Archiwum shoutboksa

Krisu 09.10.2021 11:40

Poczekajmy jeszcze troche a możliwe, że Lukaku podzieli los poprzednika. Inter jest idealnym miejscem dla 9. Dobrze widać to na przykładzie Dzeko

timon 09.10.2021 09:21

Icardi w Interze był uznawany za czołowkę napastnikow, w PSG jest rezerwowym z przebłyskami. Gość mogl wejść na sporo wyższy poziom a obnizył loty

Ojciec SB 08.10.2021 22:57

Dokl, dzis egekutorzy zatrzymuja swoja kariere na klubach pokroju lazio, nic wiecej. Dzisiejsza pilka poszla do przodu, napastnik nie jest tylko od dostawiania nogi

Czaglar 08.10.2021 22:44

Tego mu nie można odebrać, ale z taka charakterystyka już świata nie zwojujesz w tych topowych klubach. Teraz takie Benzemy to kombajny, rozegra, gania.w pressingu, a na końcu dokona egzekucji

Towarzysz 08.10.2021 22:37

Tylko egzekutor, albo aż egzekutor. Potrafił huknąć kiedy było trzeba i zamieniał pół okazji na gola

wornock 08.10.2021 22:37

Hej. Ma ktoś pomysł skąd ściągać mecze ? Konkretnie chodzi o Santos vs Flamengo z 2011 z Neymarem i Ronaldinho

Czaglar 08.10.2021 22:36

Icardi to egzekutor i nic więcej, instynkt mial świetny, ale poza tym to był stojak który w meczu robił 13 podań.

Towarzysz 08.10.2021 22:34

Albo przynajmniej krok wstecz

Czaglar 08.10.2021 22:33

Lipy ten koleżka mu nasial poteznej

Towarzysz 08.10.2021 22:33

Co raczej oznacza zmarnowaną karierę bo był wcześniej nominowany i był ikoną calcio

Towarzysz 08.10.2021 22:33

Nie powiedziałem że Lautaro jest słabszy, ale dwa lata temu kiedy Icardi odchodził, było to nie do pomyślenia, a teraz nikt nawet właśnie się nie dziwi

Skepta 08.10.2021 22:32

w najlepsze xddddd

Skepta 08.10.2021 22:32

swoja droga ojciec mu zmarl tydzien temu a ten sie bawi

Czaglar 08.10.2021 22:32

Zalewski już jakieś oświadczenie nagrał, że przeprasza, ale niż nie walił jak cos

Czaglar 08.10.2021 22:32

Krzyczał tam ponoć, że będą wąchali xD

Skepta 08.10.2021 22:29

wyciekl jakis filmik w ktorym zalewski sie bawi a jego kumpel do kamery cos o murynio gada xD

Skepta 08.10.2021 22:29

Zalewski ma po karierze w Romie juz

Ojciec SB 08.10.2021 22:12

zlych moze nie ma, ale moglby miec lepsze gdy nie probowal na sile, ale czuje ze sie w przelamie i wykreci naprawde super liczby juz niedlugo, ale sam wplyw na druzyne ma duzy i tylko ignorant tego nie dostrzeze

Adriano_forever 08.10.2021 22:10

Liczb wcale złych nie ma

Ojciec SB 08.10.2021 22:08

Lautaro jezeli chodzi o umiejetnosci to polka, albo i dwie wyzej od ikardiego, technika bije go na glowe, zadziornoscia to samo, Martinezowi obecnie brakuje liczb, mam nadzieje ze to sie zmieni, tylko musi chyba przestac "za bardzo chciec" patrzac na niektore jego strzaly czy decyzje

Ojciec SB 08.10.2021 22:04

nawet patrzac czysto obiektywnie na jego umiejetnosci, to facet jest po prostu sredni, ratuje go, czy moze ratowal instynkt killera w polu karnym

Ojciec SB 08.10.2021 22:02

ale jakim prawem ikardi mialby byc nominowany?

Czaglar 08.10.2021 21:40

Skriniar też tylko, że samobój

Czaglar 08.10.2021 21:37

Perisik bramka

Saff 08.10.2021 21:08

@Kondzik, a bo jeden po drugim pisał tutaj i mi się zlali w jedną osobę ;p

CzarodziejCzasu 08.10.2021 20:47

Gra z Messim w duzo lepszym zespole i zarabia krocie, faktycznie zmarnowana kariera🏀

Towarzysz 08.10.2021 20:01

Masakra jak on sobie zniszczył kariere

Towarzysz 08.10.2021 20:00

Lautaro nominowany a Icardi nie

Kondzik 08.10.2021 19:54

Saff Always to nie Adriano jak cos

Claudio 08.10.2021 19:34

Barella w Romie? No proszę.

Claudio 08.10.2021 19:01

Dajmy na to że taki Conte po sezonie przychodzi do Newcastle. A komu po sezonie kończy się kontrakt? Jednemu z najlepszych dyrektorów sportowych. Dla Marotty był oby to wyzwanie z górą pieniędzy. Można się tego obawiać poniekąd.

Saff 08.10.2021 18:32

Jeżeli chodzi o sam udział Lipska i Salzburga: "Red Bull dowiódł wtedy jednak, że posiadają oni 99% akcji spółki Rasenballsport GmbH, która posiada 49% akcji klubu piłkarskiego RassenBallsport Lipsk. W przypadku Salzburga pełni natomiast funkcję sponsora. UEFA na to poszła."

Saff 08.10.2021 18:32

@Always_Remember, nie zmieniali nazwy, RB Lipsk to skrót od RasenBallsport, przypadek że to się też układa pod Red Bulla

Endru 08.10.2021 18:17

Jego to bym nominowal do zlotego bidona

Adriano_forever 08.10.2021 18:07

da się to obejść

Adriano_forever 08.10.2021 18:07

tylko jeden klub zmienił nazwę z Red Bull na RB

Adriano_forever 08.10.2021 18:07

dwa redbule mogą grać

Endru 08.10.2021 18:02

Oni jakby chcieli kupic Inter to by to zrobili ale chinole musza sie nachapac jeszcze przed sprzedaza wstretne pijawki

ZnawcaCalcio 08.10.2021 17:24

Ale w przypadku gry w LM chyba bylby problem? Nie moga grac dwa zespoly tego samego wlasciciela?

ZnawcaCalcio 08.10.2021 17:23

Cos sapia, ze PIF moze nadal kupic Inter

Endru 08.10.2021 16:27

Sensi chyba nie ma mięśni

Endru 08.10.2021 16:26

No xD

mateo-mazzini 08.10.2021 15:56

fortnite też

Endru 08.10.2021 15:55

Juz byla rozgrzewka, oslabienie druzyny po zmianie, trening, mecz, skacząca po nim baba on mial kontuzje w kazdej sytuacji juz

Endru 08.10.2021 15:54

Sensi moze sie nawet na rogrzewce rozwalic byly takie akcje

Endru 08.10.2021 15:54

Ten tucu to sie gowno nadaje nawet z messim u boku nic nie zrobil

mateo-mazzini 08.10.2021 15:54

Sensi w składzie na lazio czy się połamie na treningu, Endru obstaw

Endru 08.10.2021 15:53

Predzej dzeko czalkanoglu a za nimi gagliardini

Endru 08.10.2021 15:53

Ale to przeciez dumny kraj beda walczyc do konca tam same lwy

mateo-mazzini 08.10.2021 15:53

z Lazio zagramy Dzeko-Sensi. Oh wait.

Endru 08.10.2021 15:52

Chile i tak poza mistrzostwami Vidal moze sie nachlac

Endru 08.10.2021 15:52

A Barella mega wyeksploatowany co

mateo-mazzini 08.10.2021 15:52

Vidalak wykartkowany

mateo-mazzini 08.10.2021 15:52

No Lautaro w ogóle nie grał bo problemy mięśniowe

Endru 08.10.2021 15:52

Powiedzcie mi lepiej jak tam zdrowie vidala, sancheza i lautaro czy juz polamani?

mateo-mazzini 08.10.2021 15:51

ale imponująca perspektywa opisywana, Inter jako klub hodowlany dla Newcastle, z jednej strony beka, z drugiej niewykluczone

mateo-mazzini 08.10.2021 15:51

Ranieri już w Watford

Endru 08.10.2021 15:50

Ulany knur to sie nadaje by poglaskac ladnie po glowce rozkapryszone gwiazdy

Endru 08.10.2021 15:49

Claudio Ranieri ewentualnie

Endru 08.10.2021 15:49

Mancini lub conte

Endru 08.10.2021 15:49

Ta anczeolt idealny do startu no na bank

Czaglar 08.10.2021 14:25

Na pewno jeśli mają wielkie ambicje to na ławce potrzebują dużego nazwiska które przekona trochę lepszych grajków aby w to wejść. Taki Anczelot byłby idealny na start w ich wypadku.

Czaglar 08.10.2021 14:23

Przecież to są luźne dywagacje, bo teraz pół świata będzie z nimi łączone. Sam wątpię, że Antonio by się na tym etapie podjął budowy tego tworu skoro kręcił nosem na Tottki, ale kto wie

Krisu 08.10.2021 13:51

Jeszcze daleka droga. Pierwsze co to musi być oficjalka z Conte. A czy w trakcie sezonu podejmie klub? To wbrew jego postanowieniom

Endru 08.10.2021 13:22

Lol conte ze skriniarem sie nie lubia

Czaglar 08.10.2021 13:11

Barella jak w ogóle odejdzie to do topowego projektu sportowego

Czaglar 08.10.2021 13:11

Myślę, że próba wyjęcia Skriniara jest bardzo prawdopodobna jeśli taki Conte by miał tam przejąć stery

Gloin1989 08.10.2021 13:10

Conte zażyczy sobie Barelle i Skriniara

Czaglar 08.10.2021 13:09

Problem jest taki, że na tym etapi tam nie ma ani jednego gracza na którym można budować zespół do takich aspiracji, nie ma akademii. Ta dziura jest gigantyczna i same pieniądze tu nie załatwia sprawy, bo ciężko będzie przekonać klasowego zawodnika do gry w zespole który aktualnie broni się przed spadkiem.

Czaglar 08.10.2021 13:07

No ktoś jak Conte za sterami to warunek konieczny żeby myśleć o dobiciu do top4 w te powiedzmy 3 sezony.

Kebo 08.10.2021 13:05

2-3 sezony z conte i jego pragnieniami i LM wjeżdża

Czaglar 08.10.2021 13:03

Młodych zdolnych, ale jeszcze nie na etapie w którym rozbłysną na tyle, że zacznie się nimi interesować jakiś Liverpool, bo wtedy będzie po zawodach

Czaglar 08.10.2021 13:02

Na obecnym etapie to te Newcastle będzie mogło pościągać sobie wyblakłe gwiazdy które się odbiły od Realow i Barcelona typu Coutinho

Dyl87 08.10.2021 13:00

City na początku też miało dużo nie udanych transferów

Kondzik 08.10.2021 12:59

Tam sie w szrot bawic nie będą

Czaglar 08.10.2021 12:59

Tak, Perisika za darmo

Dyl87 08.10.2021 12:59

mam nadzieję że Newcastle wyrwie od nas jakiś szrot ;)

Dyl87 08.10.2021 12:58

Jeśli Zhangowi by zależało to by w klubie siedział

Czaglar 08.10.2021 12:58

Ultra nosa City i Chelsea 😀 z miejsca w którym są obecnie zasypanie dziury organizacyjnej i sportowej to przy mega trafionych transferach i spójnej polityce jakieś 3-4 sezony minimum aby myśleć o top4. O mistrzostwie, czy jakiś podbojach w Europie to już nawet nie wspominam

Krisu 08.10.2021 12:55

Jesli Zhangi nie będą poważnie podchodzić do tematu to tak bedzie wyglądało

Krisu 08.10.2021 12:53

Albo za malo dostal w lape :D

Dyl87 08.10.2021 12:52

Miasto sobie poradzi, a klub już gorzej

Krisu 08.10.2021 12:51

No wlasny stadion to strata dla.miasta

Dyl87 08.10.2021 12:47

Sala nie chciał ja mogliśmy inwestować a teraz jak już nie ma siana to On powie że był za budową stadionu ale Chińczycy nie chcieli

Dzonyy 08.10.2021 12:47

Nie wiem czy dalej isnieja

Dzonyy 08.10.2021 12:47

Newcastle miala swoja strone

Krisu 08.10.2021 12:47

Mimo wszystko jara mnie projekt Newcastle i marze o tym jak utrą nosa city, chelsea czy psg.

Dzonyy 08.10.2021 12:47

Amen krisu

Dyl87 08.10.2021 12:46

Inter i milan też mają ciężko jeśli chodzi o budowę stadionu a bez stadionu własnego nie ma rozwoju

Krisu 08.10.2021 12:45

Dlatego nikt nie chce wchodzic za bardzo do Włoch

Dyl87 08.10.2021 12:45

tam nic nie można ruszać dla tego w Genui te wiadukty czy mosty pospadały

Dyl87 08.10.2021 12:44

Całe Włochy to muzeum

Krisu 08.10.2021 12:44

Zobacz ile Comisso ma preblemów w budowaniem we Fiorentinie. Samo to

Krisu 08.10.2021 12:43

Nie chodzi o Inter. Środowisko włoskie jest specyficzne delikatnie mówiąc

Kebo 08.10.2021 12:43

mi na szczęście minęła mocna faza na ten klub, obejrzę jakiś lepszy mecz raz w czas i tyle, szkoda zdrowia

Dyl87 08.10.2021 12:42

Interowi kibicują tylko Szaleńcy haha :D

Kebo 08.10.2021 12:42

człowiek by psychicznie nie wytrzymał w skompromitowanym, zadłużonym Interze i musi gdzieś odreagować

Dyl87 08.10.2021 12:42

Dobrze to być kibicem Interu ciągłe cierpienie i raz na dekadę eksplozja radość

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się