Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 01.10.2021 23:25

tym razem nie zgonisz winy na przerwę reprezentacyjną :D

Orzeu 01.10.2021 23:06

:D

Orzeu 01.10.2021 23:05

cos sie zablokowalo

Adriano_forever 01.10.2021 22:26

Orzeu coś znowu zrobił że sb nie żyje? :D

Orzeu 01.10.2021 21:04

Keita Balde już strzela

strzalkowy 01.10.2021 16:25

Klub z Turynu ma już jeden serial na Netflix , no ciekawe co to tym razem będzie ….

Orzeu 01.10.2021 16:15

o ciekawe

strzalkowy 01.10.2021 16:15

W środę na Netflix będzie premiera serialu dokumentalnego „Sportowe przekręty „ . W zwiastunie widać Juventus , czyli sprawa Calciopoli będzie w którymś odcinku.

nicolas80 01.10.2021 16:06

Stefano Sensi pracuje nad nową próbą rozpoczęcia

nicolas80 01.10.2021 16:00

Jedno jest pewne z Lukaku nic nie wygrają w tym sezonie

nicolas80 01.10.2021 15:59

Ale to ich problem

nicolas80 01.10.2021 15:58

Klepią za dużo i nic do niego nie dociera

nicolas80 01.10.2021 15:56

Za mało piłek dostaje

Imrahil 01.10.2021 15:56

jak tam sobie radzi lukak w czelsi ?

Imrahil 01.10.2021 15:56

ACO

forzaragazzi 01.10.2021 15:46

Chelsea don't know how to use Lukaku

Skepta 01.10.2021 10:43

masz swoja czelse

Skepta 01.10.2021 10:43

Lukaku i po chuy ci to bylo

nicolas80 01.10.2021 10:26

Polska myśl szkoleniowa w serie a 8)

Savulikees 01.10.2021 10:11

Czesiu michniewicx podszkol troche angielski i zapraszamy

Savulikees 01.10.2021 10:11

Ja chce polskiego mourinho u nas na lawce

Dzonyy 01.10.2021 09:12

Szkoda mi nerwów

Dzonyy 01.10.2021 09:12

Ja to juz nawet nie czytam tych bzdur

Imrahil 01.10.2021 08:59

mojego brata zona pracuje w administracji w sadzie, takiego ograniczonego umyslowo uselessa to jeszcze nie widzieliscie

Imrahil 01.10.2021 08:58

facepalm

Imrahil 01.10.2021 08:58

ogladam TVN "protest pracownikow sadow i prokuratur" facepalm

Imrahil 01.10.2021 08:46

idioci, i jeszcze traz borys dżonson daje prawo łaski, i pozwoli wpuścić na 3 miesiące niewolników by powozili im zakupy przed świętami

cuba 01.10.2021 08:45

Dzien dobry Panowie ,pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Imrahil 01.10.2021 08:44

prawidłowo bo angoli, klękać przed panami

Imrahil 01.10.2021 08:44

podobała mi się oprawa legły

Imrahil 01.10.2021 08:39

to jakiś absurd, że wojskowi muszą się tłumaczyć

Dzonyy 01.10.2021 08:38

Ja to predzej bym do tych idiotów co biegali im pomagac bym strzelal

Dzonyy 01.10.2021 08:38

xD

Imrahil 01.10.2021 08:29

każdego brudasa, co nielegalnie próbuje przekroczyć granicę

Imrahil 01.10.2021 08:29

kazałbym wszystkim rozstrzelać

Endru 30.09.2021 23:39

Tak sobie patrze to mamy paru dobrych pilkarzy ale wiekszosc to sredniaki

Chuchu 30.09.2021 22:57

Napoli i Inter zawiodły mocno

Chuchu 30.09.2021 22:53

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Chuchu 30.09.2021 22:53

4 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki calcio w tej kolejce

FReeFonix 30.09.2021 22:49

To niezły de brujne

Claudio 30.09.2021 21:38

co ten bramkarz zrobil

Chuchu 30.09.2021 21:38

Lazio gool

Claudio 30.09.2021 21:37

Lazio 2-0

FReeFonix 30.09.2021 21:30

Usuń konto zielonko

andyvdm 30.09.2021 21:22

Trzeba przyznać że to wyszło kibicom Legii xd

Claudio 30.09.2021 21:20

to wraca do gry najlepszy snajper ligue1

Claudio 30.09.2021 21:19

uuu Milik na ławie

Chuchu 30.09.2021 21:13

Lazio gool

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:11

Ta, do dupy ruszy co najwyzej

nicolas80 30.09.2021 21:11

Niedługo zobczycie prawdziwe oblicze naszej zwycięskiej drużyny. Trochę cierpliwosci i maszyna ruszy na całego

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:05

Inter za to zadnej nie strzelil

FReeFonix 30.09.2021 21:05

Straszne kompro

Chuchu 30.09.2021 21:05

Barcelona w dwóch pierwszych meczach LM nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:03

Jedenastka Szachtara jest tylko trochę gorsza od tej Interowej, wiec moglismy przegrać i nie byłaby to niespodzianka

nicolas80 30.09.2021 21:01

Chuchu jeszcze nie ochłonął xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:58

fazie grupowej*

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:58

za rok moze zagra wiecej niz 1 zespol w fazie pucharowej LM/LE/LK

Chuchu 30.09.2021 20:56

Jesteśmy wielkim Interem

Chuchu 30.09.2021 20:56

A prawie z połowy nie wychodziliśmy

nicolas80 30.09.2021 20:55

xdd

Chuchu 30.09.2021 20:55

Tam powinno być lekkie 0:3

Chuchu 30.09.2021 20:55

Wszystko jedno

FReeFonix 30.09.2021 20:52

Szachtar zlał Inter? remis byl xd

Chuchu 30.09.2021 20:52

Ukraińcy i Ruscy leją Włochów

Chuchu 30.09.2021 20:52

Koniec w Neapolu, calcio znowu skompmromitowane

Claudio 30.09.2021 20:52

ale Dzeko co odwalil w meczu z Szachtaram powinien nie wchodzic w najblizszych meczach na boisko co najwyzej na kwadrans

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

brzydzi mnie to, ze Dzeko zostanie z nami do 2023

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

po co tacy ludzie dzwonia tam? xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

1 telefon i juz trafil sie debil

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

wlaczylem hejt park

FReeFonix 30.09.2021 20:49

Też racja

Chuchu 30.09.2021 20:49

Nie mamy klasycznego goleadora

Claudio 30.09.2021 20:49

nie jest idealnie, ale jest niebo, a ziemia z tym co bylo jeszcze 2-3 lata temu

Chuchu 30.09.2021 20:48

Dzeko to wypalony dziad, a Lautaro pieprzy setki jak poebany

Claudio 30.09.2021 20:48

FF akurat problemy z atakiem pozycyjnym zostal zdecydowanie poprawiony juz w zeszlym sezonie

Chuchu 30.09.2021 20:48

Mamy słabych napastników

FReeFonix 30.09.2021 20:48

Problem jest taki, że my grając przeciwko drużynom które grają tylko z kontry gramy bardzo słabo bo nie mamy ataku pozycynego

Claudio 30.09.2021 20:47

tak bedzie

Kusy 30.09.2021 20:47

Inter 6 pkt teraz, Napoli również 6 pkt, takie są fakty

Chuchu 30.09.2021 20:47

Dawać Napoli wyrównajcie błagam

Claudio 30.09.2021 20:47

o ile nasza skutecznosc pozwoli

Claudio 30.09.2021 20:47

szeryf gra tylko z kontry, ich rywale ich zlekcewazyli. Jak sie sprezymy i zabezpieczymy ich gre z kontry to wygramy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

a z Gladbach przegrali w dwumeczu jakieś 12-0? xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

Szachtar wygrał z Realem chyba w poprzedniej edycji

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

sracie się

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

zdobędziemy na nich 6 pkt

Kusy 30.09.2021 20:46

Nie ma szans, ich fart dobiegł już końca

Savulikees 30.09.2021 20:46

Z szeryfem wygramy u siebie i zremisujemy u nich

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Spoko

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

dokł Kusy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

na pewno

Kusy 30.09.2021 20:46

Nic już nie zdobędą

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

wypomnę Ci to

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Z Interem zdobeda cos na pewno

Claudio 30.09.2021 20:46

ewenement w LE, a ci w LM

Shoutbox

pluto11 24.06.2026 13:20

Niech zostaje bo Hakan nie pociągnie znowu całego sezonu a Stanko ogarnie

Tifosinho 24.06.2026 13:19

Ja miałbym do Palestry pretensję gdyby zadeklarował, że jest wielkim fanem Interu i zawsze marzył o grze w Naszych barwach a potem się wypiął i poszedł do Chelsea a tak to można mieć pretensję do agenta Palestry a także do ludzi, którzy od lat sprawiają, że Serie A traci na wartości i jakości

Jacenty 24.06.2026 13:14

Barzaghi: Stankovic pragnie pozostać w Interze - odrzucił propozycje Brentford oraz Tottenhamu

pablo77 24.06.2026 13:13

Czemu kretyn? dobrze zrobił, tylko kretyn by nie skorzystał z takiej okazji.

Piekarz 24.06.2026 13:08

Takich tu nie chcemy

Piekarz 24.06.2026 13:08

Palestra = kretyn

KKazam 24.06.2026 13:04

Poszedl tam, gdzie wiecej zarobi. Proste. Ja do mlodego nie mam pretensji. Ale do agenta juz tak. No i to, ze rynek tak wyglada +nasza wlasna polityka transferowa. Nje umiemy kupic i nie umiemy sprzedac

acmilanowek 24.06.2026 12:49

a idz pan w c :cenzor: z ta palestra . potraktowali Inter do wywindowania ceny. Atalanta na sbez mydla wych...

Klinsi64 24.06.2026 12:33

dlaczego palestra curvą jest?

Claudio 24.06.2026 12:26

mnie zastanawia jakim cudem to juz prawie 6h wisi na forum

AveCaesar 24.06.2026 12:06

Ktoś sprawdzał, próbował ? Nie wiem czy warto

Dzonyy 24.06.2026 11:50

Piekna atmosfera.

Claudio 24.06.2026 11:37

kredens po co te nerwy? Czemu tak się unosisz? Nie wypada tak.

Jacenty 24.06.2026 11:27

wydaje się, ze z prawym wahadłem również poczekamy do czwartku. Nasi chcą zrozumieć, czy są szanse na Paza i dostosować budżet na wahadło względem ew. transferu Argentyńczyka

Kredence 24.06.2026 11:15

Śmieci to masz zamiast mózgu co pokazujesz codziennie

martins2000 24.06.2026 11:13

skończyłem z tobą śmieciu

Kredence 24.06.2026 11:07

Jełopem i złodziejem do tego

Kredence 24.06.2026 11:07

Jesteś największym bezmózgim na tej stronie

martins2000 24.06.2026 11:06

Won pajacu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53358

Liczba komentarzy: 625325

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się