Archiwum shoutboksa

mateo-mazzini 02.10.2021 22:48

to spoko, tylko my nie mamy czasu

KibicInteru 02.10.2021 22:47

nie musimy, mamy 4

nicolas80 02.10.2021 22:47

Correa potrzebuje czasu i bedzie top

crislk 02.10.2021 22:47

Mam nadzieję jutro że fiora utrze nosa łysemu nosa

Chuchu 02.10.2021 22:47

Musimy kupić napastnika

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

więc sorry, Correa musi zacząć grać lepiej

pablo77 02.10.2021 22:46

niestety zaden nasz napastnik nie gwarantuje stalego wysokiego poziomu dlatego bedziemy nimi rotowac caly sezon pewnie

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

Vidal i Dzeko są super na 30 minut w meczu

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:46

Correa i Dumfries super start ale teraz już za dużo nie grają

KibicInteru 02.10.2021 22:46

zmiany dawał dobre przeważnie

Czaglar 02.10.2021 22:46

Vidal czy Alexis to też bardzo duże pensje, ale raz, że kontrakty niezbyt długie to i jeszcze na ulgi się polapali

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

slabo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

czyli sprowadzilismy rezerwowego za 30 mln

KibicInteru 02.10.2021 22:46

to będzie wchodził z ławki najwyżej

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:46

a nie zawodnik o profilu Correi

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

do Lautaro pasowalby jakis egzekutor

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

ja nie widze go u nas do gry z takim Lautaro

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

niestety

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

a zapowiada sie na szrot

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:45

oby Correa wystrzelil, bo bedziemy bujac sie z nim

KibicInteru 02.10.2021 22:44

uważaj bo hakan ci przyjdzie tutaj za 3mln rocznie

Raffal 02.10.2021 22:44

Vidal nie ma chyba sil na pierwszybsklad z raka intensywnoscia

pablo77 02.10.2021 22:44

teraz widac jak nam brakuje Eriksena i jak wazny byl odnosnie zdobytego scudetto :)

Claudio 02.10.2021 22:44

Vidal bedzie gral w podstawie z powaznymi rywalami

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:44

takie zmiany

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:44

Dzeko musi wchodzić z ławki i Vidal do podstawowej 11

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:44

faktycznie malo

Czaglar 02.10.2021 22:44

Perisik i on plus Dzeko kosztują nas najwięcej

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:44

czyli wyjdzie 27 mln + to co dostal za podpis i ewentualne bonusy

KibicInteru 02.10.2021 22:44

mało może nie ale jakoś szczególnie dużo też nie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

placimy naprawde z 9 mln co sezon

Czaglar 02.10.2021 22:43

Prawie 10

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

8-9 mln?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

ile to brutto?

Czaglar 02.10.2021 22:43

Jego będzie trudno wypchnąć jeśli nie poprawi swojej gry

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

5 mln netto to malo?

KibicInteru 02.10.2021 22:43

i to tylko na 3 lata

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

xddd

KibicInteru 02.10.2021 22:43

5mln to nie jest jakiś duży kontrakt

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:43

jednak kosztowne bylo jego sprowadzenie

Czaglar 02.10.2021 22:43

Darmowy nie darmowy to na bardzo dużej penaji

NdOrom 02.10.2021 22:42

gdyby mu Barella nie przeszkadzal brame by mial

Claudio 02.10.2021 22:42

zreszta czy Hakan gra tragicznie? Nie. Tragicznie to gral Brozo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

darmowe z kontraktem do 2024 na poziomie 5 mln euro netto

NdOrom 02.10.2021 22:42

i to bardzo

NdOrom 02.10.2021 22:42

Ivan poprawnie

Claudio 02.10.2021 22:42

Hakan byl jako darmowe dopelnienie także nie oczekuję cudów od niego.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

moze duzo dac nam

Raffal 02.10.2021 22:42

Perisic slaby mecz plusnswietna asysta

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:42

Vidal w tym sezonie gra naprawde dobrze

nicolas80 02.10.2021 22:42

Przestancie sie juz z tym Hakanem ma slabszy okres liczy sie druzyna

NdOrom 02.10.2021 22:42

no i Vidal*

NdOrom 02.10.2021 22:42

dzisiaj chyba jendak Perisic z Edinem top

KibicInteru 02.10.2021 22:41

Dumfries za bardzo do przodu wylatuje imo, stąd też sporo miejsca bylo dla sassuolo

pablo77 02.10.2021 22:41

Vidal bardzo dobra zmiana, mam wrażenie ze jakby trzeba bylo wsadzi noge pod kosiarkę elektryczną zeby wybic pilke to on by to zrobil :D

Seba 02.10.2021 22:41

Hakan nigdy nie był liderem. Dzisiaj bardziej zawiódł Brozo i Barella

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

a zaraz takowym zostanie Correa i Hakan

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

cieszymy sie, ze coraz mniej szrotu u nas bedzie

Raffal 02.10.2021 22:41

Dobry zmiennik i wychowanek

Claudio 02.10.2021 22:41

Chuchu po takim meczu lepiej nie zakladac i zapomniec

Raffal 02.10.2021 22:41

Mnie di marco cieszy... wchodzi z lawki i daje duzo energii

Czaglar 02.10.2021 22:41

No, problem, bo jak Hakan nie daje nic na poziomie drużyny środka tabel to kiedy będzie to robił.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:41

no i Correa coraz bardziej mnie martwi :D

Chuchu 02.10.2021 22:41

Na forum nawet tematu meczowego nie ma

pablo77 02.10.2021 22:40

No dzisiaj z Hakanem wygladalismy jak w 10-tke i nie tylko dzisiaj mysle :)

nicolas80 02.10.2021 22:40

Nie ma co się czepiac dziś rozegralismy ten mecz perfejcyjnie

KibicInteru 02.10.2021 22:40

i tracimy mniej branek niż w tamtym sezonie i taj

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

bardziej podobal mi sie w tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

wole Vecino niz Hakana

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

a w tym De vrij gra gowno

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:40

ale w zeszlym sezonie wszyscy obrony byli w super formie

Claudio 02.10.2021 22:40

Vecino? Bez jaj. Vidal niech gra

KibicInteru 02.10.2021 22:40

w tamtym sezonie też skriniar był koksem

jacodj 02.10.2021 22:40

Lalalalalalalalalalala ⚫🔵 INTER

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:39

z Vidalem czy Vecino wygladamy duzo lepiej

Claudio 02.10.2021 22:39

w zeszlym sezonie De Vrij trzymal obrone, a w tym Skriniar

KibicInteru 02.10.2021 22:39

tracimy 1 gola na mecz

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:39

dla mnie Hakan jest 5 do grania po Placku, Brozowiku, Vidalu i Weczynie

KibicInteru 02.10.2021 22:39

z tym radosnym futbolem to bym nie prsesadzal

jacodj 02.10.2021 22:39

Ivan kapitanie

Saff 02.10.2021 22:39

De Vrij to ogólnie w tym sezonie przeciętnie, nie tylko dzisiaj

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:39

nie jak poprzedni w 85 minucie

Czaglar 02.10.2021 22:39

Nie w mecz tylko sezon

Claudio 02.10.2021 22:39

jestem ciekawy co wzial Ivan w przerwie meczu. Chociaz w 1 polowie solidnie wypoczął to fakt

kadrian89 02.10.2021 22:39

Perisic tez dał dziś sygnał

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:39

jako jeden z nielicznych ogarnia zmiany

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La La La La La La La La La La ⚫🔵 INTER

Czaglar 02.10.2021 22:38

No De Vrij kiepsko wszedł w mecz do tego gramy bardziej wesoły futbol to obraz jest jaki jest

Claudio 02.10.2021 22:38

no Simone bardzo dobrze znowu ze zmianami

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La ⚫🔵

pablo77 02.10.2021 22:38

ale Szymek zmiany dobre jak zwykle dobrze reaguje

Claudio 02.10.2021 22:38

+3pkt i mecz do zapomnienia

jacodj 02.10.2021 22:38

INTER ⚫🔵

jacodj 02.10.2021 22:38

La La La La La

pablo77 02.10.2021 22:37

dokładnie

Waldini 02.10.2021 22:37

Zwycięstwo, gdy gra się gówno, waży 100 x więcej niż przy dobrej grze

KibicInteru 02.10.2021 22:37

inzaghi musi zacząć rotowac obrońcami

taboret 02.10.2021 22:37

dimarco powinien strzelac karne a nie jakis lautaro

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

a nie po 30

mateo-mazzini 02.10.2021 22:37

tak po m70 minut

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się