Archiwum shoutboksa

nicolas80 29.09.2021 12:05

Ty Endru jest jednym z najsłabszych niestety

Endru 29.09.2021 12:00

zamknij sie pajacu

nicolas80 29.09.2021 11:58

szacunek należy się każdemu przeciwnikowi i nie wolno nikogo lekceważyć ale z drugiej strony trzeba znać swoją wartość. Ci co teraz twierdzą, że nie zdobędziemy 6 punktów i straciliśmy szansę na wyjście z grupy ujawniają oznakę słabości

Endru 29.09.2021 11:49

Nie ma szans na 6 pkt z sheriffem

Blastersky 29.09.2021 11:43

Wygrana Szeryfa otwiera nam droge do 1 miejsca. Dobry wynik bo Real jeszcze gdzies punkty pogubi

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:37

6 pkt z Szeryfem bedzie

Luki165 29.09.2021 11:29

Ojj beda ciężary

Luki165 29.09.2021 11:28

Rewanż z szeryfami mamy przed Milanem

Chuchu 29.09.2021 11:28

Ale równie dobrze możemy się klasycznie obsrać :D komplet pkt w najbliższych 3 meczach daje nam praktycznie awans, chłopaki muszą spiąć poślady

Luki165 29.09.2021 11:27

Martwi tylko fakt ze mecz z szeryfami mamy miedzy lazio a juve

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Cieszy mnie to, ze w koncu napisales cos pozytywnego

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:26

Tak Chuchu

Chuchu 29.09.2021 11:26

W sumie śmiesznie, bo pomimo gównianego startu cały czas mamy realne szanse nawet na wyjście z 1. miejsca

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Albo niech konczy kariere

Luki165 29.09.2021 11:25

No ale niby przez rok i tylko 5 mln bodajże a on zarabia cos kolo 7 mln

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Jakby UEFA zwrocila koszt jego transferu to oddalbym go za darmo do Ajaxu

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:25

Eriksen to i tak nie problem, bo chyba UEFA placi jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:24

O ile będzie mogl grac

Luki165 29.09.2021 11:24

Eriksen tez gdzieś pójdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ale wydaje mi sie ze dostanie nowy kontrakt

Luki165 29.09.2021 11:24

Vecino tez moze odejść za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:24

Ciezko bedzie zrobic tam miejsce

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Vidal odejdzie za darmo

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

I Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

Trzeba sprzedac Sensiego o Gagsa

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A najwiecej go mamy w pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:23

A do tego trzeba pozbyc sie troche szrotu

Luki165 29.09.2021 11:22

Prawda ale nikt inny sensowny na wyp w styczniu raczej nie przyjdzie. O Isco nie pisze bo to juz raczej wrak

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:22

Najgorsze ze na szybko ciezko znalezc kogos, kto pasowalby do nas

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:20

Ciezko przewidziec jakby Cou prezentowal sie

Luki165 29.09.2021 11:20

Tylko ze wtedy Sanchez albo Vidal by musieli odejść żeby miec na jego pensje

Luki165 29.09.2021 11:19

Ciekawe czy Barcelona by nam nie puscila Coutinho na wyp jakies w styczniu

Luki165 29.09.2021 11:18

Zgadzam sie

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Bo tylko Placek i Brzozowicz gwarantuja jakosc

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Nam brakuje tylko jednego kozaka do pomocy

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:17

Jakbysmy byli

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

A to dopiero 6 kolejka

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Piszesz tak jakvysny bylo po 10 kolejce i w dwoch meczach strzelili polowe goli

Seba 29.09.2021 11:16

Na ten moment to potrzeba nam skuteczności do szczęścia

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

Xddddd

ZnawcaCalcio 29.09.2021 11:16

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52 fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać

Luki165 29.09.2021 11:14

Kurcze nam potrzeba kogoś kreatywnego do środka

Orzeu 29.09.2021 10:57

ZROBIŁEM

nicolas80 29.09.2021 10:30

Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn

MuCha2 29.09.2021 10:23

Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv

mateo-mazzini 29.09.2021 09:53

To jest LM tutaj nawet mistrz Mołdawii będzie zaciskał zęby do końca

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52

fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać.

Dzonyy 29.09.2021 09:32

I niestety juz czuje, ze wtorki i srody na wiosne beda wolne

Dzonyy 29.09.2021 09:32

Nie wiem. Mogę przesadzać, ale strasznie mi się to oglądało.

Piekarz 29.09.2021 09:30

nie przesadzasz Dzonyy? dobry, twardy mecz

Dzonyy 29.09.2021 09:28

NIe dało sie tego ogladac

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Ale mecz gówniany strasznie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

MI sie podobało to, że był wczoraj wskladzie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Plus Hakan kiepski, a grajac co 3 dni trzeba rotowac

Dzonyy 29.09.2021 09:27

Veczynoi fajne zmiany dawal w tym sezonie

Imrahil 29.09.2021 09:25

i dlaczego gra veczyn?

Imrahil 29.09.2021 09:24

4 miejsce

nicolas80 29.09.2021 09:12

2 mecze w LM i 0 bramek strzelonych a w lidze 6 meczy i 20 bramek

miniu86 29.09.2021 09:08

dla mnie Inter w LM to zupełnie inna bajka i nawet nie śmiem stawiać takich założeń

miniu86 29.09.2021 09:07

patrząc na ostatnie 4 lata to jest bardzo optyistyczne założenie

Seba 29.09.2021 09:07

Do Madrytu pojedziemy już z awansem

miniu86 29.09.2021 09:07

ale nie nam

miniu86 29.09.2021 09:06

a ten bezużyteczny Real jeszcze pewnie komuś odda pkt

Seba 29.09.2021 09:06

widzę 0 pkt :D

miniu86 29.09.2021 09:06

dokładnie 9/9 albo sajonara

Seba 29.09.2021 09:06

Czarodziej jak tam Milan? :D

Chuchu 29.09.2021 09:06

Problem w tym, że musimy wygrać oba mecze z Szeryfem i rewanż z Szachtarem :D

miniu86 29.09.2021 09:05

Czarodziej co się tak pośpieszyłeś

miniu86 29.09.2021 09:05

problem w tym, że my musimy patrzeć na nasze występy w LM całościowo od 4 lat

CzarodziejCzasu 29.09.2021 09:05

Ten optymizm drugiego dnia co

CzarodziejCzasu 29.09.2021 09:05

Xd

miniu86 29.09.2021 09:03

samo 0-0 na wyjeździ z zachtarem nie jest jakimś tragicznym wynikiem gdy rozpatrujemy go osobno

miniu86 29.09.2021 09:03

Dobrych sytuacji na gola naliczyłem ze 4 i w takim meczu musisz coś po prostu wsadzić.

nicolas80 29.09.2021 08:54

Real przegrał także można walczyć jeszcze o I miejsce

nicolas80 29.09.2021 08:50

Proponuje jednak nie panikować i jeszcze nie kreować czarnych scenariuszy. Słabsze mecze się zdarzają. Szkoda że mimo sładbej gry nie udało się wygrać bo sytuacje były

Luki165 29.09.2021 08:46

I tym sie różnimy od innych dużych drużyn.

Imrahil 29.09.2021 08:45

koniec tematu

Imrahil 29.09.2021 08:45

4 miejsce

Luki165 29.09.2021 08:45

Bo można zagrać slabiutko jak wczoraj ale ten mecz byl na spokojnie do wygrania żebyśmy tylko wykorzystali 2 setki które mieliśmy.

Luki165 29.09.2021 08:43

No nie piszmy tylko ze Inter ma problem ze strzelaniem bramek. Na 8 oficjalnych meczy strzeliliśmy 20 co daje 2.5 bramki na mecz. Wszystko jest w głowie a ta nie dojeżdża na LM

nicolas80 29.09.2021 08:41

poza końcówką nie zrobilismy nic żeby to wygrać

nicolas80 29.09.2021 08:40

Wczoraj wyglądaliśmy bardzo blado. Był jeden z najsłapszych meczy jako ostatnio mam w pamięci

Dzonyy 29.09.2021 08:40

Przez ostatnie 2 lata to czytam i konczy sie tak samo :D

Dzonyy 29.09.2021 08:40

Wszystko zalezy od nas

nicolas80 29.09.2021 08:30

Przed nami dwumecz z Sheriff Tyraspol i jeżli nie zdobędziemy 6 punktów to ten fakt będzie można nazwać kompromitacją. Na tą chwilę wszystko zależy od nas.

mateo-mazzini 29.09.2021 08:29

Szeryf strzela gole, przypominam, my mamy z tym coraz większy problem

mateo-mazzini 29.09.2021 08:26

Doskonale ale skąd pewność ze nie bedzie tez tłem dla nas i nie wygra?

Skepta 29.09.2021 07:51

Ale i tak wyjda z grupy

Seba 29.09.2021 07:50

Sheriff wczoraj był tłem dla Realu. Udało im się wygrać, ale nie róbmy z nich już potęgi

Skepta 29.09.2021 07:50

I osramy z szachtarem i realem

Skepta 29.09.2021 07:49

Zniszczymy amatorow z moldavii

Seba 29.09.2021 07:49

a czemu nie? Nadal będziemy faworytem tego meczu. Dlaczego Empoli po wygranej z Juve nadal jest kandydatem do spadku?

mateo-mazzini 29.09.2021 07:45

Ale rozumiem ze my dalej 6 pkt z Tyraspolem pewne tak?

mateo-mazzini 29.09.2021 07:45

Dzien dobry wszystkim, widzę real w tylek

pablo77 29.09.2021 00:57

no taki gen frajerstwa się ciągnie i ciągnie

Shoutbox

Orzeu 22.06.2026 13:41

będzie tam tabela

Orzeu 22.06.2026 13:40

odnotowano

Adriano_forever 22.06.2026 13:06

usunac forum bo przeszkadza

pluto11 22.06.2026 07:25

Jeszcze jeden dwa mundiale i tak na prawdę to będzie Puchar Narodów Afryki a nie ME czy MŚ

Cny 22.06.2026 06:52

wiemy tyle że często jak są za słabi na reprezentację europejską to wtedy grają dla kraju dziadków/rodziców. swiezutki przykład anża janża Boniego. byle zagrać na mundialu, to zmienił paszport łatwiej niż klub. i nie ma co tego porównywać do naszych obraniakow i Polańskich. bo tam skala jest inna, przyczyny także

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Lukaku to emeryci.

Piotrek85 22.06.2026 05:32

Belgowie wracają tam gdzie ich miejsce, czyli poziom europejskiego średniaka. De Bruyne ,alu

HB 22.06.2026 02:22

tylko co wy wiecie o poczuciu tożsamości narodowej tych piłkarzy? to dosyć prywatna sprawa

Imrahil 22.06.2026 00:09

:flaga:

Rebelde 21.06.2026 22:35

Obronca mógł puścic Taremiego, on by go trzy razy dogonił zanim ten by dobiegł do pola karnego.

Nerazzurx10 21.06.2026 22:12

Tak? O to nie wiedziałem, co prawda trochę to naciągane mi się wydaje, no ale skoro tak to spoko

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:01

Liczy się to gdzie zaczął mundial

ZnawcaCalcio 21.06.2026 22:00

Nerazzurx10 21.06.2026 21:22 No i w dumfriesie, ale do tego momentu może być już zawodnikiem realu+ Holandia jak to Holandia odpadnie wcześniej

ragnar 21.06.2026 21:36

Bo Turcy odpadli

ragnar 21.06.2026 21:36

Czyli Japonii

Borgen 21.06.2026 21:35

Najlepiej byłoby jakby Jones serio chciał do nas, my nie mielibyśmy kasy i udałoby się dogadać z nim, że za rok przyjdzie za darmo, a teraz zaoszczędzona kasę wydać na Paza... To była y bajka... Jones wniósłby dużo myślę, ale bez niego myślę, że spokojnie sobie możemy poradzić

Claudio 21.06.2026 21:34

Liverpool odrzuca 25mln Inter za Jonesa i oczekują....40mln clown

Borgen 21.06.2026 21:32

Dlatego ja po cichu liczę, że jakiś kopciuszek z prawdziwymi reprezentantami kraju zajdzie dalej i takim szczerze będę kibicował

Borgen 21.06.2026 21:30

Prawda, bardziej przypomina to rozgrywki klubowe...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29486

Liczba newsów: 53354

Liczba komentarzy: 625108

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się