Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:18

w sumie Kozlowski rowniez jest dobrze zbudowany fizycznie

Adin 03.10.2021 20:18

murzyn

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:18

17 lat a wyglada jak dorosly chlop

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:17

Polak

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:17

ten mlody chlop co do nas dolaczyl

Adin 03.10.2021 20:17

Lewy powinien miec pomnik

Adin 03.10.2021 20:17

ile mozna jechac na grzbiecie Lewego

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:17

mysle, ze kadra na Euro 2024 moze byc naprawde ciekawa i mocna

Adin 03.10.2021 20:17

oby

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:16

Polska moze miec ciekawa przyszlosc

Adin 03.10.2021 20:16

oraz Hateboura

Adin 03.10.2021 20:16

fajnie Atalanta bez Toloi i Gosensa

Adin 03.10.2021 20:15

nie mowie o Brozku

Luki165 03.10.2021 20:15

Ale widać ze do swojego sufitu ma bardzo daleko tylko czy będą chęci i glowa

Adin 03.10.2021 20:14

a my jakis potencjalny inny hiper talent

Luki165 03.10.2021 20:14

Będąc wczoraj na meczu bardzo mi sie podobal. Wiele rzeczy robi na pol gwizdka

Claudio 03.10.2021 20:13

musze nastepnym razem budzik ustawic

Luki165 03.10.2021 20:13

Ja akurat z dużą ciekawośc obserwuję rozwój Kamińskiego

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:13

on czuje sie dobrze i na 8, i na 10

Adin 03.10.2021 20:13

claudio nieraz tak mam

Claudio 03.10.2021 20:13

nie ma to jak zapomniec o gotowaniu i usiąść przy komputerze...garnek spalony :D

Adin 03.10.2021 20:13

Kozlowski to bardziej CM

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:13

byloby dla niego miejsce do grania

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

poza tym gra tam na 10 kaleka Reus

Luki165 03.10.2021 20:12

Ja akurat uważam ze tak ze względu na kase jaka tam wsadzana w rozwój zawodnika

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

pewnie jeden z nich zaraz odejdzie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

dwoch 18 latkow w 1 skladzie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

BvB stawia na Bellinghama i Reyne

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

a teraz nie wygladaja juz tak ciekawie

Adin 03.10.2021 20:12

Lipsku nie wybije sie na teraz

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:12

jakby byl tam Nagelsmann

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:11

Lipsk nie

Adin 03.10.2021 20:11

Zalewski ma fajnie, bo siedzi w Romie i Mourinho czasem go puszcza

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:11

juz ma 3 gole i asyste w tym sezonie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:11

fajnie, ze Kozlowski zaczyna strzelac

Luki165 03.10.2021 20:11

Albo jakis Lipsk

Adin 03.10.2021 20:11

Kozlowski musi pojsc tam gdzie jego uksztaltuja

Luki165 03.10.2021 20:11

Bvb b.dobra opcja

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:11

ale ja mysle, ze BvB byloby super wyborem dla niego

Adin 03.10.2021 20:11

hehe

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:11

niech Musialowski udowodni, ze mozna sie tam wybic :D

Luki165 03.10.2021 20:10

Ale to byloby morderstwo

Adin 03.10.2021 20:10

nie wiem taki Salzburg bylby dla niego dobry

Luki165 03.10.2021 20:10

Liverpool tez go niby chce

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:10

ja mysle, ze BvB moglby byc super wyborem

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:10

chce powoli budowac kariere

Seba 03.10.2021 20:10

Scout był na meczu

Adin 03.10.2021 20:10

sporo klubow

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:10

On sam wysapal, ze nie pojdzie do klubu z absolutnego topu

Seba 03.10.2021 20:10

Podobno Milan go obserwuje

Luki165 03.10.2021 20:10

Ale wszytsko zależy gdzie pójdzie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

w sumie moglby byc juz w zupelnie innym miejscu gdyby nie wypadek samochodowy

Luki165 03.10.2021 20:09

Kozłowski ma papiery na duże granie

Adin 03.10.2021 20:09

albo zagrac jeszcze jeden w Lidze Polskiej

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

wiec nie jestem zaskoczony

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

juz w Szczecinie od dawna sapali, ze to ultra talent

Adin 03.10.2021 20:09

moi zdaniem ten sezon powinien dokonczyc

Adin 03.10.2021 20:09

ja tez

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

uwielbiam go

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

Kozlowski? Top

Chuchu 03.10.2021 20:09

Więc musi umieć bronić

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:09

nie wiemy czy to nie byl przypadek Claudio

Adin 03.10.2021 20:09

iele klubow go obserwuje

Luki165 03.10.2021 20:09

Ale w polu ma swoje braki

Chuchu 03.10.2021 20:09

Onana był szykowany na nr1 w Chelsea przed tym banem

Adin 03.10.2021 20:08

swoja droga co myslicie o Kozlowskim z Pogoni

Claudio 03.10.2021 20:08

Onana byl topem, az nie "zachcialo" mu sie brać

Luki165 03.10.2021 20:08

I tam gral dobrze, ale jak to murzyni na linii kocur

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:08

poza tym swietnie gra nogami, ale juz przeczytalem na stronie, ze ponoc tragiczny jest w tym elemencie... xddd

Luki165 03.10.2021 20:08

Ja go kojarzę tylko z Lm

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:08

ja uwazam, ze tak

Adin 03.10.2021 20:08

Onana jest dobry?

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:07

ze scislego topu

Luki165 03.10.2021 20:07

Dlatego pojdziemy w Onane albo w Leno

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:07

ja mysle ze w jego przypadku jedynym realnym klubem jest AM

Adin 03.10.2021 20:07

swoim czasie kazdy chcial Draga

Luki165 03.10.2021 20:07

Ale nie mamy kasy

Luki165 03.10.2021 20:07

Ja osobiście chciałabym go w Interze

Adin 03.10.2021 20:07

mocniejszym znaczy Liga Mistrzow

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:07

tylko problem jest taki, ze w kazdym mocnym klubie bramka jest obsadzona

Claudio 03.10.2021 20:06

jedyny Polak ktory moglby grac realnie w Interze

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:06

o ile Oblak odejdzie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:06

AM

Adin 03.10.2021 20:06

drag musi odejsc z Fiory do mocniejszego klubu

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:06

poza tym na ostatnim zgrupowaniu tak tragicznie nie gral

Luki165 03.10.2021 20:06

Jakoś nir widzę Drągowskiego jako 1 w rep. Po tym jak Sosua go potraktował w Florencji

Claudio 03.10.2021 20:06

dla bramkarza najlepsze co moze byc to dobra konkurencja w skladzie. Bez tego przychodzi rozluznienie.

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:06

musicie to zrozumiec

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:06

Szczesny bedzie nr. 1 przynajmniej do konca barazy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:05

a jak juz to pewnie z podrzednym San Marino

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:05

pierwsze slysze o tym, ze mial zagrac

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:05

oglada wielu

Luki165 03.10.2021 20:05

No spoko nie kojarzę tego

ragnar 03.10.2021 20:05

Z nami Sousa ogladal mecz z trybun, wiec na bank cos bylo na rzeczy z dragiwskim...moze chcial powoli go wprowadzac do pierwszego

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

za Jerrego Buzzera

Luki165 03.10.2021 20:04

No chyba ze

Luki165 03.10.2021 20:04

Bo nir kojarzę

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

z Finlandia chyba

Luki165 03.10.2021 20:04

Kiedy?

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

Juz mial debiut

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się