Archiwum shoutboksa

nicolas80 02.10.2021 22:35

Simone Inzagi TOP !! !

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:35

koniec !!

Seba 02.10.2021 22:35

koniec :D

Seba 02.10.2021 22:35

uff

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:35

Dimarco jak blokuje wszystko

Saff 02.10.2021 22:35

Po nodze Dzeko poszło

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:35

no coś nie tak

Claudio 02.10.2021 22:35

jaki niby aut dla sass?

Claudio 02.10.2021 22:34

e rozgrywaja

Claudio 02.10.2021 22:34

dawac Danilo z roznego

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:34

Dzeko po prostu musi z ławki wchodzić :D

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:34

Dzeko rozgrywa i strzela :D

Seba 02.10.2021 22:34

ale chyba mamy to

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:34

ale kontra

Seba 02.10.2021 22:34

ajjj

Seba 02.10.2021 22:33

Barella fatalny dzisiaj

Claudio 02.10.2021 22:33

Barella podsumowal swoj wystep

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:33

Barella coś się wstrzelić nie może

Claudio 02.10.2021 22:32

co zznowu jaki faul?

Claudio 02.10.2021 22:32

jakby łapy nie wystawil to Ivan by go przegonil. Mogl sie przewrocic

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:31

ajjj Ivan szybszy

minus09 02.10.2021 22:30

to czestochowa bedzie teraz

Claudio 02.10.2021 22:29

Seba wlasnie to samo mialem pisac

Claudio 02.10.2021 22:29

od kiedy gra cialem to faul

Claudio 02.10.2021 22:29

haha co ten ciul gwizdze

Seba 02.10.2021 22:29

na cholere tak się odkrywają przy prowadzeniu?

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:29

DD wchodzi

Czaglar 02.10.2021 22:29

No z Szachtarem tak nie gral.

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:29

wracać się

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:29

ajjj Vidal

Adin 02.10.2021 22:28

Barca przegrywa 2:0

Claudio 02.10.2021 22:28

Handa nie pajacuj :D

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:28

już mysłałem że w siatkówkę się będzie bawił

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:28

zawsze tak gral LM

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:28

ufff Handa :D

Seba 02.10.2021 22:28

uff

Czaglar 02.10.2021 22:28

Ale pokemon i tak mi się podoba, bo mimo, że to niezbyt dobry mecz, to lata na wslizgach, przejmuje piłki no i daje z wątroby

Claudio 02.10.2021 22:28

jeszcze jeden gol dzis padnie

Claudio 02.10.2021 22:27

Lautaro powinien przyjacm obrocic sie i strzelac...co to za snajper

Husi 02.10.2021 22:27

Brakuje decyzji o strzale

Seba 02.10.2021 22:27

ajjj

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:26

już ich na widelcu miał

Seba 02.10.2021 22:26

oni chcą z piłką do bramki wejsc zamiast strzelac

Claudio 02.10.2021 22:26

Lautaro jezu

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:26

po co

Seba 02.10.2021 22:26

Lautaro

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:26

ajjjjjj Lautaro

Seba 02.10.2021 22:26

hahahahaha

Adin 02.10.2021 22:26

ale co ja tam sie znam po Atletico

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:26

Dzeko nieźle

Adin 02.10.2021 22:26

przypadku Dzeko bylo na polu karnym taka roznica

Claudio 02.10.2021 22:25

bez faulu?

Adin 02.10.2021 22:25

bo sa podobne

Seba 02.10.2021 22:25

dziwne, że porównują obie te sytuacje

Kusy 02.10.2021 22:25

Płaczków już nie ma na SB i Inter cyk 3 pkt

Claudio 02.10.2021 22:24

sytuacja z Handą im nie przeszkadzala. Inter wyszedl na prowadzenie to nagle skandal

Czaglar 02.10.2021 22:24

I trafił w dzekowiznw

Czaglar 02.10.2021 22:24

Albo wycofywał tylko nic mu nie wychodzi

Czaglar 02.10.2021 22:24

Szkoda, że nie do Lautaraka wycofywal

pablo77 02.10.2021 22:24

ajj Dzekowizna :D

Adriano_forever 02.10.2021 22:24

Simone

Kusy 02.10.2021 22:23

Niektórzy muszą zrozumieć, że mecz trwa 90 min. Simeone taktycznie wybitnie

nicolas80 02.10.2021 22:23

Ale dzeko pozamykal japy

Claudio 02.10.2021 22:23

a mogl poczekac bo byl niekryty

FReeFonix 02.10.2021 22:23

Domanowski to ten z fcinter.pl co ma nick doman, taka ciekawostka

Czaglar 02.10.2021 22:23

Barella jeszcze by miał asystę

Saff 02.10.2021 22:23

O dziwo Perisić przyzwoicie w drugiej połowie, jak nie on

Seba 02.10.2021 22:23

ładna akcja

Husi 02.10.2021 22:23

Ajajajajaj

Claudio 02.10.2021 22:23

eh szkoda

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:23

spalony ajjjj

Claudio 02.10.2021 22:23

Dumanowski po golu na 1-2 caly czas pindoli o skandalu kretyn

Seba 02.10.2021 22:23

kuwa spalony

FReeFonix 02.10.2021 22:22

Dz

pablo77 02.10.2021 22:22

Domanowski Guziak chyba FreeFonix

Czaglar 02.10.2021 22:22

Barella za to drugą połowę to do memów leci. Wszystko psuje

FReeFonix 02.10.2021 22:22

Kto komentije na eleven?

Claudio 02.10.2021 22:22

no na zolta bylo

Adriano_forever 02.10.2021 22:21

tylko zolta

Claudio 02.10.2021 22:21

Raspadori cos ty odwalil

Claudio 02.10.2021 22:21

uuuuu'

Seba 02.10.2021 22:21

Barella ile strat...

pablo77 02.10.2021 22:21

Vidal jak walczy yebaniec :D

Claudio 02.10.2021 22:20

komentatorzy juz szukaja sensacji na niekorzysc Interu. Debile z Eleven. Ból dupska

nicolas80 02.10.2021 22:20

Brawo

mateo-mazzini 02.10.2021 22:20

ASAP

Seba 02.10.2021 22:20

Vidal ile przechwytow

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:20

Vidal jak ich gania :D

Claudio 02.10.2021 22:20

teraz tylko nie dac dupy

mateo-mazzini 02.10.2021 22:20

no trzeba trzecią

Husi 02.10.2021 22:20

Bo dzeko najlepiej wygląda jak wchodzi z ławki obecnie :)

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:20

dawać trzecią

Husi 02.10.2021 22:20

Zbuduje pewnosc

Claudio 02.10.2021 22:20

Dzeko jeden z najgorszych z Szachtaram zrobil wejscie smoka dzis

Husi 02.10.2021 22:20

No i niech lautaro wali tę karne

Omen 02.10.2021 22:19

LAUTARO !! !! !!

Czaglar 02.10.2021 22:19

Jeśli wygramy to trzeba Dzeko nas tu przepchnal

il_biscione 02.10.2021 22:19

No ta karny jak s :cenzor: syn

Claudio 02.10.2021 22:19

macie 4sekundy wczesniej niz w tv...

Czaglar 02.10.2021 22:19

Jest pokemon

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się