na przyszly sezon jeszcze sie to nie zmieni, ale za rok już tak https://zapodaj.net/images/b41683fdc115a.png
bo 5 liga w rankingu jest lata swietlne od czolowych czterech
na szczescie nie ma to jakiegos wiekszego znaczenia
No :/
czyli niemcy "odrobią" 7.5pkt
Z grupy
Tylko za wyjście z LM są już pokaźne bonusy pkt do rankingu
o kurde rzeczywiscie...odpadnie sezon 2017/2018 gdzie Italia miala 17.3pkt a Bundesliga 9.8
a we Wloszech nie ma takiej ekipy
tam Bayern zawsze robi duzo pkt
jakies Borussie zawsze moga odpadac w 1/8 LM
chyba, ze Wlosi zagraja jakis kosmos w nastepnych 2 sezonach w pucharach
Taka prawda
Niestety
Niemcy wskocza na 3 miejsce na najblizsze 3 lata
Od nowego sezonu pucharowego zaczniemy za Bundesliga, im się mało odejmuje, a serie a dużo
ostatnio patrzylem to serieA dobrze stala z punktami.
Dlatego po tym sezonie Bundesliga wyprzedza serie A w rankingu, serie po tym sezonie straci wiele pkt
Do tego zero bramek...
A pierwsza jeden, welcome Serie A
a 3 druzyna 0pkt
w pucharach jak dotad graja zenujaco...przykre to ze lider i wicelider SerieA po 2 meczach pucharowych maja po 1 pkt
Zobaczymy czy będzie potrafił coś zrobić jak się zatna
Zbieranie winogrona dobrze podziałało na Lucka, Top
Candreva w tym sezonie ustrzeli więcej niż w całej karierze u nas
Dragowski wow
No ładnie zayebał
Nie wiem czy ktoś widział dzisiejsza bramę candrevy...ale chyba już mamy bramkę sezonu
psg, real, lazio, ajax, zenit, bayern, malmoe....ekipy z LM nie dają rady
akurat w LM i tak byloby G z COnte
I półfinał Ligi Mistrzów murowany
no i wtedy pewnie by Conte został
No i pewnie Musso by przyszedł
nam nie potrzebny byl jakis ogromny dodatkowy hajs na transfery, a stabilnosc finansowa i kasa z transferu Lukaku. Tyle.
Chuchu, ponoc Wijnaldum byl dogadany, ale Zhang wysapal ze nie ma hajsu
Spalletti jest wielkim, niedocenianym trenerem
Gdzieś istnieje alternatywna rzeczywistość, gdzie tak właśnie jest
Chyba Napoli bedzie powaznym kandydatem do Scudetto
Szybko powrócili to dzieki obsesji luciano
Jakbyśmy nie byli takimi biedakami to pewnie byśmy dalej mieli Hakimiego w składzie, De Paul by biegał w pomocy, nawet jakby Lukaku odszedł do Chelsea to pewnie byśmy właśnie Vlahovicia kupili, być może by się udało jeszcze Gosensa
no nie do konca sie zgodze z ta linią spalonego co podali
czyli viola od 40 minuty obsrana jak z Interem
Napoli 2
Tylko wielki Inter wygrał
nawet Bayern dzis u siebie w tyłek...co to za dzień po pucharowy
Generalnie to Vlahović jest niezłym napastnikiem, porównania do Piątka niektórych tutaj totalnie nietrafione
Jakby ta przewrota Osimenowi weszła :O
Bo nie bylo
No ale VAR uznał że nie było
Faul jak ciul. Mógł dragowski upasc to by było. Ale mógł być
czką jak większość pilkarzy
Biraghi zamulil
Oj chyba faulował Insigne
Pech Bartka straszny
Drągowski broni, ale dobitka
Spalony ?
Karny Napoli
Ciekawe czy Napoli będzie w stanie odwrócić losy meczu
Fiora jest dobra, oby dowiezli
viola 1-0 napoli
Viola
Jazda z Legiunią
!
Gajos co brama, ja pyerdole
juve do niedzieli to raczej odpocznie, lepiej jakby ten mecz byl w sobote
Lazio i juve też zmęczone pucharami, a poźniej mamy Empoli
po meczu z sherifem u siebie we wtorek juve gra w srode w St. Petersburgu, a w niedziele Inter-Juve. Tutaj akurat na nasza korzysc
bedzie dobrze
żeby to nie była turbo kompromitacja dziesięciolecia
szeryfa to ja się boje
bez róznicy, kazda druzyna nawet najwieksze cieniasy siadaja na nas wysokim pressingiem. W kazdym meczu moga byc ciezarki
teoretycznie oni tez przed pucharami
przed sherifem lazio, przed szachtarem napoli, przed realem roma...slabo troche
po szachtarze venezia, a realu cagliari
no widze wlasnie ze po meczach z szeryfem bedzie juve i milan
oni tez beda zmeczeni
Juve i Milan mamy po LM wiec raczej dobrze
ale podobno szczescie sprzyja lepszym
z Sassuolo sporo szczescia nam dopisalo.
Coś w tym jest
ogolnie wole po pucharach grac z inna ekipa z pucharow. Bo jak grasz na wypoczetych sredniakow to moga ambicja i wybieganiem odebrac ci pkt
paradoksalnie może być Milanowi łatwiej niż wyjazd do wypoczętego Hellasu, czy Fiory
jak sa 2 ekipy z pucharow to lepiej bo jest bardziej sprawiedliwe
atalanta tez miala nie latwy mecz w LM na styku
Milan też będzie miał w nogach 60 minut grając w 10
tez tak czuje
Zapewne Napoli
psg, real, lazio, ajax, zenit....dzisiaj nie dojechali. Ciekawe kto jeszcze
choc faktem jest ze niektorzy w tej krytyce odplywaja kompletnie
ale nie da się ciągle grać dobrze. Wtedy trzeba wygrywać nawet jak nie idzie. Inter to zrobił
Słabe spotkania też tzeba umieć punktować za trzy pkt
slabo zagrali to i krytyka sie pojawila
Typowe
Najlepsze, że wielu faworytów traci punkty po męczących bataliach w środku tygodnia, ale krytyka na Inter musiała spaść, bo wygrali po słabym meczu
a teraz 3 mecz z rzędu bez wygranej
jak grali z nami mieli hiper formę
noo
Niestety
Na nas wystarczyło
fajny ten real. Taki nie za mocny
Raul de Tomas
Zawodnik Espanyolu ma na koszulce R.D.T