Ty Endru jest jednym z najsłabszych niestety
zamknij sie pajacu
szacunek należy się każdemu przeciwnikowi i nie wolno nikogo lekceważyć ale z drugiej strony trzeba znać swoją wartość. Ci co teraz twierdzą, że nie zdobędziemy 6 punktów i straciliśmy szansę na wyjście z grupy ujawniają oznakę słabości
Nie ma szans na 6 pkt z sheriffem
Wygrana Szeryfa otwiera nam droge do 1 miejsca. Dobry wynik bo Real jeszcze gdzies punkty pogubi
6 pkt z Szeryfem bedzie
Ojj beda ciężary
Rewanż z szeryfami mamy przed Milanem
Ale równie dobrze możemy się klasycznie obsrać
komplet pkt w najbliższych 3 meczach daje nam praktycznie awans, chłopaki muszą spiąć poślady
Martwi tylko fakt ze mecz z szeryfami mamy miedzy lazio a juve
Cieszy mnie to, ze w koncu napisales cos pozytywnego
Tak Chuchu
W sumie śmiesznie, bo pomimo gównianego startu cały czas mamy realne szanse nawet na wyjście z 1. miejsca
Albo niech konczy kariere
No ale niby przez rok i tylko 5 mln bodajże a on zarabia cos kolo 7 mln
Jakby UEFA zwrocila koszt jego transferu to oddalbym go za darmo do Ajaxu
Eriksen to i tak nie problem, bo chyba UEFA placi jego pensje
O ile będzie mogl grac
Eriksen tez gdzieś pójdzie za darmo
Ale wydaje mi sie ze dostanie nowy kontrakt
Vecino tez moze odejść za darmo
Ciezko bedzie zrobic tam miejsce
Vidal odejdzie za darmo
I Gagsa
Trzeba sprzedac Sensiego o Gagsa
A najwiecej go mamy w pomocy
A do tego trzeba pozbyc sie troche szrotu
Prawda ale nikt inny sensowny na wyp w styczniu raczej nie przyjdzie. O Isco nie pisze bo to juz raczej wrak
Najgorsze ze na szybko ciezko znalezc kogos, kto pasowalby do nas
Ciezko przewidziec jakby Cou prezentowal sie
Tylko ze wtedy Sanchez albo Vidal by musieli odejść żeby miec na jego pensje
Ciekawe czy Barcelona by nam nie puscila Coutinho na wyp jakies w styczniu
Zgadzam sie
Bo tylko Placek i Brzozowicz gwarantuja jakosc
Nam brakuje tylko jednego kozaka do pomocy
Jakbysmy byli
A to dopiero 6 kolejka
Piszesz tak jakvysny bylo po 10 kolejce i w dwoch meczach strzelili polowe goli
Na ten moment to potrzeba nam skuteczności do szczęścia
Xddddd
mateo-mazzini 29.09.2021 09:52 fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać
Kurcze nam potrzeba kogoś kreatywnego do środka
ZROBIŁEM
Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn
Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq
Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo
No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać
Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv
To jest LM tutaj nawet mistrz Mołdawii będzie zaciskał zęby do końca
fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać.
I niestety juz czuje, ze wtorki i srody na wiosne beda wolne
Nie wiem. Mogę przesadzać, ale strasznie mi się to oglądało.
nie przesadzasz Dzonyy? dobry, twardy mecz
NIe dało sie tego ogladac
Ale mecz gówniany strasznie
MI sie podobało to, że był wczoraj wskladzie
Plus Hakan kiepski, a grajac co 3 dni trzeba rotowac
Veczynoi fajne zmiany dawal w tym sezonie
i dlaczego gra veczyn?
4 miejsce
2 mecze w LM i 0 bramek strzelonych a w lidze 6 meczy i 20 bramek
dla mnie Inter w LM to zupełnie inna bajka i nawet nie śmiem stawiać takich założeń
patrząc na ostatnie 4 lata to jest bardzo optyistyczne założenie
Do Madrytu pojedziemy już z awansem
ale nie nam
a ten bezużyteczny Real jeszcze pewnie komuś odda pkt
widzę 0 pkt
dokładnie 9/9 albo sajonara
Czarodziej jak tam Milan?
Problem w tym, że musimy wygrać oba mecze z Szeryfem i rewanż z Szachtarem
Czarodziej co się tak pośpieszyłeś
problem w tym, że my musimy patrzeć na nasze występy w LM całościowo od 4 lat
Ten optymizm drugiego dnia co
Xd
samo 0-0 na wyjeździ z zachtarem nie jest jakimś tragicznym wynikiem gdy rozpatrujemy go osobno
Dobrych sytuacji na gola naliczyłem ze 4 i w takim meczu musisz coś po prostu wsadzić.
Real przegrał także można walczyć jeszcze o I miejsce
Proponuje jednak nie panikować i jeszcze nie kreować czarnych scenariuszy. Słabsze mecze się zdarzają. Szkoda że mimo sładbej gry nie udało się wygrać bo sytuacje były
I tym sie różnimy od innych dużych drużyn.
koniec tematu
4 miejsce
Bo można zagrać slabiutko jak wczoraj ale ten mecz byl na spokojnie do wygrania żebyśmy tylko wykorzystali 2 setki które mieliśmy.
No nie piszmy tylko ze Inter ma problem ze strzelaniem bramek. Na 8 oficjalnych meczy strzeliliśmy 20 co daje 2.5 bramki na mecz. Wszystko jest w głowie a ta nie dojeżdża na LM
poza końcówką nie zrobilismy nic żeby to wygrać
Wczoraj wyglądaliśmy bardzo blado. Był jeden z najsłapszych meczy jako ostatnio mam w pamięci
Przez ostatnie 2 lata to czytam i konczy sie tak samo
Wszystko zalezy od nas
Przed nami dwumecz z Sheriff Tyraspol i jeżli nie zdobędziemy 6 punktów to ten fakt będzie można nazwać kompromitacją. Na tą chwilę wszystko zależy od nas.
Szeryf strzela gole, przypominam, my mamy z tym coraz większy problem
Doskonale ale skąd pewność ze nie bedzie tez tłem dla nas i nie wygra?
Ale i tak wyjda z grupy
Sheriff wczoraj był tłem dla Realu. Udało im się wygrać, ale nie róbmy z nich już potęgi
I osramy z szachtarem i realem
Zniszczymy amatorow z moldavii
a czemu nie? Nadal będziemy faworytem tego meczu. Dlaczego Empoli po wygranej z Juve nadal jest kandydatem do spadku?
Ale rozumiem ze my dalej 6 pkt z Tyraspolem pewne tak?
Dzien dobry wszystkim, widzę real w tylek
no taki gen frajerstwa się ciągnie i ciągnie