Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:03

Takie jufki są zdolni wygrać z każdym

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:03

Tak się gra w LM

prezesp 29.09.2021 22:02

Lukaku zdziwko

ANIOL 29.09.2021 22:02

O sqrwesyny 9 sekunda gol dla ciulasów

Chuchu 29.09.2021 22:01

Juve 1

Orzeu 29.09.2021 22:00

ciekawe czy Chelsea strzeli coś

Orzeu 29.09.2021 21:59

jak Lazaro zszedł to chyba tak

Orzeu 29.09.2021 21:59

ciekawe czy Barca odrobi

Claudio 29.09.2021 21:48

oho w 46 minucie Lazaro zmieniony...szkoda a juz myslalem ze sie wypromuje ;)

Claudio 29.09.2021 21:46

Lewandowski strzelil tyle samo goli co we wszystkich pozostalych meczach w 1 polowie

Claudio 29.09.2021 21:42

ale nudna dzis LM

Claudio 29.09.2021 21:42

gdzie tu faul jak chiesa wpadl w goscia

Claudio 29.09.2021 21:41

Bonucci xD

Claudio 29.09.2021 21:40

a United ostatnie na kuponie u mnie

Claudio 29.09.2021 21:39

ale Villareal powinien juz 3-4 gole strzelic, ale marnuja okazje

Claudio 29.09.2021 21:38

multilige

Claudio 29.09.2021 21:38

w 95% przypadkow zostaja przy pierwotnej decyzji sedziego mimo iz widac ze popelnil blad

Chuchu 29.09.2021 21:37

Co Ty Claudio Salzburg - Lille oglądasz? :D

Claudio 29.09.2021 21:37

VAR w tym sezonie moglby nie istniec jak ma tak to wygladac

Claudio 29.09.2021 21:37

znowu zenujaca decyzja sedziego pry VARze. Gracz Liille w akcji byl faulowany, nastepnie inny gracz w polu karnym najpier trafil w pilke wybijajac ją, a nastepnie sila rozpedu trafil w noge w gracza salzburga i sedzia jak to w tym sezonie podtrzymal decyzje.

Seba 29.09.2021 21:37

Chelsea do ogrania dzisiaj

Chuchu 29.09.2021 21:36

Zanetti do 40-tki grał dobrze

Chuchu 29.09.2021 21:36

Podejrzewam, że dużo trenuje i restrykcyjna dieta

Seba 29.09.2021 21:36

do Milanu pojdzie za Romagnoliego :P

Chuchu 29.09.2021 21:35

W czerwcu umowa mu się kończy, Marotta go ogarnie :D

Skepta 29.09.2021 21:34

Jak to mozliwe ze thiago sylwia jeszcze gra na takim wysokim poziomie

Claudio 29.09.2021 21:28

podziwajmy rodaka póki jeszcze gra. Nastepny taki za 50 lat

Claudio 29.09.2021 21:27

lewy 2 mecze 4 gole w LM

Chuchu 29.09.2021 21:27

Ja głosowałem na Haalanda

Claudio 29.09.2021 21:27

a mówiłem brać lewego zamiast Dzeko :kawa:

Claudio 29.09.2021 21:26

lewy 2

Claudio 29.09.2021 21:23

bedzie jak z milanem, zagraja jedna dobra polowe

Chuchu 29.09.2021 21:20

Jue wygląda lepiej niż się spodziewałem

Skepta 29.09.2021 21:20

Chelsea kupy ale i tak wygraja

Seba 29.09.2021 21:20

Kova już druga taka strata

Chuchu 29.09.2021 21:20

Chiesa podaj ch*ju podaj!

Chuchu 29.09.2021 21:19

Proszę bardzo

Seba 29.09.2021 21:19

Cuadrado żyje, czy urwało mu głowę? :D

Skepta 29.09.2021 21:18

Rabiot to hamulcowy nie bez powodu go wywalili z psg

Skepta 29.09.2021 21:17

Dzieki chuchu na Cb mozna zawsze liczyc

Chuchu 29.09.2021 21:16

Gorzej nie dało sie podać

Chuchu 29.09.2021 21:16

Perfekcyjnie spyjerdolił kontrę

Chuchu 29.09.2021 21:16

TVP1

Skepta 29.09.2021 21:16

??

Skepta 29.09.2021 21:16

chuchu masz link do juv\

Chuchu 29.09.2021 21:16

Rabiot gunwo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 21:15

Dwoch zawodnikow jest do gry

ZnawcaCalcio 29.09.2021 21:15

Nie rozumiesz ze mamy juz obsadzone lewe wahadlo?

ZnawcaCalcio 29.09.2021 21:14

kadrian89 29.09.2021 21:09 Ze tez Inter Alonso w rozliczeniu za Belga nie wziął …

Claudio 29.09.2021 21:11

no i strzelil

Claudio 29.09.2021 21:11

ale dobrze bo postawilem ze Lewy strzeli gola

Claudio 29.09.2021 21:10

ale dziwny karny dla Bayernu

kadrian89 29.09.2021 21:09

Ze tez Inter Alonso w rozliczeniu za Belga nie wziął …

Chuchu 29.09.2021 21:03

Benfica prowadzi :D Claudio trzeba bylo ich zostawić :D

Claudio 29.09.2021 20:42

Lukaku chyba niepocieszony, że Chiellini na ławie

Orzeu 29.09.2021 20:41

:D DD

Claudio 29.09.2021 20:40

Stawialem na wygrana Benfiki z Barceloną, ale widzę pomoc z Mario i Lazaro więc chyba muszę zmienić typ

Claudio 29.09.2021 20:36

i atalanta wygrala. No to maja teraz 2x United i 4pkt.

Claudio 29.09.2021 20:27

lubie sedziow gdzie pozwalaja grac ale bez przesady

Claudio 29.09.2021 20:26

co ten Brych odpindala? kolejna sytuacja gdzie faulowany gracz Atalanty a ten nie gwizdze

El_Imprezatore 29.09.2021 20:22

ja będe

El_Imprezatore 29.09.2021 20:22

rozliczać bedzie mozna po fazie grupowej LM

Claudio 29.09.2021 20:21

ja bede rozliczal transfery po sezonie, a ocenial po 1 czesci sezonu

Claudio 29.09.2021 20:21

nie wyciagalbym daleko idacych wnioskow. Pamietajmy ze Zapata jest na tu i teraz. 2-3 lata solidnej gry. Correa to jednak wybor Simone i troche mlodszy jednak

El_Imprezatore 29.09.2021 20:19

teraz jestem pewien, że lepiej było dać 35 za zapate niż 30 za Corree i za darmo czy tam grosze Dzeko

Claudio 29.09.2021 20:10

no w koncu Atalanta

Claudio 29.09.2021 19:10

jak znowu Malinovsky cos nie zrobi jak z nami to Atalanta tego nie wygra

Chuchu 29.09.2021 19:03

spalony :D

Chuchu 29.09.2021 19:03

var

Chuchu 29.09.2021 19:02

Atalanta gool

Endru 29.09.2021 19:00

Paris platynov powinen komentowac mecze w lm

Endru 29.09.2021 19:00

Paris platynov powinen komentowac mecze w lm

mateo-mazzini 29.09.2021 18:58

bo jak będziemy w Le to szymon juz w ogole zarzadzania wysilkiem nie ogarnie

mateo-mazzini 29.09.2021 18:58

Juz z dwojga zlego lepiej 4te miejsce niz 3

Claudio 29.09.2021 18:57

ten Polsat sciaga do komentowania LM kazdego jak widac

Claudio 29.09.2021 18:56

szkoda ze te dwa debile komentuja mecze LM. Dramat

Claudio 29.09.2021 18:55

Gosens jakas powazniejsza kontuzja juz w 10 minucie. Z Milanem tez nie zagra pewnie

mateo-mazzini 29.09.2021 18:55

Racja Endru to było jedno z większych kompro

Endru 29.09.2021 18:53

Dzieci z Barcelony nas spakowaly kazdy pamieta firpo i wague na bokach

Kusy 29.09.2021 18:19

Tam juz nic nie zmienisz, tutaj jeszcze można

IlCapitano 29.09.2021 18:06

Zresztą z Barceloną starczył remis a i tak nastąpiło zwolnienie blokady i nafajdanie kupy w majty i przegrali, obłęd

cuba 29.09.2021 18:04

dokł

Claudio 29.09.2021 18:03

nie ma co dywagować, czas pokaże

IlCapitano 29.09.2021 17:33

Jeśli wygramy z PSV/Barceloną/Szachtarem to mamy awans, tak wiemy

cuba 29.09.2021 17:27

i tak też będzie :)

Orzeu 29.09.2021 17:24

jeśli wygramy 3 mecze to mamy awans

Lopez 29.09.2021 16:54

Co wiemy wszystko? Mamy 4 kolejki. teraz gramy z szerifem. sztab ma dwa mecze ich do analizy z LM i mogą się do nich przygotwac lepiej niż szachtar i real. Wygrywamy dwa mecze z szerifem, później pykamy u siebie szachtar i co wtedy? nic nie jest wyjaśnione.

cuba 29.09.2021 16:26

No ja tam wierzę że wyjdziemy ale też nie ukrywajmy że skomplikowalismy sobie trochę i tyle

nicolas80 29.09.2021 16:26

Walczymy o I miejsce w grupie. Forza Inter

nicolas80 29.09.2021 16:24

Wiemy że jeszxze pozostaly 4 kolejki i dalszym ciagu jestesmy w grze

IlCapitano 29.09.2021 16:19

No i co, klasyczna Interowszczyzna w LM, czyli kompromitacja, dwie kolejki i wiemy wszystko

nicolas80 29.09.2021 16:08

Tobie przydałby się odpoczynek bo piszesz okropne bzdury

Endru 29.09.2021 15:32

Beda w szpitalu odpoczywac

Endru 29.09.2021 15:32

:lol:

maverik 29.09.2021 15:32

ze latynosi beda wypoczeci na Sheriffa

Endru 29.09.2021 15:30

Wiecie co to oznacza?

Endru 29.09.2021 15:30

No gramy z nimi po meczu z lazio i po repkach

doman 29.09.2021 14:53

tak szczerze mowiac to przejrzałem teraz ich sklad i tam jest az czarno od afrykancow i latynosow , zabiegaja nas

doman 29.09.2021 14:50

sheriff na dwoch wygranych zarobil na swoj roczny budget

AveCaesar 29.09.2021 14:46

"Ilu bysmy pomocnikow nie sprowadzili to i tak wszystko sprowadza sie do vecino i gagli oni sa wyznacznikiem naszej sily" jakie to prawdziwe i smutne :(

Shoutbox

Kredence 23.06.2026 11:29

Witam cieplutko wszystkie twarde głowy, wszystkich byłych, obecnych lub przyszłych pacjentów oddziału szpitala w choroszczy, miłego dnia

Jacenty 23.06.2026 11:05

Il Giorno - Inter chce dostać za Akinsanmiro ok 10 mln euro. Zainteersowanie wyrażają kluby z Bundesligi oraz Bologna, która jednak nie jest gotowa spełnić oczekiwań Interu

Jacenty 23.06.2026 10:35

Friedkin chce się podobno spotkać i negocjować z UEFĄ warunki ugody przesuwając termin o rok (kiedy uzyskają wpływy z wysępów w LM) ale byłby to bardzo duży ukłon ze strony uefy...

Jacenty 23.06.2026 10:34

pojawiały się plotki, że udine chce za Soleta ok 30 mln euro (choć częściej widzieliśmy kwoty ok 20), więc jeśli oczekują takich kwot, to albo idziemy na obniżenie ceny, albo z jakichś względów ten Ndicka wydaje sie bardziej przekonywujący, a Roma w dalszym ciągu musi wyrobić 60mln euro zysku i pewwnie tutaj upatrujemy "mozliwości"

broda4991 23.06.2026 10:29

Chyba że będziemy szli po paza i dlatego zwlekają

broda4991 23.06.2026 10:29

Szkoda by było tego soleta

Jacenty 23.06.2026 09:58

Schira: Inter i Roma złożyły oficjalne zapytania w sprawie Ostigaarda.

Jacenty 23.06.2026 08:45

D. Mari za Fabrizio Romano: W sprawie Paza Inter pozostaje jedynie widzem do czwartku, kiedy odbędzie się szczyt między Como a Realem. Hiszpanie chcą sprzedać Paza czy to do Como czy do innego klubu. Co jest pewne - w przypadku cienia szansy na pozyskanie Paza Inter odstawi pomysl sprowadzenia Curtisa Jonesa.

Jacenty 23.06.2026 08:42

Gazzettino Friuli: Sprawa Solet nie jest wcale przesądzona tak, jak przedstawiały to ostatnio media. Piłkarz jest obecnie na wakacjach, a potencjalne włączenie się klubów angielskich może sporo namieszać. Inter skręca w kierunku Ndicki. Scieżka pt. Solet "ulega ochłodzeniu"

HB 22.06.2026 23:42

Claudio a bierzesz pod uwage, ze truchtanie Messiego, gdy nie atakuje, jest dokładnie tym, czego trener od niego oczekuje?

Cny 22.06.2026 22:48

mozesz sobie tam pisac co chcesz, fakt - Claudio zrobił z siebie pajaca, fakt 2 - zamaniwestował wiktorię, fakt 3 wstanie w lpesyzm humorze. I w sumie mnie to cieszy :)

Cny 22.06.2026 22:47

znowu, manifestacja nie wystarcza

Cny 22.06.2026 22:45

XD

Claudio 22.06.2026 22:45

No skończyłem na tobie...jak na ostatniej dziwce ;) Pozdrawiam

Claudio 22.06.2026 22:45

Cny 22.06.2026 22:42 przecież skończyłeś

Cny 22.06.2026 22:45

chlopie mowie posprzataj gowno spod siebie i bedzie OK

Claudio 22.06.2026 22:44

Messi zmarnowal dwie doskonale okazje? Zmarnowal. Przestrzelil karnego? Przestrzelil. Inni za niego biegali, a on truchtał sobie po boisku? Tak było. Strzelił dwa gole? Strzelil, ale to nie kasuje z automatu tamtych jego błędów i trzeba być obiektywnym w tym przypadku. Zesrałeś się na rzadko, nawet nie udajesz głupa, bo wiemy jak w twoim przypadku wygląda rozumowanie nawet najprostrzych rzeczy. Ale zaślepienie Messim weszło za mocno.

Cny 22.06.2026 22:42

przecież skończyłeś

Claudio 22.06.2026 22:41

jakie idiotyzmy?

Cny 22.06.2026 22:41

niestety to ty jak zwykle masz zwidy gdy ktoś ci wytykaidiotyzmy którymi rzucasz dość czesto

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29490

Liczba newsów: 53357

Liczba komentarzy: 625153

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się