Archiwum shoutboksa

Chuchu 30.09.2021 20:52

Koniec w Neapolu, calcio znowu skompmromitowane

Claudio 30.09.2021 20:52

ale Dzeko co odwalil w meczu z Szachtaram powinien nie wchodzic w najblizszych meczach na boisko co najwyzej na kwadrans

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

brzydzi mnie to, ze Dzeko zostanie z nami do 2023

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

po co tacy ludzie dzwonia tam? xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

1 telefon i juz trafil sie debil

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

wlaczylem hejt park

FReeFonix 30.09.2021 20:49

Też racja

Chuchu 30.09.2021 20:49

Nie mamy klasycznego goleadora

Claudio 30.09.2021 20:49

nie jest idealnie, ale jest niebo, a ziemia z tym co bylo jeszcze 2-3 lata temu

Chuchu 30.09.2021 20:48

Dzeko to wypalony dziad, a Lautaro pieprzy setki jak poebany

Claudio 30.09.2021 20:48

FF akurat problemy z atakiem pozycyjnym zostal zdecydowanie poprawiony juz w zeszlym sezonie

Chuchu 30.09.2021 20:48

Mamy słabych napastników

FReeFonix 30.09.2021 20:48

Problem jest taki, że my grając przeciwko drużynom które grają tylko z kontry gramy bardzo słabo bo nie mamy ataku pozycynego

Claudio 30.09.2021 20:47

tak bedzie

Kusy 30.09.2021 20:47

Inter 6 pkt teraz, Napoli również 6 pkt, takie są fakty

Chuchu 30.09.2021 20:47

Dawać Napoli wyrównajcie błagam

Claudio 30.09.2021 20:47

o ile nasza skutecznosc pozwoli

Claudio 30.09.2021 20:47

szeryf gra tylko z kontry, ich rywale ich zlekcewazyli. Jak sie sprezymy i zabezpieczymy ich gre z kontry to wygramy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

a z Gladbach przegrali w dwumeczu jakieś 12-0? xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

Szachtar wygrał z Realem chyba w poprzedniej edycji

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

sracie się

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

zdobędziemy na nich 6 pkt

Kusy 30.09.2021 20:46

Nie ma szans, ich fart dobiegł już końca

Savulikees 30.09.2021 20:46

Z szeryfem wygramy u siebie i zremisujemy u nich

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Spoko

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

dokł Kusy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

na pewno

Kusy 30.09.2021 20:46

Nic już nie zdobędą

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

wypomnę Ci to

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Z Interem zdobeda cos na pewno

Claudio 30.09.2021 20:46

ewenement w LE, a ci w LM

Savulikees 30.09.2021 20:46

Szeryf zdobedsie na nas remis

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

nie mozna miec tyle szczescia

Chuchu 30.09.2021 20:45

no to nie ewenement, skoro jest jeszcze Sheriff :D

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

Szeryf juz nie zdobedzie pkt w LM

Claudio 30.09.2021 20:45

ale niestety jedni i drudzy w dwumeczu z wloskimi ekipami zostana sprowadzeni na ziemie

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

nie

Claudio 30.09.2021 20:45

legia to ewenement na skale swiatowa jak sheriff

FReeFonix 30.09.2021 20:45

Gol Napoli

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

Legia w swojej smiesznej lidze jest 15 xddddd

Kusy 30.09.2021 20:45

Liga się już tam skończyła?

Kusy 30.09.2021 20:44

Claudio zdenerwowany, bo kupon chyba nie siadł

Claudio 30.09.2021 20:44

spartak w swojej smiesznej lidze jest na 8 miejscu

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:44

uspokoj sie Claudio

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:44

to wieksze pretensje do Rui niz do samego Napoli

Kusy 30.09.2021 20:44

SPARTAK nie jest słaby, robicie z nich jakas spezie

FReeFonix 30.09.2021 20:44

Legia ich ograła :D

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:44

no i jest debilem

Claudio 30.09.2021 20:43

spartak w lidze bardzo średnio i dostal u siebie od legii...no mocarze

Chuchu 30.09.2021 20:43

Nie mieli pecha że grali w 10 tylko koleś z ich drużyny sam na to czerwo zapracował

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

to nie jest jakies gowniane Salerno czy inna Venezia

Kusy 30.09.2021 20:43

Z legła teraz zagrają dwa spotkania na pełnej urwie

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

ten Spartak taki slabiutki nie jest xdd

Savulikees 30.09.2021 20:43

Na legiuni zrobia 6 pkt

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

grali 10 min w 10 xd

FReeFonix 30.09.2021 20:43

Nawet jak grają w 10 to Spartak nie powinien tak deklasowaćxd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

dokladnie

Kusy 30.09.2021 20:43

Napoli i tak wyjdzie z grupy

Claudio 30.09.2021 20:43

z takim spartakiem u siebie nawet w 10 nie potrafia grac? Zreszta ostatnie 10 minut spartak tez gral w 10

Chuchu 30.09.2021 20:42

Trzeba było nie faulować na czerwo to by nie grali

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:42

ale wy nie rozumiecie, ze graja od 29 min w 10?

Chuchu 30.09.2021 20:42

Legia to taki Sheriff Ligi Europy

Savulikees 30.09.2021 20:42

Dokladnie claudio

Claudio 30.09.2021 20:41

napoli jak zwykle obsrane na samą mysl o Scudetto odpada z pucharow, a pozniej w lidze i tak sie obsrywa.

Chuchu 30.09.2021 20:41

taka to mocarna liga

Savulikees 30.09.2021 20:41

Mozna stawiac dom

Chuchu 30.09.2021 20:41

z grupy LE nawet nie wyjdą, a Serie A miażdżą

Savulikees 30.09.2021 20:41

Napoli zmiazdzy legie

Chuchu 30.09.2021 20:41

Napoli wy pierdoły kurla 3

Claudio 30.09.2021 20:40

napoli 1-3....co za pipy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:40

na tym Nawrockim to Legia grube siano zarobi

Chuchu 30.09.2021 20:39

Zremisujcie to chociaż proszę

Claudio 30.09.2021 20:39

napoli niech wyrowna moze co

Chuchu 30.09.2021 20:39

Spartak też w 10

FReeFonix 30.09.2021 20:38

W niedziele wpyerdol w Gdańsku mają

Claudio 30.09.2021 20:38

pewnie motywacji brakuje, poza tym w Europie moga grac z kontry w ekstraklasie to graja rywale z nimi kontrą

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:38

nie taki szok

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:38

Legia u Michniewicza bardzo dobrze gra

Chuchu 30.09.2021 20:38

Hajto mówił, że Serie A to 5-6. liga Europy, no i że tam jest w każdym meczu murowanie i prawie zawsze się kończy 1:0

Claudio 30.09.2021 20:37

w lidze kaleczą a w europie szaleją

FReeFonix 30.09.2021 20:37

FT

Claudio 30.09.2021 20:37

legia 2 mecze 6pkt...szok

FReeFonix 30.09.2021 20:37

Atmosfera na Łazienkowskiej mega

Savulikees 30.09.2021 20:36

Mocni byli ale chyba nie jak napoli

Claudio 30.09.2021 20:36

napoli 10 na 10 w ostatnich minutach moze strzela

Chuchu 30.09.2021 20:36

Czekamy na kompromitację Lazio

Claudio 30.09.2021 20:35

tez po co Pekharta dal na kontry

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

to, ze jego Schalke bylo mocniejszym klubem niz Napoli?

Chuchu 30.09.2021 20:34

Nie no jaja se robię, Hajto nigdy nie ma racji

FReeFonix 30.09.2021 20:34

Nie dość, że podał to jeszcze słabo podał

Chuchu 30.09.2021 20:34

Hajto miał rację

Claudio 30.09.2021 20:34

sie zastanawiam po co Kastrati to podawal

Chuchu 30.09.2021 20:34

kompromitacja

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

ale wystraszyliscie mnie xdd

Chuchu 30.09.2021 20:34

Napoli odpadnie chyba

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

ja tez xd

FReeFonix 30.09.2021 20:34

Ja w necie ogladam to wolniej xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:33

bo juz z 1 min po tej sytuacji bylem xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:33

Myslalem, ze Legia stracila bramke

FReeFonix 30.09.2021 20:33

3-0 dla Legii powinno byc

Shoutbox

VVujek 24.06.2026 00:38

Jeszcze tylko powtórzę, że za tego typu grę Diouf grzał ławkę.

VVujek 24.06.2026 00:27

Obejrzałem mnóstwo meczów Cagliari bo lubię sebe esposito i wiem co mówię

VVujek 24.06.2026 00:26

Uja oglądasz na to wychodzi.

VVujek 24.06.2026 00:26

Rozpędzony palestra wbiegający w wolne przestrzenie , a jak jest autobus to ty się nie rozpędzi xd

VVujek 24.06.2026 00:25

Xd a ty widziałeś jaki on ma drybling ?

Vancore 24.06.2026 00:25

dobranoc

Vancore 24.06.2026 00:25

pisuje sie z tej rozmowy stracilem cierpliwosc do tych bredni

Vancore 24.06.2026 00:24

jak ktos stawia autobus to drybling jest najlepszym wyjsciem na zrobienie przewagi, co ty teraz w ogole piszesz

VVujek 24.06.2026 00:24

Tylko ,że chyba nikt nie wziął pod uwagę , że gdy zespół postawi autobus to on nie będzie takim dryblerem

Vancore 24.06.2026 00:22

bo to 2 najlepszy drybler w lidze po kenanie ktory gra 2 pietra wyzej i wlasnie dlatego za palestre jest taka cena bo ma na pozycji wahadlowego ta umiejetnosci i jest zwyczajna posucha w calej europie na dobrego prawego

VVujek 24.06.2026 00:22

Tu atak pozycyjny w prawie każdym meczu

VVujek 24.06.2026 00:22

W Interze drużyna postawiła by autobus to by se pojeździł xd

VVujek 24.06.2026 00:21

A Palestra to co ? Też jeździ bezmyślnie do przodu niczym Diouf a się zachwycają i pragną.

VVujek 24.06.2026 00:20

Bo on nie był wcześniej żadnym babolarzem i nie biorę pod uwagę , że tu dostanie wylewów

Vancore 24.06.2026 00:19

no spoko fajne masz priorytety

Vancore 24.06.2026 00:18

to wsszystko nie liczac wylewow i to ze jest z juventusu

VVujek 24.06.2026 00:18

Te babole wiele kosztowały dlatego był jechany , a tak to fajnie się patrzy na jego grę

Vancore 24.06.2026 00:18

oceniam go na podstawie tego ze bardzo duzo traci grajac na prawej wzgletdem tego jak gra na lewej, ze jest slaby w ofensywie z prawej strony, a my szukamy prawego wahadlowego i nie chce kims takim betonowac pozycji

VVujek 24.06.2026 00:18

To ja nie wiem co ty tam oglądasz

VVujek 24.06.2026 00:17

A jak się ogląda Juve to chłop wygląda bardzo dobrze

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625228

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się