Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

El_Imprezatore 02.10.2021 21:33

szymek nie ogarnia

Mateusz17 02.10.2021 21:33

9/10 by go kopła albo złapała

Raffal 02.10.2021 21:33

Przeciez tam kontaktu nie bylo

El_Imprezatore 02.10.2021 21:33

znowu dramat

sammmmy 02.10.2021 21:33

Jezu chyba najgorsza połowa za inzaghiego narazie

chinter 02.10.2021 21:33

kopnoł go nogą

Mateusz17 02.10.2021 21:33

chinter nie nalezała sie bo zrobił to inteligentnie

Kusy 02.10.2021 21:33

Czerwona się należała xd chyba inny mecz ogladasz

kadrian89 02.10.2021 21:33

Wychodzi brak głębi składu

NdOrom 02.10.2021 21:33

nie wiem jak ni sie tam wymeiaija ;)

NdOrom 02.10.2021 21:33

Dumfries rownie

Claudio 02.10.2021 21:33

De Vrij co ostatnio gra to niepozoumienie

NdOrom 02.10.2021 21:33

Skriniar w polu karnym rpzecinwia

Raffal 02.10.2021 21:32

Vrji to tez najslabsze 45min w Interze

NdOrom 02.10.2021 21:32

ko nie ogaraniam momentyami utawienia

chinter 02.10.2021 21:32

Ale fart czerwona się należąła

andyvdm 02.10.2021 21:32

W tej połowie

andyvdm 02.10.2021 21:32

3 fatalny błąd De Vrija

Mateusz17 02.10.2021 21:32

i jaki save przy strzale berardiego chyba ,

Blastersky 02.10.2021 21:32

Barella na kapitana. Ma chlop jaja i nie boi sie podejmowac rozmowy z sedziami

NdOrom 02.10.2021 21:32

ja tez mysle ze to wygramy

Claudio 02.10.2021 21:32

i znowu ten debil Ferrari tam

Dzonyy 02.10.2021 21:32

W tej sytuacji to debilne błąd dewryja

Kusy 02.10.2021 21:32

Trzy pkt będą, zresztą sami zobaczycie za jakieś 60 min

il_biscione 02.10.2021 21:32

Szkoda ze nie dostał czerwa bo by radu bronił

pluto11 02.10.2021 21:32

Jego lazio z duzo slabsza obrona lepeij soe prezentowala

Mateusz17 02.10.2021 21:32

wyjdzie z tego

Claudio 02.10.2021 21:32

Defrel zaczal sie przewracac jak tylko zobaczyl hande

Mateusz17 02.10.2021 21:32

widzieliscie hande iq 250

FReeFonix 02.10.2021 21:31

Incagi nie ogarnia defensywy

sammmmy 02.10.2021 21:31

Jeszcze var wjedzie z czerwo

Claudio 02.10.2021 21:31

Defrel za szybko zaczal symulowac

sammmmy 02.10.2021 21:31

Haha ale fuks

Kusy 02.10.2021 21:31

Nic nie będzie, nie srajcie żarem

Claudio 02.10.2021 21:31

chociaz nie nie bylo

Dzonyy 02.10.2021 21:31

Musi być czerwo

NdOrom 02.10.2021 21:31

brama nna konto Nicoli

Kusy 02.10.2021 21:31

Nic nie było

pluto11 02.10.2021 21:31

Zaraz czerwo i pa pa dostaniemy baty

Dzonyy 02.10.2021 21:31

Jeżu dewryj

NdOrom 02.10.2021 21:31

Dumfries opieprzajacy Barelle miod

Claudio 02.10.2021 21:31

bedzie czerwo

Chuchu 02.10.2021 21:31

Scudetto dla Napoli

Adriano_forever 02.10.2021 21:31

LW W XO

Chuchu 02.10.2021 21:31

Po sezonie już

pluto11 02.10.2021 21:31

Co my gramy w obronie

Seba 02.10.2021 21:31

de Vrij :D

Claudio 02.10.2021 21:30

co to bylo

Kusy 02.10.2021 21:30

Fart

Seba 02.10.2021 21:30

hahahahaha

Welys 02.10.2021 21:30

Bo mamy losowego pionka na ławce zamiast trenera.

NOVY 02.10.2021 21:30

Ludzie zejdźmy na ziemię od 1 kolejki walczymy o top 4

kadrian89 02.10.2021 21:30

Oprócz Dumfriesa to komuś się chce ?

Claudio 02.10.2021 21:30

zapomnialem ze Perisic gra

Seba 02.10.2021 21:30

najgorszy duet Chorwatow

pluto11 02.10.2021 21:30

Correa tragedia dzisiaj bylo brac Zapate

Claudio 02.10.2021 21:29

ale tak szczerze to tylko nie mozna miec pretensji w ofensywie do Dumfriesa

Kusy 02.10.2021 21:29

Płacz na SB oznacza trzy pkt dzisiaj

pluto11 02.10.2021 21:29

Dlaczego nie moglismy grac dalej zelaznej obrony o kontrami wychodzic tylko gramy jakis radosny futbol i dostajemy bramke za bramką

kadrian89 02.10.2021 21:29

Hakan i Correa żenujący występ

Claudio 02.10.2021 21:29

zawiodlem sie troche na Correi bo nic nie wnosi

FReeFonix 02.10.2021 21:29

Zaraz Juwentus nas przegoni

pluto11 02.10.2021 21:28

Tylko Skriniar ma kapitana

Husi 02.10.2021 21:28

Oczywiście Ibracadabra :)

Endru 02.10.2021 21:28

Kapitan to JZ4 reszta to jakas wydmuszka

NOVY 02.10.2021 21:28

Z taką grą walczymy jak lwy o top 4

pluto11 02.10.2021 21:28

Ale obronca jak wysoko wychodzi zeby przeciac kontre to idzie na raz i zawsze jest miniety

Ibracadabra eight 02.10.2021 21:28

kapitan tylko Skriniar

Adin 02.10.2021 21:28

Sammy czego spodziewales sie od Hakana

Husi 02.10.2021 21:27

Dla zwolenników dania opaski kapitańskiej Barelli polecam zwrócić uwagę na jego zachowania i pokazywanie frustracji niczym przedszkolak

Raffal 02.10.2021 21:27

Aa u nas to drybling zakazany chyba

Endru 02.10.2021 21:27

Pieniadze z lukaku poszly sie yebac

Endru 02.10.2021 21:27

Dziekujemy suning za taki stan rzeczy

Ibracadabra eight 02.10.2021 21:27

jak z dnia na dzień można przestać grać z sensem?

Czaglar 02.10.2021 21:27

Nie wygląda to zbyt optymistycznie

Raffal 02.10.2021 21:27

Brozo klepie tylko z tylu a to nie obronca tylko pomocnik....wyzej

pluto11 02.10.2021 21:27

Dumfries stara sie jak może

Claudio 02.10.2021 21:27

Brozo tragiczny

Husi 02.10.2021 21:27

No Correa poza grą

Seba 02.10.2021 21:26

Brozo :D

Claudio 02.10.2021 21:26

tu potrzeba Gaglię

pluto11 02.10.2021 21:26

Pomoc nie istnieje i Correa tez jak by go nie bylo

Savulikees 02.10.2021 21:25

Jestesmy skonczeni

Raffal 02.10.2021 21:25

Zero pomocy, zero lewek strony

Raffal 02.10.2021 21:24

To co gra brozovic i perisic to dramat

Seba 02.10.2021 21:23

jaka dziura :D

Claudio 02.10.2021 21:22

Ferrari niech w ryj pilka dostanie bo co chwile wybija te pilki na afere bedace juz za linia

sammmmy 02.10.2021 21:22

Hakan jedyne co narazie pokazał to stałe fragmenty. Jego wogole nie ma w grze. Ani troche

Seba 02.10.2021 21:22

ale kaleczą

Claudio 02.10.2021 21:21

gosc przegral fizczny pojedynek zanurkowal i sedziowie zawsze sie nabieraja

Claudio 02.10.2021 21:20

jaki faul do uja?

Est 02.10.2021 21:20

dziwnie to wygląda, jakby piłkarzy Sassuolo było więcej na boisku

Claudio 02.10.2021 21:20

kurde

Seba 02.10.2021 21:20

ajj

Seba 02.10.2021 21:18

Brozo zejdz...

Claudio 02.10.2021 21:17

no i na uj Brozo prytrzymuje pilke na 20 metrze...za duzo holowania

DragoDBZ 02.10.2021 21:15

chciałbym zobaczyć sancheza na ofensywnej pomocy zamiast hakana, przynajmniej jakiś wiatr robi

FReeFonix 02.10.2021 21:15

Gra defensywna to żart

FReeFonix 02.10.2021 21:14

Ile ten Inter incagiego bramek traci

Husi 02.10.2021 21:14

Nie wiem jakie on ma zadania, chyba zadne

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się