celem jest eksplorowanie kosmosu. Jeśli uważacie, że muzyka elektroniczna jest nudna, ciągle powtarzane są pewne schematy, a utwory nie mają duszy to ta składanka przekona Was, że tak wcale nie musi być!

Odet 14.10.2021 16:29

może w restauracji wystawiają faktury na Inter

Odet 14.10.2021 16:29

myślę, że wszystkich to ciekawi

Orzeu 14.10.2021 16:29

bardzo mnie to ciekawi

Orzeu 14.10.2021 16:29

i w jaki sposób odzyskują te pieniądze poprzez Inter?

Guarin 14.10.2021 16:23

Orzeu - zhang nie wyciąga kasy na obiady i kolacje. Zuning zainwestowało pieniądze w Inter. Pandemia obnażyła problemy ich firmy, spółek i tego całego gówna a teraz włączyli tryb "Odzyskiwania pieniędzy".

Endru 14.10.2021 16:18

Twierdze, ze żeruje na Interze

Endru 14.10.2021 16:17

To moje wnioski po ostatnim mercato i zaleglosciach w pensjach

Odet 14.10.2021 16:16

śmiałą teza, ale nie zdziwię się, jeśli Endru tak uważa

Orzeu 14.10.2021 16:09

Endru twierdzisz że Zhang zarabia na Interze? że pieniądze wyciąga z kasy klubu na swoje potrzeby?

Odet 14.10.2021 15:54

ten Jacobs to ten od kawy?

Endru 14.10.2021 15:25

Wypowiedz Bena Jacobsa mnie jeszcze bardziej niepokoi i utwierdza w przekonaniu, ze zhang zamierza napchac kieszenie i jak zniszczy klub rozwazy sprzedaz

Luki165 14.10.2021 14:34

to akurat prawd

ZnawcaCalcio 14.10.2021 14:33

Jakby nasi zapewnili sobie uslugi Gintera to sprzedaz De Vrija za grube siano by tak mocno nie bolalo

FReeFonix 14.10.2021 14:10

Damian, jesteś?

Orzeu 14.10.2021 14:07

De Vrij

Luki165 14.10.2021 14:01

Barella ? Skriniar ? czy Bastoni ? a może Lautaro

Luki165 14.10.2021 14:00

czyli kto odchodzi w czerwcu ?

Imrahil 14.10.2021 13:27

beka

ZnawcaCalcio 14.10.2021 13:25

Zostaly nam jakies opcje z bliskiego wschodu?

ZnawcaCalcio 14.10.2021 13:25

Bellinazzo: “Inter for sale but a decisive stadium. Pif no longer interested

FReeFonix 14.10.2021 13:20

Myslalem ze piosenka o Stanowskim

Adriano_forever 14.10.2021 13:19

BYYYŁ

Adriano_forever 14.10.2021 13:19

PAMIĘTASZ PO IMPREZIE TARTAK BYŁ

Adriano_forever 14.10.2021 13:19

to jest piosenka o tartaku

FReeFonix 14.10.2021 13:18

Jak ja nienawidzę tej piosenki

FReeFonix 14.10.2021 13:18

MYSLE JUSZ O SLUBIE

Adriano_forever 14.10.2021 13:18

he he he

Adriano_forever 14.10.2021 13:18

a za cycka złapać

Adriano_forever 14.10.2021 13:18

a za co

FReeFonix 14.10.2021 13:16

A JA CIE LUBIE

Orzeu 14.10.2021 13:00

Bellinazzo: “Inter for sale but a decisive stadium. Pif no longer interested

Fanatyczny 14.10.2021 12:32

Teraz nie ma już tego w ręku więc zobaczymy co się wydarzy

Czaglar 14.10.2021 12:30

I też wskazują, że Zhangowizna licytował wysoko, bo miał w ręku Superlige

Czaglar 14.10.2021 12:30

Raczej narracja jest spójna z tym PiF, że rok temu były poważne rozmowy, ale Zhangowizna licytował wysoko i temat się rozmył

Fanatyczny 14.10.2021 12:28

Nikt nie wie jakie są te negocjacje ale wiemy jedno, kontakt z pif to nie bujda

Orzeu 14.10.2021 12:28

po podpisaniu jej wtedy może temat sprzedaży przyspieszyć

Orzeu 14.10.2021 12:28

i że ważna będzie umowa na budowę stadionu

Orzeu 14.10.2021 12:28

z tego co widzę dzisiaj prasa o jednym: negocjacje jakieś z PIF są ale nie wiadomo jakie

Czaglar 14.10.2021 12:27

No właśnie tak na chłopaki rozum powinno być

Orzeu 14.10.2021 12:26

choć tez nie wiadomo jak to tam w umowie jest (czy można szybciej spłacić)

Orzeu 14.10.2021 12:26

a jakby mieli miliard na stole od PIFu to i na pozyczki spłacenie by się znalazło

Orzeu 14.10.2021 12:26

Oaktree jest decyzyjne, ale pewnie jakby Suning :suning: spłaciło pożyczkę to już nie

Orzeu 14.10.2021 12:25

Theo zaszczepiony był

Czaglar 14.10.2021 12:24

Oni tych murzynow mają tyle, że już do kadry im się nie łapią na LM

Dzonyy 14.10.2021 12:22

Pojdzie za hajsem do PSG

Endru 14.10.2021 12:21

XD

Czaglar 14.10.2021 12:20

To nie strach, tylko zderzenie z rzeczywistością

Endru 14.10.2021 12:19

Kibice milanu boja sie, ze kessie do nas przyjdzie

Czaglar 14.10.2021 12:18

A w Milaniaku jak? Theo pod respiratorem? Nawet ich nie szkoda

Endru 14.10.2021 12:17

No i dobrze dlatego vvujka tu nie ma juz

Czaglar 14.10.2021 12:17

No i teraz wleciało info, że Inter jako piłkarze i sztab cały wyszczepiony 100%

Czaglar 14.10.2021 12:16

Dzisiaj już był temat na tapecie, że te Oktree całe jest w jakis tam sposób decyzyjne jakby Zhangowizna klub miał gonic

Endru 14.10.2021 12:15

Wszystko jest pod chinczykow wszedzie chinskie napisy

Endru 14.10.2021 12:15

No jak nie wiadomo

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:15

Cieszcie sie tym sezonem, bo to moze byc nasze ostatnie scudetto

Czaglar 14.10.2021 12:15

Dlatego cały czas są jakieś mongolskie kombinacje i właściwie teraz nie wiadomo kto od kogo zależy w tym Interze

Czaglar 14.10.2021 12:14

Nie no jasne, że wiadomo tylko wiadomo też że nie ma za co ich teraz wykupić xD

Orzeu 14.10.2021 12:13

choć nie wiem czy przez koronę o rok nie przedłużyli

Orzeu 14.10.2021 12:13

Czaglar te obligacje to wiadomo od 5 lat że będą się kończyć za rok

Orzeu 14.10.2021 12:12

skończ bredzić Endru

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:12

Obijemy Milana

Endru 14.10.2021 12:11

Zgangowizna niszczy ten klub, a Orzeu z dzonym biją mu :brawo:

Czaglar 14.10.2021 12:10

Dzisiaj grzeją temat, że Zhangowizna stare obligacje które trzeba wykupic zamienia na nowe na 400 milionów. Wszędzie uwikłani w jakieś żydowskie fundusze Goldmana czy innego Oktree

Loon 14.10.2021 12:09

07.11

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:09

Kiedy gramy z Milanem? Maignan z nami nie zagra?

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:08

Przykro mi, ale jestesmy skonczeni. Zhangowizna nas wykonczy

Czaglar 14.10.2021 12:07

Intercity i reklama od polskiego rządu na 30 milionow

Endru 14.10.2021 12:06

Jezeli chodzi o Inter jest to dla mnie najwazniejsze teraz dla dobra klubu

Czaglar 14.10.2021 12:06

Jak nie pif to się oddajmy temu od City

Endru 14.10.2021 12:05

Licze na zmiane wlasciciela do marca 2022

Orzeu 14.10.2021 12:03

Endru na pewno nie do końca roku

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:01

To juz nie wydarzy sie Endru

ZnawcaCalcio 14.10.2021 12:01

Zhangowizna zniszczyla moje marzenia o obrzydliwie bogatym Interze....

Endru 14.10.2021 12:00

Wole zeby zhang zostal tam gdzie siedzi i zeby pif wjechal

Orzeu 14.10.2021 11:52

czyta newsy i myśli że to mój punkt widzenia bardzo błyskotliwie

Orzeu 14.10.2021 11:52

:D

Dzonyy 14.10.2021 11:44

zaraz guarin CIe zapakuje Orzeu

Orzeu 14.10.2021 11:43

teraz się spodziewam że będę przedłużenia kontraktów

Orzeu 14.10.2021 11:43

zawsze jak przyjeżdża to na krótko przed tym się wiele dzieje

Orzeu 14.10.2021 11:42

a co nie chcesz żeby przyjeżdżał?

Endru 14.10.2021 11:40

Po co ten kmiot przyjezdza

Dzonyy 14.10.2021 11:33

guarin :kawa:

Orzeu 14.10.2021 11:28

w grudniu młody przyjeżdża do Mediolanu

Orzeu 14.10.2021 11:28

Zhang :suning: :soon: :inter2021:

Orzeu 14.10.2021 11:28

póki co nie wchodzi raczej

Luki165 14.10.2021 11:26

Na suning człowiek juz patrzeć nie może

Luki165 14.10.2021 11:26

Bo

Orzeu 14.10.2021 11:25

Pochettino: „PSG nie robi nic złego. Co więcej, spośród wielkich, jesteśmy zespołem, który zainwestował najmniej tego lata.

Luki165 14.10.2021 11:25

To kiedy PIF wchodzi do Interu?

Shoutbox

martins2000 26.06.2026 20:15

Dani Ceballos oficjalnie odchodzi z Realu Madryt. Obie strony osiągnęły porozumienie ws. rozwiązania umowy

martins2000 26.06.2026 20:13

Como prowadzi rozmowy z Galatasaray w sprawie Davinsona Sáncheza! Negocjacje zostały wznowione, a Kolumbijczyk jest otwarty na transfer tego lata, aby grać w Lidze Mistrzów pod wodzą Cesca Fàbregasa.Galatasaray żąda 15 milionów euro za sfinalizowanie transakcji.

Kredence 26.06.2026 20:10

Jesteś absolutnym matołem

Kredence 26.06.2026 20:10

25 mln to próg powyżej którego może robić co chce ale powyżej musi prosić o zgodę :lol:

martins2000 26.06.2026 20:01

Oaktree posiada udziały w Interze za pośrednictwem funduszu o strukturze LP-GP i zazwyczaj dla takiej struktury wymagany jest komitet inwestycyjny, który głosuje i zatwierdza główne inwestycje. Więc 25 mln euro to próg, powyżej którego Beppe może robić, co chce, ale powyżej tego potrzebny jest głos IC

Kredence 26.06.2026 19:56

Gdzie to takie powstają

Kredence 26.06.2026 19:56

Skąd to się wzięło takie gówno

Kredence 26.06.2026 19:56

Absolutny jełop

martins2000 26.06.2026 19:56

wypad śmieciu

Kredence 26.06.2026 19:55

martinc0700 jak to jest być takim debilem jak ty

martins2000 26.06.2026 19:55

1⃣ Real Madryt płaci 10M€ za wykup i SPRZEDAJE go za 60M€ do Como 2⃣ Klub TRACI 50% kontroli nad jego prawami: Argentyńczyk będzie w 100% własnością Como 3⃣ Utrzymuje się opcja WYKUPU warta 80 MILIONÓW, którą będzie można zrealizować tylko latem 2027 roku 4⃣ Madryt ma TRUDNOŚCI z pozbyciem się zawodników, których nie chce, i dostrzegł bardzo jasną okazję do zarobienia pieniędzy na Nico Pazie, aby ruszyć z transferami 5⃣ Nico również nie był przekonany do powrotu, podobnie jak Víctor Muñoz, z powodu niewielkich szans na grę po tym, jak Real Madryt postawił na Bernardo Silvę

martins2000 26.06.2026 19:52

Ramos... nieźle hahaah

martins2000 26.06.2026 19:51

Transfer może nawet przekroczyć 60/70 milionów euro, wliczając bonusy, a Paris Saint-Germain zgarnie historyczną kwotę. ✅ Badania medyczne zostały już zakończone, a umowa jest w pełni zamknięta.

martins2000 26.06.2026 19:48

DeVrij opuszcza Inter,umowa z Panathinaikosem sfinalizowana, transakcja zamknięta. Obrońca wkrótce będzie w Atenach na badaniach medycznych i podpisanie dwuletniego kontraktu.

martins2000 26.06.2026 19:40

W przypadku Rafaela Leão sytuacja jest niezwykle dynamiczna. Portugalczyk dał upust swoim przemyśleniom jeszcze przed Mistrzostwami Świata, by nieco złagodzić ton po meczu z Uzbekistanem. Skrzydłowy z numerem 10 rozmawiał już z Amorimem, którego niezwykle ceni jako fachowca, jednak w powietrzu wciąż unosi się zapach transferu wychodzącego. Głównym problemem pozostaje znalezienie kupca, który wyłoży na stół adekwatną kwotę: na ten moment wokół Leão trwają jedynie niezobowiązujące zapytania i nic ponadto.

Nitrogen 26.06.2026 19:36

To źle słyszałeś bo Leao dał ten wywiad dawno po odejściu Allegriego

Xucatlan 26.06.2026 19:36

Ogólnie sytuacja Leao i to jak gnębił go Allegri przypomina trochę sytuację Hakana, który chciał uciekać po tym jak kazano mu się męczyć na lewym skrzydle.

Xucatlan 26.06.2026 19:34

Leao mówił o odejściu w innej rzeczywistości. Dużo się w Milanie zmieniło i ostatni raz kiedy był o przyszłość zapytany, to odpowiedział, że wszystkie decyzje po Mundialu.

martins2000 26.06.2026 19:34

jego rodak

martins2000 26.06.2026 19:33

jak był Max trenerem to słyszałem ale teraz jest inny wódz

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625591

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się