Koniec w Neapolu, calcio znowu skompmromitowane
ale Dzeko co odwalil w meczu z Szachtaram powinien nie wchodzic w najblizszych meczach na boisko co najwyzej na kwadrans
brzydzi mnie to, ze Dzeko zostanie z nami do 2023
po co tacy ludzie dzwonia tam? xd
1 telefon i juz trafil sie debil
wlaczylem hejt park
Też racja
Nie mamy klasycznego goleadora
nie jest idealnie, ale jest niebo, a ziemia z tym co bylo jeszcze 2-3 lata temu
Dzeko to wypalony dziad, a Lautaro pieprzy setki jak poebany
FF akurat problemy z atakiem pozycyjnym zostal zdecydowanie poprawiony juz w zeszlym sezonie
Mamy słabych napastników
Problem jest taki, że my grając przeciwko drużynom które grają tylko z kontry gramy bardzo słabo bo nie mamy ataku pozycynego
tak bedzie
Inter 6 pkt teraz, Napoli również 6 pkt, takie są fakty
Dawać Napoli wyrównajcie błagam
o ile nasza skutecznosc pozwoli
szeryf gra tylko z kontry, ich rywale ich zlekcewazyli. Jak sie sprezymy i zabezpieczymy ich gre z kontry to wygramy
a z Gladbach przegrali w dwumeczu jakieś 12-0? xdd
Szachtar wygrał z Realem chyba w poprzedniej edycji
sracie się
zdobędziemy na nich 6 pkt
Nie ma szans, ich fart dobiegł już końca
Z szeryfem wygramy u siebie i zremisujemy u nich
Spoko
dokł Kusy
na pewno
Nic już nie zdobędą
wypomnę Ci to
Z Interem zdobeda cos na pewno
ewenement w LE, a ci w LM
Szeryf zdobedsie na nas remis
nie mozna miec tyle szczescia
no to nie ewenement, skoro jest jeszcze Sheriff
Szeryf juz nie zdobedzie pkt w LM
ale niestety jedni i drudzy w dwumeczu z wloskimi ekipami zostana sprowadzeni na ziemie
nie
legia to ewenement na skale swiatowa jak sheriff
Gol Napoli
Legia w swojej smiesznej lidze jest 15 xddddd
Liga się już tam skończyła?
Claudio zdenerwowany, bo kupon chyba nie siadł
spartak w swojej smiesznej lidze jest na 8 miejscu
uspokoj sie Claudio
to wieksze pretensje do Rui niz do samego Napoli
SPARTAK nie jest słaby, robicie z nich jakas spezie
Legia ich ograła
no i jest debilem
spartak w lidze bardzo średnio i dostal u siebie od legii...no mocarze
Nie mieli pecha że grali w 10 tylko koleś z ich drużyny sam na to czerwo zapracował
to nie jest jakies gowniane Salerno czy inna Venezia
Z legła teraz zagrają dwa spotkania na pełnej urwie
ten Spartak taki slabiutki nie jest xdd
Na legiuni zrobia 6 pkt
grali 10 min w 10 xd
Nawet jak grają w 10 to Spartak nie powinien tak deklasowaćxd
dokladnie
Napoli i tak wyjdzie z grupy
z takim spartakiem u siebie nawet w 10 nie potrafia grac? Zreszta ostatnie 10 minut spartak tez gral w 10
Trzeba było nie faulować na czerwo to by nie grali
ale wy nie rozumiecie, ze graja od 29 min w 10?
Legia to taki Sheriff Ligi Europy
Dokladnie claudio
napoli jak zwykle obsrane na samą mysl o Scudetto odpada z pucharow, a pozniej w lidze i tak sie obsrywa.
taka to mocarna liga
Mozna stawiac dom
z grupy LE nawet nie wyjdą, a Serie A miażdżą
Napoli zmiazdzy legie
Napoli wy pierdoły kurla 3
napoli 1-3....co za pipy
na tym Nawrockim to Legia grube siano zarobi
Zremisujcie to chociaż proszę
napoli niech wyrowna moze co
Spartak też w 10
W niedziele wpyerdol w Gdańsku mają
pewnie motywacji brakuje, poza tym w Europie moga grac z kontry w ekstraklasie to graja rywale z nimi kontrą
nie taki szok
Legia u Michniewicza bardzo dobrze gra
Hajto mówił, że Serie A to 5-6. liga Europy, no i że tam jest w każdym meczu murowanie i prawie zawsze się kończy 1:0
w lidze kaleczą a w europie szaleją
FT
legia 2 mecze 6pkt...szok
Atmosfera na Łazienkowskiej mega
Mocni byli ale chyba nie jak napoli
napoli 10 na 10 w ostatnich minutach moze strzela
Czekamy na kompromitację Lazio
tez po co Pekharta dal na kontry
to, ze jego Schalke bylo mocniejszym klubem niz Napoli?
Nie no jaja se robię, Hajto nigdy nie ma racji
Nie dość, że podał to jeszcze słabo podał
Hajto miał rację
sie zastanawiam po co Kastrati to podawal
kompromitacja
ale wystraszyliscie mnie xdd
Napoli odpadnie chyba
ja tez xd
Ja w necie ogladam to wolniej xd
bo juz z 1 min po tej sytuacji bylem xd
Myslalem, ze Legia stracila bramke
3-0 dla Legii powinno byc