Poczekajmy jeszcze troche a możliwe, że Lukaku podzieli los poprzednika. Inter jest idealnym miejscem dla 9. Dobrze widać to na przykładzie Dzeko
Icardi w Interze był uznawany za czołowkę napastnikow, w PSG jest rezerwowym z przebłyskami. Gość mogl wejść na sporo wyższy poziom a obnizył loty
Dokl, dzis egekutorzy zatrzymuja swoja kariere na klubach pokroju lazio, nic wiecej. Dzisiejsza pilka poszla do przodu, napastnik nie jest tylko od dostawiania nogi
Tego mu nie można odebrać, ale z taka charakterystyka już świata nie zwojujesz w tych topowych klubach. Teraz takie Benzemy to kombajny, rozegra, gania.w pressingu, a na końcu dokona egzekucji
Tylko egzekutor, albo aż egzekutor. Potrafił huknąć kiedy było trzeba i zamieniał pół okazji na gola
Hej. Ma ktoś pomysł skąd ściągać mecze ? Konkretnie chodzi o Santos vs Flamengo z 2011 z Neymarem i Ronaldinho
Icardi to egzekutor i nic więcej, instynkt mial świetny, ale poza tym to był stojak który w meczu robił 13 podań.
Albo przynajmniej krok wstecz
Lipy ten koleżka mu nasial poteznej
Co raczej oznacza zmarnowaną karierę bo był wcześniej nominowany i był ikoną calcio
Nie powiedziałem że Lautaro jest słabszy, ale dwa lata temu kiedy Icardi odchodził, było to nie do pomyślenia, a teraz nikt nawet właśnie się nie dziwi
w najlepsze xddddd
swoja droga ojciec mu zmarl tydzien temu a ten sie bawi
Zalewski już jakieś oświadczenie nagrał, że przeprasza, ale niż nie walił jak cos
Krzyczał tam ponoć, że będą wąchali xD
wyciekl jakis filmik w ktorym zalewski sie bawi a jego kumpel do kamery cos o murynio gada xD
Zalewski ma po karierze w Romie juz
zlych moze nie ma, ale moglby miec lepsze gdy nie probowal na sile, ale czuje ze sie w przelamie i wykreci naprawde super liczby juz niedlugo, ale sam wplyw na druzyne ma duzy i tylko ignorant tego nie dostrzeze
Liczb wcale złych nie ma
Lautaro jezeli chodzi o umiejetnosci to polka, albo i dwie wyzej od ikardiego, technika bije go na glowe, zadziornoscia to samo, Martinezowi obecnie brakuje liczb, mam nadzieje ze to sie zmieni, tylko musi chyba przestac "za bardzo chciec" patrzac na niektore jego strzaly czy decyzje
nawet patrzac czysto obiektywnie na jego umiejetnosci, to facet jest po prostu sredni, ratuje go, czy moze ratowal instynkt killera w polu karnym
ale jakim prawem ikardi mialby byc nominowany?
Skriniar też tylko, że samobój
Perisik bramka
@Kondzik, a bo jeden po drugim pisał tutaj i mi się zlali w jedną osobę ;p
Gra z Messim w duzo lepszym zespole i zarabia krocie, faktycznie zmarnowana kariera🏀
Masakra jak on sobie zniszczył kariere
Lautaro nominowany a Icardi nie
Saff Always to nie Adriano jak cos
Barella w Romie? No proszę.
Dajmy na to że taki Conte po sezonie przychodzi do Newcastle. A komu po sezonie kończy się kontrakt? Jednemu z najlepszych dyrektorów sportowych. Dla Marotty był oby to wyzwanie z górą pieniędzy. Można się tego obawiać poniekąd.
Jeżeli chodzi o sam udział Lipska i Salzburga: "Red Bull dowiódł wtedy jednak, że posiadają oni 99% akcji spółki Rasenballsport GmbH, która posiada 49% akcji klubu piłkarskiego RassenBallsport Lipsk. W przypadku Salzburga pełni natomiast funkcję sponsora. UEFA na to poszła."
@Always_Remember, nie zmieniali nazwy, RB Lipsk to skrót od RasenBallsport, przypadek że to się też układa pod Red Bulla
Jego to bym nominowal do zlotego bidona
da się to obejść
tylko jeden klub zmienił nazwę z Red Bull na RB
dwa redbule mogą grać
Oni jakby chcieli kupic Inter to by to zrobili ale chinole musza sie nachapac jeszcze przed sprzedaza wstretne pijawki
Ale w przypadku gry w LM chyba bylby problem? Nie moga grac dwa zespoly tego samego wlasciciela?
Cos sapia, ze PIF moze nadal kupic Inter
Sensi chyba nie ma mięśni
No xD
fortnite też
Juz byla rozgrzewka, oslabienie druzyny po zmianie, trening, mecz, skacząca po nim baba on mial kontuzje w kazdej sytuacji juz
Sensi moze sie nawet na rogrzewce rozwalic byly takie akcje
Ten tucu to sie gowno nadaje nawet z messim u boku nic nie zrobil
Sensi w składzie na lazio czy się połamie na treningu, Endru obstaw
Predzej dzeko czalkanoglu a za nimi gagliardini
Ale to przeciez dumny kraj beda walczyc do konca tam same lwy
z Lazio zagramy Dzeko-Sensi. Oh wait.
Chile i tak poza mistrzostwami Vidal moze sie nachlac
A Barella mega wyeksploatowany co
Vidalak wykartkowany
No Lautaro w ogóle nie grał bo problemy mięśniowe
Powiedzcie mi lepiej jak tam zdrowie vidala, sancheza i lautaro czy juz polamani?
ale imponująca perspektywa opisywana, Inter jako klub hodowlany dla Newcastle, z jednej strony beka, z drugiej niewykluczone
Ranieri już w Watford
Ulany knur to sie nadaje by poglaskac ladnie po glowce rozkapryszone gwiazdy
Claudio Ranieri ewentualnie
Mancini lub conte
Ta anczeolt idealny do startu no na bank
Na pewno jeśli mają wielkie ambicje to na ławce potrzebują dużego nazwiska które przekona trochę lepszych grajków aby w to wejść. Taki Anczelot byłby idealny na start w ich wypadku.
Przecież to są luźne dywagacje, bo teraz pół świata będzie z nimi łączone. Sam wątpię, że Antonio by się na tym etapie podjął budowy tego tworu skoro kręcił nosem na Tottki, ale kto wie
Jeszcze daleka droga. Pierwsze co to musi być oficjalka z Conte. A czy w trakcie sezonu podejmie klub? To wbrew jego postanowieniom
Lol conte ze skriniarem sie nie lubia
Barella jak w ogóle odejdzie to do topowego projektu sportowego
Myślę, że próba wyjęcia Skriniara jest bardzo prawdopodobna jeśli taki Conte by miał tam przejąć stery
Conte zażyczy sobie Barelle i Skriniara
Problem jest taki, że na tym etapi tam nie ma ani jednego gracza na którym można budować zespół do takich aspiracji, nie ma akademii. Ta dziura jest gigantyczna i same pieniądze tu nie załatwia sprawy, bo ciężko będzie przekonać klasowego zawodnika do gry w zespole który aktualnie broni się przed spadkiem.
No ktoś jak Conte za sterami to warunek konieczny żeby myśleć o dobiciu do top4 w te powiedzmy 3 sezony.
2-3 sezony z conte i jego pragnieniami i LM wjeżdża
Młodych zdolnych, ale jeszcze nie na etapie w którym rozbłysną na tyle, że zacznie się nimi interesować jakiś Liverpool, bo wtedy będzie po zawodach
Na obecnym etapie to te Newcastle będzie mogło pościągać sobie wyblakłe gwiazdy które się odbiły od Realow i Barcelona typu Coutinho
City na początku też miało dużo nie udanych transferów
Tam sie w szrot bawic nie będą
Tak, Perisika za darmo
mam nadzieję że Newcastle wyrwie od nas jakiś szrot
Jeśli Zhangowi by zależało to by w klubie siedział
Ultra nosa City i Chelsea 😀 z miejsca w którym są obecnie zasypanie dziury organizacyjnej i sportowej to przy mega trafionych transferach i spójnej polityce jakieś 3-4 sezony minimum aby myśleć o top4. O mistrzostwie, czy jakiś podbojach w Europie to już nawet nie wspominam
Jesli Zhangi nie będą poważnie podchodzić do tematu to tak bedzie wyglądało
Albo za malo dostal w lape
Miasto sobie poradzi, a klub już gorzej
No wlasny stadion to strata dla.miasta
Sala nie chciał ja mogliśmy inwestować a teraz jak już nie ma siana to On powie że był za budową stadionu ale Chińczycy nie chcieli
Nie wiem czy dalej isnieja
Newcastle miala swoja strone
Mimo wszystko jara mnie projekt Newcastle i marze o tym jak utrą nosa city, chelsea czy psg.
Amen krisu
Inter i milan też mają ciężko jeśli chodzi o budowę stadionu a bez stadionu własnego nie ma rozwoju
Dlatego nikt nie chce wchodzic za bardzo do Włoch
tam nic nie można ruszać dla tego w Genui te wiadukty czy mosty pospadały
Całe Włochy to muzeum
Zobacz ile Comisso ma preblemów w budowaniem we Fiorentinie. Samo to
Nie chodzi o Inter. Środowisko włoskie jest specyficzne delikatnie mówiąc
mi na szczęście minęła mocna faza na ten klub, obejrzę jakiś lepszy mecz raz w czas i tyle, szkoda zdrowia
Interowi kibicują tylko Szaleńcy haha
człowiek by psychicznie nie wytrzymał w skompromitowanym, zadłużonym Interze i musi gdzieś odreagować
Dobrze to być kibicem Interu ciągłe cierpienie i raz na dekadę eksplozja radość
do 2029 r.