Archiwum shoutboksa

Dzonyy 05.10.2021 22:49

I to udowadnia ze można być w mega formie waląc zubry

Dzonyy 05.10.2021 22:49

XDdd

Orzeu 05.10.2021 22:49

np ja

Dzonyy 05.10.2021 22:48

Wielu sportowców chleje

Endru 05.10.2021 22:47

Orzeu to sa zawodowcy nie rob jaj

Orzeu 05.10.2021 22:45

nie mam nic przeciwko o ile bedzie dobrze gral

Orzeu 05.10.2021 22:45

on generalnie to lubi wypic i to nie jest tajemnicą

Endru 05.10.2021 22:43

No 17 sierpnia tez bylem nayebany i co

Domino 05.10.2021 22:39

Video z 17. sierpnia

Domino 05.10.2021 22:39

Vidal nayebany

Claudio 05.10.2021 22:37

ale zaczynam trochę już współczuć kibicom milanu. Nie widziałem jeszcze nigdy by odejscie tak średniego zawodnika moglo kogos tak zaboleć.

Claudio 05.10.2021 22:35

przeciez identyczna kompilacje mozna o waszym świętym TOnalim zrobić. Co mecz ma mnóstwo strat i niedokladnych pdoań

Pjerun 05.10.2021 21:53

dajcie mu troche czasu

Orzeu 05.10.2021 21:46

ale to dobry zawodnik

Orzeu 05.10.2021 21:46

jest bez formy

Orzeu 05.10.2021 21:46

no i co

Adin 05.10.2021 20:48

ja jestem fanem Darwina Nuneza

Adin 05.10.2021 20:48

predzej Romagnoli przejdzie do Juve

Adin 05.10.2021 20:48

a czy przypadkiem Juve nie musi zaplacic za Chiese

Endru 05.10.2021 20:07

Mroowa ale mam nadzieje, ze nie polecisz w chuya

AveCaesar 05.10.2021 19:31

i w ten właśnie sposób juve powoli będzie sobie odbudowywało kadrę.

AveCaesar 05.10.2021 19:30

też myślę, że vlaho będzie biegał w koszulce w czarno białe pasy

AveCaesar 05.10.2021 19:29

kessie to podobno chce 8 mln pensji xD

mroowa111 05.10.2021 19:13

spoko

mroowa111 05.10.2021 19:12

maly jestem zeby mi nie bylo

Endru 05.10.2021 19:12

Proponuje na sheriff

mroowa111 05.10.2021 19:12

niedziela

Endru 05.10.2021 19:12

Kiedy chcesz

mroowa111 05.10.2021 18:33

kiedy felicita?

mroowa111 05.10.2021 18:33

andrzej lekko to zimny heineken wchodzi

Endru 05.10.2021 17:39

Vlaho do juve lekko

Claudio 05.10.2021 17:30

ma ogromny potencjal, ale chyba sobie z presja nie radzi lub obroncy juz bardziej sie na nim skupiaja

Claudio 05.10.2021 17:29

w tym sezonie Vlahovic jak narazie bardzo przecietnie się prezentuje.

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:54

My zablokowalismy sobie ten transfer Correa

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:54

Juve lub Anglia

Bennacer 05.10.2021 16:49

Myślicie że vlahovic trafi do Juve

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

I po co byla ta cala Correa?

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

Nie*

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

Vlaho bie przedluzy kontraktu

Dyl87 05.10.2021 16:06

Kessi za free

AveCaesar 05.10.2021 15:59

Neves pewnie nie długo wyląduje w jakimś liverpool

AveCaesar 05.10.2021 15:51

przecież Sanchez może grać zamiast Brozo

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:40

Ruben neves jedynie ale nas nie stac

Endru 05.10.2021 15:39

Kim byscie zastapili Brozo?

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:36

Interu

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:36

Nieoficjalnie Brozo odchodzi z Interi

Orzeu 05.10.2021 15:05

:lol:

Orzeu 05.10.2021 15:05

czarni Targayenowie w nowym serialu HBO

Odet 05.10.2021 15:03

Odet 05.10.2021 15:01 dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie) miało być tylu nie było nigdy

Odet 05.10.2021 15:02

kiedyś mieć, być, zjeść mogła garstka, a teraz całkiem pokaźna liczba ludzi

Odet 05.10.2021 15:01

mieć, być, zjeść

Odet 05.10.2021 15:01

i coraz wiecej ludzie chce jeszcze wiecej

Odet 05.10.2021 15:01

dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie)

Orzeu 05.10.2021 14:40

dokl chonciak

chonciak 05.10.2021 14:30

Wy serio wierzycie w te pierdolenie?XD A za czyich czasów ścieki z fabryk trafiały do rzek? Albo używano eternitu by pokryć dach? Pewnie nasze dziadki i babcie bardzo dbały o ekologię paląc czym się da. Sztuczne nawozy, pestycydy w hurtowych ilościach wszędzie. Ale tak to dzieci, które żądają klimy w klasach nie dbają o klimat. A kto je tego nauczył? Kto im powiedział, że bez klimy nie da się żyć? Bo nie one same ;)

Lopez 05.10.2021 14:01

broda jest jednym z największych przygłupów na tej stronie to co się dziwic

Ojciec SB 05.10.2021 13:03

idealnie to powiedzial trafil w 100%

Orzeu 05.10.2021 12:29

:D

FReeFonix 05.10.2021 12:28

:D

FReeFonix 05.10.2021 12:28

https://i.ibb.co/64FDRDB/katolik.jpg do kościoła chodził, na klatce dzień dobry mówił

FReeFonix 05.10.2021 12:28

Dokł

Dyl87 05.10.2021 12:27

albo zacznij ruchać to najlepsze to zbicia wagi

FReeFonix 05.10.2021 11:52

To już załatwione, ale nie schudnę przy tym za bardzo xD

Orzeu 05.10.2021 11:51

no właśnie może na dupie nie siedź tylko weź się do roboty

FReeFonix 05.10.2021 11:49

Muszę to przemyśleć xdd

Imrahil 05.10.2021 11:44

może tak do fizycznej pracy co, krzepy i sylwetki nabrać?

Orzeu 05.10.2021 11:40

dieta Fonix dieta

FReeFonix 05.10.2021 11:35

Jedynie kg ciężko zrzucić xdd

FReeFonix 05.10.2021 11:35

Praca, mieszkanie, zdrowie

domin98 05.10.2021 11:32

co tam się klaruje, opisz

FReeFonix 05.10.2021 11:23

A się klaruje powoli wszystko, a co tam u Ciebie byq? :D

FReeFonix 05.10.2021 11:23

Siema

Imrahil 05.10.2021 11:01

ma ktoś z was hyperbooka?

domin98 05.10.2021 08:25

jak życie Foniak?

domin98 05.10.2021 08:25

witam

FReeFonix 05.10.2021 08:12

Dokł

Dzonyy 05.10.2021 07:47

smacznego kawusi i wiadomo co, wiadomo kogo

Dzonyy 05.10.2021 07:47

witam

FReeFonix 05.10.2021 07:38

Smacznej kawusi jbć kapusi

Dzonyy 04.10.2021 23:52

Kuniec awarii

Dzonyy 04.10.2021 23:51

XD

Claudio 04.10.2021 23:50

w sumie to już wolę by te najwieksze gowno jednak wrocilo na fb

Bennacer 04.10.2021 23:45

Handanowic Bastoni dr Vrij Skriniar- Damian , Barella , Brozovic, Gaglardni, Perisic - Martinez , Caicedo

Orzeu 04.10.2021 23:42

dokl mlodziutki Caicedo to jest to

Bennacer 04.10.2021 23:37

A Korea nic nie wnosi

Bennacer 04.10.2021 23:36

Caicedo strzela jak na zawołanie w 90+

Bennacer 04.10.2021 23:36

Caicedo mógł ściągnąć a nie Koreę

Bennacer 04.10.2021 23:34

Sanchez zakrywa czapką habala calhanoglu

Bennacer 04.10.2021 23:31

A z nami robiła co chciała inzaghi out

Bennacer 04.10.2021 23:30

Atalanta wczoraj nie pierdła

Bennacer 04.10.2021 23:30

Milan rozbił Atalanta a my?

Bennacer 04.10.2021 23:29

W Chile gra pierwsze skrzypce Sanchez

maverik 04.10.2021 23:25

nie wiem o czym mowisz, u nas graja Abraham, Shomurodov i Mayoral na ataku

Bennacer 04.10.2021 23:21

I Alexis odsunięty na boczny tor

Bennacer 04.10.2021 23:21

Inzaghi wziął swojego wafla z Lazio Koreę

Shoutbox

Claudio 26.06.2026 15:08

a LGDS wydała dziś wydanie i na pierwszej stronie Paz z napisem, że chce do Interu :D

Kredence 26.06.2026 15:08

Tyle jest warte to co piszą te dzienikarzyny, kibice im wierzą a potem wyzywają dyrektorów

Claudio 26.06.2026 15:07

5h temu xD

Claudio 26.06.2026 15:07

CorSera - Pomiędzy Beppe Marotta i Florentino Perez toczy się związek wielkiego szacunku i uczucia

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

I Zaniolo xd

Sub-Zero 26.06.2026 15:01

Panie Areczku. Paz jest dla zarządu, dla pana jest Lazar Samardzić w promocji

El_Imprezatore 26.06.2026 14:56

Okienko się zaczyna to może Ałsilio znowu na wakacjach

martins2000 26.06.2026 14:54

BREAKING: Real Madrid's new €80M buy-back clause for Nico Paz will ONLY be valid in summer 2027.

ZnawcaCalcio 26.06.2026 14:53

Śmieszniej będzie jak Paz pójdzie do Como, a my oddamy Bastoniego do Realu

HB 26.06.2026 14:52

zrobiło*

HB 26.06.2026 14:52

Como kupiło dosyć poważny ruch

Claudio 26.06.2026 14:51

okienko bedzie trwalo 2 miesiace to bedzie dopiero RollerCoaster!

Claudio 26.06.2026 14:50

ale nie ma co plakac...powiedzcie kto we wloszech zrobil jakies powazniejsze ruchy? Bieda jest i tyle.

El_Imprezatore 26.06.2026 14:49

Jak niema wzmocnień? Przecież Miki przedłużył kontrakt

HB 26.06.2026 14:47

czy uda się dograć Dodo?

Claudio 26.06.2026 14:47

ale naprawę po tym jakie informacje podawali z FFP z roznych stron, że Como nie moze sobie pozwolic na ten transfer to jestem w szoku

HB 26.06.2026 14:47

skończyło się w sposób oczywisty

HB 26.06.2026 14:47

xD

Claudio 26.06.2026 14:46

wiec kto wie czy inni nie odpuscili widzac co i jak. Placicie 70mln, a za rok moze go odkupimy za 80mln...

Claudio 26.06.2026 14:46

pamietajmy ze Como mialo znizki, a dla reszty mialy byc gorsze warunki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625526

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się