Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 29.09.2021 12:53

Romano potwierdza Onana w Interze

Endru 29.09.2021 12:50

A czemu mialby wygrac teraz? Nie wiem

Endru 29.09.2021 12:50

Nie pamietam

Endru 29.09.2021 12:50

Czy Inter kiedykolwiek wygral trzy mecze z rzedu w lm?

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:48

Dokladnie

Adriano_forever 29.09.2021 12:47

a tak na poważnie, to 1 pkt w dwumeczu z szeryfem biorę w ciemno

Adriano_forever 29.09.2021 12:45

miało być izi łin z szachtarem, będzie izi łin z szeryfem

Dzonyy 29.09.2021 12:41

Podziwiam optymizm

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:40

Minimum

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:40

Ja wyczuwam cwiercfinal

Dzonyy 29.09.2021 12:37

Wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac jak co roku

Dzonyy 29.09.2021 12:37

Ja sie w tmy sezonie nastawiam na odpadniecie z LM

ZnawcaCalcio 29.09.2021 12:37

Wygrac nastepne 3 mecze i jest duza szansa na 1 miejsce

Dzonyy 29.09.2021 12:36

2 pkt nie do odrobienia

Dzonyy 29.09.2021 12:36

Sezon skonczy juz w meczu z Sampa

Seba 29.09.2021 12:35

Pytanie, czy jest sens walczyć dalej o Scudetto. W końcu tracimy aż 4 pkt do lidera...

Dzonyy 29.09.2021 12:35

doman caly klub rozwiazmy

Endru 29.09.2021 12:29

Jeszcze jest taka opcja, ze real sie zesra na ukrainie im tez ukry nie lezą

doman 29.09.2021 12:24

dac grac primaverze , niech chivu nas prowadzi do konca sezonu a potem bedziemy szukac trenera

doman 29.09.2021 12:23

bez sensu grac dalej mecze

doman 29.09.2021 12:23

juz po sezonie ,

Odet 29.09.2021 12:22

teraz to może skupmy się na Sassuolo

Odet 29.09.2021 12:22

tego nie wiemy

doman 29.09.2021 12:22

czyli za pewnik biora ze z nimi wygraja a sie zesraja a nie wygrają

doman 29.09.2021 12:21

veciono: Po meczach z Sherrifem zmierzymy się z Szachtarem w Mediolanie i będziemy chcieli zakwalifikować się do następnej rundy.

doman 29.09.2021 12:20

ktos pod meczem wczoraj napisal ze nawet podwojna wygrana z szeryfem nam nic nie daje w kontekscie awansu - zgadzam sie , i radze sie juz z tym pogodzic ze z grupy nie wyjdziemy

Endru 29.09.2021 12:20

ok przyjmuje

Orzeu 29.09.2021 12:17

żółtko ważne tydzień

Orzeu 29.09.2021 12:17

:zolta:

Endru 29.09.2021 12:08

Pocaluj mnie w dupe

nicolas80 29.09.2021 12:05

Ty Endru jest jednym z najsłabszych niestety

Endru 29.09.2021 12:00

zamknij sie pajacu

nicolas80 29.09.2021 11:58

szacunek należy się każdemu przeciwnikowi i nie wolno nikogo lekceważyć ale z drugiej strony trzeba znać swoją wartość. Ci co teraz twierdzą, że nie zdobędziemy 6 punktów i straciliśmy szansę na wyjście z grupy ujawniają oznakę słabości

Endru 29.09.2021 11:49

Nie ma szans na 6 pkt z sheriffem

Blastersky 29.09.2021 11:43

Wygrana Szeryfa otwiera nam droge do 1 miejsca. Dobry wynik bo Real jeszcze gdzies punkty pogubi

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:37

6 pkt z Szeryfem bedzie

Luki165 29.09.2021 11:29

Ojj beda ciężary

Luki165 29.09.2021 11:28

Rewanż z szeryfami mamy przed Milanem

Chuchu 29.09.2021 11:28

Ale równie dobrze możemy się klasycznie obsrać :D komplet pkt w najbliższych 3 meczach daje nam praktycznie awans, chłopaki muszą spiąć poślady

Luki165 29.09.2021 11:27

Martwi tylko fakt ze mecz z szeryfami mamy miedzy lazio a juve

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Cieszy mnie to, ze w koncu napisales cos pozytywnego

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Tak Chuchu

Chuchu 29.09.2021 11:26

W sumie śmiesznie, bo pomimo gównianego startu cały czas mamy realne szanse nawet na wyjście z 1. miejsca

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Albo niech konczy kariere

Luki165 29.09.2021 11:25

No ale niby przez rok i tylko 5 mln bodajże a on zarabia cos kolo 7 mln

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Jakby UEFA zwrocila koszt jego transferu to oddalbym go za darmo do Ajaxu

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Eriksen to i tak nie problem, bo chyba UEFA placi jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:24

O ile będzie mogl grac

Luki165 29.09.2021 11:24

Eriksen tez gdzieś pójdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ale wydaje mi sie ze dostanie nowy kontrakt

Luki165 29.09.2021 11:24

Vecino tez moze odejść za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ciezko bedzie zrobic tam miejsce

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Vidal odejdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

I Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Trzeba sprzedac Sensiego o Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A najwiecej go mamy w pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A do tego trzeba pozbyc sie troche szrotu

Luki165 29.09.2021 11:22

Prawda ale nikt inny sensowny na wyp w styczniu raczej nie przyjdzie. O Isco nie pisze bo to juz raczej wrak

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:22

Najgorsze ze na szybko ciezko znalezc kogos, kto pasowalby do nas

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:20

Ciezko przewidziec jakby Cou prezentowal sie

Luki165 29.09.2021 11:20

Tylko ze wtedy Sanchez albo Vidal by musieli odejść żeby miec na jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:19

Ciekawe czy Barcelona by nam nie puscila Coutinho na wyp jakies w styczniu

Luki165 29.09.2021 11:18

Zgadzam sie

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Bo tylko Placek i Brzozowicz gwarantuja jakosc

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Nam brakuje tylko jednego kozaka do pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Jakbysmy byli

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

A to dopiero 6 kolejka

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Piszesz tak jakvysny bylo po 10 kolejce i w dwoch meczach strzelili polowe goli

Seba 29.09.2021 11:16

Na ten moment to potrzeba nam skuteczności do szczęścia

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Xddddd

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52 fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać

Luki165 29.09.2021 11:14

Kurcze nam potrzeba kogoś kreatywnego do środka

Orzeu 29.09.2021 10:57

ZROBIŁEM

nicolas80 29.09.2021 10:30

Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn

MuCha2 29.09.2021 10:23

Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv

mateo-mazzini 29.09.2021 09:53

To jest LM tutaj nawet mistrz Mołdawii będzie zaciskał zęby do końca

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52

fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać.

Dzonyy 29.09.2021 09:32

I niestety juz czuje, ze wtorki i srody na wiosne beda wolne

Dzonyy 29.09.2021 09:32

Nie wiem. Mogę przesadzać, ale strasznie mi się to oglądało.

Piekarz 29.09.2021 09:30

nie przesadzasz Dzonyy? dobry, twardy mecz

Dzonyy 29.09.2021 09:28

NIe dało sie tego ogladac

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Ale mecz gówniany strasznie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

MI sie podobało to, że był wczoraj wskladzie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Plus Hakan kiepski, a grajac co 3 dni trzeba rotowac

Dzonyy 29.09.2021 09:27

Veczynoi fajne zmiany dawal w tym sezonie

Imrahil 29.09.2021 09:25

i dlaczego gra veczyn?

Imrahil 29.09.2021 09:24

4 miejsce

nicolas80 29.09.2021 09:12

2 mecze w LM i 0 bramek strzelonych a w lidze 6 meczy i 20 bramek

miniu86 29.09.2021 09:08

dla mnie Inter w LM to zupełnie inna bajka i nawet nie śmiem stawiać takich założeń

miniu86 29.09.2021 09:07

patrząc na ostatnie 4 lata to jest bardzo optyistyczne założenie

Seba 29.09.2021 09:07

Do Madrytu pojedziemy już z awansem

miniu86 29.09.2021 09:07

ale nie nam

miniu86 29.09.2021 09:06

a ten bezużyteczny Real jeszcze pewnie komuś odda pkt

Seba 29.09.2021 09:06

widzę 0 pkt :D

miniu86 29.09.2021 09:06

dokładnie 9/9 albo sajonara

Shoutbox

ragnar 22.06.2026 19:10

Messi haha

Jacenty 22.06.2026 19:09

Real potrzebuje kasy na konkretnego pomocnika w okolicach 100mln euro, więc raczej nie możemy oczekiwać jakichś wymyślnych korzystnych formuł. Mou chce kogoś kto pracuje fizycznie i jest dobry tehcnicznie. Na liscie m.in. Enzo, ale nie tylko

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Jakbyśmy mieli

AveCaesar 22.06.2026 19:09

Czyli w sumie wychodzi na to, że nawet jakbyśmy pieniądze na Pazia lepiej je wrzucić w młodego środkowego obrońcę, którego moglibyśmy ustawić centralnie. Oprócz Soleta i przy pozostaniu Bastoniego oczywiście🤔

ragnar 22.06.2026 19:09

Vancore dokładnie

ragnar 22.06.2026 19:08

Niecodzienny faul, dwa wslizgi, karny

Vancore 22.06.2026 18:57

z akanjim to troche krotka pamiec bo on tych bledow nawalil nie tylko z bodo, bo mecze z milanem napoli arsenalem bologna i juve

Cny 22.06.2026 18:34

oddanie Basto by wziąć dwóch takich nie wyrazistych typów z pogranicza ławki i pierwszego składu to byłby kosmiczny błąd

Cny 22.06.2026 18:33

tutaj nie ma co rozważać. a jeszcze dodajesz jonesa który absolutnie nie jest pomocnikiem którego potrzebujemy. ni to zdrowy silny czarnoskóry dynamiczny pomocnik, nie to fantasista z dryblingiem.

Cny 22.06.2026 18:31

nie no ten Muhamerovic to dramat. przecież on na ławce by siedział tak czy siak.

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:28

A bez szybszej gry z kontry z kontry nie ma postępu dla nas w tym momencie...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:27

Przyszedł Ivan z czego się cieszę bo jak się okazuje to jest Interista, grę defensywną organizacją da sie ogarnąć...

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:21

Basto jest już u nas trochę (zgarnął 3 scuda przegrał 2 finały które pewnie gdzieś siedzą w głowie do tego ta chryja z Kalulu) ten Muhomor nie wygląda tak źle, przyjdzie Solet, Stanko bym zostawił bo to jest Interista urodzony w tym klubie, świetnie wygląda na DPM (oglądałem kilka razy dla niego Brugge) jest silny fizycznie i dobry w odbiorze. Do tego nigdy napływ świeżej krwi nie zrobił nam na niekorzyść. Ambicją i głodem na prawdę w piłce wiele da się zrobić, zawodnikami którzy mają coś do udowodnienia. Moim zdaniem to jest bardzo prawdopodobny scenariusz na ten moment...

Cny 22.06.2026 18:05

ja myślę że ten sam poziom. trochę za mało na topowego obrońcę do 11, a za dużo żeby być rezerwowym nawet w Interze w ich własnym odczuciu

Cny 22.06.2026 18:02

a to nie tak że u nas było pełno baboli. babole jak były to na bramce

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:02

Solet to upgrade IMHO względem Bissecka ale gra zweryfikuje

Cny 22.06.2026 18:02

no tak ale to nie ma drużyny w której nie ma takich wpadek.

Cny 22.06.2026 18:01

poza takimi pojedynczymi incydentami jak akanjiego z bodo

Szczupac_FCI 22.06.2026 18:01

choć zdażało się że byli..

Cny 22.06.2026 18:00

a kiepsko broniliśmy drużyną całą momentami a nie że Akanji czy Bisseck byli indywidualnie odpowiedzialni za wpadki

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29487

Liczba newsów: 53356

Liczba komentarzy: 625119

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się