dawac Danilo z roznego
Dzeko po prostu musi z ławki wchodzić
Dzeko rozgrywa i strzela
ale chyba mamy to
ale kontra
ajjj
Barella fatalny dzisiaj
Barella podsumowal swoj wystep
Barella coś się wstrzelić nie może
co zznowu jaki faul?
jakby łapy nie wystawil to Ivan by go przegonil. Mogl sie przewrocic
ajjj Ivan szybszy
to czestochowa bedzie teraz
Seba wlasnie to samo mialem pisac
od kiedy gra cialem to faul
haha co ten ciul gwizdze
na cholere tak się odkrywają przy prowadzeniu?
DD wchodzi
No z Szachtarem tak nie gral.
wracać się
ajjj Vidal
Barca przegrywa 2:0
Handa nie pajacuj
już mysłałem że w siatkówkę się będzie bawił
zawsze tak gral LM
ufff Handa
uff
Ale pokemon i tak mi się podoba, bo mimo, że to niezbyt dobry mecz, to lata na wslizgach, przejmuje piłki no i daje z wątroby
jeszcze jeden gol dzis padnie
Lautaro powinien przyjacm obrocic sie i strzelac...co to za snajper
Brakuje decyzji o strzale
ajjj
już ich na widelcu miał
oni chcą z piłką do bramki wejsc zamiast strzelac
Lautaro jezu
po co
Lautaro
ajjjjjj Lautaro
hahahahaha
ale co ja tam sie znam po Atletico
Dzeko nieźle
przypadku Dzeko bylo na polu karnym taka roznica
bez faulu?
bo sa podobne
dziwne, że porównują obie te sytuacje
Płaczków już nie ma na SB i Inter cyk 3 pkt
sytuacja z Handą im nie przeszkadzala. Inter wyszedl na prowadzenie to nagle skandal
I trafił w dzekowiznw
Albo wycofywał tylko nic mu nie wychodzi
Szkoda, że nie do Lautaraka wycofywal
ajj Dzekowizna
Simone
Niektórzy muszą zrozumieć, że mecz trwa 90 min. Simeone taktycznie wybitnie
Ale dzeko pozamykal japy
a mogl poczekac bo byl niekryty
Domanowski to ten z fcinter.pl co ma nick doman, taka ciekawostka
Barella jeszcze by miał asystę
O dziwo Perisić przyzwoicie w drugiej połowie, jak nie on
ładna akcja
Ajajajajaj
eh szkoda
spalony ajjjj
Dumanowski po golu na 1-2 caly czas pindoli o skandalu kretyn
kuwa spalony
Dz
Domanowski Guziak chyba FreeFonix
Barella za to drugą połowę to do memów leci. Wszystko psuje
Kto komentije na eleven?
no na zolta bylo
tylko zolta
Raspadori cos ty odwalil
uuuuu'
Barella ile strat...
Vidal jak walczy yebaniec
komentatorzy juz szukaja sensacji na niekorzysc Interu. Debile z Eleven. Ból dupska
Brawo
ASAP
Vidal ile przechwytow
Vidal jak ich gania
teraz tylko nie dac dupy
no trzeba trzecią
Bo dzeko najlepiej wygląda jak wchodzi z ławki obecnie
dawać trzecią
Zbuduje pewnosc
Dzeko jeden z najgorszych z Szachtaram zrobil wejscie smoka dzis
No i niech lautaro wali tę karne
LAUTARO
Jeśli wygramy to trzeba Dzeko nas tu przepchnal
No ta karny jak s
syn
macie 4sekundy wczesniej niz w tv...
Jest pokemon
yeee
kurde spam
lautaro pewniaczek
goooooooooooooooooool
Lautaro jednak
gosc sie wpieprzyl w Dzeko, a Handa przebiegl przed Bogą
Ten Ferrari to na liścia zasługuje
już kombinują żeby nam nie dać bo wcześniej dla Handy nie było