LM
tylko kto?
karny!
Dzeko
karny
karny
DzjaniWeraacze spako
dzieki Gianni
Brozo gonwo gra ale oczywiscie do wszystkich pretensje
no i nie bylo nikogo na 20 metrze
dawać bo nie może być drugiego remisu
Barella też dzisiaj same złe decyzje
Darmian...wole jednak Dumfriesa
Czas na Sancheza
czyste wejscie
co ten ciul wszystko gwizdze
Coś z goat
mogliby w koncu uderzyc z dystansu
Kieyds bylo coś takiego jak goatdee czy jakoś tak
ale kombinują
zapomnialem passow do tv go orange, ale chyba i tak poza Polską nie dziala
Vpn
i co
niestety, ale nie ma mnie w Polsce
Na tv jak zloto
bo strims dzis zawodzi
Meczyki.pl xD
wspomozcie linkiem
Polecam wp pilot, eleveny chyba 12 za miesiac
a innych stron nie znam :///
na drhtv też nie moge
Lolz
dostaje error 1020 xd
nie moge wejsc na strone
nie
Żaden?
nie dziala mi wlasnie
Strims.world Kacpi
Lautaro moglby cos ogarnac bo to jego anonimowy wystep
moj padl...
ma ktos jakis link?
nie zaprzeczam
strzelimy coś
Większość gówno w pierwszej połowie
Ivan gowno w 1 polowie w 2 motor napedowy
brawo Ivan
jest 7 kolejka a Wy już wiecie które miejsce zajmiemy na koniec?
kurde juz 63 minuta, kiedy to zlecialo
A pisałem że top 4 będzie sukces to dostałem 5 minusów 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
i nagle zachcialo sie grac
to wyglada tak jakby "o weszli ci co mieli grac no to nasza ekipa na murawie"
dobra Ivan raz ci sie udalo nie kozacz już
noo, teraz chodzą dobrze
Dobrze, że teraz, a nie jak z Szachtarem w ostatnich 5-10minutach
zachcialo im sie grac...
Jugola po 6 latach gry w Interze najlepsze zagranie
ja bym zmienil Ivana, a zostawil Dumfriesa. Dlatego to Inzaghi jest trenerem a nie ja
podejrzewam że trzeba zmienić wyjściową 11 trochę
weszli wypoczeci zawodnicy wiec moze kondycyjnie ich zalatwimy
zaraz druga dla nas
ze ona nawet nie doleci
ja myslalem jak ta piłka leciala
Niesamowite, że Perisik to tak wrzucił
kto zamyka morde ze dzeko jest slaby?
JOKER
o maaaan
ależ wejscie
fart trochę bo równie dobra mogła to być beznadziejna piłką od Perisicia
Ivan kapitalna asysta
Dzeko niech lepiej z lawki wchodzi
O matko
I Perisic dośrodkował
Co ten Dżeko
Dzekowizna
mówiłem że ten gość zjawia się znikąd!
dzeko lol
Ale Alexis wciąż na ławce
Dzeko xD
a kto tam nie mial dramatycznego poza Dumfriesem i handa?
Dzeko!
haha Dzeko
Ciekawe co to zmieni bo nie gry nic
korekta taktyki?
Calhanoglu i Correa mecz dramatyczny
Inzaf=ghi sie wkvrwil
o, łysy DiMarco
Skriniar broni Sassuolo xD
Skriniar zablokował gola
Co ten Incagi robi z nimi na treningach
oraz Darmian
Vidal i Dimarco wchodza
ale dziury...zero dyscypliny taktycznej
Robią z nimi co chcą...jakby grali z Barcelona Guardioli a nie Sassuolo
Correa to właśnie nawet nie wychodzi do gry, nie wiem o co tu chodzi że nie gramy w pilke
Kazda pilka to strata
Zero gry
każdy biega gdzie chce
Correa nawet do pilki nie pojdzie
znowu starta xD
3pkt za LM