Archiwum shoutboksa

NOVY 02.10.2021 21:30

Ludzie zejdźmy na ziemię od 1 kolejki walczymy o top 4

kadrian89 02.10.2021 21:30

Oprócz Dumfriesa to komuś się chce ?

Claudio 02.10.2021 21:30

zapomnialem ze Perisic gra

Seba 02.10.2021 21:30

najgorszy duet Chorwatow

pluto11 02.10.2021 21:30

Correa tragedia dzisiaj bylo brac Zapate

Claudio 02.10.2021 21:29

ale tak szczerze to tylko nie mozna miec pretensji w ofensywie do Dumfriesa

Kusy 02.10.2021 21:29

Płacz na SB oznacza trzy pkt dzisiaj

pluto11 02.10.2021 21:29

Dlaczego nie moglismy grac dalej zelaznej obrony o kontrami wychodzic tylko gramy jakis radosny futbol i dostajemy bramke za bramką

kadrian89 02.10.2021 21:29

Hakan i Correa żenujący występ

Claudio 02.10.2021 21:29

zawiodlem sie troche na Correi bo nic nie wnosi

FReeFonix 02.10.2021 21:29

Zaraz Juwentus nas przegoni

pluto11 02.10.2021 21:28

Tylko Skriniar ma kapitana

Husi 02.10.2021 21:28

Oczywiście Ibracadabra :)

Endru 02.10.2021 21:28

Kapitan to JZ4 reszta to jakas wydmuszka

NOVY 02.10.2021 21:28

Z taką grą walczymy jak lwy o top 4

pluto11 02.10.2021 21:28

Ale obronca jak wysoko wychodzi zeby przeciac kontre to idzie na raz i zawsze jest miniety

Ibracadabra eight 02.10.2021 21:28

kapitan tylko Skriniar

Adin 02.10.2021 21:28

Sammy czego spodziewales sie od Hakana

Husi 02.10.2021 21:27

Dla zwolenników dania opaski kapitańskiej Barelli polecam zwrócić uwagę na jego zachowania i pokazywanie frustracji niczym przedszkolak

Raffal 02.10.2021 21:27

Aa u nas to drybling zakazany chyba

Endru 02.10.2021 21:27

Pieniadze z lukaku poszly sie yebac

Endru 02.10.2021 21:27

Dziekujemy suning za taki stan rzeczy

Ibracadabra eight 02.10.2021 21:27

jak z dnia na dzień można przestać grać z sensem?

Czaglar 02.10.2021 21:27

Nie wygląda to zbyt optymistycznie

Raffal 02.10.2021 21:27

Brozo klepie tylko z tylu a to nie obronca tylko pomocnik....wyzej

pluto11 02.10.2021 21:27

Dumfries stara sie jak może

Claudio 02.10.2021 21:27

Brozo tragiczny

Husi 02.10.2021 21:27

No Correa poza grą

Seba 02.10.2021 21:26

Brozo :D

Claudio 02.10.2021 21:26

tu potrzeba Gaglię

pluto11 02.10.2021 21:26

Pomoc nie istnieje i Correa tez jak by go nie bylo

Savulikees 02.10.2021 21:25

Jestesmy skonczeni

Raffal 02.10.2021 21:25

Zero pomocy, zero lewek strony

Raffal 02.10.2021 21:24

To co gra brozovic i perisic to dramat

Seba 02.10.2021 21:23

jaka dziura :D

Claudio 02.10.2021 21:22

Ferrari niech w ryj pilka dostanie bo co chwile wybija te pilki na afere bedace juz za linia

sammmmy 02.10.2021 21:22

Hakan jedyne co narazie pokazał to stałe fragmenty. Jego wogole nie ma w grze. Ani troche

Seba 02.10.2021 21:22

ale kaleczą

Claudio 02.10.2021 21:21

gosc przegral fizczny pojedynek zanurkowal i sedziowie zawsze sie nabieraja

Claudio 02.10.2021 21:20

jaki faul do uja?

Est 02.10.2021 21:20

dziwnie to wygląda, jakby piłkarzy Sassuolo było więcej na boisku

Claudio 02.10.2021 21:20

kurde

Seba 02.10.2021 21:20

ajj

Seba 02.10.2021 21:18

Brozo zejdz...

Claudio 02.10.2021 21:17

no i na uj Brozo prytrzymuje pilke na 20 metrze...za duzo holowania

DragoDBZ 02.10.2021 21:15

chciałbym zobaczyć sancheza na ofensywnej pomocy zamiast hakana, przynajmniej jakiś wiatr robi

FReeFonix 02.10.2021 21:15

Gra defensywna to żart

FReeFonix 02.10.2021 21:14

Ile ten Inter incagiego bramek traci

Husi 02.10.2021 21:14

Nie wiem jakie on ma zadania, chyba zadne

sammmmy 02.10.2021 21:14

Już chyba zaczyna być powoli wiadomo czemu w Milanie za hakanem nikt nie płakał. Narazie na jeden mecz dobry dwa fatalne

DragoDBZ 02.10.2021 21:14

Boga wchodzi w pole karne jak w masełko XD

Est 02.10.2021 21:14

słabo na razie, zero sytuacji

Seba 02.10.2021 21:14

Brozo ładnie dzisiaj macha łapkami

Husi 02.10.2021 21:14

Calhanoglu zupełnie nie uczestniczy w rozegraniu

andyvdm 02.10.2021 21:14

Dalej się bawią i tracą piłkę pod polem karnym xD

DragoDBZ 02.10.2021 21:13

oby była powtórka z fiorentiny

Seba 02.10.2021 21:13

Brozo haha

DragoDBZ 02.10.2021 21:13

eh sassuolo gra jakby byli klase wyżej, nie podoba mi sie to

Ibracadabra eight 02.10.2021 21:12

po meczu z Fiorentiną stoimy

mateo-mazzini 02.10.2021 21:12

Jak tylko Barella nie gra, nie gra Inter

mateo-mazzini 02.10.2021 21:12

mowilo od parunastu dni

Claudio 02.10.2021 21:12

jak nie wygraja to chyba znowu kibice beda musieli ich zmotywowac

mateo-mazzini 02.10.2021 21:12

wyszlo to o czym sie hm

pluto11 02.10.2021 21:11

Nikt soe do polki nie pokazuje nie maja komu podać

Claudio 02.10.2021 21:11

brakuje koncentracji. Conte to jednak byl motywator i nie pozwalal na rozluznienie. Przy Simone czuja sie za swobodnie

sammmmy 02.10.2021 21:11

Z taką grą top4 nie będzie

mateo-mazzini 02.10.2021 21:10

ten Dumfries to taki fajny, nie za szybki

pluto11 02.10.2021 21:10

Z taka gra mistrza nie będzie

sammmmy 02.10.2021 21:10

Perisic cudo jak zwykle

Seba 02.10.2021 21:10

Perisic i jego wrzutki

Claudio 02.10.2021 21:10

jeszcze te pieprzone reprezentacje teraz

pluto11 02.10.2021 21:10

Gramy to samo co z Szachtarem czyli nic

intermed1 02.10.2021 21:10

Znowu musimy gonić

Husi 02.10.2021 21:10

Correa albo zacznie wychodzić do piłki albo zaliczy 3 kontakty na 45 minut

pluto11 02.10.2021 21:09

Uja gramy

DragoDBZ 02.10.2021 21:09

boje sie meczu z sheriffem XD

pluto11 02.10.2021 21:09

Bo kiwaja sie w obronie szukaja gowna w dupie

Claudio 02.10.2021 21:09

jedyne okazje sassuolo to nasza zabawa...

Husi 02.10.2021 21:09

My nawet nie gramy

intermed1 02.10.2021 21:09

Już wiecie dlaczego Lazio grało tak w kartkę

DragoDBZ 02.10.2021 21:09

barella ostatnio pod formą

sammmmy 02.10.2021 21:09

Wspaniała gra narazie dziś. Co mecz to lepiej wyglada

pluto11 02.10.2021 21:09

Tragedia z wlasnej polowy nie potrafimy wyjść

andyvdm 02.10.2021 21:09

Więcej zabawy w obronie, już trzy groźne kontry wyszły z tego Sass

ZnawcaCalcio 02.10.2021 21:09

tfu

ZnawcaCalcio 02.10.2021 21:08

zalosny Inter

pluto11 02.10.2021 21:08

Skriniar robil co mogl Barella zjebał

Adin 02.10.2021 21:08

Inter ma swietn obrone

Claudio 02.10.2021 21:08

bramka Barelli...Skriniar tez swoje dolozyl

sammmmy 02.10.2021 21:08

Cudownie

DragoDBZ 02.10.2021 21:08

a potem skriniar

DragoDBZ 02.10.2021 21:07

ale barrela sprał

Claudio 02.10.2021 21:07

1-0

Claudio 02.10.2021 21:07

a pisalem zeeby Berardi znowu nie mial okazji z karnego

Adriano_forever 02.10.2021 21:07

skriniar dziekujemy

il_biscione 02.10.2021 21:07

Wow rzucil się....

Adin 02.10.2021 21:07

wchodze i karny

Claudio 02.10.2021 21:07

zero dyscypliny na boisku. Za duzo zabawy

il_biscione 02.10.2021 21:07

Inter w najlepezym wydaniu ;)

pluto11 02.10.2021 21:07

Nie idzie to wyjeb

Shoutbox

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

AveCaesar 25.06.2026 18:04

A naszego Bissmarka z Fratezziakiem nie chce Real ? Asllaniego mogą dostać gratis skoro Mou szuka takiego pomocnika.

Kredence 25.06.2026 17:57

I koniecznie potem wrzucić mordę Ausilio na twittera myśląc że to zabawne

Kredence 25.06.2026 17:56

Koniecznie trzeba nakręcać telenowele z pazem a potem wyzywać Ausilio że go nie sprowadził do Interu

Orzeu 25.06.2026 17:54

z telenowelą

Orzeu 25.06.2026 17:54

takze zapinac pasy jedziemy

Orzeu 25.06.2026 17:45

przypominam Fabregas: On albo wróci do Realu, albo będzie grał w Como w następnym sezonie

martins2000 25.06.2026 17:31

Nico Paz, il Como non sembra intenzionato a presentare offerte alle cifre chieste dal Real Madrid (60 mln con recompra a 80) @SkySport

Szczupac_FCI 25.06.2026 17:27

w tamtym roku chciał tylko Realu, teraz tylko Como...

Orzeu 25.06.2026 17:26

Paz to se może chcieć

Rebelde 25.06.2026 17:26

z drugiej strony, Palestra chciał tylko do Interu ;(

martins2000 25.06.2026 17:25

tylko Como! tak

Rebelde 25.06.2026 17:24

do tego sam Paz, ponoć chce tylko do Como

martins2000 25.06.2026 17:24

Prawo pierwokupu dla Como do poniedziałku. W przeciwnym razie Real wystawi gracza na rynek za kwotę wyższą niż 60 milionów.

Orzeu 25.06.2026 17:21

rchemik 25.06.2026 16:33 my sobie będziemy chcieć dać te 60-65mln, a tam jakiś totenham rzuci 80 i cześć jak czapka XD

AveCaesar 25.06.2026 17:19

60 mln pewnie na Mateusa Fernandesa nie starczy

Rebelde 25.06.2026 17:13

60mln za Paza, ale do tego dochodzi klauzula wykupu przez Real za 80mln. Więc oni nie planują lekko oddać go

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625461

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się