Mi w tym roku też mega siadł album Bicep - Isles
Zbadam sobie albumik, a kiedy grali?
i sync24 ten jeden gosc z cbl gral solo
jebisty koncert
na koncercie bylem w warszawie , razem z asura grali
we wrzesniu nowy album ,Stochastic
A coś wydali w tym roku?
Kojarzę, słuchałem kiedyś jednej składanki
FreeFonix a Carbon Based Lifeorms znasz?
Jeśli lubicie jakościową muzykę elektroniczną, muzykę filmową, muzykę poważną to tego albumu nie możecie ominąć. Przeniesie Was w podróż, której celem jest eksplorowanie kosmosu. Jeśli uważacie, że muzyka elektroniczna jest nudna, ciągle powtarzane są pewne schematy, a utwory nie mają duszy to ta składanka przekona Was, że tak wcale nie musi być!
może w restauracji wystawiają faktury na Inter
myślę, że wszystkich to ciekawi
bardzo mnie to ciekawi
i w jaki sposób odzyskują te pieniądze poprzez Inter?
Orzeu - zhang nie wyciąga kasy na obiady i kolacje. Zuning zainwestowało pieniądze w Inter. Pandemia obnażyła problemy ich firmy, spółek i tego całego gówna a teraz włączyli tryb "Odzyskiwania pieniędzy".
Twierdze, ze żeruje na Interze
To moje wnioski po ostatnim mercato i zaleglosciach w pensjach
śmiałą teza, ale nie zdziwię się, jeśli Endru tak uważa
Endru twierdzisz że Zhang zarabia na Interze? że pieniądze wyciąga z kasy klubu na swoje potrzeby?
ten Jacobs to ten od kawy?
Wypowiedz Bena Jacobsa mnie jeszcze bardziej niepokoi i utwierdza w przekonaniu, ze zhang zamierza napchac kieszenie i jak zniszczy klub rozwazy sprzedaz
to akurat prawd
Jakby nasi zapewnili sobie uslugi Gintera to sprzedaz De Vrija za grube siano by tak mocno nie bolalo
Damian, jesteś?
De Vrij
Barella ? Skriniar ? czy Bastoni ? a może Lautaro
czyli kto odchodzi w czerwcu ?
beka
Zostaly nam jakies opcje z bliskiego wschodu?
Bellinazzo: “Inter for sale but a decisive stadium. Pif no longer interested
Myslalem ze piosenka o Stanowskim
BYYYŁ
PAMIĘTASZ PO IMPREZIE TARTAK BYŁ
to jest piosenka o tartaku
Jak ja nienawidzę tej piosenki
MYSLE JUSZ O SLUBIE
he he he
a za cycka złapać
a za co
A JA CIE LUBIE
Bellinazzo: “Inter for sale but a decisive stadium. Pif no longer interested
Teraz nie ma już tego w ręku więc zobaczymy co się wydarzy
I też wskazują, że Zhangowizna licytował wysoko, bo miał w ręku Superlige
Raczej narracja jest spójna z tym PiF, że rok temu były poważne rozmowy, ale Zhangowizna licytował wysoko i temat się rozmył
Nikt nie wie jakie są te negocjacje ale wiemy jedno, kontakt z pif to nie bujda
po podpisaniu jej wtedy może temat sprzedaży przyspieszyć
i że ważna będzie umowa na budowę stadionu
z tego co widzę dzisiaj prasa o jednym: negocjacje jakieś z PIF są ale nie wiadomo jakie
No właśnie tak na chłopaki rozum powinno być
choć tez nie wiadomo jak to tam w umowie jest (czy można szybciej spłacić)
a jakby mieli miliard na stole od PIFu to i na pozyczki spłacenie by się znalazło
Oaktree jest decyzyjne, ale pewnie jakby Suning
spłaciło pożyczkę to już nie
Theo zaszczepiony był
Oni tych murzynow mają tyle, że już do kadry im się nie łapią na LM
Pojdzie za hajsem do PSG
XD
To nie strach, tylko zderzenie z rzeczywistością
Kibice milanu boja sie, ze kessie do nas przyjdzie
A w Milaniaku jak? Theo pod respiratorem? Nawet ich nie szkoda
No i dobrze dlatego vvujka tu nie ma juz
No i teraz wleciało info, że Inter jako piłkarze i sztab cały wyszczepiony 100%
Dzisiaj już był temat na tapecie, że te Oktree całe jest w jakis tam sposób decyzyjne jakby Zhangowizna klub miał gonic
Wszystko jest pod chinczykow wszedzie chinskie napisy
No jak nie wiadomo
Cieszcie sie tym sezonem, bo to moze byc nasze ostatnie scudetto
Dlatego cały czas są jakieś mongolskie kombinacje i właściwie teraz nie wiadomo kto od kogo zależy w tym Interze
Nie no jasne, że wiadomo tylko wiadomo też że nie ma za co ich teraz wykupić xD
choć nie wiem czy przez koronę o rok nie przedłużyli
Czaglar te obligacje to wiadomo od 5 lat że będą się kończyć za rok
skończ bredzić Endru
Obijemy Milana
Zgangowizna niszczy ten klub, a Orzeu z dzonym biją mu
Dzisiaj grzeją temat, że Zhangowizna stare obligacje które trzeba wykupic zamienia na nowe na 400 milionów. Wszędzie uwikłani w jakieś żydowskie fundusze Goldmana czy innego Oktree
07.11
Kiedy gramy z Milanem? Maignan z nami nie zagra?
Przykro mi, ale jestesmy skonczeni. Zhangowizna nas wykonczy
Intercity i reklama od polskiego rządu na 30 milionow
Jezeli chodzi o Inter jest to dla mnie najwazniejsze teraz dla dobra klubu
Jak nie pif to się oddajmy temu od City
Licze na zmiane wlasciciela do marca 2022
Endru na pewno nie do końca roku
To juz nie wydarzy sie Endru
Zhangowizna zniszczyla moje marzenia o obrzydliwie bogatym Interze....
Wole zeby zhang zostal tam gdzie siedzi i zeby pif wjechal
czyta newsy i myśli że to mój punkt widzenia bardzo błyskotliwie
zaraz guarin CIe zapakuje Orzeu
teraz się spodziewam że będę przedłużenia kontraktów
zawsze jak przyjeżdża to na krótko przed tym się wiele dzieje
a co nie chcesz żeby przyjeżdżał?
Po co ten kmiot przyjezdza
guarin
w grudniu młody przyjeżdża do Mediolanu
Zhang
póki co nie wchodzi raczej
Na suning człowiek juz patrzeć nie może
Bo
Pochettino: „PSG nie robi nic złego. Co więcej, spośród wielkich, jesteśmy zespołem, który zainwestował najmniej tego lata.
To kiedy PIF wchodzi do Interu?