Archiwum shoutboksa

Czaglar 02.10.2021 22:43

Prawie 10

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

8-9 mln?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

ile to brutto?

Czaglar 02.10.2021 22:43

Jego będzie trudno wypchnąć jeśli nie poprawi swojej gry

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

5 mln netto to malo?

KibicInteru 02.10.2021 22:43

i to tylko na 3 lata

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

xddd

KibicInteru 02.10.2021 22:43

5mln to nie jest jakiś duży kontrakt

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

jednak kosztowne bylo jego sprowadzenie

Czaglar 02.10.2021 22:43

Darmowy nie darmowy to na bardzo dużej penaji

NdOrom 02.10.2021 22:42

gdyby mu Barella nie przeszkadzal brame by mial

Claudio 02.10.2021 22:42

zreszta czy Hakan gra tragicznie? Nie. Tragicznie to gral Brozo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

darmowe z kontraktem do 2024 na poziomie 5 mln euro netto

NdOrom 02.10.2021 22:42

i to bardzo

NdOrom 02.10.2021 22:42

Ivan poprawnie

Claudio 02.10.2021 22:42

Hakan byl jako darmowe dopelnienie także nie oczekuję cudów od niego.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

moze duzo dac nam

Raffal 02.10.2021 22:42

Perisic slaby mecz plusnswietna asysta

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

Vidal w tym sezonie gra naprawde dobrze

nicolas80 02.10.2021 22:42

Przestancie sie juz z tym Hakanem ma slabszy okres liczy sie druzyna

NdOrom 02.10.2021 22:42

no i Vidal*

NdOrom 02.10.2021 22:42

dzisiaj chyba jendak Perisic z Edinem top

KibicInteru 02.10.2021 22:41

Dumfries za bardzo do przodu wylatuje imo, stąd też sporo miejsca bylo dla sassuolo

pablo77 02.10.2021 22:41

Vidal bardzo dobra zmiana, mam wrażenie ze jakby trzeba bylo wsadzi noge pod kosiarkę elektryczną zeby wybic pilke to on by to zrobil :D

Seba 02.10.2021 22:41

Hakan nigdy nie był liderem. Dzisiaj bardziej zawiódł Brozo i Barella

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

a zaraz takowym zostanie Correa i Hakan

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

cieszymy sie, ze coraz mniej szrotu u nas bedzie

Raffal 02.10.2021 22:41

Dobry zmiennik i wychowanek

Claudio 02.10.2021 22:41

Chuchu po takim meczu lepiej nie zakladac i zapomniec

Raffal 02.10.2021 22:41

Mnie di marco cieszy... wchodzi z lawki i daje duzo energii

Czaglar 02.10.2021 22:41

No, problem, bo jak Hakan nie daje nic na poziomie drużyny środka tabel to kiedy będzie to robił.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

no i Correa coraz bardziej mnie martwi :D

Chuchu 02.10.2021 22:41

Na forum nawet tematu meczowego nie ma

pablo77 02.10.2021 22:40

No dzisiaj z Hakanem wygladalismy jak w 10-tke i nie tylko dzisiaj mysle :)

nicolas80 02.10.2021 22:40

Nie ma co się czepiac dziś rozegralismy ten mecz perfejcyjnie

KibicInteru 02.10.2021 22:40

i tracimy mniej branek niż w tamtym sezonie i taj

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

bardziej podobal mi sie w tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

wole Vecino niz Hakana

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

a w tym De vrij gra gowno

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

ale w zeszlym sezonie wszyscy obrony byli w super formie

Claudio 02.10.2021 22:40

Vecino? Bez jaj. Vidal niech gra

KibicInteru 02.10.2021 22:40

w tamtym sezonie też skriniar był koksem

jacodj 02.10.2021 22:40

Lalalalalalalalalalala ⚫🔵 INTER

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:39

z Vidalem czy Vecino wygladamy duzo lepiej

Claudio 02.10.2021 22:39

w zeszlym sezonie De Vrij trzymal obrone, a w tym Skriniar

KibicInteru 02.10.2021 22:39

tracimy 1 gola na mecz

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:39

dla mnie Hakan jest 5 do grania po Placku, Brozowiku, Vidalu i Weczynie

KibicInteru 02.10.2021 22:39

z tym radosnym futbolem to bym nie prsesadzal

jacodj 02.10.2021 22:39

Ivan kapitanie

Saff 02.10.2021 22:39

De Vrij to ogólnie w tym sezonie przeciętnie, nie tylko dzisiaj

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:39

nie jak poprzedni w 85 minucie

Czaglar 02.10.2021 22:39

Nie w mecz tylko sezon

Claudio 02.10.2021 22:39

jestem ciekawy co wzial Ivan w przerwie meczu. Chociaz w 1 polowie solidnie wypoczął to fakt

kadrian89 02.10.2021 22:39

Perisic tez dał dziś sygnał

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:39

jako jeden z nielicznych ogarnia zmiany

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La La La La La La La La La La ⚫🔵 INTER

Czaglar 02.10.2021 22:38

No De Vrij kiepsko wszedł w mecz do tego gramy bardziej wesoły futbol to obraz jest jaki jest

Claudio 02.10.2021 22:38

no Simone bardzo dobrze znowu ze zmianami

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La ⚫🔵

pablo77 02.10.2021 22:38

ale Szymek zmiany dobre jak zwykle dobrze reaguje

Claudio 02.10.2021 22:38

+3pkt i mecz do zapomnienia

jacodj 02.10.2021 22:38

INTER ⚫🔵

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La

pablo77 02.10.2021 22:37

dokładnie

Waldini 02.10.2021 22:37

Zwycięstwo, gdy gra się gówno, waży 100 x więcej niż przy dobrej grze

KibicInteru 02.10.2021 22:37

inzaghi musi zacząć rotowac obrońcami

taboret 02.10.2021 22:37

dimarco powinien strzelac karne a nie jakis lautaro

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

a nie po 30

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

tak po m70 minut

kadrian89 02.10.2021 22:37

To ze nas Sas nie dokończyło na początku 2 to cud

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

boże niech oni zaczną jakoś sensownie grać

Claudio 02.10.2021 22:37

Dzeko MVP

nicolas80 02.10.2021 22:37

Wiecej wiary wam życzę

Claudio 02.10.2021 22:37

nie wiem co jest przyczyna tak slabych 1 połówek

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:37

bo to dramat jest

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

jezu ale w bólach

pablo77 02.10.2021 22:37

Brawo Inzaghi

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:37

niech Inzaghi ogarnie obrone

minus09 02.10.2021 22:36

licza sie punkty

Czaglar 02.10.2021 22:36

Wydawało się to nie do wyjecia

Est 02.10.2021 22:36

Ufff, ważne punkty

KibicInteru 02.10.2021 22:36

Dzeko mvp

Claudio 02.10.2021 22:36

wazna wygrana z zenujacym sassuolo. niech ten klub spadnie

broda4991 02.10.2021 22:36

Mój Boże niech ten Inter się w końcu narodzi

Czaglar 02.10.2021 22:36

Brawo Dzeko

Waldini 02.10.2021 22:36

Stuknięci zgodnie z planem

Adriano_forever 02.10.2021 22:36

bo był lautaro?

taboret 02.10.2021 22:36

dlaczego dimarco nie wykonal karnwgo?

Saff 02.10.2021 22:36

Niektórzy chyba muszą schować szampany, bo wygraliśmy i chyba jednak nadal liczymy się w walce o mistrzostwo ;)

nicolas80 02.10.2021 22:36

Czarodziej opisz co teraz czujesz

Husi 02.10.2021 22:36

Udało się. Nic wi xej powiedzieć nie można, dobre zmiany

Adriano_forever 02.10.2021 22:36

łamaczek, zionek zadowolony

Adriano_forever 02.10.2021 22:36

:)

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:36

Szymon rozpracował ich jak Fiorentinę

Claudio 02.10.2021 22:36

uffffffff

nicolas80 02.10.2021 22:35

Simone Inzagi TOP !! !

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:35

koniec !!

Seba 02.10.2021 22:35

koniec :D

Seba 02.10.2021 22:35

uff

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:35

Dimarco jak blokuje wszystko

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się