szymek nie ogarnia
9/10 by go kopła albo złapała
Przeciez tam kontaktu nie bylo
znowu dramat
Jezu chyba najgorsza połowa za inzaghiego narazie
kopnoł go nogą
chinter nie nalezała sie bo zrobił to inteligentnie
Czerwona się należała xd chyba inny mecz ogladasz
Wychodzi brak głębi składu
nie wiem jak ni sie tam wymeiaija
Dumfries rownie
De Vrij co ostatnio gra to niepozoumienie
Skriniar w polu karnym rpzecinwia
Vrji to tez najslabsze 45min w Interze
ko nie ogaraniam momentyami utawienia
Ale fart czerwona się należąła
W tej połowie
3 fatalny błąd De Vrija
i jaki save przy strzale berardiego chyba ,
Barella na kapitana. Ma chlop jaja i nie boi sie podejmowac rozmowy z sedziami
ja tez mysle ze to wygramy
i znowu ten debil Ferrari tam
W tej sytuacji to debilne błąd dewryja
Trzy pkt będą, zresztą sami zobaczycie za jakieś 60 min
Szkoda ze nie dostał czerwa bo by radu bronił
Jego lazio z duzo slabsza obrona lepeij soe prezentowala
wyjdzie z tego
Defrel zaczal sie przewracac jak tylko zobaczyl hande
widzieliscie hande iq 250
Incagi nie ogarnia defensywy
Jeszcze var wjedzie z czerwo
Defrel za szybko zaczal symulowac
Haha ale fuks
Nic nie będzie, nie srajcie żarem
chociaz nie nie bylo
Musi być czerwo
brama nna konto Nicoli
Nic nie było
Zaraz czerwo i pa pa dostaniemy baty
Jeżu dewryj
Dumfries opieprzajacy Barelle miod
bedzie czerwo
Scudetto dla Napoli
LW W XO
Po sezonie już
Co my gramy w obronie
de Vrij
co to bylo
Fart
hahahahaha
Bo mamy losowego pionka na ławce zamiast trenera.
Ludzie zejdźmy na ziemię od 1 kolejki walczymy o top 4
Oprócz Dumfriesa to komuś się chce ?
zapomnialem ze Perisic gra
najgorszy duet Chorwatow
Correa tragedia dzisiaj bylo brac Zapate
ale tak szczerze to tylko nie mozna miec pretensji w ofensywie do Dumfriesa
Płacz na SB oznacza trzy pkt dzisiaj
Dlaczego nie moglismy grac dalej zelaznej obrony o kontrami wychodzic tylko gramy jakis radosny futbol i dostajemy bramke za bramką
Hakan i Correa żenujący występ
zawiodlem sie troche na Correi bo nic nie wnosi
Zaraz Juwentus nas przegoni
Tylko Skriniar ma kapitana
Oczywiście Ibracadabra
Kapitan to JZ4 reszta to jakas wydmuszka
Z taką grą walczymy jak lwy o top 4
Ale obronca jak wysoko wychodzi zeby przeciac kontre to idzie na raz i zawsze jest miniety
kapitan tylko Skriniar
Sammy czego spodziewales sie od Hakana
Dla zwolenników dania opaski kapitańskiej Barelli polecam zwrócić uwagę na jego zachowania i pokazywanie frustracji niczym przedszkolak
Aa u nas to drybling zakazany chyba
Pieniadze z lukaku poszly sie yebac
Dziekujemy suning za taki stan rzeczy
jak z dnia na dzień można przestać grać z sensem?
Nie wygląda to zbyt optymistycznie
Brozo klepie tylko z tylu a to nie obronca tylko pomocnik....wyzej
Dumfries stara sie jak może
Brozo tragiczny
No Correa poza grą
Brozo
tu potrzeba Gaglię
Pomoc nie istnieje i Correa tez jak by go nie bylo
Jestesmy skonczeni
Zero pomocy, zero lewek strony
To co gra brozovic i perisic to dramat
jaka dziura
Ferrari niech w ryj pilka dostanie bo co chwile wybija te pilki na afere bedace juz za linia
Hakan jedyne co narazie pokazał to stałe fragmenty. Jego wogole nie ma w grze. Ani troche
ale kaleczą
gosc przegral fizczny pojedynek zanurkowal i sedziowie zawsze sie nabieraja
jaki faul do uja?
dziwnie to wygląda, jakby piłkarzy Sassuolo było więcej na boisku
kurde
ajj
Brozo zejdz...
no i na uj Brozo prytrzymuje pilke na 20 metrze...za duzo holowania
chciałbym zobaczyć sancheza na ofensywnej pomocy zamiast hakana, przynajmniej jakiś wiatr robi
Gra defensywna to żart
Ile ten Inter incagiego bramek traci
Nie wiem jakie on ma zadania, chyba zadne