Romano potwierdza Onana w Interze
A czemu mialby wygrac teraz? Nie wiem
Nie pamietam
Czy Inter kiedykolwiek wygral trzy mecze z rzedu w lm?
Dokladnie
a tak na poważnie, to 1 pkt w dwumeczu z szeryfem biorę w ciemno
miało być izi łin z szachtarem, będzie izi łin z szeryfem
Podziwiam optymizm
Minimum
Ja wyczuwam cwiercfinal
Wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac jak co roku
Ja sie w tmy sezonie nastawiam na odpadniecie z LM
Wygrac nastepne 3 mecze i jest duza szansa na 1 miejsce
2 pkt nie do odrobienia
Sezon skonczy juz w meczu z Sampa
Pytanie, czy jest sens walczyć dalej o Scudetto. W końcu tracimy aż 4 pkt do lidera...
doman caly klub rozwiazmy
Jeszcze jest taka opcja, ze real sie zesra na ukrainie im tez ukry nie lezą
dac grac primaverze , niech chivu nas prowadzi do konca sezonu a potem bedziemy szukac trenera
bez sensu grac dalej mecze
juz po sezonie ,
teraz to może skupmy się na Sassuolo
tego nie wiemy
czyli za pewnik biora ze z nimi wygraja a sie zesraja a nie wygrają
veciono: Po meczach z Sherrifem zmierzymy się z Szachtarem w Mediolanie i będziemy chcieli zakwalifikować się do następnej rundy.
ktos pod meczem wczoraj napisal ze nawet podwojna wygrana z szeryfem nam nic nie daje w kontekscie awansu - zgadzam sie , i radze sie juz z tym pogodzic ze z grupy nie wyjdziemy
ok przyjmuje
żółtko ważne tydzień
Pocaluj mnie w dupe
Ty Endru jest jednym z najsłabszych niestety
zamknij sie pajacu
szacunek należy się każdemu przeciwnikowi i nie wolno nikogo lekceważyć ale z drugiej strony trzeba znać swoją wartość. Ci co teraz twierdzą, że nie zdobędziemy 6 punktów i straciliśmy szansę na wyjście z grupy ujawniają oznakę słabości
Nie ma szans na 6 pkt z sheriffem
Wygrana Szeryfa otwiera nam droge do 1 miejsca. Dobry wynik bo Real jeszcze gdzies punkty pogubi
6 pkt z Szeryfem bedzie
Ojj beda ciężary
Rewanż z szeryfami mamy przed Milanem
Ale równie dobrze możemy się klasycznie obsrać
komplet pkt w najbliższych 3 meczach daje nam praktycznie awans, chłopaki muszą spiąć poślady
Martwi tylko fakt ze mecz z szeryfami mamy miedzy lazio a juve
Cieszy mnie to, ze w koncu napisales cos pozytywnego
Tak Chuchu
W sumie śmiesznie, bo pomimo gównianego startu cały czas mamy realne szanse nawet na wyjście z 1. miejsca
Albo niech konczy kariere
No ale niby przez rok i tylko 5 mln bodajże a on zarabia cos kolo 7 mln
Jakby UEFA zwrocila koszt jego transferu to oddalbym go za darmo do Ajaxu
Eriksen to i tak nie problem, bo chyba UEFA placi jego pensje
O ile będzie mogl grac
Eriksen tez gdzieś pójdzie za darmo
Ale wydaje mi sie ze dostanie nowy kontrakt
Vecino tez moze odejść za darmo
Ciezko bedzie zrobic tam miejsce
Vidal odejdzie za darmo
I Gagsa
Trzeba sprzedac Sensiego o Gagsa
A najwiecej go mamy w pomocy
A do tego trzeba pozbyc sie troche szrotu
Prawda ale nikt inny sensowny na wyp w styczniu raczej nie przyjdzie. O Isco nie pisze bo to juz raczej wrak
Najgorsze ze na szybko ciezko znalezc kogos, kto pasowalby do nas
Ciezko przewidziec jakby Cou prezentowal sie
Tylko ze wtedy Sanchez albo Vidal by musieli odejść żeby miec na jego pensje
Ciekawe czy Barcelona by nam nie puscila Coutinho na wyp jakies w styczniu
Zgadzam sie
Bo tylko Placek i Brzozowicz gwarantuja jakosc
Nam brakuje tylko jednego kozaka do pomocy
Jakbysmy byli
A to dopiero 6 kolejka
Piszesz tak jakvysny bylo po 10 kolejce i w dwoch meczach strzelili polowe goli
Na ten moment to potrzeba nam skuteczności do szczęścia
Xddddd
mateo-mazzini 29.09.2021 09:52 fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać
Kurcze nam potrzeba kogoś kreatywnego do środka
ZROBIŁEM
Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn
Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq
Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo
No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać
Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd
https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv
To jest LM tutaj nawet mistrz Mołdawii będzie zaciskał zęby do końca
fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać.
I niestety juz czuje, ze wtorki i srody na wiosne beda wolne
Nie wiem. Mogę przesadzać, ale strasznie mi się to oglądało.
nie przesadzasz Dzonyy? dobry, twardy mecz
NIe dało sie tego ogladac
Ale mecz gówniany strasznie
MI sie podobało to, że był wczoraj wskladzie
Plus Hakan kiepski, a grajac co 3 dni trzeba rotowac
Veczynoi fajne zmiany dawal w tym sezonie
i dlaczego gra veczyn?
4 miejsce
2 mecze w LM i 0 bramek strzelonych a w lidze 6 meczy i 20 bramek
dla mnie Inter w LM to zupełnie inna bajka i nawet nie śmiem stawiać takich założeń
patrząc na ostatnie 4 lata to jest bardzo optyistyczne założenie
Do Madrytu pojedziemy już z awansem
ale nie nam
a ten bezużyteczny Real jeszcze pewnie komuś odda pkt
widzę 0 pkt
dokładnie 9/9 albo sajonara