Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

po tym sezonie bedzie mial chyba 34 lata

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kto go wezmie?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kontrakt do 2023

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

nie wierze w jego odejdzie

KibicInteru 02.10.2021 23:09

Sanchez myślę że odejdzie po sezonie więc kogoś sprowadzimy

taboret 02.10.2021 23:09

wspominal ktos o dobrej grze handanovicia, bo jak przyjdzie co do czego to tylko hejt

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

zbyt wielu napastnikow mamy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

ale obawiam sie, ze Belotti nie bedzie dla nas celem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

Belotti, Zakaria, Onana i Ginter byliby fajnymi celami

KibicInteru 02.10.2021 23:08

w sumie to on bardziej dla Milanu bo francuz

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:07

dla mnie wrak

KibicInteru 02.10.2021 23:07

Tolisso chyba też z wygasającym kontraktem

nicolas80 02.10.2021 23:06

Wydaje się że chyba mają trochę inną wizję

KibicInteru 02.10.2021 23:06

ja tam im ufam, cokolwiek nie wymyślą będzie ok

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

ciekawe co wymysli Marotta i Ausilio

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

pare opcji jest

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

Zakaria do wziecia

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

wysoko wyceniany, a ciekawy jestem czy dobry grajek

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

ktos widzial tego Kamare z OM?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

i umie grac w systemie z 3 obroncow

Czaglar 02.10.2021 23:04

Gosens z pensja na poziomie tych 600 czy 800 tysięcy to powinien tu sam dobijać się do bram

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

idealny pod Inter

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

do tego swietnie wyprowadza pilke

KibicInteru 02.10.2021 23:03

idealny na 3-4 obrońcę

KibicInteru 02.10.2021 23:03

Ginter by do nas idealnie pasował

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

ale mam nadzieje, ze odpuscimy sobie i sprobujemy sciagnac Gosensa

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

do 2024

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

chociaz nie zdziwie sie jak Perisik dostanie nowa umowe

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

poza Dzeko i Alexisem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

tych co wymienilem

nicolas80 02.10.2021 23:02

Znawca kto dla Ciebie jest szrotem?

Czaglar 02.10.2021 23:02

No też kogoś trzeba w ich miejsce wrzucić. Też bym wrócił do kombinacji z wypożyczenia mi.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

mam nadzieje, ze nasi powalcza o Gintera, ktory do wziecia jest za darmo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

duzo hajsu bysmy mieli w budzecie placowym

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

nasza kadra moze zostac mocno odchudzona ze szrotu

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

Dzeko, Alexis maja do 2023 no i jak wspomniales Handa do 2022

Czaglar 02.10.2021 23:00

Handa też ma do końca sezonu papier

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

ja niestety nie widze sensu w sprowadzaniu Raspadoriego

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

jezeli nasi wierza w Satriano, Esposito i Mulattierego, to moze nikogo nie kupia

KibicInteru 02.10.2021 23:00

Raspadori

KibicInteru 02.10.2021 23:00

w lecie myślę że tak

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

czy zostaniemy z tym co mamy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

i pytanie czy nasi beda sprowadzac nowego napastnika

KibicInteru 02.10.2021 22:59

rano bym zostawił

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

tym koncza sie umowy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

Ambrozy, Vidal, Kolarov, Ranocchia, Perisic i moze Weczyn

Czaglar 02.10.2021 22:59

Więc takie pół roku na sprawdzenie kogoś w warunkach bojowych byłoby bardzo dobre, pytanie czy jest na to opcja

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

u nas troche zawodnikow odejdzie po tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

do konca sezonu mialby z 10 spotkan

Czaglar 02.10.2021 22:58

Dodaj Sensiego którego już trzeba będzie się pozbyć jak nic się nie zmieni. To potężna wyrwa się szykuje na 22/23

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

i od nowego sezonu wskoczylby do bramki

KibicInteru 02.10.2021 22:58

tylko onana sie nie dogadał, pewnie czekał na Inter

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

Onana troche pogralby

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

mozna byloby mu dac z 6-8 meczow w lidze + P. Wloch

KibicInteru 02.10.2021 22:57

no ajax zaakceptowal oferte lyonu na 5mln w lecie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

ale nikt nie mowi, ze Onana od razu bylby nr. 1

KibicInteru 02.10.2021 22:57

też nie sądzę abyśmy zmienili kapitana w połowie sezonu

Czaglar 02.10.2021 22:57

U nas i tak na teraz wygląda sytuacja, że Vecino, Vidal i Brozo będą wolni w lato, z czego chyba tylko o Brozo będziemy się zabijac

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

rownie dobrze sprzedadza go za 3-5 mln jezeli mialby byc tylko rezerwowym w tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

zalezy jaki plan ma na niego Ajax

KibicInteru 02.10.2021 22:56

onana to raczej na lato myślę

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:56

on i Onana beda glownymi celami na zimowe okienko

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:56

mysle, ze o niego powalczymy zima

KibicInteru 02.10.2021 22:55

no de beek byłby idealny dla nas

Czaglar 02.10.2021 22:53

Sensi na wypożyczenie, czy coś. Tylko nam by nam się ktoś z arsenałem ofensywnym przydał właśnie jak ten Beek

Czaglar 02.10.2021 22:52

No, trzeba by było kogoś wypchnąć

nicolas80 02.10.2021 22:52

To jak to jest z tym Dzeko?

KibicInteru 02.10.2021 22:52

może nandez dojdzie do pomocy w styczniu jak sensi znowu wypadnie

nicolas80 02.10.2021 22:52

Ale podobno Dzeko emeryt za stary po go trener wystawia?

Czaglar 02.10.2021 22:51

W pomocy też przepych z ale tu tylko sztuki się zgadzają

KibicInteru 02.10.2021 22:51

sensi wróci i pozamiata

Endru 02.10.2021 22:51

Brakuje tylko Eriksena

Endru 02.10.2021 22:51

Vidal i Dzeko pokazali dzis, ze sa mistrzami

Czaglar 02.10.2021 22:50

Nie no mamy Lauatro, Correa, Dzeko, Alexisa i jeszcze został Satriano. O czym my tu mowimy

KibicInteru 02.10.2021 22:50

zapomnijcie o okienku teraz

KibicInteru 02.10.2021 22:50

nikt nie przyjdzie jeśli bikt nie odejdzie

pablo77 02.10.2021 22:50

ma ktos link do Boryska Tygryska ? :)

pablo77 02.10.2021 22:49

moze Belotti w zimie :D

KibicInteru 02.10.2021 22:49

jak nie mamy, mamy do rozegrania jeszcze z 40 meczu

mateo-mazzini 02.10.2021 22:48

to spoko, tylko my nie mamy czasu

KibicInteru 02.10.2021 22:47

nie musimy, mamy 4

nicolas80 02.10.2021 22:47

Correa potrzebuje czasu i bedzie top

crislk 02.10.2021 22:47

Mam nadzieję jutro że fiora utrze nosa łysemu nosa

Chuchu 02.10.2021 22:47

Musimy kupić napastnika

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

więc sorry, Correa musi zacząć grać lepiej

pablo77 02.10.2021 22:46

niestety zaden nasz napastnik nie gwarantuje stalego wysokiego poziomu dlatego bedziemy nimi rotowac caly sezon pewnie

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

Vidal i Dzeko są super na 30 minut w meczu

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:46

Correa i Dumfries super start ale teraz już za dużo nie grają

KibicInteru 02.10.2021 22:46

zmiany dawał dobre przeważnie

Czaglar 02.10.2021 22:46

Vidal czy Alexis to też bardzo duże pensje, ale raz, że kontrakty niezbyt długie to i jeszcze na ulgi się polapali

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

slabo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

czyli sprowadzilismy rezerwowego za 30 mln

KibicInteru 02.10.2021 22:46

to będzie wchodził z ławki najwyżej

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

a nie zawodnik o profilu Correi

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

do Lautaro pasowalby jakis egzekutor

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

ja nie widze go u nas do gry z takim Lautaro

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

niestety

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

a zapowiada sie na szrot

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

oby Correa wystrzelil, bo bedziemy bujac sie z nim

Shoutbox

Tifosinho 28.06.2026 17:01

A według mnie zbudował sobie markę w Como, czuje się tam mega ważny, pewnie bardzo dobrze dogaduje się z Fabregasem i ma LM zagwarantowaną w następnym sezonie i to zdecydowało

Tifosinho 28.06.2026 17:00

Bał się, że wyląduje na wahadle? 😁

Xucatlan 28.06.2026 16:24

Mnie by nie zdziwiło jakby okazało się, że Paz wolał iść do Como niż do Interu, bo nie chciał się ładować w archaiczne, betonowe 3-5-2,, którego nikt poza Włochami nie stosuje.

Cny 28.06.2026 14:56

o Pazie nie wspomnę bo to jak potraktował wujka Javiera to dramat

Cny 28.06.2026 14:55

HB oczywiście. kilka ełro więcej i wybrał deszczowy brzydki multikilti Londyn zamiast stolicy mody i matycznej piersi

lord-gs 28.06.2026 14:32

A sportowo jeden i drugi myślę, że mieliby coś do zaoferowania

lord-gs 28.06.2026 14:31

Rabiot i Pavard to ten sam przypadek - ich ego nie pozwoli im zaakceptować roli bycia w rotacji a nie podstawowym wyborem

HB 28.06.2026 14:25

Cny przykłady Paza i Palestry pokazują, że białym nie można ufać. Czekam na prawdziwe, czarne wzmocnienia.

Klinsi64 28.06.2026 13:57

nudne się to robi

Klinsi64 28.06.2026 13:57

milan znowu królem mercato

Cny 28.06.2026 13:47

Milan się przejdzie na Armorimie i zostaną z kupa zlomu...brać od nich Rabiota

Cny 28.06.2026 13:46

HB oczywiście im bogatsza pula genetyczna tym więcej starań musimy poczynić

lord-gs 28.06.2026 13:16

"fakty medialne"

Claudio 28.06.2026 13:01

Pismaki robią kolejne fikołki. Teraz znowu piszą, że temat Soleta nawet nigdy nie był poważny i tak naprawdę to celem jest Chalobah. Czekamy za 3 tygodnie kto będzie za Chalobaha wg tych speców celem Interu

KKazam 28.06.2026 12:23

Wielki Mylan

HB 28.06.2026 12:01

Kochani, pora na zorganizowaną akcję wysyłania kartek pocztowych po Europie do najznamienitszych piłkarzy z błaganiem o dołączenie do Interu. Włożmy w tekst serca, a niech piękne rysunki ozdobią karty, wzmacniając siłę naszej argumentacji. Na pewno uda się kogoś przekonać!

HB 28.06.2026 12:00

kolejna wtopa - tym razem z Pavardem

Piotrek85 28.06.2026 11:38

Trener Portugalczyk i zawodnicy z Portugalii . Ramos cena przesada ,ale Silva odpowiednia

Claudio 28.06.2026 11:26

Widzę że też oferuje Milanowi Casado

Claudio 28.06.2026 11:25

W Milanie Mendes wszedł na pełnej i wciska swoich klientów 🙂

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29503

Liczba newsów: 53369

Liczba komentarzy: 625744

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się