I to udowadnia ze można być w mega formie waląc zubry
XDdd
np ja
Wielu sportowców chleje
Orzeu to sa zawodowcy nie rob jaj
nie mam nic przeciwko o ile bedzie dobrze gral
on generalnie to lubi wypic i to nie jest tajemnicą
No 17 sierpnia tez bylem nayebany i co
Video z 17. sierpnia
Vidal nayebany
ale zaczynam trochę już współczuć kibicom milanu. Nie widziałem jeszcze nigdy by odejscie tak średniego zawodnika moglo kogos tak zaboleć.
przeciez identyczna kompilacje mozna o waszym świętym TOnalim zrobić. Co mecz ma mnóstwo strat i niedokladnych pdoań
dajcie mu troche czasu
ale to dobry zawodnik
jest bez formy
no i co
tu wam podrzucam https://twitter.com/FCIMComps/status/1445153668182036480?s=08
ja jestem fanem Darwina Nuneza
predzej Romagnoli przejdzie do Juve
a czy przypadkiem Juve nie musi zaplacic za Chiese
Mroowa ale mam nadzieje, ze nie polecisz w chuya
i w ten właśnie sposób juve powoli będzie sobie odbudowywało kadrę.
też myślę, że vlaho będzie biegał w koszulce w czarno białe pasy
kessie to podobno chce 8 mln pensji xD
spoko
maly jestem zeby mi nie bylo
Proponuje na sheriff
niedziela
Kiedy chcesz
kiedy felicita?
andrzej lekko to zimny heineken wchodzi
Vlaho do juve lekko
ma ogromny potencjal, ale chyba sobie z presja nie radzi lub obroncy juz bardziej sie na nim skupiaja
w tym sezonie Vlahovic jak narazie bardzo przecietnie się prezentuje.
My zablokowalismy sobie ten transfer Correa
Juve lub Anglia
Myślicie że vlahovic trafi do Juve
I po co byla ta cala Correa?
Nie*
Vlaho bie przedluzy kontraktu
Kessi za free
Neves pewnie nie długo wyląduje w jakimś liverpool
przecież Sanchez może grać zamiast Brozo
Ruben neves jedynie ale nas nie stac
Kim byscie zastapili Brozo?
Interu
Nieoficjalnie Brozo odchodzi z Interi
czarni Targayenowie w nowym serialu HBO
Odet 05.10.2021 15:01 dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie) miało być tylu nie było nigdy
kiedyś mieć, być, zjeść mogła garstka, a teraz całkiem pokaźna liczba ludzi
mieć, być, zjeść
i coraz wiecej ludzie chce jeszcze wiecej
dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie)
dokl chonciak
Wy serio wierzycie w te pierdolenie?XD A za czyich czasów ścieki z fabryk trafiały do rzek? Albo używano eternitu by pokryć dach? Pewnie nasze dziadki i babcie bardzo dbały o ekologię paląc czym się da. Sztuczne nawozy, pestycydy w hurtowych ilościach wszędzie. Ale tak to dzieci, które żądają klimy w klasach nie dbają o klimat. A kto je tego nauczył? Kto im powiedział, że bez klimy nie da się żyć? Bo nie one same
broda jest jednym z największych przygłupów na tej stronie to co się dziwic
idealnie to powiedzial trafil w 100%
https://i.ibb.co/64FDRDB/katolik.jpg do kościoła chodził, na klatce dzień dobry mówił
Dokł
albo zacznij ruchać to najlepsze to zbicia wagi
To już załatwione, ale nie schudnę przy tym za bardzo xD
no właśnie może na dupie nie siedź tylko weź się do roboty
Muszę to przemyśleć xdd
może tak do fizycznej pracy co, krzepy i sylwetki nabrać?
dieta Fonix dieta
Jedynie kg ciężko zrzucić xdd
Praca, mieszkanie, zdrowie
co tam się klaruje, opisz
A się klaruje powoli wszystko, a co tam u Ciebie byq?
Siema
ma ktoś z was hyperbooka?
jak życie Foniak?
witam
Dokł
smacznego kawusi i wiadomo co, wiadomo kogo
witam
Smacznej kawusi jbć kapusi
Kuniec awarii
XD
w sumie to już wolę by te najwieksze gowno jednak wrocilo na fb
Handanowic Bastoni dr Vrij Skriniar- Damian , Barella , Brozovic, Gaglardni, Perisic - Martinez , Caicedo
dokl mlodziutki Caicedo to jest to
A Korea nic nie wnosi
Caicedo strzela jak na zawołanie w 90+
Caicedo mógł ściągnąć a nie Koreę
Sanchez zakrywa czapką habala calhanoglu
A z nami robiła co chciała inzaghi out
Atalanta wczoraj nie pierdła
Milan rozbił Atalanta a my?
W Chile gra pierwsze skrzypce Sanchez
nie wiem o czym mowisz, u nas graja Abraham, Shomurodov i Mayoral na ataku
I Alexis odsunięty na boczny tor
Inzaghi wziął swojego wafla z Lazio Koreę