Bastoni tez coś ostatnio lekki spadek formy
Dramat :((
The Times - PIF w ciągu 24 godzin właścicielem Newcastle
Bastoni błąd
Bastoni i Barella w podstawie
troia vuole che la scoppo da dietro
nasi dobzi
A dzięki
Polak remixował
Free dobra nuta
Kebab mam na sprzedaż świeże konkretne mięso z barana jebiące skarpetami noszonymi miesiąc
Domin znudziło Ci sie oddychanie prostym nosem ?
dzony zabierający się do pracy nad usprawnieniem strony
przecież nie jest podobny do snorlaxa
a ja myślałem że to Lopez
emotka Lopeza nie zmieściłaby się w okienku na sb
ustalmy jedno
sami zdecydujcie który jest który
dzony i lopez podczas meczu
Orzeu ma racje niestety
to łysy
xDDD
to nie ja
K.O.
DD
to Domin
Lopez
To Orzeu czytający artykuły wychwalające suning
No i elegancko
Teraz co okienko regularnie bedziemy sie pozbywac najbardziej wartosciowych graczy
Orzeu pro suningowy Dzonyy oczywiscie tez jako czlonek redakcji
proponuję dodanie emotikonki Orła
Masakra 😶
masakra
czyli Barolo, Bastoni lub LM odejda
Orzeu 06.10.2021 13:04 La Gazzetta pisze że będziemy musieli do czerwca sprzedać kogoś za 100mln euro
orginalny
Siema szukam kierowcy do rozwożenia kebabu. Orginalny turecki kebab ze Stambułu prosto od barana.
🤮
Jeszcze zatesknimy za gabigolem
nie obrażaj Pinagola
Ten Scamacca to poziom Pinamontiego
masakra jakaś jeśli to jest prawda
La Gazzetta pisze że będziemy musieli do czerwca sprzedać kogoś za 100mln euro
Brak u nas pomocnikow na solidnym poziomie
Szkoda ze my nie probujemy go sciagnac
Roma po Zakarie
wczoraj o 23 filmik wrzucalismy na sb
Nic dobrego
Co słychać?
Witam Mateusz
Malo gowna w ataku mamy co
No i na co nam ten Ogórek
przecież jak przyjdzie to na wyp z opcja
też mnie ten Scamacca nie przekonuje
Scamacca nawet do vice satriano sie nie nadaje
Xdddd
akurat Scamacca wydaje się najlpesza opcja na vice Dzeko.
Zakaria do wzięcia za darmo w przyszłe lato a my myslimy o Pedro...
Joao Pedro to brzmi trochę jak taki ruchacz Chad
Jednego joao sie pozbylismy to trzeba kolejnego
Inter i Cagliari
no Radję ładnie wydymaliśmy wspólnie
Znakomite relacje xD
Orel nie badz minimalista
dało nam
a wy na nie plujecie
Orel pro suningowy
Suning?
Witam
Smacznej kawusi suningowy Orzeu
smacznej kawusi życzę
o to też
Eeee nie doczytałem niżej, że o tym rozmowa
U nas za to wyciekło nagranie zaprawionego Vidalaka. Tłumaczą, że to jeszcze przed startem sezonu
czyli stabilnie
a to u najgo:
Ciekawe co u naingolana
ale czekalem az na koncu odpali auto i odjedzie
Życie
W Interze zawsze musi byc jakis alkoholik w druzynie
Na ulicy
To niech chleje w jakims bunkrze i nie odwala pajacerki