Ludzie zejdźmy na ziemię od 1 kolejki walczymy o top 4
Oprócz Dumfriesa to komuś się chce ?
zapomnialem ze Perisic gra
najgorszy duet Chorwatow
Correa tragedia dzisiaj bylo brac Zapate
ale tak szczerze to tylko nie mozna miec pretensji w ofensywie do Dumfriesa
Płacz na SB oznacza trzy pkt dzisiaj
Dlaczego nie moglismy grac dalej zelaznej obrony o kontrami wychodzic tylko gramy jakis radosny futbol i dostajemy bramke za bramką
Hakan i Correa żenujący występ
zawiodlem sie troche na Correi bo nic nie wnosi
Zaraz Juwentus nas przegoni
Tylko Skriniar ma kapitana
Oczywiście Ibracadabra
Kapitan to JZ4 reszta to jakas wydmuszka
Z taką grą walczymy jak lwy o top 4
Ale obronca jak wysoko wychodzi zeby przeciac kontre to idzie na raz i zawsze jest miniety
kapitan tylko Skriniar
Sammy czego spodziewales sie od Hakana
Dla zwolenników dania opaski kapitańskiej Barelli polecam zwrócić uwagę na jego zachowania i pokazywanie frustracji niczym przedszkolak
Aa u nas to drybling zakazany chyba
Pieniadze z lukaku poszly sie yebac
Dziekujemy suning za taki stan rzeczy
jak z dnia na dzień można przestać grać z sensem?
Nie wygląda to zbyt optymistycznie
Brozo klepie tylko z tylu a to nie obronca tylko pomocnik....wyzej
Dumfries stara sie jak może
Brozo tragiczny
No Correa poza grą
Brozo
tu potrzeba Gaglię
Pomoc nie istnieje i Correa tez jak by go nie bylo
Jestesmy skonczeni
Zero pomocy, zero lewek strony
To co gra brozovic i perisic to dramat
jaka dziura
Ferrari niech w ryj pilka dostanie bo co chwile wybija te pilki na afere bedace juz za linia
Hakan jedyne co narazie pokazał to stałe fragmenty. Jego wogole nie ma w grze. Ani troche
ale kaleczą
gosc przegral fizczny pojedynek zanurkowal i sedziowie zawsze sie nabieraja
jaki faul do uja?
dziwnie to wygląda, jakby piłkarzy Sassuolo było więcej na boisku
kurde
ajj
Brozo zejdz...
no i na uj Brozo prytrzymuje pilke na 20 metrze...za duzo holowania
chciałbym zobaczyć sancheza na ofensywnej pomocy zamiast hakana, przynajmniej jakiś wiatr robi
Gra defensywna to żart
Ile ten Inter incagiego bramek traci
Nie wiem jakie on ma zadania, chyba zadne
Już chyba zaczyna być powoli wiadomo czemu w Milanie za hakanem nikt nie płakał. Narazie na jeden mecz dobry dwa fatalne
Boga wchodzi w pole karne jak w masełko XD
słabo na razie, zero sytuacji
Brozo ładnie dzisiaj macha łapkami
Calhanoglu zupełnie nie uczestniczy w rozegraniu
Dalej się bawią i tracą piłkę pod polem karnym xD
oby była powtórka z fiorentiny
Brozo haha
eh sassuolo gra jakby byli klase wyżej, nie podoba mi sie to
po meczu z Fiorentiną stoimy
Jak tylko Barella nie gra, nie gra Inter
mowilo od parunastu dni
jak nie wygraja to chyba znowu kibice beda musieli ich zmotywowac
wyszlo to o czym sie hm
Nikt soe do polki nie pokazuje nie maja komu podać
brakuje koncentracji. Conte to jednak byl motywator i nie pozwalal na rozluznienie. Przy Simone czuja sie za swobodnie
Z taką grą top4 nie będzie
ten Dumfries to taki fajny, nie za szybki
Z taka gra mistrza nie będzie
Perisic cudo jak zwykle
Perisic i jego wrzutki
jeszcze te pieprzone reprezentacje teraz
Gramy to samo co z Szachtarem czyli nic
Znowu musimy gonić
Correa albo zacznie wychodzić do piłki albo zaliczy 3 kontakty na 45 minut
Uja gramy
boje sie meczu z sheriffem XD
Bo kiwaja sie w obronie szukaja gowna w dupie
jedyne okazje sassuolo to nasza zabawa...
My nawet nie gramy
Już wiecie dlaczego Lazio grało tak w kartkę
barella ostatnio pod formą
Wspaniała gra narazie dziś. Co mecz to lepiej wyglada
Tragedia z wlasnej polowy nie potrafimy wyjść
Więcej zabawy w obronie, już trzy groźne kontry wyszły z tego Sass
tfu
zalosny Inter
Skriniar robil co mogl Barella zjebał
Inter ma swietn obrone
bramka Barelli...Skriniar tez swoje dolozyl
Cudownie
a potem skriniar
ale barrela sprał
1-0
a pisalem zeeby Berardi znowu nie mial okazji z karnego
skriniar dziekujemy
Wow rzucil się....
wchodze i karny
zero dyscypliny na boisku. Za duzo zabawy
Inter w najlepezym wydaniu
Nie idzie to wyjeb