Archiwum shoutboksa

forzaragazzi 06.10.2021 21:20

Bastoni tez coś ostatnio lekki spadek formy

ZnawcaCalcio 06.10.2021 21:18

Dramat :((

Orzeu 06.10.2021 21:11

The Times - PIF w ciągu 24 godzin właścicielem Newcastle

ciechan 06.10.2021 21:10

Bastoni błąd

Claudio 06.10.2021 20:49

Bastoni i Barella w podstawie

FENDI_SOSA 06.10.2021 19:26

troia vuole che la scoppo da dietro

Ibracadabra eight 06.10.2021 18:40

nasi dobzi ;)

FReeFonix 06.10.2021 18:39

A dzięki :D Polak remixował :)

Ibracadabra eight 06.10.2021 18:14

Free dobra nuta

Bennacer 06.10.2021 16:55

Kebab mam na sprzedaż świeże konkretne mięso z barana jebiące skarpetami noszonymi miesiąc

domin98 06.10.2021 15:39

:oops:

Dzonyy 06.10.2021 15:26

Domin znudziło Ci sie oddychanie prostym nosem ? :D

domin98 06.10.2021 15:25

dzony zabierający się do pracy nad usprawnieniem strony

domin98 06.10.2021 15:24

:kawa:

domin98 06.10.2021 15:24

przecież nie jest podobny do snorlaxa

Adriano_forever 06.10.2021 15:24

pdw

Orzeu 06.10.2021 15:24

pokerface a ja myślałem że to Lopez

domin98 06.10.2021 15:24

:zolta:

Adriano_forever 06.10.2021 15:24

emotka Lopeza nie zmieściłaby się w okienku na sb

Adriano_forever 06.10.2021 15:23

ustalmy jedno

domin98 06.10.2021 15:23

sami zdecydujcie który jest który

domin98 06.10.2021 15:23

dzony i lopez podczas meczu

domin98 06.10.2021 15:23

:pijaki:

Adriano_forever 06.10.2021 15:22

Orzeu ma racje niestety

domin98 06.10.2021 15:21

to łysy

Dzonyy 06.10.2021 15:21

xDDD

domin98 06.10.2021 15:21

to nie ja

Orzeu 06.10.2021 15:21

K.O.

Orzeu 06.10.2021 15:21

:D DD

Orzeu 06.10.2021 15:21

clown to Domin

domin98 06.10.2021 15:21

Lopez

domin98 06.10.2021 15:21

przekaski

domin98 06.10.2021 15:18

To Orzeu czytający artykuły wychwalające suning

domin98 06.10.2021 15:18

:banan:

Orzeu 06.10.2021 15:16

:inter2021:

Dzonyy 06.10.2021 15:00

No i elegancko

Endru 06.10.2021 14:52

Teraz co okienko regularnie bedziemy sie pozbywac najbardziej wartosciowych graczy

Endru 06.10.2021 14:50

Orzeu pro suningowy Dzonyy oczywiscie tez jako czlonek redakcji

Dzonyy 06.10.2021 14:34

:top: :suning:

domin98 06.10.2021 13:46

proponuję dodanie emotikonki Orła

Kusy 06.10.2021 13:45

Masakra 😶

ZnawcaCalcio 06.10.2021 13:43

masakra

ZnawcaCalcio 06.10.2021 13:43

czyli Barolo, Bastoni lub LM odejda

ZnawcaCalcio 06.10.2021 13:43

Orzeu 06.10.2021 13:04 La Gazzetta pisze że będziemy musieli do czerwca sprzedać kogoś za 100mln euro

ZnawcaCalcio 06.10.2021 13:42

orginalny

Bennacer 06.10.2021 13:25

Siema szukam kierowcy do rozwożenia kebabu. Orginalny turecki kebab ze Stambułu prosto od barana.

Endru 06.10.2021 13:08

:suning: 🤮

Endru 06.10.2021 13:07

Jeszcze zatesknimy za gabigolem

Orzeu 06.10.2021 13:07

nie obrażaj Pinagola

Endru 06.10.2021 13:06

Ten Scamacca to poziom Pinamontiego

Orzeu 06.10.2021 13:04

masakra jakaś jeśli to jest prawda

Orzeu 06.10.2021 13:04

La Gazzetta pisze że będziemy musieli do czerwca sprzedać kogoś za 100mln euro

ZnawcaCalcio 06.10.2021 11:47

Brak u nas pomocnikow na solidnym poziomie

ZnawcaCalcio 06.10.2021 11:47

Szkoda ze my nie probujemy go sciagnac

ZnawcaCalcio 06.10.2021 11:46

Roma po Zakarie

Orzeu 06.10.2021 11:28

wczoraj o 23 filmik wrzucalismy na sb

Orzeu 06.10.2021 10:42

pokerface

CzarodziejCzasu 06.10.2021 10:36

Nic dobrego

domin98 06.10.2021 10:26

Co słychać?

domin98 06.10.2021 10:26

Witam Mateusz

CzarodziejCzasu 06.10.2021 10:20

Malo gowna w ataku mamy co

CzarodziejCzasu 06.10.2021 10:20

No i na co nam ten Ogórek

Luki165 06.10.2021 10:19

przecież jak przyjdzie to na wyp z opcja

Orzeu 06.10.2021 10:18

też mnie ten Scamacca nie przekonuje

CzarodziejCzasu 06.10.2021 10:15

Scamacca nawet do vice satriano sie nie nadaje

CzarodziejCzasu 06.10.2021 10:14

Xdddd

Luki165 06.10.2021 10:11

akurat Scamacca wydaje się najlpesza opcja na vice Dzeko.

Luki165 06.10.2021 10:09

Zakaria do wzięcia za darmo w przyszłe lato a my myslimy o Pedro...

FReeFonix 06.10.2021 10:05

Joao Pedro to brzmi trochę jak taki ruchacz Chad

Endru 06.10.2021 10:04

Jednego joao sie pozbylismy to trzeba kolejnego

Orzeu 06.10.2021 10:03

Inter i Cagliari

Orzeu 06.10.2021 10:03

no Radję ładnie wydymaliśmy wspólnie

FReeFonix 06.10.2021 10:02

Znakomite relacje xD

Endru 06.10.2021 10:02

Orel nie badz minimalista

Orzeu 06.10.2021 10:01

:suning: dało nam :scudetto: a wy na nie plujecie

Endru 06.10.2021 10:01

Orel pro suningowy

domin98 06.10.2021 09:59

:rzyg:

domin98 06.10.2021 09:59

Suning?

domin98 06.10.2021 09:59

Witam

Endru 06.10.2021 09:55

Smacznej kawusi suningowy Orzeu

Orzeu 06.10.2021 09:51

smacznej kawusi życzę

Orzeu 06.10.2021 09:51

o to też

FReeFonix 06.10.2021 09:50

:kawa:

Orzeu 06.10.2021 09:43

:inter2021:

Orzeu 06.10.2021 09:43

:suning:

Czaglar 06.10.2021 01:11

Eeee nie doczytałem niżej, że o tym rozmowa

Czaglar 06.10.2021 01:10

U nas za to wyciekło nagranie zaprawionego Vidalaka. Tłumaczą, że to jeszcze przed startem sezonu

Domino 05.10.2021 23:35

czyli stabilnie

Domino 05.10.2021 23:35

a to u najgo:

Endru 05.10.2021 23:00

Ciekawe co u naingolana

Orzeu 05.10.2021 22:56

ale czekalem az na koncu odpali auto i odjedzie

Bloom99 05.10.2021 22:55

Życie

Endru 05.10.2021 22:51

W Interze zawsze musi byc jakis alkoholik w druzynie

Endru 05.10.2021 22:50

Na ulicy

Endru 05.10.2021 22:50

To niech chleje w jakims bunkrze i nie odwala pajacerki

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Cny 26.06.2026 06:34

Do wczoraj to chciał tylko Como. Po tym jak wbila Czelsi to serio byle gówniany Tottenham też może nam tak zrobić

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625478

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się