Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Claudio 03.10.2021 19:42

na przyszly sezon jeszcze sie to nie zmieni, ale za rok już tak https://zapodaj.net/images/b41683fdc115a.png

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:42

bo 5 liga w rankingu jest lata swietlne od czolowych czterech

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:41

na szczescie nie ma to jakiegos wiekszego znaczenia

Kusy 03.10.2021 19:39

No :/

Claudio 03.10.2021 19:39

czyli niemcy "odrobią" 7.5pkt

Kusy 03.10.2021 19:39

Z grupy

Kusy 03.10.2021 19:38

Tylko za wyjście z LM są już pokaźne bonusy pkt do rankingu

Claudio 03.10.2021 19:38

o kurde rzeczywiscie...odpadnie sezon 2017/2018 gdzie Italia miala 17.3pkt a Bundesliga 9.8

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:38

a we Wloszech nie ma takiej ekipy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:38

tam Bayern zawsze robi duzo pkt

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:38

jakies Borussie zawsze moga odpadac w 1/8 LM

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:36

chyba, ze Wlosi zagraja jakis kosmos w nastepnych 2 sezonach w pucharach

Kusy 03.10.2021 19:36

Taka prawda

Kusy 03.10.2021 19:36

Niestety

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:36

Niemcy wskocza na 3 miejsce na najblizsze 3 lata

Kusy 03.10.2021 19:36

Od nowego sezonu pucharowego zaczniemy za Bundesliga, im się mało odejmuje, a serie a dużo

Claudio 03.10.2021 19:35

ostatnio patrzylem to serieA dobrze stala z punktami.

Kusy 03.10.2021 19:35

Dlatego po tym sezonie Bundesliga wyprzedza serie A w rankingu, serie po tym sezonie straci wiele pkt

Kusy 03.10.2021 19:33

Do tego zero bramek...

Kusy 03.10.2021 19:33

A pierwsza jeden, welcome Serie A

Claudio 03.10.2021 19:32

a 3 druzyna 0pkt :D

Claudio 03.10.2021 19:31

w pucharach jak dotad graja zenujaco...przykre to ze lider i wicelider SerieA po 2 meczach pucharowych maja po 1 pkt

Dantte 03.10.2021 19:30

Zobaczymy czy będzie potrafił coś zrobić jak się zatna

Kusy 03.10.2021 19:28

Zbieranie winogrona dobrze podziałało na Lucka, Top

maestro177 03.10.2021 19:28

Candreva w tym sezonie ustrzeli więcej niż w całej karierze u nas

ragnar 03.10.2021 19:26

Dragowski wow

Chuchu 03.10.2021 19:26

No ładnie zayebał

Dantte 03.10.2021 19:25

Nie wiem czy ktoś widział dzisiejsza bramę candrevy...ale chyba już mamy bramkę sezonu

Claudio 03.10.2021 19:25

psg, real, lazio, ajax, zenit, bayern, malmoe....ekipy z LM nie dają rady

Claudio 03.10.2021 19:22

akurat w LM i tak byloby G z COnte :D

Chuchu 03.10.2021 19:22

I półfinał Ligi Mistrzów murowany

Claudio 03.10.2021 19:21

no i wtedy pewnie by Conte został

Chuchu 03.10.2021 19:21

No i pewnie Musso by przyszedł

Claudio 03.10.2021 19:20

nam nie potrzebny byl jakis ogromny dodatkowy hajs na transfery, a stabilnosc finansowa i kasa z transferu Lukaku. Tyle.

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:20

Chuchu, ponoc Wijnaldum byl dogadany, ale Zhang wysapal ze nie ma hajsu

CzarodziejCzasu 03.10.2021 19:20

Spalletti jest wielkim, niedocenianym trenerem

Chuchu 03.10.2021 19:19

Gdzieś istnieje alternatywna rzeczywistość, gdzie tak właśnie jest

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:19

Chyba Napoli bedzie powaznym kandydatem do Scudetto

nicolas80 03.10.2021 19:19

Szybko powrócili to dzieki obsesji luciano

Chuchu 03.10.2021 19:19

Jakbyśmy nie byli takimi biedakami to pewnie byśmy dalej mieli Hakimiego w składzie, De Paul by biegał w pomocy, nawet jakby Lukaku odszedł do Chelsea to pewnie byśmy właśnie Vlahovicia kupili, być może by się udało jeszcze Gosensa

Claudio 03.10.2021 19:19

no nie do konca sie zgodze z ta linią spalonego co podali :D

Claudio 03.10.2021 19:17

czyli viola od 40 minuty obsrana jak z Interem

Chuchu 03.10.2021 19:16

Napoli 2

Chuchu 03.10.2021 19:16

Tylko wielki Inter wygrał

Claudio 03.10.2021 19:15

nawet Bayern dzis u siebie w tyłek...co to za dzień po pucharowy :D

Chuchu 03.10.2021 19:14

Generalnie to Vlahović jest niezłym napastnikiem, porównania do Piątka niektórych tutaj totalnie nietrafione

Chuchu 03.10.2021 18:53

Jakby ta przewrota Osimenowi weszła :O

Endru 03.10.2021 18:49

Bo nie bylo

Chuchu 03.10.2021 18:48

No ale VAR uznał że nie było :D

broda4991 03.10.2021 18:47

Faul jak ciul. Mógł dragowski upasc to by było. Ale mógł być :cenzor: czką jak większość pilkarzy

Endru 03.10.2021 18:46

Biraghi zamulil

Chuchu 03.10.2021 18:45

Oj chyba faulował Insigne

Chuchu 03.10.2021 18:44

Pech Bartka straszny

Chuchu 03.10.2021 18:43

Drągowski broni, ale dobitka

marcinek91081 03.10.2021 18:42

Spalony ?

Chuchu 03.10.2021 18:41

Karny Napoli

nicolas80 03.10.2021 18:38

Ciekawe czy Napoli będzie w stanie odwrócić losy meczu

ragnar 03.10.2021 18:36

Fiora jest dobra, oby dowiezli

Claudio 03.10.2021 18:34

viola 1-0 napoli

Chuchu 03.10.2021 18:33

Viola gool

FReeFonix 03.10.2021 18:07

Jazda z Legiunią !! !

FReeFonix 03.10.2021 18:07

Gajos co brama, ja pyerdole

maverik 03.10.2021 18:07

juve do niedzieli to raczej odpocznie, lepiej jakby ten mecz byl w sobote

forzaragazzi 03.10.2021 18:04

Lazio i juve też zmęczone pucharami, a poźniej mamy Empoli

Claudio 03.10.2021 17:51

po meczu z sherifem u siebie we wtorek juve gra w srode w St. Petersburgu, a w niedziele Inter-Juve. Tutaj akurat na nasza korzysc

Seba 03.10.2021 17:50

bedzie dobrze

Adriano_forever 03.10.2021 17:50

żeby to nie była turbo kompromitacja dziesięciolecia

Adriano_forever 03.10.2021 17:50

szeryfa to ja się boje

Pjerun 03.10.2021 17:49

bez róznicy, kazda druzyna nawet najwieksze cieniasy siadaja na nas wysokim pressingiem. W kazdym meczu moga byc ciezarki

Seba 03.10.2021 17:49

teoretycznie oni tez przed pucharami

Claudio 03.10.2021 17:48

przed sherifem lazio, przed szachtarem napoli, przed realem roma...slabo troche

Claudio 03.10.2021 17:47

po szachtarze venezia, a realu cagliari

Claudio 03.10.2021 17:47

no widze wlasnie ze po meczach z szeryfem bedzie juve i milan

Seba 03.10.2021 17:46

oni tez beda zmeczeni

Seba 03.10.2021 17:46

Juve i Milan mamy po LM wiec raczej dobrze

Claudio 03.10.2021 17:46

ale podobno szczescie sprzyja lepszym

Claudio 03.10.2021 17:45

z Sassuolo sporo szczescia nam dopisalo.

Seba 03.10.2021 17:45

Coś w tym jest

Claudio 03.10.2021 17:45

ogolnie wole po pucharach grac z inna ekipa z pucharow. Bo jak grasz na wypoczetych sredniakow to moga ambicja i wybieganiem odebrac ci pkt

Seba 03.10.2021 17:44

paradoksalnie może być Milanowi łatwiej niż wyjazd do wypoczętego Hellasu, czy Fiory

Claudio 03.10.2021 17:41

jak sa 2 ekipy z pucharow to lepiej bo jest bardziej sprawiedliwe

Claudio 03.10.2021 17:41

atalanta tez miala nie latwy mecz w LM na styku

Seba 03.10.2021 17:40

Milan też będzie miał w nogach 60 minut grając w 10

Claudio 03.10.2021 17:40

tez tak czuje

Seba 03.10.2021 17:39

Zapewne Napoli

Claudio 03.10.2021 17:39

psg, real, lazio, ajax, zenit....dzisiaj nie dojechali. Ciekawe kto jeszcze

Claudio 03.10.2021 17:36

choc faktem jest ze niektorzy w tej krytyce odplywaja kompletnie

Seba 03.10.2021 17:36

ale nie da się ciągle grać dobrze. Wtedy trzeba wygrywać nawet jak nie idzie. Inter to zrobił :)

Kusy 03.10.2021 17:36

Słabe spotkania też tzeba umieć punktować za trzy pkt

Claudio 03.10.2021 17:36

slabo zagrali to i krytyka sie pojawila

Kusy 03.10.2021 17:36

Typowe

Seba 03.10.2021 17:35

Najlepsze, że wielu faworytów traci punkty po męczących bataliach w środku tygodnia, ale krytyka na Inter musiała spaść, bo wygrali po słabym meczu :D

Claudio 03.10.2021 17:35

a teraz 3 mecz z rzędu bez wygranej

Claudio 03.10.2021 17:35

jak grali z nami mieli hiper formę

Adriano_forever 03.10.2021 17:34

noo

Nerazzurri83 03.10.2021 17:34

Niestety

Nerazzurri83 03.10.2021 17:33

Na nas wystarczyło

Claudio 03.10.2021 17:32

fajny ten real. Taki nie za mocny

Seba 03.10.2021 17:02

Raul de Tomas

Seba 03.10.2021 17:02

Zawodnik Espanyolu ma na koszulce R.D.T :D

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się